Opinie o answear.pl - Answear.com S.A.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Answear.Com. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Answear.Com o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Answear.Com w Kraków

Shdjwnz

Piatek jest Bawimy sie do rana. Nie martw sie tato mam kiecke ulubiona? Mabel, ale kaszana. Na impre dzis wbijamy Chlopaki patrza na nas. A my tanczymy I gosci olewamy. Chlopaki sie staraja do mnie podbic. Musimy spiewac razem, inaczej sie nie uda! Kazdy to wie, Chlopaki sa zle. Laski blyszcza na parkiecie! Ooo! Plec piekna rzadzi! Ooo! W dzisiejsza noc nie zbladzisz! Ooo! Plec piekna rzadzi! Ooo! W dzisiejsza noc nie zbladzisz! My krolowe disco! Ooo! Plec piekna rzadzi! Ooo! W dzisiejsza noc nie zbladzisz!

Rafał

Witam. 1 pytanie : jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko obsługi klienta, co pytali i co oczekiwali ? 2. Czy obsługa w punkcie answear jest ciężka pracą ?

Kilo

Po co zwalniano ludzi jak teraz szukają przez olx?

@Kilo

bo teraz zatrudniaja za 2000 brutto a starszym pracownikom musieli placic wiecej

Ane

A w jakich działach?

Janosik
@Kilo

Jak po co ? Wyrzucili dobry ludzi którzy znali się na robocie gdzie pracowali dłuższy czas. Ale że na początku były dla nich busy które dowozili do firmy to zaczęli wycofywać busy bo koszta. Drugie pandemia usuwali ludzi bo starali się o tarcze. To jest firma duży przekręt. Szkoda tam iść za psie pieniądze tylko depresji można dostać.. ale kto nie spróbuje to się nie dowie. Pozdrawiam

Mamo
@Janosik

Busy były tylko dla Skawiny. Dla innych nie było busów.

Chaos

Beznadziejna firma z żadnym szacunkiem dla pracownika np.awans nie masz pleców nie możliwy rekrutacja na wyższe stanowisko z góry ustalona startuj ale i tak z góry wszystko wiadomo czyli ,,szła...,, I spółka a socjal poniżej dna

Abc

Socjalu absolutny brak

Nonsens
@Chaos

To jest nonsens. Proces decyzyjny jest kolegialny a rekrutacja wieloetapowa. W podjęciu ostatecznej decyzji bierze najczęściej udział od 4 do 6 osób. Rekrutacja jest otwarta lub zamknięta, jeżeli kierownictwo ma już wybranego kandydata. Nikt nie tworzy fikcyjnej "otwartej" rekrutacji tylko dla stwarzania pozorów, bo nie ma obowiązku przeprowadzania otwartej rekrutacji. Na końcu jest jednak wybierana tylko jedna osoba, choć czasem różnice między kandydatami są bardzo niewielkie.

Mamo
@Chaos

Jaki możesz mieć awans w firmie, która ma płaskie struktury zarządzania ? W praktyce, o czym nie piszesz, a o tym należy napisać jest tak, że młody pracownik, najczęściej na studiach - kierunek taniec góralski i zarządzanie, przychodzi pierwszy tydzień do pracy i chce awansować. Czy wy wszyscy myślicie, prze po kilku, bądź kilkunastu miesiącach, waszej pierwszej pracy, bez umiejętności będziecie kierownikami - halo to Polska obudź się jeden z drugim. Myślicie, że będziecie robić karierę pod studiach zaocznych - w Answer czy w innej firmie ? Może spróbujecie innej pracy, zobaczycie jak wygląda awans, jakie trzeba mieć umiejętności. W byle urzędzie, po pół roku jesteście dopiero po służbie przygotowawczej, a gdzie jeszcze żeby być samodzielnym pracownikiem. Ale w Answer jest inaczej, po dwóch miesiącach, jak ktoś już jest na studiach, to tak jakby był objawieniem dla tej firmy. Szkoda pisać i się denerwować.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Niewolnicza parownica

