Opinie o answear.pl - Answear.com S.A.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Answear.Com. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Answear.Com o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Answear.Com w Kraków

żelmen

A mi się wszystko podoba,zwłaszcza ten szczupły transik co się miota przy kasach...

Łysy jak kolano
@żelmen

Może zaprosisz kolegę na jakieś lody? :)

żelmem
@Łysy jak kolano

A mi się wszystko podoba ,łysych jak kolano jest kilku ale może ten brodacz co drze ryja...mmm abo ten mały transik...taki gibki...

Gal Anonim

Witam ponownie wszystkich pracowników obozy pracy ZawyżoneCenyTransfer. com. Firmie która za 10 lat jak to było mówione na ostatnim spotkaniu klasowym z szanowny Panem dyrektorem czy menadżerem jak tam się zwie chce zatrudniać 1000 pracowników. Ta sama firma obecnie zwalnia jak popadnie za byle (usunięte przez administratora) z byle jakiego powodu, proces ten nazywany jest "zastępowaniem osób z brakiem zaangażowania, nowymi" gadanie prawie jak za PRL normalnie, także jeśli ktokolwiek myśli żeby tu pracować to nie polecam, szczerze bo tak klamliwej, fałszywej, sciemniajacej firmy w mojej karierze nie spotkałem. Aha zapomniałem powiedzieć że zachętą na przenosiny do nowej lokalizacji są, nie nie nie podwyżka ale busy, i wszystko jasne. Do usłyszenia

Urlich
@Gal Anonim

Kariera to chyba za dużo powiedziane...

Picker

Dramat to idealne okreslenie pracy w magazynie Answera robota za 1970 zl na reke z weekendami pracujacymi srednio 2 weekendy w miesiacu bywa i wiecej,elastyczny grafik jedynie dla kadry zarzadzajacej no chyba ze robisz na zleceniu to idzie sie dogadac opoznienia w wyplatach jezeli pracujesz na zleceniu to norma w tej firmie,masa kretow w pracy kazdy kazdego podpie*dala no chyba ze pracownik ma w zwyczaju podlizywac sie kierownikowi.Brak mozliwosci rozwoju,duza presja na wynik jak przy robocie w akordzie. Nie polecam no chyba ze ktos studiuje i szuka pracy na chwile ktos kto pracuje tam powyzej 3 miesiecy moze juz uznac sie za stalego pracownika mega rotacja ludzi na tym magazynie.

Toja

Siostrunie dramat (Sz)

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
Była pracownica

Ja pracowalam na wysyłce. Praca jako praca byla fajna jedyny minus to praca w weekendy wienc sie spakowalam i zwolniłam.Nie jestem tu na tej stronie zeby kogos hejtowac to nie w mojim stylu.Jestem zeby podziekowac jednej osobie a znamowicie jest to (usunięte przez administratora).Dziekuje ci!!!Nie bede sie rospiwywala za co zeby nikt sie nie doktoryzowal. Przemek okazał sie fajna osoba i oby wiencej takich kierownikow w Answear.

Halina
@Była pracownica

Czy wspomniana przez Ciebie praca w weekendy była dodatkowo płatna? Jeżeli tak, to określ proszę, na jakich warunkach, gdyż użytkowników na forum może to zainteresować. Jednocześnie chciałabym Tobie przypomnieć, żebyś pamiętała o zasadach zapisanych w regulaminie. Niezgodne z nim jest między innymi opisywanie konkretnych pracowników firmy. Proszę o zapoznanie się z nim: https://www.gowork.pl/regulamin aby w przyszłości uniknąć podobnych sytuacji.

wilk
@Była pracownica

Lepiej nie pisać o kimś pozytywnych rzeczy tutaj, bo ta pozytywna osoba będzie miała przekichane jak to przeczytają B1 i B2. Wiem że chcesz dobrze, ale były już takie przypadki że jak się nasi "najwspanialsi kierownicy" dowiadywali że załoga ma o którymś brygadziście, koordynatorze, kierowniku niższego szczebla itp. dobre zdanie to taka osoba była odstawiana na boczny tor. Zaczynało się zwalanie na nią winy za wszystkie nie dociągnięcia przy wysyłce itd.

Nika

P.Z

nigdywiENcej

Wiencej takich opinii!

