Opinie o answear.pl - Answear.com S.A.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Answear.Com. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Answear.Com o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Answear.Com w Kraków

Zenek

Ale przynajmniej jest możliwość zarobienia większej kasy, to raczej dobrze!

2000
@Zenek

jezeli 2000 z nadgodzinami! to wieksza kasa to rzeczywiscie moze byc zachwycony taka robota

Żenada

Podczas rozmowy o pracę było mi powiedziane: żadnych niedziel i nocek nie będzie na 100%! Są niedziele i wpadną nocki.

maestro
@Żenada

Te niedziele to wszystkie niedziele, czy tylko niedziele handlowe?

E-Handel
@maestro

Mnie też tak mówili, ale potem się okazało że w e-handlu wszystkie niedziele są pracujące i teraz średnio jeden weekend w miesiącu mam wolny.

Lidl
@E-Handel

Za to w Lidlu pracująca niedziela wypada średnio raz na dwa miesiące!

GalAnonim

Śmieszna firma, zero dbania o pracowników którzy dłużej pracują, wolą co chwilę zatrudniać nowe osoby, a po wprowadzeniu nowego systemu logistycznego to już w ogóle dramat jakiś ale twardo robią dobrą minę do złej gry, że niby teraz jest lepiej, porażka jakaś, jeśli nie musicie trzymajcie się zdaleka. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zacząć szanować pracowników

B
@GalAnonim

Szacunek obowiązuje w obie strony. Szanujesz pracodawcę?

Bekon
@B

A jest za co?

Green
@Bekon

Za darmowe, choć używane, buty robocze z równie darmową grzybicą w pakiecie

Stanisław
@GalAnonim

Możesz podać jakieś konkrety?

rowerek

A czy mozna przyniesc wlasne buty robocze? Mam z poprzedniej roboty takie z blachą na palcach, gdy odchodzilem z tamtad to caly stroj roboczy kazali mi sobie zabrac. Nie chce jakis ciuchow i butow po kims uzywanych.

@rowerek

Nie mozna, dostaniesz uzywane buty z grzybica w pakiecie gratis

kubus puchatek
@rowerek

jak dostaniesz uzywane buty od answera to wsadz je do zamrazarki na dobe to zabije wszystkie grzyby

Zorientowany
@rowerek

Tak, można używać własnych butów roboczych.

@Zorientowany

Fakt, nie którzy mogą. Jeżeli mają nazwisko na "B", ewentualnie "Sz".

Universum
@Zorientowany

Nie kłam!

Alzheimer

Zapomnij. Nie ma takiej możliwości

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Chętna do pracy

Witajcie. Zauważyłam, ze opinie tyczą się głównie pracy na magazynie. Ja dostałam zaproszenie na rozmowy kwalifikacyjna na stanowisko SPECJALISTY DS. OBSŁUGI KLIENTA. Jakichś zarobków, zakresu pracy i ogólnie warunków mogę się spodziewać? :)

60zł/h

Jak tam wyższe swery jakieś nagrody po inwentaryzacji będą. Tak tak pewnie że nie dla wszystkich tylko dla wAS. A może by tak po 60 zł/h tylko pocichu tak żeby się nikt niedowiedział. Papapa.

Mickiewicz
@60zł/h

Za 60 na godzinę Wskoczył Grzesiu na drabinę Patrzy z góry A w kuwetach dziury Jarku! Racja!! Winna alokacja!

o co chodzi
@60zł/h

O co chodzi? Jakies premie tylko dla konfidentow?