Pracowałam w studiu fotograficznym answear.com na stanowisku garderobianej i to co się tam działo przechodzi ludzkie pojęcie. Zastanawiające jest to, że to wszystko się jeszcze nie rozpadło. Spotkał mnie: - brak komunikacji z pracownikami, - brak komunikacji (usunięte przez administratora) - zmiana grafiku z dnia na dzień, dochodziło do sytuacji, w których rozpisywano pracowników na przymusowe wolne a na kilka godzin przed następnym dniem okazywało się, ze pracownik ma się stawić do pracy w tym dniu kiedy miał mieć wolne BEZ WCZEŚNIEJSZEGO POINFORMOWANIA GO O TEJ BARZO WAŻNEJ ZMIENIE, - brak odpowiednich warunków do pracy, klimatyzacja głównie nie działała a praca de facto fizyczna w ciasnym pomieszczeniu o pow. około 14 metrów kwadratowych, gdzie pracowały 4 osoby w którym panowała temperatura powyżej 26 °C nie mieści się jakkolwiek w godziwym traktowaniu pracownika - praktycznie brak przerwy, firma "łaskawie" pozwalała mieć 15 minut przerwy, jednak kiedy się na taką ktoś udawał od razu przylatywała(usunięte przez administratora) i wypytywała gdzie kto poszedł i czemu nie prasuje, gdzie sama głownie siedzi na telefonie udaje wielce zapracowaną - zła atmosfera z winy zarządzających, jeżeli ktoś coś zrobił źle nie zwracano bezpośrednio uwagi winowajcy tylko obgadywano po kątach, ze ktoś cos zrobił źle - głośna muzyka o typowo patologicznych lub niewłaściwych (między innymi o czynnościach se**ualnych związanych z męskim przyrodzeniem) tekstach puszczana przez wcześniej wspomnianą kierowniczkę, wystarczało, że któraś z (usunięte przez administratora)zaczynała rozmowę ze współpracowniczką to od razu została puszczona muzyka na pełny regulator często po kilka godzin co przy wysokiej temperaturze przyprawiało o mocny ból głowy - oszukiwanie kandydatów co do warunków, było powiedziane, że jeden dzień będziemy na prasowaniu a następny na pakowaniu co miało miejsce tylko przez pierwszy tydzień, później 4 albo 5 na prasowaniu - osoby na umowie zlecenie nie posiadają karty wejścia do studia, co uniemożliwia im swobodne wejście do pracy lub wyjście do toalety, ponieważ karta jest wymagana, żeby przejść przez drzwi (jest jedna karta ogólnodostępna na dział) Ciężko mówić o plusach, jeżeli ich nie ma. Akurat udało mi się pracować przez chwile w fajnym, zgranym zespole, jednak ten zakończył współpracę przy najlżejszej możliwej sposobności.

Parowniczka
@Niewolnicza parownica

Potwierdzam wszystko co wyżej napisane, dodam od siebie, że to wszystko na śmieciowej umowie zlecenie z najniższą krajową. "Awans" na umowę o pracę to tylko puste obietnice. Wieczne pretensje zależące od humoru przełożonej. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań kierowniczki zbywają, a później komentują i obgadują. Praca na parownicy w niewygodnych pozycjach, które po 8 godzinach pracy mocno oddziałowują na organizm, brak przystosowanych krzeseł. Parownice przeciekają przez co łatwo poparzyć dłonie lub inne części ciała co skutkuje bliznami i podrażnioną długo gojąca się skórą. Rozmowa rekrutacyjna na żenującym poziomie z fałszywie przedstawionymi warunkami pracy. Jedni pracują bez przerwy 8 godzin bojąc się isc zjeść w czasie kiedy inni idą po piątą kawę i na plotki, to samo tyczy się wychodzenia z pracy przed czasem, jedni siedzą do równej godziny inni wychodzą o której chcą. Ogromna rotacja pracowników nie bierze się z niczego, ogłoszenie wisi cały czas. Jedno wielkie krętactwo !!

Ust,kiła i mogiła w Answear
@Niewolnicza parownica

Daj spokój.Oni am mają taki syf,że z zatkanej toalety wylewają się przez kilka dni fekalia na hali.Omijaj szerokim łukiem þen sklep.

Destruktor

Jak bardzo dziecinnym trzeba być zeby w ostatnim dniu pracy dać pracownika na sortownie żeby czasem czegoś nie ukradł, nie zniszczył, nie porozmawial z kimś?

Brak jakiejkolwiek odpowiedzi po rozmowie. Po innych opiniach widać, że to u nich standard

Pan

Do wiadomości wszystkich osob które rozważają pracę w tym magazynie przez agencję odradzam. Ludzie z agencji jednym słowem są wykorzystywani. Wmawia się im że jak mają umowę zlecenie to powinni pracować przez 10 a nawet 12 godzin. Jak magazyn jest zawalony pracą to ściąga się agencję do roboty a osoby zatrudnione przez answear w tym czasie siedzą a domu a ty zapieprzasz nawet w dni wolne grafikowo. Zero czasu na odpoczynek. Ludzie z answear są lepiej traktowani niz agencje a przecież pracujmy dla tej samej firmy i na te same wyniki . Dla osób chcących podjąć pracę również do wiadomości najpierw zorientujecie się czy nie przyjmują bezpośrednio przez answear bo z tego co wiem były przyjęcia. Ogólnie jak pracujesz na umowę o pracę to jest spoko. Dwie przerwy w ciągu 8 h pracy 10 min i 20 min.

