Opinie o Paweł Wojdyła Net.Trading w Modlnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Paweł Wojdyła Net.Trading. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Paweł Wojdyła Net.Trading na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Wojdyła Net.Trading w Modlnica

Filiżanki Nowy wpis

OMIJAĆ! Firma KRZAK..... lekceważą klienta. zamówienie złożyłam przez stronę 11.12.2023, po paru dniach napisałam co się dzieje z moim zamówieniem i otrzymałam odpowiedź że moje zamówienie jest kompletowane i STARANNIE pakowane dlatego to trwa tyle dni.. po czym 19.12 otrzymałam maila o informacji, że zamówione przeze mnie filiżanki są uszkodzone i nie są wstanie mi ich sprzedać a za to zaproponowali mi zakup innych z tym ze ja zamawiałam komplet 2szt. a w propozycjach były tylko oferty 1 szt.. Dodam również że miał być to prezent , ale ta Firma zagwarantowała mi brak prezentu 5 dni przed świętami... ABSOLUTNIE NIE POLECAM...

Administrator Nowy wpis

Paweł Wojdyła Net.Trading w Kraków szuka pracownika na stanowisko Kierownik Sprzedaży. Brałeś udział w tym procesie? Napisz, jak on wygląda. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Pracownik Nowy wpis

Typowa firma uduś. Brak pomieszczenia socjalnego. Najtańsze narzędzia. Brak szacunku do pracowników.

Sabina Kraśko Nowy wpis

jestem stałą klientką sklepu i zawsze jestem zadowolona z obsługi. polecam

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Paweł Wojdyła Net.Trading? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Modlnica
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii Modlnica
Modlnica
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Aleksandra

Serio to jest jakaś piramida? Ktoś tutaj pisał ze to firma k.rzak.. Może jakiś pracownik coś powie o tym :-)

Franek
@Aleksandra

Piramida tak duża jak ta w Egipcie, a krzaki ostatnio wycięli koło firmy więc już czysto. Śmiech czytając takie opinie.

Barbara
@Franek

A która Cię tak najbardziej śmieszy? Bo tak właściwie to zbyt dużo ich tu nie ma... Czyli według Ciebie już po firmie, dobrze zrozumiałam?

Alek

Najgorsza transakcja ever. Obsługa bezczelna, niesympatyczna. Wysyłają uszczerbione talerze. O reklamacj można zapomnieć. Paragonu brak.UKS będzie poinformowany. NIE POLECAM!

Vika

Firma KRZAK!!!!. Zapominają żeby obsłużyć klienta!!!!!. Nie można doprosić się o podstawowe informacje. Aż się boję co by było gdyby kupić u nich produkt. A nie daj Boże złożyć reklamację!!!! Zero reakcji. Chyba nie chcą sprzedawać. Omijać z daleka!!!!!

Wiecie jaka jest teraz sytuacja w firmie Paweł Wojdyła Net.Trading w mieście Modlnica? Czekamy na aktualne wieści odnośnie pracy.

Brovar

Fatalna, nie miła obsługa. Niemożność dodzwonienia się, długi termin realizacji zamówienia. Produkty fatalnej jakości

Mania

Unikajcie tej firmy jak ognia!!! Prawie od miesiaca nie otrzymałam zamówienia!! Podają nr paczki, która wogle nie jest nadana - spr na str DPD. W życiu nie spotkalam się z takimi kłamstwami!!! Dodzwonic sie jest cudem na szczescie po kilku dniach sie udało. Dzis zlożyłam prosbę o anulowanie zamówienia i natychmiastowy zwrot środków - obym je otrzymała!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Wojdyła Net.Trading - Modlnica

• Jak się pracuje w Paweł Wojdyła Net.Trading?

Zobacz opinie na temat firmy Paweł Wojdyła Net.Trading tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Paweł Wojdyła Net.Trading