Opinie o answear.pl - Answear.com S.A.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Answear.Com. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Answear.Com o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Answear.Com w Kraków

xdd

Tak z nudów sobie przeglądam oferty na pracuj.pl i widzę ofertę - Logistyk Magazynowy - podstawa 2700 brutto. Czy to jest żart? 27000 brutto przecież to jest śmiechu warte. Już mogli dać 2800 brutto albo 3000 brutto chociaż to i tak śmieszne pieniądze, bo od nowego roku minimalna pensja to 2800 brutto. Ale widzę że tutaj answear to biedny zakład i płacą słabo.

Jakie są warunki zatrudnienia w Answear.Com?

Obserwator

Dużo pięknych kobiet szczegolnie młodych panienek. Jak ktoś woli chłopców to też sporo fajnych słodziaków. Zapraszamy.

Kutangutan

Co sądzicie o przestrzeni hilberta?

jacky

to są krwiopijcy później za krwawicę ludzi mają udział w szkieletorze ...dla nich człowiek się nie liczy tylko piniodz,,,,

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.

Naprawdę tyle zwolnień poleciało?

Dj

Nie chce zwalniać.. Ale wypowiedzenia poleciały churtem z dnia na dzień. Ta banda biorą ludzi na piękne oczy Ale tak na prawdę człowiek się dla nich nie liczy. I to nie jest wymysł idź tam i się przekonać trzeba na własnej skórze. Żal tylko tych ludzi co poleciało co naprawdę zależało im A pracy...przyczyny zwolnień wysane z palca.

Hit
@Dj

To jest hit że zwolnili starych dobrych pracowników, a zostawili obijające się ukrainki. Ciekawe dlaczego...a no tak, może dlatego że pewien pan dyrektor prywatnie wynajmuje im pokoje...paranoja...

D.
@Hit

(usunięte przez administratora)Niczyja narodowość nie powinna mieć znaczenia ...(usunięte przez administratora) Po drugie jeżeli taka sytuacja ma miejsce to może okoliczności są inne? Może ci ludzie przeprowadzili się na stałe do Polski i rozwiązanie współpracy oznaczałoby zostawienie rodziny z dziećmi bez środków do życia? Reszta pracowników tymczasowych wróciła do swoich krajów i nie była związana na stałe z krajem. I tak za dwa tygodnie kończył się ich kontrakt i dlatego został on skrócony.

Buhaha
@D.

Gdzie sen gdzie logika twojej wypowiedzi ? Normalny pracodawca zrezygnuje najpierw z obcokrajowcy , a nie z rodaka ..... Wszędzie w Europie jak zaczęła się nagonka medialna ???? pracodawcy zwalniali obcokrajowcow masz przykład Polaków i oni wszyscy przyjechali do kraju. Gdzie tu masz jaki kolwiek wpis rasistowski ?? Pracodawcy uczciwi będą chcieli zachować stanowiska pracy dla rodaków. Brednie wypisujesz , a nie widzisz ile juz tysięcy twoich rodakow stracili prace i już w tym momencie nie maja środków do życia ,a tez posiadają rodziny. Zastanów się w jakim kraju żyjesz i kto ma pierwszeństwo zachowania jakiej kolwiek płynności finansowej twój rodak czy obcokrajowiec ! Jeśli ktoś jest obcokrajowcy ,a posiada polskie obywatelstwo tu już jest Polakiem !

Hm

1 2 3 dziś zwolniony będziesz Ty!!!

Ugly
@Hm

Zwolnienia???Po co (usunięte przez administratora) podpisujecie WYPOWIEDZENIA ZA POROZUMIENIEM STRON???

