Opinie o Grupa Żywiec S.A. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Grupa Żywiec S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa Żywiec S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Żywiec S.A. w Katowice

COKista

Jako pracownik COKu wrzucę tu też swoje spostrzeżenia,w porównaniu z moja poprzednią pracą w TPsie to i tak jest ekstra, stawka lepsza, czas szybciej leci, szefowie lepsi (brak takiego tyrana jak pani[usunięte przez moderatora] w TP). Jest socjal słaby ale zawsze, umowa o pracę. Co do wad to faktycznie zapierdziel jest niesamowity, oczekuja od Nas że bedziemy w tym samym czasie robic 5 różnych rzeczy jednocześnie,pani od grafików jest chyba niespełna rozumu bo gorszych grafików chyba nikt by nie zrobił, bywają sytuację że jedna osoba obsługuje kilka tysięcy klientów, 5-6 oddziałów oraz kilkudziesięciu PH jednocześnie bo nikogo innego w tych godzinach nie ma w pracy...co do kadry zarządzającej to w mojej opinii bywa to różnie, są osoby wywiązujący się ze swoich obowiązków doskonale (panie [usunięte przez moderatora]) aczkolwiek sa i zupełne przeciwieństwa jak choćby wspominany wyżej nieraz ([usunięte przez moderatora]), tendencja jest taka z moich obserwacji że tych \"słabych\" kierowników jest jednak więcej a co najgorsze te osoby w zdecydowanej większości nie mają zielonego pojecia o tym jak ta praca wyglada i w jakim tempie sie pracuje. Co do pytanie pewnego poprzednika to owszem, w kwestii higieny [usunięte przez moderatora]nic się nie zmieniło, sweterek wciąż ten sam cały czas codziennie ;D

doradca

aha a wszystkie te narzekania i opinie negatywne to jest sama prawda...zgadza się wszystko....

doradca

jeden wielki syf i (usunięte przez administratora) , mydlenie oczu i zero szacunku dla pracowników ot to cały zajefajny COK grupy żywiec...zacznie się rotacja to może ktoś przejrzy na oczy....a w ogóle ciekaw jestem czy ktoś z kierownictwa tu zagląda...typowa korporacja przeżuć i wycisnąć jak najwięcej z [usunięte przez moderatora] a potem wypluć. brak jakichkolwiek jasnych zasad...jak się starasz to nikt tego nie docenia...omijacie COK z daleka!!!!!!!!!!!!!!!

chorzow city

mam pytanie do doradcow........czy od [usunięte przez moderatora]dalej wali tak potem jak w Chorzowie?....on chyba sie nie czuje:)))))zastanawiam sie jak on moze z taka wiedza miec takie stanowisko.mysle ze znajomosci mu pomogly......podobno ma zerowe pojecie o wykonywanej przez siebie pracy

Doradca Klienta

etapy rekrutacji są na stronie grupy żywiec jest 3 etapowa nie jest trudna naprawde bardzo mili ludzie pełen profesjonalizm dawno nie byłam na tak dobrze zorganizowanej rekrutacji.Jak wchodzi się do firmy czuć miłą atmosfere i pozytywne nastawienie,wszyscy są uśmiechnięci i bardzo mili to pozytywnie nastraja do rozmowy.

Nie był dziwnych pytan jak to na sprzedaz na słuchawkach trzeba było cos sprzedac załatwić trudną sprawe z klientem przez telefon.rozmowa z pania z działu hr i team leaderem bardzo miło i profesjonalnie omówić przebieg kariery i pare pytań o sprzedaż.

Nickaa

Taa przekonajcie się sami jaka to GŻ super firmą jest:) .Jesteś tylko numerkiem niczym i nikim dla nich.Że w Katowicach tak marnie płacą to jestem w szoku.

KOMPANISTA

Narzekanie kochaniutka nie bierze się z księżyca. COŚ MUSI BYĆ NIE TAK W TYM COK-U JEŚLI TYLE LUDZI NARZEKA!!! A WSZYSTKO JEST PEWNIE JEDNYM WIELKIM BAŁAGANEM, BRAKIEM PLANU DZIAŁANIA I KOMPROMITUJĄCYM WYNAGRODZENIEM (NAWET JAK NA POCZĄTEK 1450ZŁ TO KPINA Z LUDZI!) WWW.[usunięte przez moderatora]) POLECAM WAM ;)

