Opinie o answear.pl - Answear.com S.A.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Answear.Com. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Answear.Com o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Answear.Com w Kraków

Norma

Jaka tu jest norma? Czy w ogóle jest norma i jak sprawdzają normę ktoś coś wie?

norma normy
@Norma

Nie ma sensu rozmawiac o normach bo co chwile sie zmieniaja, czesto nawet nie wiemy jakie sa w tej chwili. Jak kierownictwo zauwazy ze wiekszosc ludzi wyrabia norme to ja podwyzszaja. Nawet nie mowia tego oficjalnie na jakims zebraniu albo tablicy ogloszen. Tylko przychodzi ktorys z przyd...sów i mowi ze nie zrobiles normy i bedziesz mial mniejsza wyplate

Rekrutacja

Przebieg rekrutacji Kilka inteligentnych pytań Pytania B:1, 2, 3, D :Będziesz miał własne zdanie? Ja: Nie B:1, 2, 3, D :Będziesz się stawiał? Ja: Nie B:1, 2, 3, D :Będziesz zapier****ł? Ja: Tak B:1, 2, 3, D :Przyjęty, dawać następnego! Poziom rozmowy - pomyśl w domu u nas w pracy myśleć niewolno. Rezultat: Dostałem pracę

Małpopolak
@Rekrutacja

Stary, starasz się o posadę magazyniera! M-A-G-A-Z-Y-N-I-E-R-A! Najprostsza możliwa fizyczna praca, którą może podjąć prawie każdy. Jakich więc pytań spodziewałeś się na rozmowie kwalifikacyjnej? O wpływ wahań kursu peso na pogłowie wielbłądów dwugarbnych w Sudanie? I jak wyobrażasz sobie tę pracę? Opowiem Ci. Masz pobrać paczkę z punktu A, wykonać z nią kilka prostych czynności i zanieść do punktu B. Czy trzeba zapier****? Tak! Właśnie na tym to polega, na przeniesieniu jak największej ilości paczek z punktu A do punktu B w określonej jednostce czasu. Jeżeli tego nie rozumiesz albo nie ma ochoty na pracę fizyczną albo wolisz bardziej intelektualne zajęcie, nie staraj się o stanowisko magazyniera. Proste. I w czym masz się zamiar stawiać? Szefie, mówisz, żeby wziąć tą paczkę od dołu, a ja wolałbym chwycić od góry?

Poeta
@Małpopolak

No i po co się tak irytować. Przecież nikt nie pisze że jest inaczej. To tylko informacja dla tych którzy idą tu na rozmowę o pracę. Niech wiedzą czego się spodziewać. A spodziewać się trzeba dwóch zasad: wyłącz myślenie i z(usunięte przez administratora)Niestety nasi kierownicy też stosują to samo wobec siebie. Niektórzy obie zasady, niektórzy tylko pierwszą. Co ostatecznie udowodniła przeprowadzka firmy z Krakowa do Skawiny.

T6654849
@Rekrutacja

Rekrutacja moim zdanie była ok wprost mówiłam i szczerze zostałam od razu przyjęta niestety przekonałam się,że każdy kieruję się stanowiskiem pracy. Brygadzistka chodzi i się wydziera na wszystkich a jak spróbujesz sprzeciwić się zostajesz zwolniony bo firma kieruję się stanowiskiem pracy magazynier nie ma zdania i koniec kropka. Ty masz robić co Ci kazali i nie masz swojego zdania kpiny

Remek

Może wiecie coś o wolnych etatach w firmie? Jak się pracuje i na jaką kasę można liczyć ?

grzehu
@Remek

Jakie stanowisko Cię interesuje?

Alicja

@Xxy Dziękuję. Czy te benefity, które opisujesz, przysługują pracownikowi już od pierwszego dnia pracy w firmie answear.com, czy dopiero po przejściu na umowę o pracę? Jeśli mógłbyś tę kwestię sprecyzować, to byłabym Ci bardzo wdzięczna.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Operator Linii Produkcyjnej
Tychy
HILTON FOODS LTD SP ZOO
Alicja

@Xxx A czy mógłbyś się jeszcze wypowiedzieć, proszę, na temat samych warunków zatrudnienia? Jaka jest forma zatrudnienia w firmie answear.com? Ponadto, czy pracownik tu może liczyć na jakieś benefity? Są to kwestie, które dla potencjalnie zainteresowanych pracą są istotne, dlatego zachęcam Cię do odpowiedzi.

