Opinie o answear.pl - Answear.com S.A.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Answear.Com. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Answear.Com o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Answear.Com w Kraków

Kierowniczka

A w jakim okresie pracowałeś/aś?

"Ksiegowa"

Praca dla wytrwałych, nie traktują pracownika z szacunkiem. Trzeba było klikać za trzech, nikt tego nie docenial. Team dzieli się na pupili (rodzinę i przyjaciół) oraz na pozostałych pracowników, którymi pomiata przełożona. Plusem jest to, że jak takich przełożonych się przeżyje, to gorzej już nie będzie. Zwracanie uwagi na forum, poniżanie na forum, obrażanie również na forum. Polecam się 3 razy zastanowić zanim zdecydujecie sobie zepsuć głowę praca w dziale w księgowości w tej firmie.

@"Ksiegowa"

Potwierdzam opinię. Odeszłam z takim samym niesmakiem.

Hej, pojawiło się ogłoszenie na księgową. Zmieniło się coś? Polecasz aplikować?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Answear.Com?

Izabela

czemu zarobki uznajesz od razu za słabe? teraz jak patrzyłam w oferty to chociażby przy obsłudze klienta jest wpisane, że występują nagrody finansowe oraz premie, także jakieś zniżki na produkty i usługi i tak dalej. co z aktualnymi szkoleniami? jak szybko idzie nabyć doświadczenia?

Dużo tu opinii o magazynie, ja napiszę o centrali. Pic na wodę! Piękne biuro, wszyscy elegancko ubrani - a jak zaczynasz to dostajesz najniższą krajową. Jestem pewna że recepcjonistka zatrudniona przez firmę zewnętrzną zarabiała więcej od połowy mojego zespołu. Pewnie dużo zależy od bezpośredniego przełożonego, ja spotkałam się z Januszowaniem - nadgodziny bezpłatne itp. Nie byłabym w stanie utrzymać się sama pracując tam na pełny etat, ale mogłabym sobie kupić bluzkę z rabatem :)

Izabela

czemu nie mają swojej osoby na recepcji? wcześniej była i się nie sprawdziła, że korzystają z firmy zewnętrznej? na jakich jeszcze innych stanowiskach nie można już się tu zatrudnić przez tego typu rozwiązanie?

Bartek

Jak wyglądają zarobki w przypadku pracowników operujących niszowymi językami? Też minimalna krajowa? Jakie są jeszcze typowe zachowania rodem z januszexu w tej firmie?

logo firmy Specjalista IT
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
Rafał89

Na tym magazynie jesteś jednym z tysiąca trybików w wielkiej maszynie i tak jesteś traktowany. Praca nie dla każdego. Ja czułem, że zabiera mi godność. Czułem się jak w (usunięte przez administratora), cały czas podejrzewany o (usunięte przez administratora). Ubrania robocze, system pracy, skupienie tylko na wynikach, brak kudzkich odruchów i zrozumienia drugiej osoby - to wszystko spowodowało, że wytrzymałem jedynie miesiąc. Ale ponoć są tacy, co robią tam latami i nie narzekają.

klasa

Szukam prawnika,ktory napisze pismo przedprocesowe do zarządu tej spółki. Moj mail został zablokowany we wszystkich spółkach, takze w brandbq, bo szukałem u nich pracy i pisałem maile ws zatrudnienia m. in. ze względu na wartościowe pomysły, które można tam zrealizować. Zostałem w odpowiedzi zdyskryminowany. Proszę o pozostawienie informacji pod postem, jeśli jest prawnik ktory zajmie sie tematem pro bono.

Logistyk

Bardzo dużo doświadczonych i przede wszystkim fajnych ludzi odeszło w ostatnim czasie, wie ktoś czemu? Zawsze odbywa się to z dnia na dzień bez wytłumaczenia.

Delarosa

Co tam za kradzież była? Wie ktoś coś więcej?

@Delarosa

Godności?

Weronka
@Logistyk

Czyjej ? Złodzieja ?

@Weronka

Nie. Przełożonego bo widzi tylko swoją kitę

Weronka
@Logistyk

A co ma do tego przełożony ?

Co
@Weronka

Że jest zbyt ufny.

@Co

Klapki na oczach. Wychodzi tylko się przewietrzyć na halę

@Karolina

Naprawdę doszło do tego, że ktoś coś komuś zabrał? Jakie ostatecznie konsekwencje zostały z tego wyciągnięte? Często takie coś u was się zdarza?

@Izabela

Owy Pan już nie pracuje ;)

@Karolina

Czy takie sytuacje mają dalsze konsekwencje dla pozostałych z zatrudnionych? mam na myśli chociażby sprawdzanie pracowników po tego typu zajściach. Bywa tutaj wyciągana jakas odpowiedzialność zbiorowa czy każdy patrzy na siebie?