Ktoś

No cóż pracowałam w magazynie Answer w Skawinie. Na dziale niebieskich, kierownik za wszelką cenę nie chce zgodzić się na podpisanie wniosku o urlop, nawet kiedy jest mało zamówień, nie ważne że masz zaliczenie w szkole/studniach. Kierownik i tak ma to gdzieś. Podczas zatrudnienia informowałeś o potrzebie wolnych weekendów ze względu na studia? Zapomnij, pierwszy miesiąc może na to popatrzą. Później jednak - radź sobie, pakowanie jest ważniejsze! Jeśli nie będziesz się podlizywać przełożonym to zapomnij że cokolwiek możesz osiągnąć. Kadra kierownicza ma swoich ulubieńców którzy mogą robić wszystko co chcą, ty jednak nie możesz. Jedni stoją i gadają kilkanaście / kilkadziesiąt minut, do Ciebie ktoś podejdzie zapytać o podwózkę do domu i jest problem. A obietnice z rozmowy o pracę to jedna wielka ściema.

Bajbaj
@Ktoś

Dlatego ja przeszłam do magazynu obok :) praca od pon do pt, nie ma problemów jeżeli chodzi o wolne, wiadomo nie może iść cały magazyn na urlop ale zawsze się dogadujemy.

No tak jest

Ogolnie to spoczko,sciemy mozna walic tam ile chcesz,na 8h mialem z 11 przerw,mozliwosc dodatkowego zarobku,nie zmeczysz sie tam niczym...wiekszosc plusow niz minusow ;)

BSz
@No tak jest

Jak masz nazwisko zaczynające się na B lub Sz to rzeczywiście możesz walić ściemy, mieć 11 przerw i załapać się na super nadgodziny (za 60 PLN na godzinę) dla donosicieli i zarobić nawet te 2000-2100 zł na miesiąc (tak, są tam tacy co uważają że to super kasa). No ale to wszystko tylko wtedy jak masz nazwisko zaczynające się na B lub Sz, jak nie masz to zapomnij

BSz
@No tak jest

A tak po za tym to nie wiem czy jest się czym chwalić

No tak jest
@BSz

Ee nie normalnym szaraczkiem bylem na alokacji tylko nie wiem o jakiej wyplacie Ty mowisz bo zarabialem 2400 na reke bez nadgodzin hehe ale jaja xD

Szaraczek z alokacji
@No tak jest

Szaraczek na alokacji ma tyle samo co kazdy inny szaraczek. Bez nadgodzin na wejście 1650 zl po roku 1800 zl. 2400 na reke bez nadgodzin to ma kierownik Sz...a. 2800 ma kierownik B.

Baba Jaga

@Heheheheh

Mógł być Królem Litwy!! A na Aswearze robi... :-(

@)&@%*(%^$#
@Grunwald

Na answerze robi? B2(usunięte przez administratora)!

Snow

No i jak tam parobki inwentaryzacja przebiega? Gdzie są braki????

@Snow

oj brzydko i nieładnie jest tak innymi pomiatać. Świadczy to o niskiej kulturze osobistej osoby nazywającej innych "parobkami". Skąd w Tobie tyle nienawiści? Mam nadzieję, że życie ci się ułoży.

Snow

Mam świetnie ułożone życie i wspaniałą kochankę!!

Adios

Ja mam juz dosc atmosfery jaka panuje w tej fabryce i pseudo przelozonych donoszacych do przeloznyh. Przechodze do sasiadow na D. W kriokomorze juz maja luxmed i karte sportowa. Podczas rozmowy o prace zimno nie byo ! Adios

Sylwester Wigilijski

Dzień Dobry, Dziś poniedziałek, SYLWESTER a ja w robocie, w Answear Skawina. Wczoraj była NIEDZIELA a ja byłem w robocie, w Answear Skawina. Przedwczoraj była SOBOTA a ja byłem w robocie, w Answear Skawina. A gdy była WIGILIA też byłem w robocie, w Answear Skawina. Na szczęście jutro NOWY ROK i mam wolne! Ale za to pojutrze do roboty do Answear Skawina, jak myślicie na ile godzin?

