Opinie o answear.pl - Answear.com S.A.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Answear.Com. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Answear.Com o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Answear.Com w Kraków

Rek

Księgowość w Answear to jest (usunięte przez administratora) Zero rozwoju, klepanie w kółko to samo. A Pani K. człowiek na nieodpowiednim stanowisku.

To tylko pasta xd

Wiecie za co najbardziej lubię magazyn Answer? Za to, że to miejsce się z toba (usunięte przez administratora) Nikt ci nie mówi, że jesteś jakimś brygadzista czy innym kierownikiem. Na początku jesteś zwykłym śmieciem, gównem, które byle spedycja rozsmaruje kiwajka po magazynie. Nie dość, że nic nie wiesz o tym miejscu do którego trafiłeś, a obsługa skanera jest prosta i intuicyjna jak konstrukcja najnowszego procesora Intela, to jeszcze wszystko musisz robić w tempie rozpędzonego geparda który pragnie upolować obiad abyś wyrobił (usunięte przez administratora) wynik. Żeby przeżyć rozpierdalasz każdy karton każdy śmieć i każda paletę, który zawadza przejście między jedna a druga alejka, bo w walce na produktywność o uznanie kierownika możesz pomarzyć. Na koniec dnia jest jeszcze lepiej, bo brygadzista z kierownikiem postanowili zrobić z tak banalnej czynności jak najnormalniejsze (usunięte przez administratora) ścinki do kontenera serię questów w której między innymi jeździsz między 5 cm alejkami żeby zbierać to scierwo. Oczywiście jest też opcja dla idiotów, którzy nie wiedzą, że w świecie nie ma nic za darmo i biorą nadgodziny w sobotę i niedziele od typa tak podejrzanego jak lodziarz pod przedszkolem No ale dobra, przyszedles na zmianę.Sprawiło ci to wiele trudu bo rozpoczyna się 6:00 dlatego spodziewasz się jakiejś wielkiej nagrody, albo chociaż ciepłego przywitania. Nagrody nie ma, jest za to gorące przywitanie od kiero, który po przejściu pierwszych trzech metrów od wejścia,wita cię wesoło słowami: - Stój, śmieciu! Grzecznie wypełniasz tą jakże miłą prośbę i zaczynasz z nim rozmawiać. On ci przewija jakim to jesteś nierobem i gdzie znowu byłes w nocy ze twoje oczy krysztaly. Potem (usunięte przez administratora) ci jak ty nie wolno nie pracujesz, a na pytanie czy ma jeszcze skaner bo jest 6:00 a nie ma wolnych zapowietrza się i przypomina, jak nędzny z Ciebie logistyk i że możesz sobie pomarzyć. Nie podajesz się jednak, postanawiasz walczyć o przeniesienie na inny dział albo chociaż skaner więc idziesz do wyższego ranga kiero. I co? I (usunięte przez administratora) nie ma przeniesienia dla przegrywów, musisz mieć stałe tempo alokacji, żeby cię przyjęli, bo już się trafiło paru cwaniaków, co pierwszego dnia roboty zgubili skaner i (usunięte przez administratora) z nowiutka karta do wejścia do kibla. Jednakże to poczatkowe przeczolganie pracownika przez (usunięte przez administratora) jest konieczne żebys mógł pod koniec okresu probnego odczuć potege do jakiej dochodzisz xd Na poczatku zdychac, bo zabijaja cie dwie mlode kiwajki, a na koniec wbiegasz sam w stado palet z kozakami i rozpierdalasz je w drobny mak. Od zera do magazyniera i z powrotem od zera w nastepnym miesiącu

Zdumiony

Co Ty ćpiesz?

Łeb
@To tylko pasta xd

Bzdura. ale chyba faktycznie się nie nadajesz bo nie potrafisz poprawnie napisać nazwy firmy w której pracujesz. Żal

Włochaty dzik
@To tylko pasta xd

Po próbie przeczytania tych wypocin proponuję ci cofnąć się do szkoły podstawowej i nadrobić zaległości, zamiast pchać się do pracy, do której jeszcze ewidentnie nie dorosłeś.

Xd
@Łeb

No zjadło literkę, przerabane

Xd
@Włochaty dzik

Jakie konkretnie zaległości masz na myśli?

Bardzo były pracownik

Hejka, pracuje tam jeszcze Jarek taki gość z długimi włosami, jeździł VW Scirocco kiedyś na rybitwach był byl kierownikiem magazynu.

@Bardzo były pracownik

Był tam jeszcze taki Paweł i potem pojechaliśmy po lody do biedronki a potem już do domu poszedłem poszedłem.

