Opinie o answear.pl - Answear.com S.A.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Answear.Com. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Answear.Com o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Answear.Com w Kraków

Wysyłka

Co do pracy w tej firmie. O zarobkach na rozmowie to każdemu mówią że dużą pieniądze idzie zarobić ponad 3tys A tak naprawdę 2300 na rękę. Tam to więcej kierownictwa co nie mają pojęcia o organizacji pracy. Przyjdź to zobaczysz przedszkole

Ile zarabia specjalista ds. obsługi Klienta?

Ciężko jest w systemie 12/12 w Answear.Com? Ktoś coś?

Hshsu

Nie ma takiego systemu w aswear com

Dawid
@Hshsu

W takim razie napisz jaki obowiązuje grafik pracy i czy jest tylko jedna zmiana? Chętnie dowiem się, czy godziny pracy są na tyle elastyczne, że można połączyć pracę z innymi obowiązkami na przykład nauką.

Iza

Powiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie? Jak przebiega rekrutacja?

Julia

@Meski zwis to ty Twój wpis niewiele wnosi. Mam nadzieję, że to nadrobisz. Podziel się swoją opinią na temat pracy w Answear? Warto aplikować?

rekrutacja
@Iza

Firma rekrutuje caly czas, bo ludzie zwalniaja sie po 2-3 tygodniach pracy. Rozmowe rekrutacyjna masz opisana w zakladce "Rozmowa kwalifikacyjna" https://www.gowork.pl/answear.com,675690/rozmowy-kwalifikacyjne

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Osoba do pracy przy załadunku - lotnisko
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Tralalala

Czy jest ktoś może tak na poważnie napisać jak wygląda praca na magazynie, ile faktycznie można zarobić pracując w tygodniu a ile w same weekendy. Proszę o odpowiedź poważna ponieważ czeka mnie rozmowa kwalifikacyjna i zastanawiam się czy warto na nią iść czy poświęcić czas na szukanie czegoś innego. Dziękuję

Julia
@Tralalala

A rozmawiałeś już wstępnie z kimś z Answear o warunkach? Wiesz cokolwiek o pracy tam? Dzięki za odpowiedź.

Meski zwis
@Julia

To ty

Ciekawy

Ogłoszenie o pracę na magazynie w Kokotowie pojawia się co chwilę na jednym z portali ogłoszeniowych.Czyżby brakowało kolejnych chętnych frajerów chcących być polską tanią siłą roboczą za 2 tys. z hakiem,gdzie za takie pieniądze samemu ciężko wyżyć nie mówiąc o utrzymaniu rodziny czy wynajęciu kawalerki z 1,5 tys. w Krakowie ? Może zachodnie korporacje w końcu zaczną płacić godziwe pieniądze za pracę a nie dawać tylko jałmużnę co miesiąc ?

Zachodnia korporacja
@Ciekawy

Masz rację, ale zapominasz o jednym. Zachodnie korporacje płaca całkiem dobrze jak na polskie warunki, słabo płacą polskie firmy rodzinne. Answear to właśnie POLSKA FIRMA RODZINNA, a nie zachodnia korporacja. A te wszystkie angielskie nazwy są dla zmyłki

Ciekawy
@Zachodnia korporacja

Czyli wychodzi na wierzch typowa polska mentalność pracodawców - zapłacić najmniej jak to możliwe i czasem nie dać zarobić więcej niż chcą pracownicy skoro są chętni frajerzy do pracy (broń Boże zapłacić więcej niż 100,200 zł niż konkurencja daje nie mówiąc już o większej kwocie) .Dopiero jak pracodawca widzi,że nie ma niewolników chętnych do pracy bo pouciekali tam gdzie lepiej płacą to podwyższa pensję.Czyli wtedy jednak da się podwyższyć pensje i nagle pieniądze z kolosalnych zysków jakoś dziwnie się znajdują ale jak chętnych niewolników do pracy było dużo to wtedy pieniędzy na podwyżki jakoś nie było mimo iż chcieli np.300-500 zł więcej.Niech taki pracodawca postawi się na miejscu takiego szeregowego pracownika - magazyniera/rki i spróbuje przeżyć miesiąc za takie pieniądze jakie oferuje na takim stanowisku to zobaczy jak jest fajnie,biorąc po uwagę koszty żywności,czynszu,transportu itp,itd.Ale wiadomo kapitalizm najważniejszy kosztem wyzysku pracownika za wszelką cenę zwłaszcza w Polsce i nie ma znaczenia czy to zachodnia korporacja czy polska firma kreująca się na zachodnią.Jeśli firma nie potrafi zapewnić godziwej wypłaty bez względu na to czy jest mało czy dużo chętnych do pracy jest po prostu firmą wyzyskującą pracownika.Koniec i kropka.