@Sylwester Wigilijski

Robiłem w tej firmie znam to i współczuję... :(

Pan Józek
@Sylwester Wigilijski

Bez kitu ale to musi pisać ktoś spoza firmy, bo nie zna godzin i dni pracy magazynu

dziadek mroz
@Pan Józek

Pewnie zapomniał że w Nowy Rok też robicie

hejsokolyomijajciegoryianswear
@Pan Józek

Jeżeli ktoś miał nockę to był w Wigilię w pracy. Rano ale był :)

Gozilla
@hejsokolyomijajciegoryianswear

Wigilia i Sylwester to normalne dni pracy. Nie rozumiem skąd żale.

weekend
@Gozilla

niedziela i sobota tez

Blbl

WIEM KIM JESTEŚ

DeeZee

Firma DeeZee szuka pracowników do magazynu w Skawinie. Oferujemy pracę od poniedziałku do piątku, bez weekendów i nocek . Opis stanowiska: Od osoba zatrudnionej na tym stanowisku będziemy wymagali odpowiedzialności za zapewnienie prawidłowego funkcjonowania centrum logistycznego poprzez - zgodne z obowiązującymi standardami firmowymi - przyjęcie, rozmieszczanie, przygotowywanie (kompletację) oraz wydawanie towarów. Zakres obowiązków: Zapewnienie kontroli ilościowej i jakościowej dostaw, Alokacja towaru oraz nadzór nad przechowywaniem produktów, Kompletacja i pakowanie zamówień, Obsługa zwrotów i reklamacji, Inwentaryzacja, Praca z dokumentacją magazynową. Oczekiwania: Odpowiedzialność, pracowitość i sprawna organizacja pracy, Chęć uczenia się oraz umiejętność pracy w zespole, Podstawowa znajomość obsługi komputera, Mile widziane: doświadczenie na stanowisku magazyniera, zwłaszcza mile widzimy pracowników Answear, sami się w większości z tej firmy wywodzimy znajomość gospodarki magazynowej i obiegu dokumentów magazynowych. Oferujemy: Praca w pełnym wymiarze godzin (bez weekendów i godzin nocnych), Wynagrodzenie na poziomie 2000-2300 zł netto (podstawa + premia), Stabilne zatrudnienie oraz wynagrodzenie zawsze na czas, Systemy premiowe, Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i związania się z firmą w dłuższej perspektywie czasowej, Przyjazną atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole. Brak Panów B1, B2, B3, W, K, D, Z i Grubego Zboczeńca Króla Litwy, brak klanu Sz https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-magazynu-logistycznego-pakowacz-krakow-okolice-skawina,oferta,6533697 ZAPRASZAMY!!

Kriokomora
@DeeZee

Bezwzględnie największym atutem pracy jest również bezpłatnie fundowana Pracownikom terapia zimnem, która jak wiadomo znakomicie wzmacnia stawy, leczy ból i odmładza.

@Kriokomora

Lepsza kriokomora w DeeZee niz B2 w Answear!! I dlatego pracownicy przenoszą się z Answeara do DeeZee, a nie odwrotnie A zapomnialem, jest taki jeden co się przeniosl z powrotem do Answeara, ale niech on lepiej sam opowie co zmalowal w DeeZee że nie mial innego wyjscia

Pierwotny

Jak to co, kradłem jak wy :)

@Pierwotny

Pudlo, nie o to chodzilo. Ale to nie wazne Wazne jest to ze wszyscy wola kriokomore niz B2

Pierwotny

Zaczynasz gównoburze pisząc o mnie, nie wiem po co? Rozumiem, że nie masz swojego życia i musisz żyć kogoś? Zapraszam na dział chętnie wytłumacze :)

@Pierwotny

Nie pisze o tobie

Pierwotny

Ty nie wiesz co piszesz czy jesteś (usunięte przez administratora)?

Kandydatka

Bardzo nieprofesjonalne podejście do rozmów rekrutacyjnych do działu obsługi klienta. Kandydat jest poganiany podczas rozmowy i ma wrażenie, ze nikt go nie słucha. Wyniki rekrutacji, ktore mialy byc przekazane po 2-3dniach zostają przesłane po ponad 2 tygodniach. To bardzo źle swiadczy o ewentualnych przyszłch przełożonych.

Zawiedziony84
@Kandydatka

Również jestem zażenowany postepowaniem rekruterów. Mimo zapewnień o szybkiej odpowiedzi,czekałem bardzo długo. Kompletny brak profesjonalizmu.