równorówniejszy
@o co chodzi

Dawno temu była taka sytuacja że były bardzo duże opóźnienia w alokowaniu nowo przyjętego towaru na regały, a zbliżał się termin inwentaryzacji i cały towar powinien być w kuwetach na regałach. Zarząd firmy wygospodarował dodatkowe pieniądze na nadgodziny w czasie których miano wykonać alokację. Całą tą alokację miano wykonać w sobotę i niedzielę. Nasi kierownicy zauważyli że przeznaczone na to pieniądze wielokrotnie przekraczają zapotrzebowanie. Wyznaczyli więc stawkę 60 PLN netto (!) za 1 godz., przeznaczyli na to dwa dni, każdy po 12 godz. i wyznaczyli do pracy kilkanaście osób (jeżeli dobrze pamiętam, a było to dawno, to 14 osób). Czyli każda z tych osób zarobiła w jeden weekend 60 PLN x 12 godz. x 2 dni = 1440 PLN na rękę!! I pewnie nie byłoby większego problemu gdyby do tych nadgodzin zostały wybrane osoby osiągające najlepsze rezultaty w alokacji. Niestety do tych nadgodzin zostali zaproszeni wyłącznie kierownicy, ich konfidenci i zaledwie parę osób które na co dzień zajmują się alokacją. Ponieważ na tym świecie są równi i równiejsi to w tym samym czasie obok siebie pracowali ludzie przepracowujący nadgodziny przy alokacji za 60 PLN/godz. i ludzie wykonujący nadgodziny przy innych pracach za standardową stawkę. Wśród kierowników pracujących w nadgodzinach za 60 PLN/godz. był G. który przyszedł do nas do pracy rok wcześniej i to od razu na stanowisko kierownicze. Było to bardzo dziwne, bo dotychczas nie było takiej sytuacji by ktoś z zewnątrz dostał inne stanowisko na początek niż to najniższe. Wszystkie awanse były wśród ludzi którzy zaczynali od najniższych stanowisk. Jeżeli byli konfidentami i wazeliniarzami to szli w górę. Awanse były za donosicielstwo, za wyjątkiem dosłownie kilku które przytrafiły się osobom wyjątkowo produktywnym. Pomyśleliśmy że G. to jakiś wyjątkowy specjalista, który został przyjęty po to by ogarnąć ten (usunięte przez administratora) i zaprowadzić porządek. Niestety okazało się że G. to ten sam typ człowieka co nasi pozostali kierownicy, tylko że totalnie nie mający pojęcia o specyfice naszej pracy. Bez jakiejkolwiek chęci opanowania jakichkolwiek umiejętności, choćby tak prostych jak CMS, który świeżo przychodzący chłopak po gimnazjum opanowuje w kwadrans. On tak naprawdę nie opanował go do tej pory, mimo że pracuje od jesieni 2015. Czasami oczywiście rzuci jakieś hasło po którym wszystkim ma się niby wydawać że nie jest z nim tak źle jak myślimy. Ale gdy stanie przed załatwieniem jakiś sprawy przy pomocy CMS to szybko okazuje się że to był tylko blef. Mówiąc krótko G. to była w całej firmie NAJMNIEJ nadająca się osoba do wykonywania tej nadgodzinowej pracy przy alokacji. Sam G. musiał sobie zdawać z tego sprawę bo przy tej pracy ciągle biegał i krzyczał że w kuwety są dziury, że są zniszczone itp. Po prostu starał się robić wrażenie że jest bardziej produktywny niż rzeczywiście był i że nie bierze tych 60 PLN/godz. za nic. Później opowiadał że miał krokomierz i dzięki niemu wie że w ciągu 12 godzin alokacji przeszedł 40 km. Już samo to świadczy o tym że zamiast alokować głównie chodził. Stąd się wziął później prześmiewczy wierszyk: "Za 60 na godzinę..."

Mickiewicz
@równorówniejszy

Mieszasz kolego. To nie chodziło o jakiegoś tajemniczego G. tylko o B3

równorówniejszy
@Mickiewicz

Racja, chodziło o B3, a nie G. Ci co tam pracują to wiedzą czemu pomyłkowo wpisałem G, zamiast B3

Jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego ?