Zgadzam się

Polać mu racje pisze!!!!!

Ktoś

Będę Cię karmił okruszkami z mojego stołu,które mi spadną na podłogę.Czy też będziesz czuł się zadowolony i syty kiedy ja będę jadł kawior i też będziesz kochał moją rękę skoro Cię przecież będę karmił ?

A w Bibli o tym
@Ktoś

„Słudzy niech będą ulegli swoim panom we wszystkim, niech będą chętni, nie przeciwstawiają się. Niech sobie niczego nie przywłaszczają, ale niech im dochowują całkowitej, niezawodnej wierności, aby we wszystkim byli ozdobą nauki Zbawiciela naszego, Boga.” (Tyt. 2:9-10)

Pisiurek

Od teraz każdy kto napisze tu opinie to jest nieczynny męski zwis i basta !!!!!

super
@Pisiurek

pomysł

nickk

Witam, może mi ktoś udzielić informacji na temat działu niebieskiego? Jak tam się pracuje? Ciężko jest?? Na czym ta praca polega? Czy za pracę w weekendy odbiera się dzień wolny w tygodniu?

Jest świetnie
@nickk

Z dnia na dzień coraz lepiej. Jest bardzo lekko, praca to wręcz zabawa. Polega ona na pakowaniu paczek. Kadra zarządzająca to mili, sympatyczni i inteligentni ludzie, którzy swój awans zawdzięczają swemu wykształceniu, inteligencji i ciężkiej pracy, a nie donosicielstwu, wazeliniarstwu i znajomością. Za pracę w sobotę przysługują 2 dni wolnego w tygodniu i dodatkowo 100% dniówki, a za pracę w niedzielę aż 3 dni wolnego w tygodniu i dodatkowo 200% dniówki. Czyli przychodzisz w sobotę i niedziele na po 8 godzin i masz 5 dni wolnego w tygodniu, a zarabiasz jak byś chodził na 5 dni w tygodniu! Z miesiąca na miesiąc Twoja podstawowa pensja wzrasta o 1%, niby nie dużo, ale po kilku miesiącach zaczyna to być zauważalne, a po kilku latach wiesz że chcesz u nas pracować do końca życia i że emerytura nie jest dla Ciebie :-). Po awansie na brygadzistę możesz dostać talon na dziwkę i balon. Po awansie na koordynatora służbowego laptopa. A po awansie na kierownika służbową furę, najczęściej Lamborghini Urus. Niestety tylko w kolorze żółtym. Z wad tej pracy to wymieniłbym tylko sporadyczny brak papieru toaletowego, ale ten zawsze możesz przynieść ze sobą :-). Aplikuj śmiało, brakuje nam rąk do pracy, przyjmujemy wszystkich jak leci.

@Jest świetnie

ha ha ha...już Cię lubię, tak naprawdę to wszystkie złe opinie o Ansie wypisują pracownicy którzy kochają tę pracę, tam naprawdę świetnie się zarabia, jest mnóstwo premii, po prostu wszyscy się boimy że ktoś może wskoczyć na nasz stołek...te hejty są po to żeby nikt nie chciał nam zabrać tej cudownej pracy w rodzinnej atmoswerze i gdzie kierownik jest twoim przyjacielem...wszyscy się boją że idąc do innej firmy ich zarobki spadną na 5000 brutto....i co wtedy? Za co będziemy żyć?

Xyz

Drodzy pracownicy/byli pracownicy answear. Polećcie mi lepszy zakład pracy. Mówię zupelnie poważnie bo chetnie zmienie robote jeśli faktycznie macie cos nagranego.