KolejnaKandydatka
@Kandydatka

Ja również jestem zawiedziona. Miałam mieć odpowiedź o wyniku rozmowy w ciągu kilku dni dostałam po upływie miesiąca, ze zatrudniono kogoś innego. A dzisiaj znowu ogłoszenie, że przyjmą. To zatrudnili kogoś czy nie? A może lubią organizować rozmowy rekrutacyjne....

xzxzx
@KolejnaKandydatka

Norma, nie ma się co przejmować i czego żałować. Będzie lepiej

Apacz
@Kandydatka

Ja czekam od lipca!! Chyba już się nie doczekam. Ale to chyba nawet lepiej... Przynajmniej nie nabawię się tam żadnej traumy

dizi
@Apacz

Jak Ci się nie podoba to możesz iść do DeeZee. Tam to dopiero jest

Hałaciński

Ludzie! Nie wierzcie co tu piszą. Nasi kierownicy są bardzo fajni. Nigdy nie kłamią, nigdy nie donoszą na pracowników i innych kierowników. To nie prawda że za awans i 50 zł brutto sprzedali by własną matkę! To nie prawda że gnoją ludzi! To nie prawda że nasi kierownicy B1, B2, B3, K, D i Gruby Zboczeniec zostali kierownikami tylko dla tego że mówią swoim przełożonym tylko to co oni chcieliby usłyszeć i doniosą na każdego, często koloryzując To nie prawda że planujemy B1, B2, B3, K, D i Grubemu Zboczeńcowi obić r... To nie prawda że D był w dzieciństwie gnębiony przez kolegów w przedszkolu To nie prawda że w szkole spotkał go Zły Dotyk na lekcjach religii To nie prawda że musi teraz sobie to zrekompensować na podwładnych To nie prawda że D donosi na W do B1 i B2 To nie prawda że W donosi na D do B1 i B2 To nie prawda że B3 nawet nie udaje że pracuje, tylko chodzi po hali z komórką i udaje że załatwia ważne sprawy To nie prawda że Gruby Zboczeniec się ślini To nie prawda że B1 wie kto kradł towar tylko bał się załatwić sprawę, bo a nuż ktoś mu odwinie To nie prawda że B1 zrobił złodziei brygadzistami To nie prawda że K to (usunięte przez administratora) To nie prawda że K skończył edukację na szkole podstawowej To nie prawda że dziewczyna K nieustannie przyprawia mu rogi To nie prawda że K wstydzi się za swojego wujka B3 To nie prawda że K ma większy numer buta niż iloraz inteligencji To nie prawda że B2 ma mniejszy iloraz inteligencji niż K To nie prawda że B2 dostał po mord... za donosicielstwo To nie prawda że B2 donosił na B3 do B1 To nie prawda że B2 to zwykły dres To nie prawda że B2 to takie zwykłe popychadło osiedlowe To nie prawda że B2 w barwach Cracovii biegał z maczetami po mieście To nie prawda że B2 obrabiał kioski po nocach To nie prawda że B2 ćpie w pracy To nie prawda że B2 ćpie poza pracą To nie prawda że B2 został kierownikiem ekonomicznym To nie prawda że B2 skończył edukację na szkole zawodowej To nie prawda że Misiewicz jest mądrzejszy od B2 To nie prawda że Nikodem Dyzma jest mądrzejszy od B2 To nie prawda że na świecie są mądrzejsi ludzie niż B2 Amen

Poeta
@Hałaciński

To nieprawda że jako ubranie robocze otrzymasz znoszone gacie, podkoszulki, bluzy i buty. Pozostałość po Twoich poprzednikach, którzy właśnie się pożegnali z Answearem. Nieprawda że są one brzydkie. Nieprawda bo to firma z branży moda & fashion!

Zorientowany w temacie
@Poeta

Szefostwo firmy porażone tą bezkompromisową krytyką podjęło decyzję, że w chwili gdy topowe marki wprowadzą do sprzedaży atestowaną odzież roboczą, pracownicy magazynu od razu zostaną w nią wyposażeni. Wstępna propozycja to zgrabny kostium od Chanelle dla kobiet, elegancki zestaw koordynowany od Hugo Bossa dla mężczyzny. W obu przypadkach dyskretne logo Answear na lewej piersi. Szpilki od Manolo Blahnika zostały odrzucone ze wględów BHP.

kompozytor
@Zorientowany w temacie

No to świetnie. Oby tylko były wyprane po poprzednim użytkowniku.

malarz
@kompozytor

a buty od grzybione

borowik
@malarz

Nie widzę problemu. Buty przed pierwszym użyciem zawsze można włożyć do zamrażarki na noc, to na pewno zabije wszystkie grzyby