Moje Kompleksy
@Marek

Oczywiście że MOŻNA napisać coś pozytywnego. Na przykład jeżeli masz kompleksy z powodu swojego niskiego ilorazu inteligencji, to jest to świetne miejsce aby przekonać się że nie jest z Tobą tak źle. Zobaczysz że brygadziści i kierownicy mają ten iloraz jeszcze niższy i nikomu z kierownictwa to nie przeszkadza. Ba, to wręcz zaleta i warunek podstawowy (obok donosicielstwa) dla uzyskania awansu. Jeżeli masz kompleksy z powodu niskiego wykształcenia, to też się nie przejmuj, przekonasz się że aby zostać Kierownikiem d/s ekonomicznych wystarczy podstawówka (obok donosicielstwa oczywiście). Jeżeli masz kompleks na punkcie swojego telefonu/smartfona to też jest miejsce dla Ciebie. Nie będziesz miał możliwości jego wyciągnięcia (kierownicy by Cię zjedli) i nikt nie zobaczy jakim sprzętem dysponujesz.

GG
@Marek

W niemieckich obozach koncentracyjnych było gorzej

BOZEDAJMISILY

Ludziom szukającym pracy w tym miejscu radze wybicie to sobie z głowy, a aktualnym pracownikom radze jak najszybszą ucieczkę z tego miejsca. No chyba że lubicie być pomiatani i karceni albo jeśli jako drogę do kariery wybieracie odwiedziny pod biurkiem kierownika, lub wersje bardziej czasochłonna- lizanie (usunięte przez administratora) każdemu na wyższym stanowisko TO ZAPRASZAM

Zbychu
@BOZEDAJMISILY

Jak długo tam pracujesz?

Zula

Witam czy ktoś może powiedzieć coś więcej o pracy w Answear w Skawinie ?? Jestem ciekawa na ile zmian pracujecie ? Ile godzin w miesiącu jest do wyrobienia?Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna ? Na Jaki pakiet socjalny możecie liczyć pracując tam ? Po jakim czasie dostaje się Umowę o Pracę ?? A co najważniejsze ile można zarobić BRUTTO pracując na pełnym etacie . Z góry dzięki za odpowiedzi

B
@Zula

Na dwie, bardzo rzadko trzy zmiany, w nocy pracuje inne ekipa (w przyszłości może się to zmienić). Godzin do wyrobienie na umowie o pracę tyle, ile w danym miesiącu ustawowo wypada dni roboczych. Rozmowa nie jest specjalnie wymagająca, zwykła pogaduszka. Zniżki pracownicze do sklepu online/offline, karta multisport. Kwestia dogadania. Nie pamiętam, ile można zarobić - dowiesz się na rozmowie kwalifikacyjnej.