Xxy
@Alicja

Na samym początku dostajesz umowę zlecenie albo na miesiąc albo na 3 miesiące, pozniej jeżeli się sprawdzisz dają Ci umowę o pracę na 3 miesiące później na 9. A benefity, to jedynie zniżki pracownicze albo karta multisport

Alicja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie swoje komentarze na temat firmy answear.com, zapoznajcie się z regulaminem serwisu. Niedopuszczalne jest, aby obrażać innych. Dlatego właśnie proszę Was o zachowanie kultury wypowiedzi oraz pisanie merytorycznych komentarzy. Dziękuję.

YouTube

Co należy robić z konfidentami? https://youtu.be/E36hYNTwqos

Zainteresowany ogłoszeniem

Czy ktoś z pracowników pracujących w tej firmie na stanowisku magazyniera może napisać jakiej wielkości są zarobki przy 160 godzinach pracy miesięcznie lub stawkę za godzinę.Dziękuję.

Moje Kompleksy
@Zainteresowany ogłoszeniem

1650 zł na rękę, po roku 1800 zł na rękę

Alicja

@Xxxxx Dziękuję za opinię. Czy konkretniej spowodowana jest atmosfera, którą opisujesz? Ponadto, jak konkretnie ona się objawia w firmie answear.com?

Czarek

Czy jest tak dobrze, że przestaliście pisać?

@Czarek

Hahaa

Ezechiel

Pierdolę...idę do Valeo albo DeeZee bo przyjaciół to ja mam na cmentarzu.

PanMagazynier :)
@Ezechiel

To składaj CV do Valeo bo w DeeZee niestety póki co niema przyjęć - pół magazynu chętnie by tam przeszło (ze względu na osoby które tam robią)

Feliks

Jaką macie atmosferę w firmie?

Powiem ci
@Feliks

Słuchaj niczego się nie dowiesz bo komentarze pracownikow są usuwane bo prawda w oczy kole

Haha

(usunięte przez administratora) Kocham cię! Słowem w sedno , tak się właśnie rozdaje awanse w Answearze, nie za uczciwa prace tylko za kumoterstwo , albo za nic czego przykładem jest zastępca kierownika pani Sz. ! Haha!

@Haha

Jeszcze proponuje Ci skopiować ten wierszyk bo Sz. Będzie wnioskować o usunięcie jak gdzieś tam wcześniej

Hahaha
@Haha

Oj już nie ma postu

Wiktor

W firmie powinno się pracować!! Jak ktoś olewa pracę to później ma same problemy!

Średnik pośrednik
@Wiktor

Jak ktoś olewa pracę to ma awans :)

Gustaw

Jak się tu pracuje? Szkoda, że na forum tylko plotkować potraficie.

Ehhhh
@Gustaw

A ty myślisz, że co się robi??,

Kasia Cerekwicka

Piotruś, zjedz snickersa, bo zaczynasz strasznie gwiazdorzyć.

Patola
@Kasia Cerekwicka

Siedząc na krześle, dlubiac w nosie i latać za B.Sz?? Fuj.fuj

Nik
@Patola

Przecież oni oboje są w stałych związkach! ohyda!!!!

Wierny c.h.u.j.

chodzą słuchy po magazynie że awanse sie daje po rodzinie a że nie było stanowisk to są brygadzisci od sprzątania ????????????

Answearoholiczka
@Wierny c.h.u.j.

Taka prawda.... ????

Nosacz Sundajski

Pozdro dla wszystkich Januszy z magazynu i biurowych szonów.

Biurowy szon
@Nosacz Sundajski

Dzienki kolego!!!