Nie ale twoja stara się krztusila dzisiaj w nocy

@Bardzo były pracownik

Hej, jakie stawki obowiązywały na stanowisku Pracownik Magazynu w Answear.com za Twoich czasów? Mam nadzieję, że wypowie się też ktoś z obecnego zespołu i uda nam się ocenić rozwój firmy.

Czy pracodawca Answear.Com organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Hehe

Nie

głównie się szkolą w centrali, w magazynie to tylko kadra kierownicza jakieś akademie mają

Tak, ale mówię o pracy w biurze w Krakowie. Szczerze? Mój najlepszy pracodawca do tej pory.

Niepracownik

A czemu najlepszy? Chodzi ci o atmosferę w biurach? Zarobki? Jakieś benefity? Bo z tego co wiem akurat branża modowa nie jest za fajna jeśli chodzi o wynagrodzenia i bonusy dla pracowników. Raczej dominuje podejście "zajmujemy się modą, jesteśmy cool i dlatego i tak ludzie będą chcieli dla nas pracować"

@Hehe

Naprawdę? Muszę przyznać, że jestem zaskoczona. Czy masz na myśli dział w którym jesteś zatrudniony w Answear.com, czy całą firmę?

Hej @Pracownik, napisałeś/łaś, że to Twój najlepszy pracodawca do tej pory. Możesz powiedzieć dlaczego- czym urzekła Cię rola pracownika Answear.com? Im więcej szczegółów, tym lepiej.

@Niepracownik

Skąd masz takie informacje? Po Twoim nicku wnioskuję, że nie masz doświadczenie z pracą w branży. Czy znasz może kogoś z pracowników Answear.com?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.

Jakie benefity wynikające z bycia pracownikiem firmy oferuje Answear.com? Nie pytam o wynagrodzenia, bo to będzie kwestia indywidualna dla każdego stanowiska i jego szczebla, ale o dodatki, premie, wyposażenie biura i części socjalnej.

Zosia

czy na działach jest monitoring ?

Tak

@Darknes

Zwróciłam buty w bdb stanie, a sklep chce wmówić mi, ze Buty zwróciłam uszkodzone! Czy na dziale zwrotów jest monitorowana kazda paczka - w sensie nagrywany film po otwarciu paczki ze zwrotem? Nir moge , doprosić, sie sklepu o takowy film- nagranie . Dlatego pytam

Boli boli
@Zosia

Już nie pierwsza taka sytuacją była na tym magazynie. Kupiłem kurde tomi finfinger z oderwanym napisem chciałem to zwrócić jako uszkodzony towar i nie chcieli przyjąć..

@Boli boli

UDAŁO SIĘ TO WYTŁUMACZYĆ ? przez to potrzebuję nagrania z kamer, ponieważ zwróciłam buty , które tylko przymierzyłam w pokoju, a zarzucają mi że były uzytkowane...

Boli boli
@Zosia

Niee.. Człowiek tylko nerwy stracił.. Tam to same przekręty są i na tym zarabiają..

@Boli boli

przez to pytam czy udało się w końcu to rozwiążać? zgłosiłam sprawe do Rzecznika Praw Konsumenta i czekam za nagraniem z kamer

Boza
@Zosia

Macie nauczkę, że nie kupuje się i nie pracuje u polskich przedsiębiorców. Proste.

Teraz działacie tylko online ?

ciekawy

Ja chciałem się czegoś dowiedzieć na temat pracy w studiu fotograficznym Answear.com. Bardzo chciałbym zacząć pracować w tej branży. Czy i jak można się tam dostać, czy jest możliwość awansu, jaka atmosfera w pracy, jakie zarobki i inne - takie podstawowe informacje. Ktoś coś wie, czy warto?

Ans
@ciekawy

Jest super. Tu większość złych komentarzy jest o magazynie

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Answear.Com. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

awans

sa dwa rodzaje awansu 1. awans faktyczny czyli zostajesz przydu...em ktoregos z kierownikow, przepraszam, zostaniesz jego prawa reka. jest to pierwszy i zarazem ostatni mozliwy awans jaki moze cie spotkac w kokotowie, dostaniesz tez podwyzke z 300-400 zl brutto 2. awans pozorny, wprowadzony po to zebys nie zauwazyl ze nie masz awansu faktycznego, mozesz zostac magazynierem-brygadzista, starsza kierowniczka kasjerek, mlodszym kierownikiem starszych pikerow, specjalista od czegos tam itp. stanowisko nie znane w zadnej innej firmie, mozesz tez liczyc na giga podwyzke 30-40 zl brutto

????
@awans

Hahaha dobre sobie z ta podwyżka. Teraz próbują znaleźć frajerow na awanse bez podwyżki.