Magazynier - brygadzista
@Zula

Halo, Halo tu Answear! Chodźcie do nas. U nas fajnie jest. Wszystko to co piszą w ogłoszeniu to prawda. A zwłaszcza to: Oferujemy: * lekką pracę - bez podnoszenia ciężkich artykułów i opakowań komentarz: nieustanny (usunięte przez administratora) a spróbuj się zatrzymać bo musisz obetrzeć pot z czoła, od razu masz przy sobie jakiegoś przydupasa któregoś z kierowników co biegnie z donosem że się (usunięte przez administratora) * stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku komentarz: prawda, nie ma chętnych na taki(usunięte przez administratora) więc nie zwalniają bo ciągle brakuje im ludzi * wynagrodzenia aktualizowane co rok komentarz: aktualizowane co rok ale w dół!!! Wszyscy, za wyjątkiem kierowników, zarobiliśmy w 2017 mniej niż w 2016!!! 2018 też się lepiej nie zapowiada * wysoką premię uzależnioną od wyników pracy oraz dodatkowe nagrody finansowe komentarz: premia, wcale nie wysoka, zależy od całościowej sprzedaży, a nie od Twojego zaangażowania. Ci co się (usunięte przez administratora) i Ci co (usunięte przez administratora) dostają taką samą premię!!! Jej wysokość zależy od sprzedaży w danym miesiącu, a nie od Twojego wkładu. Każdy ma taką samą premię bez względu na ilość pracy jaką wykonał. Dodatkowe nagrody finansowe w praktyce są tylko dla tych co są kierownikami (20% pracowników !!!) i tych którzy bardzo chcieliby nimi zostać, czyli konfidenci co na indywidualnych comiesięcznych rozmowach motywujących podkablują jak najwięcej osób * pracę zmianową z dostosowaniem grafiku do indywidualnych potrzeb komentarz: nie licz na to, przez miesiąc albo dwa tak jest, a potem się to kończy i nikt się nie przejmuje że masz szkołę. Często jest tak że grafik na dany miesiąc dostajesz w połowie miesiąca, a wcześniej słyszysz z dnia na dzień: jutro przyjdź na tą a na tą godzinę. A gdy spytasz o której kończysz to nikt nie wie. Dowiesz się gdy przyjdziesz. Nie licz na wolne soboty i niedziele. To są NORMALNE dni pracy!! Częściej pracujące niż wolne. Do pracy raz masz na 6:00, raz na 8:00, raz na 10:00, raz na 12:00, raz na 14:00. Nikogo nie interesuje że nie masz jak wrócić ze Skawiny do Krakowa. Dymasz z buta ze Skawiny do Krakowa na pętle Czerwone Maki (1 godz.), potem czekasz na nocny tramwaj nr 62 (do 1 godz.), jedziesz nim pół godziny do Centrum i tam przesiadasz się na nocny autobus. I najdalej o 01:30 w nocy jesteś w domu. Jak masz na 6:00 to wstajesz o 3:00 by ostatnim nocnym tramwajem dostać się na Czerwone Maki na 4:45 i stamtąd z buta pociągnąć do Skawiny. To i tak mały pikuś bo możesz trafić na nocną zmianę. Jak przychodzę na 6:00 to widzę jak oni wychodzą z szarymi twarzami. Mówiąc krótko, to robota dla ludzi ze Skawiny, nie z Krakowa * kartę MultiSport Komentarz: Prawda, za parę(dziesiąt) złotych dostaniesz tą kartę * możliwość udziału w rozgrywkach piłkarskich Biznes Ligii komentarz: Hola, hola. Nie tak szybko. Musisz spodobać się (usunięte przez administratora), potem robić co on Ci każe i wtedy masz szanse zostać wciągniętych do drużyny ANSWEAR. Ale uważaj! W wielu konkurencyjnych drużynach grają byli pracownicy Answeara którzy mają własną wewnętrzną statystykę - kto ustrzeli więcej answearowców. Tzn. kto więcej sfauluje tak że zawodnik answeara zostanie zniesiony na noszach (najbardziej znany przypadek to Z). Kilka złamań było. * atrakcyjne zniżki na prawie 300 marek odzieżowych dostępnych w Answear.com komentarz: zniżki może i duże, ale z tą pensją (1650 na rekę, po roku plus 150) i tak Cię nie będzie stać

Magazynier - brygadzista
@B

Zula i B to najwyraźniej jedna i ta sama osoba, która sama sobie zadaje pytania i sama odpowiada. Odpowiedzieć przyszła dokładnie w tej samej godzinie i MINUCIE w której było zadane pytanie. Kto z kierownictwa to zrobił? Który z Panów "B"? Mamy tu trzech Panów "B": B1, B2, i B3. Na pewno nie B2, on jest zwykłym dresem i zrobiłby masę błędów ortograficznych i od razu byłoby widać że to on. B1 jest zbyt inteligentny by zadać pytanie i odpisać sobie w tej samej minucie. Zostaje B3. On zbyt bystry nie jest, ale też nie jest kompletnym przygłupem. To by się zgadzało.

aBc
@Magazynier - brygadzista

Co za błyskotliwa dedukcja. Szkoda, że błędna. Podpisałam się przypadkową literą, a tu jakiś typ całą historię wymyślił. Ta sama godzina? Również się mylisz. B 30.09.2018 09:21 @Zula 30.09.2018 01:24

1345tyuue.