Magazynier-brygadzista

Halo, Halo tu Answear! Chodźcie do nas. U nas fajnie jest. Wszystko to co piszą w ogłoszeniu to prawda. A zwłaszcza to: Oferujemy: * lekką pracę - bez podnoszenia ciężkich artykułów i opakowań komentarz: nieustanny zapier***, a spróbuj się zatrzymać bo musisz obetrzeć pot z czoła, od razu masz przy sobie jakiegoś przydupasa któregoś z kierowników co biegnie z donosem że się opierdalasz * stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku komentarz: prawda, nie ma chętnych na taki zapier***, więc nie zwalniają bo ciągle brakuje im ludzi * wynagrodzenia aktualizowane co rok komentarz: aktualizowane co rok ale w dół!!! Wszyscy, za wyjątkiem kierowników, zarobiliśmy w 2017 mniej niż w 2016!!! * wysoką premię uzależnioną od wyników pracy oraz dodatkowe nagrody finansowe komentarz: premia, wcale nie wysoka, zależy od całościowej sprzedaży, a nie od Twojego zaangażowania. Ci co się opierdal*** i Ci co zapierdal*** dostają taką samą premię!!! Jej wysokość zależy od sprzedaży w danym miesiącu, a nie od Twojego wkładu. Każdy ma taką samą premię bez względu na ilość pracy jaką wykonał. Dodatkowe nagrody finansowe w praktyce są tylko dla tych co są kierownikami (20% pracowników !!!) i tych którzy bardzo chcieliby nimi zostać, czyli konfidenci co na indywidualnych comiesięcznych rozmowach motywujących podkablują jak najwięcej osób * pracę zmianową z dostosowaniem grafiku do indywidualnych potrzeb komentarz: nie licz na to, przez miesiąc albo dwa tak jest, a potem się to kończy i nikt się nie przejmuje że masz szkołę. Często jest tak że grafik na dany miesiąc dostajesz w połowie miesiąca, a wcześniej słyszysz z dnia na dzień: jutro przyjdź na tą a na tą godzinę. A gdy spytasz o której kończysz to nikt nie wie. Dowiesz się gdy przyjdziesz. Nie licz na wolne soboty i niedziele. To są NORMALNE dni pracy!! Częściej pracujące niż wolne. Do pracy raz masz na 6:00, raz na 8:00, raz na 10:00, raz na 12:00, raz na 14:00. Nikogo nie interesuje że nie masz jak wrócić ze Skawiny do Krakowa. Dymasz z buta ze Skawiny do Krakowa na pętle Czerwone Maki (1 godz.), potem czekasz na nocny tramwaj nr 62 (do 1 godz.), jedziesz nim pół godziny do Centrum i tam przesiadasz się na nocny autobus. I najdalej o 01:30 w nocy jesteś w domu. Jak masz na 6:00 to wstajesz o 3:00 by ostatnim nocnym tramwajem dostać się na Czerwone Maki na 4:45 i stamtąd z buta pociągnąć do Skawiny. To i tak mały pikuś bo możesz trafić na nocną zmianę. Jak przychodzę na 6:00 to widzę jak oni wychodzą z szarymi twarzami. * kartę MultiSport Komentarz: Prawda, za parę(dziesiąt) złotych dostaniesz tą kartę * możliwość udziału w rozgrywkach piłkarskich Biznes Ligii komentarz: Hola, hola. Nie tak szybko. Musisz spodobać się Panu B3, potem robić co on Ci każe i wtedy masz szanse zostać wciągniętych do drużyny ANSWEAR. Ale uważaj! W wielu konkurencyjnych drużynach grają byli pracownicy Answeara którzy mają własną wewnętrzną statystykę - kto ustrzeli więcej answearowców. Tzn. kto więcej sfauluje tak że zawodnik answeara zostanie zniesiony na noszach (najbardziej znany przypadek to Z). Kilka złamań było. * atrakcyjne zniżki na prawie 300 marek odzieżowych dostępnych w Answear.com komentarz: zniżki może i duże, ale z tą pensją i tak Cię nie będzie stać

Kasiex
@Magazynier-brygadzista

Czy są obecnie przyjecia? jestem zainteresowana

Hałaciński
@Magazynier-brygadzista

Z tego co wiem wstrzymane na razie.

lewandowski
@Kasiex

Aktualne oferty pracy w Answear: http://answear.com/praca

Hahaha

Czy my mamy XXI wiek? Nie wolno na hali używać telefonu bo inaczej problemy? Przepraszam czy my żyjemy w średniowieczu?

Zostaw merytoryczną opinię o Answear.Com - Kraków

• Jak się pracuje w Answear.Com?

Zobacz opinie na temat firmy Answear.Com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Answear.Com?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 6 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Answear.Com?

Kandydaci do pracy w Answear.Com napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Answear.Com
1.3/5 Na podstawie 1135 ocen.
  • Na Zjeździe 11
    30-527 Kraków