Odpowiedź
@Xyz

https://www.gowork.pl/praca/szukaj/magazynier;st/kokotow;l/20;km(usunięte przez administratora)

były pracownik answear
@Xyz

Po prostu odpowiedz na kilka ogłoszeń, których jest mnóstwo. Na rynku pracowników brakuje i prawie zawsze biorą pracowników jak leci. Prawie wszystkie prace są lepsze niż answear. Nawet jeżeli będziesz miał pecha i trafisz do gorszej to bez problemu szybko znajdziesz inną

@Xyz

Czemu chcesz zmienić pracę? Nie napisałeś co Ci nie odpowiada, a byłaby to istotna informacja dla osób, które poszukują tu pracy.

Fustrat
@Paweł

Jestem frustratem i hejterem, który lubi i karmi się takimi głupotami. Co wieczór płacze do lustra i chce mi się wyć, jak wiele przegrałem w życiu. Wtedy siadam do goworka i pisze i mi lepiej. Taki prozac :)

Czysty

Kolejny dzień bez środków czystości w toaletach £ącznie z brakiem papieru toaletowego

Antymalkontent
@Czysty

I w czym problem? Z domu nie można przynieść? Za ciężkie?

Buty Siedmio Milowe
@Antymalkontent

Nie za ciężko! Za DALEKO!!

matylda
@Buty Siedmio Milowe

popros mame to ci doniesie

zelmen

i co...będziemy (usunięte przez administratora) 20 lipca w nocy za darmo

Anty malkontent
@zelmen

Czasem sytuacja tego wymaga. Kto pracował gdziekolwiek kilka lat wstecz wie co to szmacenie pracownika i ta sytuacja nie jest niczym nadzwyczajnym.

Czasami
@Anty malkontent

trzeba się trochę poświęcić dla firmy

@Czasami

Nie warto

Dostałem śmierdzącą odziez roboczą nie wypraną po poprzednim pracowniku która cuchnie potem. Pozatym wszystko ok

zelmen
@Nowy

To se ją wypierz. Zapach potu pracującego magazyniera to miód na moje nozdrza.Pozdrawiam i życzę ciężkiej i wydajnej pracy.

To se
@Nowy

wypierz, a buty do zamraźalki

Ania z Zielonego Wzgórza

Szczerze nie polecam pracy w tej firmie, praca jako praca jest spoko ale osoby zarządzajace tą firmą to jakaś kpina. Kierownicy i brygadziści to jacyś ludzie z łapanki po zawodówce. Jedyne czym się zajmują to upominanie jak nie daj Boże będziesz rozmawiać ze swoimi współpracownikami i poganianiem żebyś szybciej *********. Zero szacunku do pracownika nawet jak się źle czujesz czy cokolwiek masz przyspieszyć bo nie zdąża na czas podczas gdy oni siedzą na (usunięte przez administratora) przy biurkach i się śmieją na cała hale. Nie robią kompletnie nic. Pomijając już to, że są nie kulturalni i wulgarni. Mierzą czas jaki spędzasz w toalecie, jeżeli jest to więcej niż 5min to potrafią przyjść i spytać co tyle czasu robiłeś. Problem z wypisywaniem urlopów, robią wielką łaskę jeżeli ktoś nawet nie prosi się o nic za często. Elastyczny grafik zobaczysz tylko w pierwszych miesiącach pracy póżniej nawet Twoje prośby do nmagiczngo notesiku nie zostają wzięte pod uwagę. Praca w niedziele bez wyższej stawki też jest jakimś żartem, oczywiście w zależności do jakiego działu należysz. Dział niebieskich pracował w weekendy i nie posiadał z tego tytułu żadnej rekompensaty do dziś. Firma ogólnie bardzo na wszystkim oszczędza. Już nie mówiąc o obietnicach podwyżek po relokacji które średnio mialy wynosić 100zł także szanujmy się.