Dostałam opieprz za to,że stanelam na 1 minutę i zapytałam się coś koleżanki od razu przylecieli i mnie opieprzyli inna sytuacja rozmawiałam i pracowałam z koleżanką i normalnie pracowaliśmy bez przerwy od razu zostaliśmy rozdzielony na inny dział żeby nie zamienić ani słowa z daną osobą ani się nie zapytać o daną rzecz!!! Na rozmowie o pracę nic nie było mówione,że takie sytuację są...

@1345tyuue.

A na rozmowie o pracę miałaś obiecane dostosowanie grafiku do zajęć na uczelni? I też się po miesiącu okazało że mają kompletnie gdzieś to co obiecali?

zalando
@TBS

No to przenies sie do Zalando, tam potrzebuja takich jak ty

Pracownik 10000

Gnojenie ludzi jest normalne w tej firmie krzyki na pozomie dziennym o nic nie można się zapytać bo krzyk fakt po 4 dniu pracy powiedzieli,że to jest normalne od kierownictwo się do wiedziałam,że brygadzistka nie ma szacunku do innych!! O odzieży roboczej mozna zapomnieć bo Ci i tak nie dadzą buty robocze swoje bo nie dadzą jak paleta Ci spadnie na nogę to twój problem ba rozmowie kwalifikacyjne jakieś dziwne pytania zero szacunku do innych przekładanie rozmów o pracę . NIE POLECAM RADZĘ UCIEKAĆ JAK NAJDALEJ OD TEGO (usunięte przez administratora)

Tyranie ludźmi
@Pracownik 10000

Najlepsze masz wyrobić normę której w ogóle nie ma potem okazję się,że zapieprzasz za kogoś. Jeżeli ktoś chcę tam iść to nie polecam większości rzeczy dowiadujesz się jak zrobisz i wydra się na Ciebie,że źle zrobione bo nikt nie wytłumaczył do końca danej rzeczy.. tyranie ludzmi i traktowanie jak szmaty do podłogi wolę za robić 1700 niż być traktowana jak (usunięte przez administratora) do podłogi zero szacunku do drugiego człowieka a oni oczekują od Ciebie szacunku jak nikt do Ciebie nie ma.. Atmosfera masakryczna!!

@Tyranie ludźmi

Taka prawda, tak to smiesznie wyglada. Smiesznie i tragicznie zaraze.

porsche
@Pracownik 10000

niepodoba cisie to sie zwolnij nie musisz tu pracowac mozesz isc gdzie indziei

60PLN

Idealnych firm oczywiście nie ma i zawsze mogą się zdarzyć trudne momenty. Ale tutaj trudne momenty to STAN PERMANENTNY!

Okoneshot

Oczywiscie ze sa idealne firmy,chyba ze masz malo lat i jeszcze nie ogarniasz zycia,jakbys sie uczyla to bys znalazla idealna firme -,- wtf...

Iwo
@Okoneshot

Wielki Uczony, ale nie wie, że Iwo to imię męskie

Aga

Czy Ty na pewno tam pracujesz? Skoro wiedzę o funkcjonowaniu firmy czerpiesz z FB?

abibi

moze nie ma to wiekszego znaczenia informacja o opoznieniach w wysylce byla na stronie a nie na fejsie

Aga
@abibi

I już nie ma informacji o opóźnieniach. Najwyraźniej to 50000 zamówień udało się Answear.com wysłać Dziwne, że "licznik geigera", aka "60 pln" aka "TBS" tak się zawziął na answeara... naprawdę dziwne... Wydaje się, że to jakaś konkurencja gra nie fair.

