Opinie o answear.pl - Answear.com S.A.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Answear.Com. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Answear.Com o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Answear.Com w Kraków

kiki

A jak w księgowości?

Norbi

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jaka atmosfera w pracy?Na forum nie jest miło!!

Ktoś

Piszę się nieźle :)

Ktoś2

Pisze się pisze a nie piszę :D

Koledzy z cracovii

Barti skocz po vodke ????

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Strategy Planner
Plej Sp. z o.o.
Wasz Ojciec i Matka

Tym co narzekają proponuję 1. Wejść na https://www.gowork.pl/praca/szukaj/skawina;l https://www.olx.pl/praca/skawina/ https://www.gumtree.pl/s-oferty-pracy/skawina/v1c8l3200218p1 https://www.pracuj.pl/praca/skawina;wp 2. Spędzić tu parę godzin 3. Wysłać 20 CV Otrzymasz pewnie z 15 zaproszeń na rozmowę. Pójdź na nie więcej niż 10 z nich. I już za tydzień możesz pracować gdzie indziej. Ofert pracy jest mnóstwo, a chętnych brakuje. Praca magazyniera NIGDY nie będzie nagradzana porównywalnie do wkładu pracy. Taki zawód. A narzekanie i siedzenie w robocie której się nie cierpi to przy obecnej ilości ofert pracy to zwykłe nieudacznictwo. Jedynym wytłumaczeniem dla takiej postawy mogłyby być jakieś super pieniądze, ale tu takich nie ma i nigdy nie będzie.

Byłem,widziałem,uciekłem
@Wasz Ojciec i Matka

Nie zmienia to faktu, że w ans panuję wszechobecne guw... (niemiła atmosfera)

Wasz Ojciec i Matka
@Byłem,widziałem,uciekłem

Oczywiście, masz rację. Ja tylko podaję sposób jak wyjść z tego g...

Nosacz Sundajski

Za komuny było lepiej Pioter....

prawiebyłem

Chciałam się przyjąć i byłem na rozmowie. Ale coś musi być na rzeczy w waszych wypowiedziach bo sam to zauważyłem w czasie rekrutacji. Wysłuchałem i podziękowałem. Na rozmowie wyczujesz ze będziesz pracował jak nie bedziesz miał rozumu. Szczerze omijajcie szerokim łukiem.

Barbossa

Praca lekka lecz w towarzystwie kapusiów i kadry zarządzającej nadającej się intelektualnie co najwyżej do strugania ołówków

Oszustwo

Gratuluje usunieciecia prawdziwych opini , kierownicy nawet tutaj wprowadzają swoje porządki.. praca w anwear to dno, ludzie strzeżcie sie

Życzliwy

I lizusów z przyjęć

Życzliwy
@Życzliwy

A raczej lizuski

@Życzliwy

Życzliwego oczywiście też proszę o przedstawienie się. Niezła odwaga ????????

Zarobiony
@Magazynier 2

Może się sam przedstawisz?

Hałaciński

Dobre! Wincej Panie. Wincej!

Hałaciński

Dobre! Wincej Panie. Wincej!

Tarararara

W porządku tylko garstka magazynierów a ludzi z wyższego szczebelka szczypta (jedna, dwie). Admina proszę o zatrudnienie się chociaż na tydzień w tym wypizdowie a przekona się, że każda usunięta opinia odbija się w szarej, answearowskiej codzienności :)

Blablabla

hahah :D Dawno się tak nie uśmiałem. Jednak coś w tym musi być bo i ja o tym słyszałem. Pozdrawiam przyszłe Aswerolizuski

Monia

Dzięki Krzysiek! Czekam na koncert.

Magazynier 2

Drogi kolego skoro potrafisz tak pięknie pisać pod pseudonimem to może bądź na tyle odważny i przedstaw się z imienia i nazwiska gratuluje poświęcenia że tam pracowałeś i jeszcze żyjesz??

Magazynier3

Chyba nie każdy rozumie o co chodzi na tej stronie. Także o to chodzi żeby zachować anonimowość i uświadomić przyszłych pracowników o sytuacji jaka panuje na magazynie, zabolała (usunięte przez administratora) ??? Zapewne osoba komentuje z codzinnego zebrania ksieżniczek magazynu.

@Magazynier3

Tak komentuje to jedna z TYCH Księżniczek szkoda że nie masz odwagi podejść i powiedzieć mi tego w twarz czyli cięki bolek jesteś a jedno co mnie może boleć to głupota i brak odwagi u takich osóbek jak ty. Powiem tylko tyle ŻENADA.

@Magazynier 2

A tak bay the way (nie wiem czy zrozumiesz to zdanie) ale przynajmniej nie ukrywam że pisze to jedna z księżniczek. ???????????????? Ps. Królowa może być tylko jedna

Obca
@Magazynier 2

Oj Oj widzę ,ze boli jak ktoś awans dostanie ???? żygać mi się chce jak widzę wpisy tego typu .Niestety w naszym kraju panuje ZAZDROŚĆ ,ZAWIŚĆ .NIENAWISC I OBŁUDA JEDYNY TAKI KRAJ JEDYNI NA ŚWIECIE TACY LUDZIE ŻAL NAPRAWDĘ ŻAL ????????????????

TenTypTalMa
@Magazynier 2

Jak chciales\chcialas zablysnac, to trzebabylo sie brokatem obsypac. Pisze sie by the way. Odrob podstawowke, dopiero zabieraj sie za elokwentne wypowiedzi. Pozdrawiam.

Blebleble
@TenTypTalMa

Sorry ale ja już błyszczę popaprańcu zazdrosny a jeśli o tą literówkę Ci chodzi to sory ale mam nowy sprzęt za kablownie hahaha

Robert

@Magazynier Wydaje mi się, że mocno przesadziłeś! Każda firma ma swoje wymagania a jak ktoś nastawia się na lekką prace to nie na stanowisku magazyniera

Alicja

Wiecie, że answear.com otrzymał wiele nagród oraz certyfikatów? Możecie je znaleźć na ich stronie internetowej oraz pod linkiem: http://answear.com/nagrody-i-certyfikaty.html A Wy jakie macie doświadczenia z firmą?

roem

nie wydaje mi się, żeby była teraz ostatnio rekrutacja na stanowisko jako Kierownik Działań Marketingowych i Sprzedaży na Rynkach Zagranicznych.

Zostaw merytoryczną opinię o Answear.Com - Kraków

• Jak się pracuje w Answear.Com?

Zobacz opinie na temat firmy Answear.Com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Answear.Com?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 6 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Answear.Com?

Kandydaci do pracy w Answear.Com napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Answear.Com
1.3/5 Na podstawie 1135 ocen.
  • Na Zjeździe 11
    30-527 Kraków