@Ania z Zielonego Wzgórza

Chciałbym skorygować kilka faktów, które znam z pierwszej ręki, bo należę do kadry zarządzającej i które da się przedstawić na podstawie twardych danych: Osoby z działu niebieskich, którym przeszkadza praca w weekendy dostały możliwość przejścia do innych działów, które w weekendy pracują sporadycznie lub wcale. Nikt nie skorzystał z tej możliwości. Jest ona nadal otwarta. W odpowiedzi na to zdanie może pojawić się jakiś komentarz, że nie warto się przenosić do innego działu z jakiegoś tam powodu ale to już będzie tylko narzekaniem, bo merytoryczna odpowiedź na kwestię pracy w weekendy brzmi, że każdy kto nie chce pracować w weekendy ma taką szansę tylko musi wyrazić chęć przejścia na inny dział. Podwyżka średnio o 5-7% obliczana od wynagrodzenia zasadniczego jest standardem. W całej gospodarce pensje rosły o 7% w ostatnim roku. Ostatnio ten wzrost wynagrodzeń hamuje. Początkujący magazynier zarabia w Answear 2700 zł + premie. Początkujący magazynierzy wraz z premią zarabiają średnio od początku roku 3400 zł brutto miesięcznie. Mediana na porównywalnym stanowisku w małopolsce dla początkującego magazyniera wynosi 3039 zł! Zarobki w stosunku do poprzedniego roku po uwzględnieniu premii wzrosły w tym roku o 20%. Tak wyglądają dane. Do tego mają jeszcze wzrosnąć średnio o wyśmiane 5-7% -> czyli nie 100 lecz prawie 200 zł dla magazynierów z rocznym stażem. Wg. mnie to nie jest mały wzrost wynagrodzeń, bo zarobki w Answear rosną ponad 3 razy szybciej niż w gospodarce i na wejściu płacimy więcej niż mediana dla małopolski na tym stanowisku. Wynagrodzenia najstarszych stażem wynagrodzeń wraz z premią sięgają nawet 4000 zł. Co do czepiających się brygadzistów, kierowników to pewnie zawsze może być lepiej. Załążę się jednak, że osoby zaangażowane w swoją pracę raczej nie słyszą przykrych słów. Choć wiem, że nie jest to praca dla każdego, to jednak jeżeli ktoś woli malować obrazy to warto zacząć to robić bez wylewania żółci na miejsce, gdzie się pracuje oraz bez szukania winy u innych za swoje problemy. Życzę szczerze powodzenia i znalezienia własnej szczęśliwej drogi.

No name

Co to za bzdura? Ja należę do działu niebieskich, kiedy chciałam przejść na inny dział usłyszałam od swojego kierownika twarde NIE! Nigdy nikt nie dał nam innej możliwości, rok temu na zebraniu usłyszeliśmy , że mamy do wyboru pracować w weekendy lub się zwolnić. Wiele osób właśnie wtedy zrezygnowało z pracy. To mydlenie nam oczu podwyżkami to też jakaś bzdura. Mieliśmy dowiedzieć się w maju ile będziemy zarabiać, a my dalej nie wiemy nic! 4000 tyś to tam chyba kierownicy zarabiają xd. Zresztą przeprowadzka pokazała czarno na białym prawdę o osobach zarządzających tą firmą!

Hu

Chyba lepiej wiedza to osoby które tam pracowały na tym dziale. Nie wydaje mi się żebyśmy dostali jakakolwiek propozycje przejścia na inny dział to jakaś kpina. Co do zarobków to co piszesz to tez jakiś zart żeby wyciągnąć 3-4tysiace trzeba **** nadgodziny. Taki szaraczek zarobi gora 2200zl przy premii za produktywność. Wspomnę tu tez o strojach roboczych są beznadziejne jeden rozmiar spodni dla każdego to chyba lekka przesada, ludzie siedzący przy biurkach nie stosują się do noszenia odzieży ochronnej mimo ze pracują na tej samej hali. Mimo zabronienia chodzenia w markowych koszulkach kierownicy i brygadzisci maja to w (usunięte przez administratora) A okazuje się ze oni najwiecej mogą stamtad (usunięte przez administratora)