Maja

Nie polecam Wszystko ok, dopóki nie wyślesz reklamacji...Kupiłam buty marki Karl Lagerfield za 779,99 zł. Po założenie i godzinnym chodzeniu buty obtarły mi kostki do krwi. Buty są zrobione z twardego materiału!!! Nie da się ich użytkować Oczywiście nie merytoryczna odmowa reklamacji. Ale szukając opinie o firmie zauważyłam że to nagminna praktyka firmy NIE REKLAMOWAC TOWARU!!!!!!!

Sistars

Nowa kierowniczka degraduje doświadczonych pracowników, czemu? Boi się lepszych?

@Sistars

Jak uzasadnia swoje decyzje i czy to osoba spośród pracowników, która awansowała, czy też z zewnątrz? Ciekaw jestem czy można tu awansować

Brutus
@Sistars

Doświadczonych nie znaczy sprawdzających się. Można wiedzieć dużo, a w pracy nie robić nic

@Brutus

I to jest uzasadniona odpowiedź na pytanie? Faktycznie ludzie stracili tutaj motywację do pracy? Co mogło być ostatecznym tego powodem wśród tych najstarszych?

Anonim2137

Odradzam każdemu pracy w tej firmie!!! Zero empatii przełożonych, brygadziści awansowani z łapanki którzy nie znają się zupełnie na swojej pracy, którzy w dodatku traktują człowieka jak śmiecia. ukraińcy (specjalnie napisane z małej bo dla mnie są podludźmi) są lepiej opłacani i traktowani niż Polacy, uważają się za święte krowy, opieprzają się, chowają się w alejkach oraz toaletach i potrafią przesiedzieć pół zmiany na telefonach. To co jest mówione na rozmowie kwalifikacyjnej mija się z tym jak jest w rzeczywistości. Osoba rekrutująca nie wspomniała, że praca również odbywa się w niedziele każde święto nawet z czerwoną kartką i w dodatku płacą Ci za to jak w normalny dzień, firma daje niewygodne ciuchy, które nie są dopasowane, ale butów BHP na pracy na magazynie co powinno być podstawą nie dostajemy, gdzie przenoszone są ciężkie nośniki, kartony, palety itd. Nie wspomniała również, że pracuję się na normy, tak płacone mają Państwo 3850 brutto, a (usunięte przez administratora) się jak na akord, pracownicy są wykorzystywani, a jak nie spełnisz normy, to grożą zwolnieniem. Nie można ze sobą rozmawiać bo przeszkadza to większości brygadzistom. Każdy się na Ciebie krzywo patrzy, warunki jak w więzieniu, jesteś trzepany przy każdym wyjściu na przerwę. Przerwy z (usunięte przez administratora) jedna 10 minut druga 20 minut, nie da się w spokoju zjeść nawet posiłku. Nie można na przerwach oraz podczas pracy zejść do szatni oraz do własnego samochodu, kto wymyślał te (usunięte przez administratora) zasady? Szczycą się benefitem na dofinansowanie do obiadów o obiady są ohydne. Firma nie robi sobie nic z tego, że masz 7 dni pracy pod rząd, gdzie ustawowo jest to zabronione. Magazyn na zadupiu, gdzie bez własnego samochodu dojazd to istna katorga dostać się tam komunikacją która jest oddalona o ponad 2 km od magazynu. NIE POLECAM I ODRADZAM KAŻDEMU PRACY W TYM (usunięte przez administratora)

Aleksandra
@Anonim2137

To 3850 to wszystko, co się zarabia? Nie ma do tego już żadnych dodatków typu premie czy coś?

Klauzula
@Aleksandra

Niestety nie

Kocham answear

Pracowałem na magazynie, odszedlem bo myślałem że trawa jest bardziej zielona po drugiej stronie. Teraz strasznie żałuję. Uczciwy pracodawca, traktuje cie z szacunkiem. Brygadziści to rowni ludzie, praca nie jest lekka, ale przynajmniej ma się święty spokój. Cały dzień robisz w słuchawkach. Z nikim nie musisz rozmawiać. Marzenie introwertyka.

@Kocham answear

A wynagrodzenie jest adekwatne do tej nielekkiej pracy? :)

Lovelife
@Ewa

Oczywiście że nie ;) teraz jest 3850 brutto, nie przysługują ci żadne dodatki, czyli masz goła wypłatę. A robisz po 10 lub 12 godzin cały czas i nie masz możliwości nawet usiąść na 5 minut czy pogadac.

@Lovelife

Czemu po 10 lub 12? Tzn., takie zmiany są czy o nadgodzinach jakiś tu między wierszami wspominasz?

Maciek
@Izabela

Zmiany są 8 godzinne jeśli jesteś na umowie o pracę, innaczej jest z naszymi sąsiadami z zagranicy

@Maciek

To chwilka tak dla doprecyzowania oni robią te dwunastki, o których ktoś tu pisał? Jakie oni maja umowy?