były doradca COK

Po przeczytaniu 3 stron narzekań wszystkich niezadowolonych pracowników COKu nie mogę sobie odmówić komentarza, szczególnie że przez pół roku sama byłam jednym z doradców. Powiem tak, praca w COKu to nie jest tylko i wyłącznie call center (jeżeli ktoś ma takie wyobrażenia). Jest to przede wszystkim praca w Handlu, a ta niezależnie od firmy, do lekkich sie nie zalicza. Jeśli ktoś sie nastawia na siedzenie i popijanie kawki to nie ma na co liczyć. Tak jest w większości firm z branży FMCG. Poza tym, jeśli coś się tworzy od podstaw nie można też wymagac, że juz na samym starcie będzie to hulało na 100%; myslę ze pomysłodawcy całej tej koncepcji też na bazie własnych doświadczeń i błędów po jakimś czasie wysnuja konstruktywne wnioski. Zgadzam się z opinią, że finansowo nie jest tam najlepiej, ale myślę że czasem na pewno będą podwyżki (bo taka filozofia wyznawana jest przez większość firm w tej branży-im dłużej pracujesz tym więcej zarabiasz). Najgorsze co może być, to postawa roszczeniowa już po 2 miesiącach pracy. Natomiast to co jest niewątpliwą zaletą pracy w COKu to atmosfera, świetni ludzie z doświadczeniem. Błędem natomiast jest obsadzanie na kierowniczych stanowiskach ludzi spoza branży piwowarskiej!!!

powiem kilka słów a w zasadzie napiszę. Praca w COku Żywca nie jest zła ALE! kasa jest do[usunięte przez moderatora] a dlaczego?? dlatego że za 1480 zł na rękę ( bo premii się ogólnie nie wyrabia)podstawa marna więc tragicznie... a czemu? bo jeden człowiek tam pracujący robi pracę za 5 osób robisz tam wszystko począwszy od zamówień skoczywszy na archiwizowaniu dokumentów... jest masa ale to masa pracy czarny murzyn jest dobrym określeniem... osoba która układa grafiki jest niekompetentna gdyż dochodzi nawet do tego że ludzie tam pracują po 10 a nawet 11 godzin dziennie chcecie tak? no właśnie... sikać biegasz a [usunięte przez moderatora]tzn przepraszam [usunięte przez moderatora]hahaha nie potrafią nic ! siedzą[usunięte przez moderatora]i przyrośniętymi do krzeseł i gdy przyjdzie im cokolwiek doradzić od razu wstawiają gadkę o samodzielności śmiech na sali... taką sobie renomę COK robił ale na robieniu poprzestał KPINA MAŁA KASA 5 tysięcy wskaźników 5 tysięcy emili dziennie doradcy którzy tam pracują mają naprawdę ciężką przeprawę pozdrawiam ich wszystkich ;) i życzę mega dużo cierpliwości bo po 10 godzinach pracy tam oczy Ci się otwierać nie chcą ze zmęczenia czekam tylko na czas kiedy zacznie się rotacja i kiedy padnie ten wspaniały COK :)

ambi

i chwała Ci za to koleżanko, że zmieniłaś pracę! ;-) Łódeczki, morze? Muszelki... Skąd ja to znam.. Czasem czuję się jak w przedszkolu.. ;-) Ja daję sobie czas do końca maja i uciekam.. :)

Esperanza

Esperanza - 2012-04-21 20:31:04 deresz - 2012-04-21 16:57:49 Pocieszaj się i nie mierz wszystkich swoja miarą .Ja pracuję jak ty to piszesz gorszej 'prywatnej firmie' i na jedna zmianę ,a nie świątek piątek i niedziela...zarabiam dobrze i nie zamienił bym małej firmy 12 osób ,na takiego molocha ....Przypomnę że pracowałem w waszej jak to nazywacie Firmie....Powodzenia !!!!COK to lipa... A powiem więcej.. Lubię pracować.. zawsze ceniłam sobie że ją mam.. COK to call center sprzedażowe.. tele sprzedaż piwa :D Dla zainteresowanych moją opinią bo to portal opiniotwórczy.. odradzam pracę o ile można tak to nazwać w tej komórce (COK) Wypłata troszkę powyżej najniższej krajowej + wirtualna premia :) hehe dobre dla 18 latka po liceum... Ale możecie podczas pracy robić łódeczki z kartek i morze z bibułki.. muszelki są w pracy oczywiście.. Dodatkowo w pakiecie szaliki klubowe.. ;) Dostałam pracę w innej firmie i skorzystałam z okazji przejścia.. Powodzenia! [usunięte przez moderatora]

Esperanza

deresz

ambi

ZGADZAM się... COK prędzej czy później padnie... Dziś miałam nad sobą 23 PH - sama na 4 oddziałach.. 2 trasówki w zastępstwie za PH każdy dzwonił.. każdy chciał coś zmienić.. dopisać... anulować.. etc... Klienci dzwonią, wciąż kogośdo Ciebie łączą.. i jeszcze ciągłe testy, indetyfikacje, efektywności, bla bla bla... Leaderzy (usunięte przez administratora) robiący i cieszący twarze!! których obowiązkiem jest siedzenie, nic nie robienie i słuchanie rozmów... a także zarobek naszym kosztem... Przerwa??? Zapomniałam jak wygląda... Niebawem będę się zwalniać, bowiem nie mam zamiaru się spalać w imię niczego... 1480 zł.. na ręke.. plus śmieszna premia 200 zł...