Mr Medicine
@borowik

Zabije nie tylko grzyby, ale też bakterie i wirusy!

nowa

Zaczęłam pracę tydzień temu w siedzibie answear w Krakowie. Co moge powiedzieć : - umowa o prace od pierwszego dnia - dobrej klasy sprzęt służbowy - prywatna opieka zdrowotna - bardzo przyjemnie zaaranżowana przestrzeń biurowa w której dobrze się przebywa i pracuje - elastyczne godziny pracy - w wyjątkowych sytuacjach jest możliwośc pracy zdalnej Atmosfera jest bardzo fajna i na luzie. Naczytałam się tych złych opini i byłam przygotowana na najgorsze, a tu miłe zaskoczenie. Nie wiem skąd taki hejt tutaj. Rynek sprzyja pracownikowi więc jak sie nie podoba komus, że musi pracować to zawsze może się zwolnić i spróbowac poszukać pracy, gdzie nikt od niego nie będzie niczego wymagał. Sugeruję celować w stanowiska dyrektorskie, albo najlepiej zostać prezesem. Wtedy pełen luz. Ja jestem zadowolona i cieszę się że się odwarzyłam spróbować.

@nowa

Zaczęłaś pracę w KRAKOWIE, ul. Na Zjedzie. A nie w SKAWINIE! My tu piszemy o Skawinie, a nie Krakowie. To są dwie różne opowieści.

@Skawina

Pracownicy (a raczej pojedyńczy hejterzy) Skawiny mają jakiś monopol na opisywanie pracy w Answear? W siedzibie firmy pracuje kilkaset osób, którzy mają pozytywne spostrzeżenia. Firma daje możliwości zdobycia bardzo cenionego na rynku pracy doświadczenia. Jeśli potrafisz wykorzystać swoje walory i wiedzę, możesz być częścią ciekawych projektów. Nie jest to typowe korpo, a miejsce gdzie nowe pomysły i inicjatywy są mile widziane. Polecam!

Skawina

Jak na razie to "pojedyńczych hejterów" ze Skawiny jest znacznie więcej niż tych "kilkaset osób" z pozytywnymi spostrzeżeniami

TOiOWO
@Skawina

jak zwykle narzekających głośniej słychać

@TOiOWO

Za to tych "kilkuset osób" z pozytywnymi spostrzeżeniami ani słychać, ani widać

aloalo
@nowa

a ile czekałaś na odpowiedz od momentu wysłania CV?

@aloalo

6 tygodni

aloalo
@nowa

A jak wyglądała rozmowa rekrutacyjna?

@aloalo

Dla mnie oczywiście stresująca. Jak to rozmowa rekrutacyjna, ale dziewczyna która ja prowadziła była bardzo miłą i porównująć z moimi poprzednimi rozmowami, to była raczej lajtowa. Raczej tez standardowe pytania, bez jakiś podchwytliwych .

@nowa

Czy teraz po kilku tygodniach możesz coś więcej napisać jak Ci się pracuje?? Czytając opinie typu jak Ci nie pasuje to się zwolnij jakoś nie najlepiej zachęcają do podjęcia pracy w tej firmie.

nowa

Niestety, nie wszystko wygląda kolorowo jak mi się na początku wydawało. Generalnie to odnoszę wrażenie że panuje taka nieszczera atmosfera, gdzie ludzie kadzą sobie wzajemnie. Wygląda to tak jakby na siłę starano się zachowywać wobec siebie przesadną grzeczność. Może po to aby zatrzeć złe wrażenie jakie robią opinie pracowników na tym portalu. Bo generalnie to bardzo brakuje ludzi do pracy i przyjmują praktycznie każdego kto jako tako się nadaje. Inna sprawa że magazyn w Skawinie ZNOWU (jak mówią osoby pracujące tu dłużej) dał ciała i gigantyczna ilość zamówień nie została wysłana, a my musimy podirytowanych klientów przepraszać w imieniu firmy, składać obietnice że do końca tygodnia zamówienia do nich dotrą (mam nadzieje że tak będzie) itp. Na razie jeszcze popracuję, a decyzję czy szukać innej pracy podejmę za miesiąc, dwa; jak już będę miała lepsze rozeznanie w sytuacji.