Pytanko

Ja mam pytanie do kadry zarządzającej. Dlaczego w ostatnim czasie zostały awansowane na stanowisko brygadzista osoby ze stażem pracy po 2-3 miesiące czyli zgodnie z nazwą pierwszej 3 miesięcznej umowy- na okresie próbnym. To bardzo obniża morale załogi ponieważ nie dość że wiele rzetelnych pracowników z długim starzem nie dostaje awansu to dotychczasowi brygadzisci i kierownicy o wiele dłużej pracowali na swoje posady-przewaznie po 2 lata lub więcej. Nasuwa się pytanie czy aby nie wynika to z pewnych koneksji bo trudno znalezdz logiczne wytłumaczenie tymbardziej że nowi brygadzisci z krótkim starzem ani nie wyróżniają się szczególnymi predyspozycjami ani wykształceniem a pokuszę się o stwierdzenie ze wręcz przeciwnie. Pozdrawiam.

@Pytanko

W ostatniej, rekrutacji otwartej na stanowisko Lidera- Brygadzisty zgłosiło się 15 kandydatów. Każdy pracownik mógł się wziąć w niej udział. Rekrutacja jest wieloetapowa i ocenia różne aspekty: test kompetencyjny, test osobowościowy, test stylu zarządzania, rozmowa kwalifikacyjna. Rekrutacja nie bierze pod uwagę stażu pracy. Każdy pracownik ma równe szanse podczas rekrutacji, bo testy są identyczne dla wszystkich. Każdy z kandydatów został osobiście poinformowany o swoim wyniku i miał możliwość rozwiania ewentualnych wątpliwości. W przypadku opisanych tutaj zastrzeżeń, zachęcamy do kontaktu z przełożonym, który odpowie na wszystkie pytania osobiście.

nixon
@Pytanko

Może po prostu się nie nadajesz . W firmie jesteś dłużej ale i tak nic nowego nie wniesiesz:P..Może twoja ambicja w Tobie siedzi ,a powinieneś być po prostu skromny:P

nixon
@Pytanko

Jest w naszej załodze taki kolega jak M. P....pewnie to Ty ,:))..Osoba która za każdym razem chce AWANSOWAĆ na stanowisko ,które jest w danym momencie wolne /bądź do obstawienia.Rozumiem twoje zażenowanie ,że nie biorą takiej osoby jak Ty pod uwagę ,ale pewnie jesteś za krótki:P

Cichociemny
@nixon

A twoje inicjały to pewnie nazwa topowej odmiany audi :)))

Mim
@infoAnswear:-)

Konkurs był na jedno stanowisko a pozostałe awanse odbyły się tradycyjnie.

Pdbx
@nixon

Jeżeli masz na myśli mnie to chciałbym zauważyć że po pierwsze nie ja to pisałem ponieważ moimi uwagami dotyczącymi pracy dzielę się tylko z moim kierownikiem oraz współpracownikami a nie wrzucam na tą dziwna stronkę żeby sobie randomowi ludzie poczytali, już nie mówiąc o tym że nie do końca zgadzam się z tą wypowiedzią. Po drugie jeżeli masz jakiś problem to zawsze możesz podejść w pracy bądź napisać poza nią i porozmawiamy, chętnie przedyskutuje co konkretnie ci nie pasuje. Po trzecie brałem udział w jednym konkursie na brygadziste, nigdzie się nie pcham, czasami rzucę jakimś żartem ale raczej nie sądziłem że ktoś może to wziąść na serio. To tyle ode mnie, napisałem to bo dowiedziałem się że osoby wyżej postawione w pracy myślą że to mój post (czy co to wgl jest) ale nie jest, jak chcesz podyskutować to polecam na żywo bo w internecie każdy mądry i nie do końca chce żeby randomly to czytały ;) pozdro M. P.

Firma nie dba o pracowników w dobie panującego zagrożenia korona wirusem wymusza dyżury na pracownikach . Nie jest to wytwórnia mięsa lub sklep Biedronka. Większość pracowników powinna pracować tylko i wyłącznie zdalnie. .

COO Answear.com
@Ania

Pani Aniu. 95% pracowników pracuje zdalnie. W biurze panują sterylne warunki (codzienna kilkukrotna dezynfekcja), dyżury są rozdzielane dla chętnych i służą podtrzymaniu funkcjonowania Firmy – żebyśmy mogli do niej wrócić po zakończeniu kryzysu epidemicznego.

xxxx
@Ania

możemy iść wszyscy do domu, położyć się i leżeć, tylko kto wypłaci nam wynagrodzenia? Może jednak warto utrzymać firmę przy życiu...