@Hu

To zacznij chodzić na nadgodziny, będziesz zarabiać więcej. Tak naprawdę na stanowisko magazyniera może dostać się każdy - taka osoba nie musi mieć nawet ukończonej szkoły średniej, znać żadnego języka czy mieć jakichkolwiek uprawnień. Wydaje mi się ze stawka wcale nie jest tragiczna jak na to że nie ma praktycznie żadnych wymagań. Jeśli ktoś chce zarabiać więcej to przecież nadgodziny są cały czas - wystarczy ze pójdziesz dodatkowo do pracy dwa dni w miesiącu i już wpada Ci trochę kasy. Nic nie stoi tez na przeszkodzie żeby się rozwijać, studiować, robić uprawnienia i tak naprawdę można spokojnie aplikować do biura bo ofert jest sporo. Tak samo znam wiele osob które przeszły z jednego działu do drugiego- jeśli komuś zależy to myśle ze nikt nie będzie robił problemów, przynajmniej ja się z tym nie spotkałam. Poza tym nie rozumiem takiego narzekania, jeśli praca jest taka tragiczna to po co w niej siedziec i narzekać ? Nie lepiej znaleźć coś co Ci odpowiada i z czego będziesz zadowolony ??? Jest sens siedziec na sile w miejscu które Ci się nie podoba?

@Hu

podałem wynagrodzenie brutto i zestawiłem je z zestawienie rynkowym tzn. z medianą dla rynku małopolskiego na stanowisku magazyniera wg. raportu firmy, która zajmuje się badaniem wynagrodzeń

@Ania z Zielonego Wzgórza

Brygadziści po zawodówce? A po czym Ty jesteś skoro pracujesz jako magazynier.

Zaorane.

Bóg wie
@Ania z Zielonego Wzgórza

Jest tu mowa o lokacji Skawina czy Kraków?

Dhsjaj
@Gość

Po czym bym nie był to i tak stanowisko zajmują osoby ktore maja znajomosci :)

Pozytywnie nastawiony
@Dhsjaj

Są rekrutacje wewnętrzne na stanowiska kierownicze w logistyce albo stanowiska w biurach - aplikowałeś? Już sporo osób awansowało, każdy ma równe szanse, może warto spróbować zamiast narzekać?

księżniczka

Przestań pierniczyć bo się tego czytać nie da......Answear to (usunięte przez administratora) nad syfy....kierownictwo jakiś konglomerat rypany? Wszystkie fajne osoby wyrzucili z pracy..reszta fajnych sama się zwolniła......totalny wyzysk i zero poszanowania dla pracownika...mile widziani konfidenci....napewno wiesz o których siostrach mówię...nie liczy się twoja inteligencja tylko to ile osób możesz podpier...lić i nie jest ważne czy mówisz prawdę....ważne że codziennie dzwonisz do szefa i opowiadasz przez godzinę bzdury....a najlepsze że on w to wierzy....PZ...pozdrawiam cię i szczerze współczuje.....na Twoim miejscu miałabym wstręt do kobiet

PieszoDoKokotowa
@Bóg wie

Raczej o Kokotowie

Z dnia na dzień coraz lepiej...

Xyz

Zamiast być lepiej to jest coraz gorzej. Teraz chcą jeszcze ukrócić nam przerwy. Ukrócili juz premie. Nipanimaju zarabiają więcej od nas a się obijają. O obiecanych premiach za relokacje coś nie słychać a tak nam obiecywali...

@Xyz

Dodatkowa premia obiecana była dla tych pracowników, którzy po relokacji pozostaną do końca sierpnia w zespole Answear w nowej lokalizacji. Nadal ta premia jest w mocy. Będzie wynosić 10% od wynagrodzenia zasadniczego. Proszę dopytać w przyszłości w pracy przed publikowaniem niesprawdzonych informacji.

Obiecanki Cacanki

Będzie jak to wyrównanie za podwyżki od czerwca, którego na oczy nie zobaczyliśmy?

Cierpliwości
@Obiecanki Cacanki

Cierpliwości!! Może za rok, może za dwa. Ale będzie!

@Cierpliwości

Wiecie może, od kiedy dokładnie może zostać przyznana premia dla pracowników, którzy pozostali w zespole pracowniczym firmy Answear.Com po zmianie lokalizacji? Mam nadzieję, że ktoś z Was dysponuje rzetelnymi informacjami w tej sprawie.

a
@Paweł

jaśnie panujący dyrektor magazynu powiedział że będzie 10% premii relokacyjnej do wypłaty za sierpień

@Xyz

Na jakiej zasadzie miały być przyznane premie za relokacje? Przerwa w pracy jest jednym z praw pracownika. Dlaczego firma chce wam skrócić przerwy? Napisz jak rozwinęła się cała sytuacja.