NOWA !
@nowa

To ciekawe że ktoś się przykleił do mojej opinii i mojego nicka :D Pisałam opinie o moich staraniach o pracę w jednym z działów w biurze, a ktoś tu ewidentnie próbuję wpleść w to swoje żale. Ja nie wiem jeszcze jak mi się będzie pracować bo dopiero zaczęłam, ale na razie jest okay. Wdrażam się w nowe obowiązki i dam znać za jakiś czas, jeżeli ktoś będzie zainteresowany rzeczową opinią, a nie jakimiś wypocinami kogoś, kto nawet swojego nicka nie umie wymyślić. Jedyne na razie co się potwierdziło to to, że na goworku pisza głównie frustraci z prywatną agendą i żalami do pracodawcy. Myślałam że moja opinia będzie, dla ludzi rzeczywiście szukających informacji miłą odmianą i źródłem wiedzy, ale już niknie w pomyjach loserów. Dla zainteresowanych pracą proponuje starą, sprawdzoną metodę. Popytajcie znajomych którzy pracują w „centrali”, bo anonimowy internet daje zbyt wielkie szanse na pisanie opinii w których zero merytoryki, za to można się wyżyć ze swoich frustracji i życiowych porażek ????

Mich
@NOWA !

A jak wygląda kwestia opóźnień w wysyłce zamówień. Wdrażanie nowego systemu logistycznego miało potrwać do 5 września, dziś mamy 12 września a na stronie answeara dalej informacja o opóźnieniu w wysyłce zamówień. Jak wygląda prawda?

Maybetwoshot
@nowa

Ale to w krk a nie na magazynie lbie wejze ogarnij co ty dupcysz wgl -,-

zwykły pozytyw
@Skawina

Wpisz mnie jako pozytywnego pracownika z ponad dwuletnim stażem na magazynie. Pisze tylko po to by zamknąć gębe nieprzystosowanym społecznie do pracy frustratom z pokolenia roszczeniowców! Ludzie zadowoleni nie muszą o tym pisać jak jakiś świr co nie ma odwagi się zwolnić lub jasno zakomunikować kierownictwu że ma o coś wąty.

Antytroll
@Maybetwoshot

Używanie brzydkich słów świadczy o plebejskim wychowaniu i braku jakiejkolwiek argumentacji.

zwykly negatyw
@zwykły pozytyw

Zgaduj zgadula, a imię Twe na "B" się zaczyna!

Pan Józek
@zwykly negatyw

Ktoś tu ma obsesję na punkcie B? Może warto pójść po diagnozę, bo może to da się leczyć? Człowieku żyj własnym życiem

Zainteresowana
@NOWA !

Witaj, jak Ci się pracuje w biurze na dzień dzisiejszy ? Czy ludzie są zawaleni robotą czy jest do ogarnięcia bez nadgodzin ? Czy są tylko bardzo młodzi ludzie, czy w różnym wieku ? Dzięki za info !

Zainteresowana
@nowa

Czy ktoś z biura w Krakowie mógłby się jeszcze wypowiedzieć ? Jaka atmosfera ? Czy da się pracować bez nadgodzin ? Jaka płaca itd. Ogólnie, czy jesteście zadowoleni i czy polecilibyście przyjacielowi pracę u Was czy niekoniecznie ?

NOWA
@Zainteresowana

Jest fajnie :) Po tych opiniach tutaj to miałam niezłego stresa i czekałam kiedy się zacznie ;) Pracę w centrali w Krakowie moge każdemu polecić. Pracy raz jest więcej, raz mniej, ale wyrabiam sie bez problemu. Po mojej poprzedniej pracy, gdzie od szefowej dostawałam maile i telefony z "ważnymi" pytaniami o każdej porze, to to że wychodzę o 17:00 z pracy i nic mnie nie interesuje, jest miłą odmianą. Aplikujcie !

General

pastor
@Albert

A zarazem nieslubne dziecko B i Sz Zakala rodu

ide do pracy

czy oprocz butow dostaje sie jakies ubranie robocze?

krul
@ide do pracy

Nie czytaj bredni o używanych butach. Możesz używać własnych, może poprosić o służbowe. Dostaniesz nowe. Do tego komplet odzieży roboczej.