Mmmmm
@Ania

Zdalnie rozumiem ze pracujesz w biurze i narzekasz jak masz mniejsze prawdopodobieństwo zarażenia masz jedno stanowisko pracy dotykasz tylko swojego sprzętu... jak tak strasznie się obawiasz o swoje zdrowie idź na urlop ! Zarazić możesz się wszędzie ... dbac o chigiene to tylko nam pozostało !

Zdalny Ninja
@COO Answear.com

Zdalnie? Bo pekne ze smiechu. Przyjezdza samochod z towarem i jest zdalnie rozpakowywany? Towar jest zdalnie rozkladany na regaly? Pozniej zdalnie kompletuje sie zamowiena? Pakuje sie je zdalnie? No i wysyla sie zdalnie?

szumi

Pytanie do Answear . Znikneła oferta pracy na hali .Macie już komplet ?

@szumi

Oferty nie ma bo i dla obecnych pracowników nie ma oferty przedłużenia umowy

Xd123

Ktos cos wie jak bedzie z tymi busami?

Nikki

Jak wyglada praca i zarobki w Answear w krakowie jako specjalista do dzialu obslugi klienta przy aleji pokoju ?;)

@Nikki

Zarobki są gorsze niż w magazynie, pomimo obietnic podwyżek, nic takiego nie nastąpiło. Stres, ogrom pracy i bezsens.

Magda

Bardzo szybkie rozpatrzenie reklamacji,miła obsługa polecam sklep ????????

Zmiana popołudniowa pracuję 10 godzin codziennie w tygodniu?

infoAnswear:-)

Grafiki, układane są optymalnie do potrzeb działu, jeżeli pojawia się zmiana popołudniowa po 10 godzin, jest to max 4-5 dni w miesiącu.

@infoAnswear:-)

To ciekawe bo ja mam zawsze przynajmniej 8 dni po 10h i z tego co wiem reszta ludzi na wysyłce też.

Stefan
@Xyz

Przecież to jest niemożliwe, by w grafiku pracować "zawsze 8 dni po 10h". Po dwóch tygodniach cały etat jest wyrobiony czy też po 300h pracuje się w miesiącu? A może po takim maratonie jest 5 dni wolnych z rzędu? Naprawdę niepoważna jest ta opinia.

@Stefan

Nie robi sie 8 dni pod rząd tylko łącznie i przekłada sie to na dni wolne kretynie.

Fhgc

Masz nie równo pod sufitem zeby pisać kolejną z opinii na temat firmy 2 lata po zwolnieniu z niej.

infoAnswear:-)

„Rekrutacja w logistyce ma charakter otwarty. Oznacza to, że każdy kto chce zwiększać swój zakres odpowiedzialności i czuje się na siłach może wziąć udział 3 lub 4 etapowej rekrutacji. 6 osób zostało w 2019 roku awansowanych na stanowisko lidera-brygadzisty. 5 osób zostało w tym samym roku awansowanych na stanowisko kierownik. Dodatkowo 3 osoby zostały awansowane na interesujące stanowiska specjalistyczne, które wspierają pracę całego magazynu.”

księżniczka
@Fhgc

a ty masz niepełne info...nie mam pojęcia na jakiej podstawie myślisz że nie pracuję tam od 2 lat ? Równie dobrze możesz napisać że mieszkam na Alasce i prowadzę salon strzyżenia (usunięte przez administratora).....a prywatnie to przypominasz mi bajkę z dzieciństwa o misiu o bardzo małym rozumku...wpisz sobie w wikipedię bo pewnie nie wiesz kto to jest....jestem pewna że mama na dobranoc czytała ci ; (usunięte przez administratora).i teraz to z ciebie wychodzi

księżniczka

ja wiem kim ty jesteś,,ale kultura osobista nie pozwala mi na epitety

Halina
@księżniczka

Pomijając Waszą dyskusję, kto kim jest, to może opowiecie, jak w Answear jest z umowami? Można liczyć od razu na umowę o pracę? I czy jest jakiś "okres próbny"?