@Paweł

W tej firmie pracownik nie ma żadnych praw....poza jednym...ma prawo (usunięte przez administratora)i siedzieć cicho....PIP powinien z tej firmy nie wychodzić, nadgodziny są księgowane jako premie, bo możesz mieć w roku 50 nadgodzin a ludzie mają po 600, ale jak masz kredyt to trzeba robić bo premie są wirtualne, ale kolega podsłuchał że jednak premia będzie po 200 złotych brutto....najbliższa już w 2035 roku...nie wiem jak inni ale ja tam się cieszę, zawsze to dodatkowa kasa....

gość gość

Cześć, może mi ktoś udzielić info jak jest z czasem pracy? Chodzi mi o zmiany, czy są dwie czy trzy???? Bo coś mi się obiło o uszy że teraz są 3 zmiany.. Może jest to uzależnione od działu? I czy można nadgodzinki sobie robić?

No
@gość gość

2 zmiany nadgodziny są czesto w zależności od ilosci zamówień

Tttt
@gość gość

To zależy od działu realizacja pracuje do 24...

Ara ara

Witam, chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca w Answear w Kokotowie? Ciężko jest?? Jakie są zmiany, czy są nocki ? Pracuje się na akord czy normalnie? Jak jest z wypłatą nadgodzin, czy są wypłacane co tydzień czy raz w miesiącu? Jak wygląda sytuacja z premiami, bądź innymi dodatkami dla pracowników? Aktualnie poszukuję pracy i zastanawiam się nad tą firmą. Może ktoś z Was miał okazję pracować w różnych działach i będzie w stanie powiedzieć który jest lepszy?? Proszę o konkrety, a nie odpowiedzi zawierające max 15 słów, bo takowe nie są dla mnie żadną opinią. Z góry bardzo wielkie dzięki za info :)

PieszoDoKokotowa
@Ara ara

Poniżej masz pełno opisów z ponad 300!! opinii. Przeczytaj! Mogę Cię zapewnić że jeżeli zdecydujesz się zatrudnić (przyjmą Cię na pewno, wszystkich biorą) to zobaczysz taką egzotykę jakiej nie zobaczysz nigdzie indziej. Będziesz wnukom opowiadać

@Ara ara

Na rozmowę w firmie zabierz ze sobą papier toaletowy. Nigdy nie znasz dnia, ani godziny, a gdy otworzysz drzwi toalety to możesz się zdziwić...

@Ara ara

Podstawa 3050 brutto na początek, później planowo co roku aktualizacja wynagrodzeń. Premie zostały zlikwidowane, natomiast mamy teraz wyższa podstawę. Nadgodziny 30 brutto za godzinę. Wypłata łącznie z nadgodzinami trafia na konto najpóźniej 10, na zleceniu stawka 16brutto za godzinę i wypłata trafia tez w okolicach 10-15. System dwuzmianowy, nocek nie ma, są uruchamiane w przypadku większej wysyłki kilka razy do roku lub w przypadku takich akcji jak np przeprowadzka czy inwentaryzacje. 700 brutto za polecenie kogoś do pracy jeśli ta osoba przepracuje 3 msce i podpisze umowę na 9. Praca na codzień nie jest ciężka, teraz jest raczej standardowo ale zdarzają się zarówno takie dni ze pracy jest malutko jak i takie ze trzeba się namęczyć. Jest to praca fizyczna na magazynie wiec trafiają się cięższe paczki czy kartony. Jest sporo chodzenia. Na temat tego na którym dziale jest najlepiej nie powiem Ci za dużo, mi na każdym w sumie pracowało się spoko.

@Gość

Bierz tą robotę, przy takiej wypłacie bez problemu będzie Cię stać na przynoszeniu własnego papieru toaletowego

Czaswyciagaćkonsekwencje

Drogi użytkowniku, za niedostosowanie się do regułaminu Gowork oraz za niestosowne i nieuzasadnione używanie i oczernianie nazwiska pracowników firmy zostaną wyciągnięta wobec Ciebie konsekwencje prawne. Dla twojej informacji , post zostaje zgłoszony na Policję.