Taterka

Wszystko,co piszecie to prawda-niestety...a COK miał być dumą i chlubą GŻ,a jest czarna owcą...śmieszna kasa,jeszcze śmieszniejsze premie,jakieś groźby pod kątem pracowników i konsekwencji jakie zostaną wyciągnięte-żenada!do tego ściema z szefostwem,które miało być w większości z rekrutacji wewnętrznych Żywca-90% to osoby z zewnątrz,nie mające pojęcia o funkcjonowaniu firmy!może niebawem coś się zmieni,może góra się zorientuje,że coś jest nie tak,że to firma z tradycjami,a nie jakieś cholerne call center,gdzie najważniejsza jest sprzedaż,sprzedaż,sprzedaż!

anty cok

uwazam ze cok jest najwieksza pomylką grupy zywiec!!! .stanowiska [usunięte przez moderatora]sa obstawione idiotami np_[usunięte przez moderatora]z....ktory nie ma pojecia o niczym ,a dobrze zarabia!!!,.....[usunięte przez moderatora]..to juz jest kompromitacja naszej firmy........wiec szukajcie sobie innej pracy,bardziej normalnej...pozdrawiam

Zobaczycie ..jeszcze chwila i będzie dym!!!

Pracuję już 5 miesięcy i widzę jak traktuje się w GŻ pracownika...- jest zerem i nie ma nic do powiedzenia, Od 5 miesięcy zmienilam już 3 razy stanowisko pracy - łącznie z obsługą oddziału, Mówiono nam byśmy nawiązywali pozytywne kontakty z przedstawicielami handlowymi , Kos-ami , klientami i jak już zacyna się wszystko układać, bez naszej wiedzy zmieniają nam oddział, i musimy zaczynać na nowo wszystko od początku - TO JAKAŚ PARANOJA! Nie wspominając o tempie pracy, przerwach o których możemy zapomnieć bo po prostu nikt za nas pracy nie zrobi...:( Nnie wyobrażam sobie jeszcze mieć trasówkę,,,ale przecież są osoby co się wykazują: nie chodzą na przerwy , może i w pampersach siedzą i dymią na Gż, Na podstawie kilku osób jest penie ułożona tabela efektywności ,, jak tu się nie [usunięte przez moderatora],, Szuakm nowej pracy i myślę że GZ za chwolę obudzi się z reką w nocniku:(

kacha

Tak jak wszędzie nic nowego cóż takie życie.Wystarczy spojrzeć jak zarządzane jest Państwo to Firmach ma być lepiej.

rozczarowana

Zaczynając pracę w COK miałam zupełnie inne wyobrażenie o tej pracy i firmie. Szczerze odradzam tym,którzy jeszcze sie wahają; ilość powierzonych obowiązków i oczekiwań jest nieadekwatna to zarobków i warunków pracy.

Gówniana robota!

Witam, pracuję w COKu już długo i tak jak miałem super nastawienie na początku, to spadło ono niesamowicie! Słuchajcie, miłe miny i uśmiechy liderów mydlą nam oczy, ale praca w tej firmie to czysty (usunięte przez moderatora)! Każdy ma inną stawkę, premie masz, jak jakimś cudem zrealizujesz miesięczny wygórowany CEL SPRZEDAŻOWY, choć na początku mówiono, że to nie ma być CC, to jest wpychanie ludziom produktu! Masz cały dzień odbierać wszystkie telefony, sam obrabiać trasówkę, (ok 60 tel) dzwonić do klientów, robić zamówienia, potwierdzać trasy logistyczne, wystawiać faktury, korekty, informować klientów o należnościach, i to wszystko ma być zrobione przez 8 h! A potem dostajesz całą masę email, a to wyniki za słabe, a to źle coś zrobione! Siedzisz na (usunięte przez administratora) 4 godz bez przerwy i nie wiesz co to przerwa, nawet ta 5 min! a na koniec miesiąca masz na koncie ok 1500 zł.... Ludzie.......

ETATOWIEC

Tylko jeśli jesteś frajerem który nie zna swoich praw........... w innym przypadku odzyskasz swoje biurko lub godziwe odszkodowanie w tydzień.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Żywiec S.A. - Katowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Żywiec S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Żywiec S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Żywiec S.A.