DAT Polska sp. z o. o.

Opinie o DAT Polska sp. z o. o.

Witam wszystkich zainteresowanych pracą w DAT Polska sp. z o.o. Firma bardzo fajna, atmosfera super... Wysokie wynagrodzenie którego nikt nie widział (no chyba że pracujesz w biurze na Bobrowieckiej). Obiecanki cacanki i złote góry. Jako przedstawiciel, sprzedajesz produkt słaby i bez zainteresowania. Podstawy brak, grosze za sprzedaż - o ile coś puścisz. Paliwo, hotele itd... za swoje. Nikt nic nie wie i wieczne pretensje.

Zostaw opinię o DAT Polska sp. z o. o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DAT Polska sp. z o. o.