Obiecanki Cacanki
@Gość

Lepiej napisz kiedy zobaczymy obiecane wyrównanie za podwyżki od czerwca? Bo na razie to skończyło się na obiecankach cacankach

PozytywnieNastawiony
@Czaswyciagaćkonsekwencje

W końcu zabieracie się za te osoby , które powinny już dawno odpowiedzieć za to co tutaj wypisują .. brawo. Mam nadzieję że podacie nazwiska tych osób na magazynie , bo już każdy chce się dowiedzieć kto takie bzdury wypisuje !

Alebedziewesolo
@PozytywnieNastawiony

Już nie mogę się doczekać jak padną nazwiska , BB z pewnością się ucieszy A mina tych ludzi będzie bezcenna haha aż będzie miło widzieć jak ich faktycznie przytuli gdzieś koło magazynu haha .

@Czaswyciagaćkonsekwencje

NIE!!! Błagam! Nie rób tego! Proszę! Co za okrucieństwo... Miej litość...

Alebedziewesolo

Fajnie pisać gdy się jest daleko ???? tak prosto . Cóż.. zostało Ci tylko to . Bo w twarz mu tego nie powiesz. ????

Prawdaboli
@Alebedziewesolo

Racja !! Dawaj , powiedz mu w twarz . Nie płacz przez internet .. Nie wypisuj jaki to nie jesteś mocny w gębie.. udowodnij... tylko nie pisz znowu bezsensownie tutaj ..

Niedowiary
@Czaswyciagaćkonsekwencje

Komentarz odnosnie braku papieru to oczernianie osób i jest zgłaszane na policję?

Justyna
@Niedowiary

Przejrzałam Wasze powyższe wpisy i muszę powiedzieć, że trochę odbiegają one od najistotniejszych tu tematów. Dlatego też przerwę Wam na moment tę dyskusję. Na stronie internetowej firmy widnieje ogłoszenie dotyczące pracy jako asystent kupca: https://answear.com/praca - wydało mi się ono bardzo ciekawe. Może zatem orientujecie się, jaki rodzaj umowy proponuje się w Answear.Com nowym pracownikom? Można liczyć na stabilną umowę czy niekoniecznie?

Były_pracownik

Chciałbym zacząć od tego, że ludzie ludziom zgotowali ten los ... Pracowałem na hali jako magazynier. Praca fizyczna, ale lekka, kobiety spokojnie sobie dają radę, ubrania buty i dodatki w stylu biżuteria, zegarki nie ważą wiele. Za to na pewno trzeba sporo się nachodzić i jest dość monotonnie ale to normalne. Jednak jeśli chodzi o atmosferę i organizacje pracy to jest jeden wielki chaos. Nigdy nie wiesz co cię spotka następnego dnia, ciągle jakieś afery, problemy, przepychanki. Jest jakiś problem - do zadania oddelegowana zostaje grupa która po 30 minutach nie ma co robić. Brygadzistów, kierowników jest od liku - co z tego, jeśli nie są w stanie zapanować nad pracownikami, z braku umiejętności albo z braku wsparcia kierownictwa. Ambitni, pracowici, inteligentni pracownicy szybko odchodzą na boczny tor, wystarczy, że nie spodobają się przełożonemu. Wielu pracowników z doświadczeniem i stażem kilkuletnim z tych powodów się pozwalniało. Co do czasu pracy - należy być dyspozycyjnym przez cały miesiąc bo dostajesz grafik. Bez własnego samochodu jest ciężko dotrzeć do pracy. Zdarzały się ciągi 9 dni w pracy bez dnia wolnego a potem np: 2 dni wolne potem 3 dni robocze i znowu wolne. Brygadziści często nie wiedzieli, kto dzisiaj ma być w pracy. Często nie dostawałem wolnego, bo jest nawał roboty po czym kolega szedł do tego samego kierownika i urlop dostał. Nadgodziny zdarzały się często, fajna okazja żeby zarobić, ale, ale - bywało i tak że szwędałem się po magazynie za 30 zł brutto/h bo nie było roboty. Albo odwrotnie - dostawałem pilne zadanie z którym nie mogłem się uporać podczas gdy koledzy się przygladali i rozmawiali. Nieraz się zastanawiałem ile coś takiego firmę kosztuje - a przecież słychać było plotki że Answear miewa problemy z płynnością finansową. Odnosiłem wrażenie, że magazyn mógłby spokojnie funkcjonować z mniejszą ilością pracowników, obiecywano poprawę warunków, na pytanie o podwyżkę mówiono że nie ma na to pieniędzy, jednak na zatrudnianie kolejnych pracowników jakoś się znajdywały. Daleki jestem od zgadzania się z nienawistnymi komentarzami na tej stronie, miałem i mam do tej pory w tej firmie mnóstwo przyjaciół, ale szkoda życia na pracę w takiej atmosferze , są milsze miejsca, obecnie na rynku jest ogromne zapotrzebowanie na magazynierów. Dużo zależy też od szczęścia, na jaki dział się trafi i na jakich przełożonych. Przechodząc do sedna : jeśli szukasz pracy na chwilę, to czemu nie, można się na jakiś czas zatrudnić, można też zarobić jeśli są zamówienia, nawet jeśli pracujesz krótko. Natomiast na dłuższą współpracę raczej bym się nie pisał, chyba że cechuje cię ogromna cierpliwość i odporność na stres. Dodam jeszcze na koniec że pracowałem przez 2 lata w Skawinie. Moja wypłata zawsze się zgadzała i przychodziła w terminie pomijając jeden miesiąc, kiedy pomyliły się księgowe ale sprawa dotyczyła większości pracowników i bardzo szybko została wyprostowana.