Orient
@Pan

hmmm agencje pracy właśnie są chyba po to by pokryć zapotrzebowanie dodatkowe?

Do orient
@Orient

Tym wpisem potwierdzono jak i jednocześnie podpisano się pod tym jakie jest podejście do ludzi z agencji.

Prawda

W firmie jest podział na równych i równiejszych. Brudna stołówka.Nie wolno wchodzić do szatni na przerwie mimo posiadania własnego kluczyka do szafki.

Zorro
@Prawda

Czy możesz uzasadnić dlaczego uważasz, że istnieje podział na równych i równiejszych?

Maria

Gorzej się nie da pracowałam przez 5 dni na magazynie i nie patrząc na to ze miałam 18,30 /h na rękę rzuciłam to (usunięte przez administratora) nikomu nie polecam

@Maria

Okej, ale co konkretnie sprawiło że tak szybko zrezygnowałaś z pracy w Answear.Com? Bo nie wyjaśniłaś tego w żaden sposób... Jaka atmosfera panuje w firmie? Mam nadzieję że w kolejnym wpisie opowiesz nieco więcej :)

Zniesmaczona

(usunięte przez administratora) Po miesiącu nadal nie otrzymałam odpowiedzi - brak kompetencji osób prowadzących rozmowy rekrutacyjnej. Zapewniano mnie, że otrzymam odpowiedz za tydzień. Do dzisiaj nikt się nie odezwał. Firma ma wymagania z kosmosu, a płaca 2200 netto. Wstyd.

Firma nawet nie raczyła z łaski swojej odezwać się bo rozmowie rekrutacyjnej, mimo że zapewniali o odpowiedzi za tydzień. Mija już drugi a odpowiedzi nadal brak, wymagania z kosmosu z najniższą krajową... „Wielka Polska Firma” za 2200 zł. Wstyd.

biuro obsluga

Witam, Jak wyglada biuro obsluga klienta z jezykiem/... Pozdrawiam

Niedoszły pracownik

Rozmowa rekrutacyjna do biura w Krakowie przebiegała bardzo miło natomiast praktyka żeby nawet odzewu Żadnego (czy tak czy nie) nie było oceniam bardzo słabo.

@Niedoszły pracownik

A co możesz napisać na temat samej rozmowy? Jakie są wymagania stawiane przed kandydatami do pracy w Answear.Com? Czy miałeś już jakieś doświadczenie w tej branży?

Kamil

Wciskają jeszcze na magazyn pracowników z krakowskich salonów Medicine? Czy już odpuścili te praktyki? :)))

@Kamil

Piszesz tak jakbyś wiedział co się dzieje w Answear.Com, pracowałeś tam? :) Jeśli tak, to jak oceniasz poziom zarobków w tej firmie i ile można realnie zarobić na rękę?

Niedoinformowana

Witam, jak wygląda praca na stanowisku pakowania zamówień ze sklepu internetowego ? Proszę o Informację

MW

Cześć. Chciałam zapytać jak wygląda praca jako logistyk magazynowy? Czy ktoś może się wypowiedzieć?

Kindziuk
@MW

Jest spoko. Dużo zależy na jakie trafisz piętro.

@Kindziuk

A jak z zarobkami w Answear.Com, ile można zarobić na start? I czy firma daje jakieś benefity pozapłacowe, jakieś karnety na siłownie albo opiekę medyczną? Daj znać koniecznie :D

Pati

Nie polecam, nie uwzględniają reklamacji mimo, że ewidentnie produkt jest wadliwy.

Answear.com
@Pati

Sklep Answear.com rozpatruje reklamacje zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Każda z reklamacji rozpatrywana jest indywidualnie. W przypadku, gdy klient nie zgadza się z decyzją reklamacyjną może się od niej odwołać do sprzedawcy, który ponownie rozpatrzy zgłoszenie reklamacyjne pod kątem jego zasadności.

Anka
@Pati

Dokladnie zgadzam sie nigdy wiècej zakupòw w tym sklepie

Marinette dupain cheng

Tikki kropkuj, tak

Adrien agrest
@Marinette dupain cheng

Musimy złapać akume, schowała się w skanerze, kotaklizm

Stowka

Jak wyglada sprawa z wypowiedzeniem jeśli ma się tydzień? Zanosi się i zaczynaja liczyc od następnego dnia?

Zostaw merytoryczną opinię o Answear.Com - Kraków

• Jak się pracuje w Answear.Com?

Zobacz opinie na temat firmy Answear.Com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Answear.Com?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 6 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Answear.Com?

Kandydaci do pracy w Answear.Com napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Answear.Com
1.3/5 Na podstawie 1134 ocen.
  • Na Zjeździe 11
    30-527 Kraków