@Halina

Umowa, na okres 3 miesięcy tzn. okres próbny, podpisywana jest w pierwszym dniu rozpoczęcia pracy.

paweł

podobno jest puszczana muzyka na magazynie jakie normy czy głosna czy cicha a te zmiany 12 godzin pracy to codziennie czy o dwa dni

Blablabla
@paweł

Praca jest od pon do niedzieli zmiany masz 2 poranna i popołudniowa popołudniowa nawet do 24:00 a muzykę jak sobie sam nie puścisz to nikt Ci nie puści ....

darek
@Blablabla

podobno bus jest pracowniczy i odwozi pracowników spod magazynu czy spod przystanku?

dupacycewadowice
@darek

są busy z skawiny, woli radziszowskiej i krakowa (czyzyny), dowoza pod magazyn

micahał
@dupacycewadowice

znaczy się zatrzymują się na przystankach pracowniczych czy jadą od magazynu do przystanku końcowego np. w Skawinie bez zatrzymywania się po drodze np, w Skotnikach jeśli tamtędy jedzie?

dupacycewadowice
@micahał

zatrzymuja sie na przystankach posrednich, tyle ze busy z skawiny itp nie jada przez skotniki tylko na wronach i stamtad a4 prosto do kokotowa

Wypłaty

Kiedy są wypłaty w answare?

@Wypłaty

Wypłaty pracownicy ,otrzymują zawsze terminowo na 10-go każdego miesiąca.

Ala

Jesli od pn do piatku robie na rano to czy w sobote ide tez na rano czy moge isc na popoludnie? Jak wygladaja zmiany w answer?

@Ala

Ile wekendow w miesiacu trzeba przepracowac? Opowie ktos jak to w answer wyglada?

Ten Weekend

Prawie wszystkie

E, E, e
@Ten Weekend

Bzdura. Ok 2 weekendów za to wolne w tygodniu.

@E, E, e

Jesli ide od pn do pt na rano czy wtedy automatycznie wekend tez jest na rano?

E, E, e
@Ala

Różnie, często się to zmienia

Witam, zastanawiam sie czy aplikowac do tej firmy na stanowisko magazynier czy mógł by mi ktoś powiedziec jak wygląda ta praca? I czy na prawde jest tylko jednozmianowa praca o wysokich zarobkach?

Odpowiedź
@Nowy

Praca na 2/3 zmiany

gggggggggggg
@Nowy

3050 brutto jest

....,,

Nie polecam pracy w dziale księgowym. (usunięte przez administratora)Rotacja jak na magazynie, ludzie szybko rezygnują , jak się orientują z kim mają do czynienia. Zostają siostrzeńcy i znajomi, którzy godzą się na takie dziwne warunki. Szefostwo niby merytorycznie ok (poza kilkoma wyjątkami) brak zdolności organizacyjnych i pojęcia o zarządzaniu zespołem i jego pracą, chaos w każdym zakamarku, bałagan w księgach ciągnie się i narasta od lat.daty zamknięć dziwnie ruchome m, często zmieniają się, obieg dokumentów kuleje mimo, że są usprawnienia. Ład w tej organizacji nie istnieje. Do pracy przyjmują referentów bez wykształcenia kierunkowego a ci bez procedur nie łapią czy księgować tzw. po lewej czy po prawej. Dużo można by pisać ......

Kamila
@....,,

Niestety ale prawda co zrobić

Zostaw merytoryczną opinię o Answear.Com - Kraków

• Jak się pracuje w Answear.Com?

Zobacz opinie na temat firmy Answear.Com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Answear.Com?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 6 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Answear.Com?

Kandydaci do pracy w Answear.Com napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Answear.Com
1.3/5 Na podstawie 1134 ocen.
  • Na Zjeździe 11
    30-527 Kraków