żelmen

Łoś kiedyś ugryzł moją siostrę....

Pozytywnie nastawiony

Gdyby ktoś Cię pomówił to chyba bardzo nie miło by Ci się zrobiło gdybyś zobaczył tu swoje nazwisko - po co tu takie rzeczy wywlekać?

Pracus
@Pozytywnie nastawiony

Z jakiegoś powodu plotki powstają i przeważnie jest w nich odrobina prawdy.

Pracus_Pierniczek_plotkarz
@Pracus

Kolejne duze dziecko z wypiekami na policzkach które szuka byle sensacji z plotek dla podniesienia swojego ego .. to już zaczyna być żałosne a zarazem smutne ze takie osoby nie posiadają własnego życia i szukają czegoś u innych. Czas dorosnąć..

Pracus
@Pracus_Pierniczek_plotkarz

"Kolejne duże dziecko" zastanów się co piszesz Pierniczku bo to na magazynie macie same duże dzieci. A ta sprawa nie dotyczy samej pomowionej osoby

Pracus_Pierniczek_plotkarz
@Pracus

Powiem Ci tak , bo w dalszym ciągu wydaje mi się że nie za bardzo zrozumiałeś znaczenie słów "duże dziecko" .. przeczytaj proszę jeszcze raz swój ponowny komentarz , zastanów się na spokojnie , przemysł , spróbuj sie nie kierować emocjami a je opanować , bo w dalszym ciągu twoje zachowanie jest dalekie od myślenia dorosłego człowieka, niewiem może kup sobie książkę , idz na spacer , obierz cel w zyciu , (nie odbieraj tego źle bo ten wpis nie ma na celu w jakikolwiek sposób Cie obrażać ale ukierunkować) ale nie wysuwaj internetowych żali, plotek, pomówień, bo może nie jesteś do końca świadom ze na drodze prawnej trzeba również umieć uzasadnić takie pomówienia, można mieć z tego nie lada problemy. Internet nie jest anonimowy . I tak konczac juz ten mój ostatni komentarz bo nie mam zamiaru tracic swojego czasu , taka mała rada z mojej strony ..pamiętaj że życie innych to życie innych , nie wchodź w butach nie proszony.. nie sluchaj plotek z trzeciej ręki.. jeśli już tak bardzo Cię interesują jakieś konkretne fakty to może umów się z tymi osobami na kawę , piwko .. porozmawiajcie , tak robią osoby dorosłe które obiektywnie patrzac na obie strony medalu. Pozdrawiam i życzę zmian w dobrą strone w Twoim zachowaniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Answear.Com - Kraków

• Jak się pracuje w Answear.Com?

Zobacz opinie na temat firmy Answear.Com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Answear.Com?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 6 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Answear.Com?

Kandydaci do pracy w Answear.Com napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Answear.Com
1.3/5 Na podstawie 1134 ocen.
  • Na Zjeździe 11
    30-527 Kraków