Oneshot

Ale masz leszczy kompleksy xD

60PLN

Uwaga uwaga!!!!! Zaraz bedzie instalowany nowy system informatyczny. Za dwa tygodnie. Ktory oczywiscie nie bedzie dzialal. Jak zawsze w tej firmie. Dlatego bedzie bardzo duzo zamowien i brakow ktorych nie bedzie mozna znalezc na regalach. Tysiace zamowien dziennie nie bedzie wychodzic, opoznienia w wysylce beda na miesiace. Mowiac krotko bedzie taki armagedon jakiego jeszcze nie bylo! Co inteligentniejsi ludzie juz sie zwalniaja aby nie musiec brac w tym udzialu np. dyrektor W. I to sa reweleacyjne wiesci dla szeregowych pracownikow. Bedzie tyle pracy ze beda nas bardzo, ale to bardzo potrzebowac. Moze nawet tak bardzo ze beda placic po 60 zl za godz. nadgodzin. Tym razem nie tylko krolikowi i jego znajomym ale wszystkim! Nie zwalniajcie sie! Wykorzystajmy ten moment!

Domownik
@60PLN

Chłopie nie pasuje Ci - to się zwolnij. Jest wolny rynek pracowników, szukaj pracy w innym magazynie i tam biadol na swój marny los. Czytać się nie da tych żenujących "wyznań". Specyfika pracy w logistyce pewnie jest podobna w każdym magazynie, ale jak widać do answeara trafili prawdziwi poeci. W biurze praca w porządku - polecam. Świetna atmosfera, możliwości rozwoju i sporo benefitow.

@Domownik

Mnie pasuje, nie będę się zwalniał. Gdzie ja zarobie 60 zł na godzinę? Tylko w Answear!

Domownik
@60PLN

Firmę tworzą LUDZIE , którzy w niej pracują. Wypisywanie tego typu "relacji" i wyciąganie spraw firmy niczemu nie sprzyja i powoduje, że atmosfera pracy wcale nie jest lepsza. Weź los w swoje ręce - pogadaj z kierownikiem, nie słuchaj plotek, nie przeżywaj sukcesów innych. Ja nie narzekam - mam spoko zespół, zawsze możemy się dogadać, a jak mi coś nie pasuje - to wyjaśniam sprawę z managerem. Życie.

Nadgodzinowiec
@60PLN

No i co!! Firma się wali, 30 tysięcy nie wysłanych zamówień!! Nowy system komputerowy nie działa, a raczej działa tak że lepiej żeby nie działał. Nasi wspaniali kierownicy biegają po całej hali i krzyczą szybciej, szybciej. A jest coraz gorzej. Totalny bałagan! BĘDĄ NADGODZINY ZA 60 PLN/GODZ.!! Ludzie!! Nie zwalniajcie się!! Jest kasa do zarobienia!!

@Domownik

Domownik!! Gdzie teraz jesteś!? Firma się wali, co bystrzejsi ludzie zawczasu się pozwalniali, tysiące nie wysłanych zamówień! Tak TYSIĄCE! A dokładnie DZIESIĄTKI TYSIĘCY!! A Ty gdzie teraz jesteś!? Czemu się schowałeś? Łyso Ci? Wstydzisz się teraz uprawianej przez Ciebie propagandy sukcesu?

Beata
@60PLN

Dziesiątki tysięcy?! Nie żałuj sobie fantasto! Setki tysięcy, miliony, miliardy.

@Beata

HA HA HA! Wdrażanie nowego systemu miało trwać do 5 września, dziś, 10 września wieczorem dalej katastrofa, nawet na stronie answeara jest informacja że wysyłka się opóźnia. Podaj proszę konkretną liczbę nie wysłanych zamówień, może być przybliżona ale konkretna. Poniżej przykłady: a) 10 zamówień b) 100 zamówień c) 1000 zamówień d) 10 000 zamówień e) 100 000 zamówień Która z powyższych propozycji jest prawdziwa!?

Beata
@60PLN

Skąd ten ból (usunięte przez administratora) Jesteś właścicielem firmy? Inwestorem? Weź się do roboty i nie martw się o cudze pieniądze.

Look
@Beata

A ta jaśnieoświecona znowu kasuje komentarze na swój temat! To powtórzę- o twoje pieniądze się nie martwimy bo tobie płacone jest za siedzenie na biurkach lub trzymanie gnat na nich!