Don Pedro
@ide do pracy

Dostaniesz UŻYWANE buty robocze! Z grzybica albo bez. Nie wiadomo, różnie może być, dowiesz się po kilku dniach/tygodniach. Będzie swędzieć albo nie będzie. Dostaniesz też używane gacie, podkoszulek i polar. Wszystko razy 2 sztuki. Bajki o tym że to są nówki to wpuszczaj jednym uchem i wypuszczaj drugim, traktuje jak tak samo jak opowieści o tym że bez nadgodzin można zarobić 2400 PLN. Możesz sobie o tym poczytać niżej w komentarzach, nie ma sensu tego powtarzać. Jeżeli nie wierzysz że to jest odzież używana to zastanów się nad paroma rzeczami: 1. Na kwartał średnio wypada około 50 osób rezygnujących z pracy i tyle samo przychodzących nowych pracowników (wyliczenia B2, myślę że prawdziwe). W ciągu roku daje to potrzebę zakupu 200 kompletów NOWEJ odzieży roboczej! Jeden taki komplet (buty, polary, spodnie i podkoszulki) to w cenach hurtowych 500 zł. Razy 200 kompletów na rok daje 100 000 zł. Kogo na to stać w firmie w której oszczędza się na konserwacji paleciaków (100 zł) czy ogrzewaniu hali zimą? 2. Gdy odchodzisz z firmy to wszystkie ubrania i buty oddajesz!! Po co? Po to aby mogły służyć Twym następcą. W normalnych firmach gdy odchodzisz to podpisują Ci obiegówkę że ubranie robocze oddałeś, ale mówią żebyś je sobie zabrał, bo im nic po nim. Tu wprost przeciwnie. Pilnują żebyś wszystko oddał. 3. Czemu nasi kochani kierownicy nie chodzą w butach i ubraniu roboczym, mimo że pracują w tych samych warunkach i w tym samym miejscu co my? Bo dobrze wiedzą skąd by je mieli i czym to grozi! To że dostaniesz buty w pudełku firmowym i ciuchy zapakowane w folie jeszcze nic nie znaczy. Rzeczy zdane przez odchodzącego pracownika idą do pralni, potem są prasowane i pakowane do folii, a buty wkładane do pudełek. Robi się to w studium zdjęciowym, gdzie robi się tak również z ubraniami które trafiają na sesję do studio answearowego na ulicy Kalwaryjskiej w Krakowie, a potem, po sesji zdjęciowej, wracają na magazyn do Skawiny, wozi je najczęściej B3, czasami Marchewa (zwany też Kasztanem).

Xxxyyyzz

Jak tam A.S-T Szukasz pracy? Nie przedłużył ci umowy? Ależ mi przykro ...

Przyjaciel firmy :)

Hahahah! Pracowałem w tej pożal się firmie przez kilka ładnych lat, zaczynając w Krakowie a potem w Skawinie na magazynie zaczynając od zwykłego magazyniera kończąc wyżej... W krakowie jeszcze było spoko, ekipa fajna i była przyjazna atmosfera. "Przeprowadzka" do Skawiny jedna wielka porażka. Osoby do przeprowadzki w 60% złapane na ulicy i były tego efekty takie jak pogradzione ciuchy itd :P Atmosfera w tej firmie to dno i wodorosty :) Nie szanują człowieka, obiecują podwyżki i awans a wychodzi z tego lipa. Ich normy są śmieszne i żenujące :P Kadra kierownicza...? Nie ma czegoś takiego w tej firmie.To banda ludzi zapatrzonych w swojego guru jakim jest... Kto wie ten wie :D Nadgodziny po 60 zł? Są tylko dla wybranych jakimi są (usunięte przez administratora) i lizusy, których się uwielbia w tej firmie :) Generalnie nadgodziny są dla pana B. B. pana P.Z. pana P.K. pani B.SZ. Kierownik alokacji... pan D.J. to największa pomyłka tej firmy. Ale co się dziwić jak donosi na każdego :)

Przyjaciel firmy :)

Praca w firmie Wearco to jest największa pomyłka w moim życiu. Zero poszanowania dla pracowników! Pracowników traktuję się tragicznie. Wynagrodzenie nie adekwatne do pracy. Ciężkiej pracy. Kadra kierownicza magazynu powinna zostać cała wymieniona!

Józef

Słyszałem o was od kolegów. Nie dziękuję!

Zostaw merytoryczną opinię o Answear.Com - Kraków

• Jak się pracuje w Answear.Com?

Zobacz opinie na temat firmy Answear.Com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Answear.Com?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 6 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Answear.Com?

Kandydaci do pracy w Answear.Com napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Answear.Com
1.3/5 Na podstawie 1134 ocen.
  • Na Zjeździe 11
    30-527 Kraków