???
@????

Możesz coś więcej o tym napisać? Awanse na jakie stanowiska bez podwyżki masz na myśli?

Przyszly pracownik

Hej, Mam rozmowę w przyszłym tygodniu na stanowisko Asystenta Kupca Mody. Chcialam zapytać, czy ktoś pracował lub pracuje na tym stanowisku? Jak ocenia zakres obowiązków? Czy są nadgodziny - płatne lub nie? Można się wyrobić w ciągu tych 8h z całą pracą? Jak oceniacie zarobki?

@Przyszly pracownik

Mogłabyś napisać jak przebiegała rozmowa? Aplikuje na stanowisko do innego działu i jestem ciekawa jak to u nich wyglada

Bardzo dobrą opinię ma firma a biorąc pod uwagę jak ogromna jest konkurencja w branży to doceńcie jaką mamy dobrą firmę.

Hehe
@Ewa

Ewa chyba spadła z drzewa

Dlaczego pakowacz pracuje tylko codziennie ? tylko a resztka pracują od pon do pt. Kiedy będzie pakowacz będzie normalne pracować od pon do pt?

????

Nigdy ????

Gufi
@123

Jak tam nie masz znajomość albo układów to będziesz robić każdy weekend ????

rozsądnie
@123

taki charakter pracy - pote m od poniedzialku nie nadazysz pakowac jak sie w weekend uzbiera. A ze Polacy chca miec wszystko na drugi dzien....

Byłem nie polecam

Nie polecam pracy w tej firmie. Tam gnębią liderów a co do popiero pracowników. Tam Ukrainiec lepiej wychodź niż Polak finansowo

Iwka

Hej Mam pytanie w pon idę pierwszy raz do pracy .jestem z okolic kozlowka. Jest szansa zabierać się z kimś kto obecnie tam pracuje A jeździ samochodem .chodzi mi o wieczorne wracacie. Byłabym wdzięczna. Oczywiście doloze się do paliwa

ciekawski

Hej, widziałem ofertę pracy na stanowisku creative social media specialist w Krakowie, jakieś opinie?

Nowypracownik

Czy rzeczywiście dwa weekendy są wolne czy wszystkie trzeba pracować ? Studiując raczej nie mogę sobie pozwolić na omijanie zajęć :/

Marietta
@Nowypracownik

Zależy jak się umówisz z swoim kierownikiem

Krysztal

Na zmianę przychodzę zawsze poczesany

Alexa

Cześć, Mam pytanie do obecnych pracowników answear. Czy ktoś z Krakowa dojeżdża do pracy do kokotowa? Jeśli tak to czy mogłabym się z nim/nią zabierać. Pracuje akurat obok w firmie ekoplast dojazd tam jest naprawdę ciężki a z przystanku mam koło 2km pieszo. Oczywiście dorzucę się do paliwa ile trzeba :)

@Alexa

A gdzie dokładnie mieszkasz? Będzie lepiej dla kierowców, kto dokładnie by mógł cie podrzucać.

@Darknes

Mieszkam w centrum Krakowa ale nie będzie dla mnie problemem podjechanie nawet na nowy bierzanow żeby kierowca mnie tylko zgarnął. Z przystanku mam 2 km do firmy jeszcze drogą gdzie nie mam chodnika i bardzo niebezpiecznie jest chodzić. Więc jeśli chodzi o miejsce odbioru w krakowie to jestem w stanie się dostosować.

@Alexa

Podaj jakieś namiary na fb czy mesangera to się dogadamy.

@Darknes

Podam Ci mojego takiego zastępczego maila (proszę się nie śmiać z nazwy) xD lusiabusia96@gmail.com. Napisz do mnie i tam Ci podam albo fb albo numer tel to się dogadamy ;) dziękuję :) czekam na wiadomość.

@Darknes

Napisz mi tylko czy się odezwiesz czy się rozmyśliłeś i mam szukać dalej.

Zgadzam

Się całkowicie. Za te pieniądze nie warto nawet próbować.

Jeden

Witam jak to wygląda z tą pracą na produkcji ? Aż tak źle ? Bo opinie widzę nie za ciekawe.. ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Answear.Com - Kraków

• Jak się pracuje w Answear.Com?

Zobacz opinie na temat firmy Answear.Com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Answear.Com?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 6 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Answear.Com?

Kandydaci do pracy w Answear.Com napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Answear.Com
1.3/5 Na podstawie 1134 ocen.
  • Na Zjeździe 11
    30-527 Kraków