Sia

Ale głupoty piszesz... masakra

black

Witam i proszę o opinię! Mam rozmowę o pracę właśnie w tej firmie jako specjalista ds. obsługi klienta. Chciałabym wiedzieć jakie warunki oraz atmosfera wie ktoś coś może na ten temat?

@black

Czytac nie umiesz? Na tej stronie masz prawie 100 opinii !! Prawie wszystkie zle. Te dobre to pisane sa przez kierownictwo

szukampracy
@TBS

Zauważcie jednak że opinie te praktycznie w 100% dotyczą magazynu. Ja staram się o prace w biurze i raczej wygląda że tam jest spoko.

Rafał
@szukampracy

Pracowałem w biurze kilka lat temu i atmosfera była przyzwoita. Problemem były niskie pensje ale może to się już zmieniło. Atmosfera w magazynie natomiast była fatalna. W czasie jego przenosin z Krakowa do Skawiny miałem okazję pomagać jako jeden z wielu "ochotników". To co tam zobaczyłem przypominało kołchoz. Sądząc po postach tutaj wiele się tam nie zmieniło.

Brygadzista

I wyrzywający Się Mariusz W na nocnej zmianie... Pracując na jego koszt... Pierwszy (usunięte przez administratora) swojego kierownika. .

60 PLN
@Brygadzista

Xxxxx

Jakiś czas temu pracowałam w tej firmie. Praca jest super. Stoisz przy biurku przed kompem patrzysz czy produkty zgadzają się z zamówieniem kleisz listy na foliopaki pakuje się produkty i do kartonu. Chłopaki roznosza produkty(ubrania paski zegarki ).... Faktem jest że atmosfera jest fatalna. Są osoby naprawdę w porządku ale ich jest garstka. Zarobki ok 2 za 160h. Jeżeli idziesz do pracy pracować A nie spoufalac się i nie interesuje Cię atmosfera to polecam bo praca sama w sobie jest przyjemna. Pozdro 600 !

Moje Kompleksy
@Xxxxx

Albo pracowałeś w jakimś innym Answearze niż ja albo się upiłeś. Jeżeli było tak wspaniale to czemu już nie pracujesz?

Xxx
@Moje Kompleksy

Osobiste powody. Chodzi o pracę A (usunięte przez administratora) innych bo gadać każdy może. Tamtejsza praca to wakacje nie nanosisz sie nawet czasem siadniesz. Jakos pakowanie rzeczy w folie na magazynie i siedzenie caly dzien przy tym to nie jakas ciężka praca lub klejenie kodow no prosze was. Jakos po miesiącu dostałam wypłatę koło 2000. Nie 1650.

123xyz
@Xxx

Haha, czemu nie piszesz ze mozna miec w pracy do przerzucenia z palety na paletę 20 kartonow z których każdy waży nawet 20-30 kilo, a palet ktore przypadna na jedna osobe moze być 20 lub wiecej? A jak cos sie niezgadza na przyjeciu to trzeba jeszcze raz przezucic i policzyc. no icaly dzien na stojaco. Albo ze trzeba rozladowac tira z kartonami. Oczywiscie nie każdy karton tyle wazy np. z butami, ale sa kartony z jeansami czy skorzanymi kurtkami 20 kilo to minimum Ja nigdy nie wzialem więcej niż 2000 wyplaty mimo ze pracuje trzy lata. czemu nie piszesz ze pracuje sie w soboty i niedziele ze sa nocki? Moze ty jestes z grupy tych lepszych zaprzyjaznionych z kierownikami i pracujesz tylko od poniedzialku do piatku. bez nocek. i masz tylko lekka siedzaca prace i wyzsza place. Normalni ludzie tak tam nie maja, no chyba ze sa znajomymi krolika

@Xxxxx

Czemu bajki opowiadasz? To ze Ty mialas tak jak mpiszesz, czyli: "Praca jest super. Stoisz przy biurku przed kompem patrzysz czy produkty zgadzają się z zamówieniem kleisz listy na foliopaki pakuje się produkty i do kartonu. Chłopaki roznosza produkty(ubrania paski zegarki )" To nie znaczy ze inni tez tak maja, jestes w gronie tych nielicznych z lekka praca. Inni maja zupelnie inacze, czyli duzo ciezej