Witek
@Izabela

Zależy jakie naciski z góry. Jak umowa o pracę to śmieszne nadgodziny. Jak zlecenie to nic a jak z agencji to do upadłego a to i tak mało

kandydat
@Witek

do jakiej agencji powinnam się udać w sprawie pracy w answer?

Dominika

Jaka jest atmosfera w dziale marketingu? Pytam bo na stronie firmy znalazłam ogłoszenie na specjaliste seo/sem i może będę aplikować. Piszą tam że mile widziana jest znajomość węgierskiego. Często się tego języka używa w codziennej pracy? Bez tego tez mam jakiekolwiek szanse?

Xyz

Odradzam prace na dziale pakowania, atmosfera leży, każdy na każdego najeżdża i zero rozmów, wymagania duże a zero organizacji pracy, zarobki średnie, zmiany dziwne

Ares

Nie rozumiem czemu usunięty post, nic złego nie napisałem. Macie tu gorsze posty A że na magazynie nie jest lekka praca chyba każdy wie jak jest na magazynach

Julian

Czesc, Czy ktoś ma doświadczenie w pracy obsługi klienta w języku obcym? Jakie sa zarobki i ogolnie praca. Dzieky :)

Loren

NIE POLECAM!! aplikować do tej firmy. Zapraszają na rozmowę po czym i tak przyjmuja po znajomości ludzi bez jakiegokolwiek doświadczenia. Nawet jeśli pracujesz już kilka lat w tej firmie w innym miejscu.

Lolo
@Loren

Pewnie mówisz o magazynie. Potwierdzam.

Loren
@Lolo

Tu mowa o centrali...

Pablo

Totalne gnojenie pracownika...ustalanie grafiku z dnia na dzień...to jest (usunięte przez administratora)...żona tam przerobiła 5dni gdzie wcześniej w firmie prwcowała 6 lat!!!Ludzie tam sami ukrainy a polaka się gnoi...nie wiem czy w rosji nie maja lepiej u pitna.Macie szczęście że nie trafiliście na mnie ,bo bym wam odrazu zalałtwił mojego tatę i państwową inspekcję pracy

K.M
@Pablo

Na magazynie ? Jeśli to umowa na zlecenie można zmieniać grafik z dnia na dzień chyba ?

Niepoważna firma, najgorszy proces rekrutacyjny ever. 3 etapy, 3 różne osoby prowadzące, na każdym etapie te same pytania. Szkoda czasu... Januszowo...

Xx
@Kandydat

Na końcu i tak dostaniesz informacje ze dziękują za udział. Jesteś kandydatem idealnym a oni i tak jakiś tępaków biorą.

Koko

Czy pracownicy answear centrali lub magazynumają zniżki do medicine i do Answear?

Dawid
@Koko

Też jestem ciekawy bo przydałby się rabat na ciuchy skoro już się jest zatrudnionym. No i czy mozna go jeszcze łączyć z wyprzedażami. Jakbyś coś się dowiedziała to napisz.

TonyHalik
@Koko

Tak. Karty zniżkowe do salonów Medicine, plus zniżkę pracowniczą w sklepach internetowych

TonyHalik

Proste
@Koko

Ludzie nie nabierajcie się na te zniżki szkoda zdrowia naprawdę!!

Medi
@Proste

To dlaczego pracownicy medicine mają tylko do medicine zniżki??? Gdzie tu jest sprawiedliwosc......... Dno

Dawid
@Medi

A gdzie jeszcze byś chciał mieć zniżkę? Trudno żeby dali ci do innego sklepu. A są inne benefity? Wiesz coś na ten temat?

koala
@Dawid

Mona łączyć, I masz tez zniżke.

@Dawid

Nie zauważyłem, żeby pracownicy Medicine mieli zniżkę do sklepu internetowego Answear (ale paczki Answearowe w salonach już obsługiwali). Inna sprawa, że żadna zniżka - nawet łączona z wyprzedażą - nie jest warta kupowania tych ciuchów ani pracy w BrandBq.

Szalony
@Koko

Mają, ale nawet nie wiedzą jak one działają i robią z siebie tumnaów przy kasie w Medicine

Realty

Logistyka widziana tylko jednymi oczyma nie dyrekcji tylko PI love myselfZ. Nie zgadzasz się masz swoje inne zdanie? Cyk następny, szkoda, przykre

Zostaw merytoryczną opinię o Answear.Com - Kraków

• Jak się pracuje w Answear.Com?

Zobacz opinie na temat firmy Answear.Com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Answear.Com?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 6 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Answear.Com?

Kandydaci do pracy w Answear.Com napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Answear.Com
1.3/5 Na podstawie 1134 ocen.
  • Na Zjeździe 11
    30-527 Kraków