Norma

Jaka tu jest norma? Czy w ogóle jest norma i jak sprawdzają normę ktoś coś wie?

norma normy
@Norma

Nie ma sensu rozmawiac o normach bo co chwile sie zmieniaja, czesto nawet nie wiemy jakie sa w tej chwili. Jak kierownictwo zauwazy ze wiekszosc ludzi wyrabia norme to ja podwyzszaja. Nawet nie mowia tego oficjalnie na jakims zebraniu albo tablicy ogloszen. Tylko przychodzi ktorys z przyd...sów i mowi ze nie zrobiles normy i bedziesz mial mniejsza wyplate

Rekrutacja

Przebieg rekrutacji Kilka inteligentnych pytań Pytania B:1, 2, 3, D :Będziesz miał własne zdanie? Ja: Nie B:1, 2, 3, D :Będziesz się stawiał? Ja: Nie B:1, 2, 3, D :Będziesz zapier****ł? Ja: Tak B:1, 2, 3, D :Przyjęty, dawać następnego! Poziom rozmowy - pomyśl w domu u nas w pracy myśleć niewolno. Rezultat: Dostałem pracę

Małpopolak
@Rekrutacja

Stary, starasz się o posadę magazyniera! M-A-G-A-Z-Y-N-I-E-R-A! Najprostsza możliwa fizyczna praca, którą może podjąć prawie każdy. Jakich więc pytań spodziewałeś się na rozmowie kwalifikacyjnej? O wpływ wahań kursu peso na pogłowie wielbłądów dwugarbnych w Sudanie? I jak wyobrażasz sobie tę pracę? Opowiem Ci. Masz pobrać paczkę z punktu A, wykonać z nią kilka prostych czynności i zanieść do punktu B. Czy trzeba zapier****? Tak! Właśnie na tym to polega, na przeniesieniu jak największej ilości paczek z punktu A do punktu B w określonej jednostce czasu. Jeżeli tego nie rozumiesz albo nie ma ochoty na pracę fizyczną albo wolisz bardziej intelektualne zajęcie, nie staraj się o stanowisko magazyniera. Proste. I w czym masz się zamiar stawiać? Szefie, mówisz, żeby wziąć tą paczkę od dołu, a ja wolałbym chwycić od góry?

Poeta
@Małpopolak

No i po co się tak irytować. Przecież nikt nie pisze że jest inaczej. To tylko informacja dla tych którzy idą tu na rozmowę o pracę. Niech wiedzą czego się spodziewać. A spodziewać się trzeba dwóch zasad: wyłącz myślenie i z(usunięte przez administratora)Niestety nasi kierownicy też stosują to samo wobec siebie. Niektórzy obie zasady, niektórzy tylko pierwszą. Co ostatecznie udowodniła przeprowadzka firmy z Krakowa do Skawiny.

T6654849
@Rekrutacja

Rekrutacja moim zdanie była ok wprost mówiłam i szczerze zostałam od razu przyjęta niestety przekonałam się,że każdy kieruję się stanowiskiem pracy. Brygadzistka chodzi i się wydziera na wszystkich a jak spróbujesz sprzeciwić się zostajesz zwolniony bo firma kieruję się stanowiskiem pracy magazynier nie ma zdania i koniec kropka. Ty masz robić co Ci kazali i nie masz swojego zdania kpiny

Zostaw merytoryczną opinię o Answear.Com - Kraków

• Jak się pracuje w Answear.Com?

Zobacz opinie na temat firmy Answear.Com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Answear.Com?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 6 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Answear.Com?

Kandydaci do pracy w Answear.Com napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Answear.Com
1.3/5 Na podstawie 1134 ocen.
  • Na Zjeździe 11
    30-527 Kraków