Opinie o Paged Sklejka w Morąg

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Paged Sklejka. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Paged Sklejka o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paged Sklejka w Morąg

metal

ja jestem najbardziej zadowolony z tego, że jest stabilnie. nie muszę się martwić o robotę.

@metal

panie metal...chyba Ołów:) bo jakoś pan pisze jak nawiedzony.Czasy pracy za free minęły bezpowrotnie.

Alicja

A z czego jesteście najbardziej zadowoleni pracując w Paged Sklejka?

PRACUŚ
@Alicja

z wypłaty !!! się pracuje to się ma !!!

Dobra Zmiana
@Alicja

Świetne pytanie! Ja to chyba tylko z tego, że mam ubaw przez całe 8 godzin. Wszystko mnie tu bawi. Temperatura powietrza (usunięte przez administratora) brygadzista, klawy mistrz i dziurawy materiał! Do przerwy uśmiecham się serdecznie a tuz po niej rżę jak kobyła bo koniec bliski! Czasem płaczę.Płaczę każdego 10 dnia miesiąca kiedy stwierdzam że mój trud w tych polowych warunkach nie został doceniony :(

sander
@Dobra Zmiana

brawo,większość z nas tak ma :)

Benio
@Alicja

Że mamy najwięcej dyrektrow w warmińsko mazurskim

Co z podwyzkami?

Mufasa
@Alicja

Ja to się cieszę z warunków, bo po wcześniejszych dwóch robotach to bałem się że wszędzie jest źle, ale jednak gdzieś czyli w Paged jest dobrze.

new

kasa mi najbardziej odpowiada

Brecht
@Alicja

Z socjalu nawet 200 zl nie ma tak jak i podwyzek i wyrownania stawek. Kiedys ten zaklad mial renomę a teraz spada na dno

smutna
@Alicja

W tym zakładzie podoba mi się to że nie ma podwyżek i nie będzie.Sprawa jest bardzo klarowna robol ma pracować i nie liczyć na nic więcej.Dla zainteresowanych w kwestii zarobków dadzą ci tyle abyś nie zdechła z głodu bo kto by na tych dyrektorków zarobił.

Rozmowny

nigdzie łatwo nie jest, ważne że kasa jest na czas i ludzie z którymi się pracuje są oko i to wystarcza mi całkowicie

konkrety
@Rozmowny

Ale rozumiem że w biurze??

smutna
@Rozmowny

Praca w tym zakładzie to upodlenie człowieka jest coraz gorzej.Pracuję bo muszę.

Mi się tu naprawdę bardzo dobrze pracuje.

Ubu
@ja

nie tylko tobie. paged to porządna firma.

lobotomia
@ja

Oho pan dyrektor któryś z dwudziestu i jego zastępca:)No fakt za nic nie robienie po 10 tysia netto..

Uczciwa
@ja

Więc i ja dodam kilka słów.I od razu zaznaczam że zarabiam sporo.Ale warunki pracy porażające. Wręcz karteczki wywieszane co gdzie szkodzi i że raka można dostać a szkodliwego się nie płaci nikomu. Dalej fakt jest sporo dyrektorów od roku czasu i nic nie robią dosłownie jak to ktoś tam opisał. Podwyżek NIE będzie pracownicy to wiem z biura.A dla czego?Inwestycje Inwestycje i biesiady integracyjne a tooo kosztuje.Pracownik na Holzmie w tym miesiącu chyba nie zarobi najniższej.A dla czego?A bo ponieważ się maszyna zepsuła i części jadą z finlandii albo z Chin to cóż norm nie zrobi.Dalej...widać ze buszują tu wpisy mistrzów uwaga od 3000netto wzwyż za nic nie robienie.Nie wspomnę pań z biura.Znam wszystkich osobiście więc wpisy znajome z wypowiedzi.Tak tak panie.Faktycznie nie rozumiem co robi PIP z Olsztyna?Śpiii??czy przelicza kasiore??Może coś na plus,faktycznie jest roboty ful ludzi brak bo zatrudnia się ukraińców nierobów.Staruszków bez pojęcia.Ale sztuka to sztuka.I wiele wiele można by pisać.Więc ja tu pracuję nadal mam dzieci kredyty a ze tylko sobie łażę to jestem.Nie polecam zwykłym robolom szczerze.

łapa
@ja

Przepraszam czy jest sens pisania tu opinii o firmie? Czy to jest gdzieś wysłuchane wyczytane?? Nie chce mi się pisać o tej firmie bo nas zwyczajnie jak w poniedziałek:)

najważniejszy
@ja

Brak czasu z przepracowania i szybko wpiszę jedną uwagę. Taranko przyjmuje laktima przyjmuje każdy dyskont chce roboli to co się tu wyrzucacie bez was paged był i bez was będzie..won...

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
feede

ważne że umowa jest a nie byle śmieciówka

@feede

Sorki pan już się myli nie ma już śmieciówek. Nawet na zlecenie trzeba płacić ZUS a minimalna stawka godzinowa 14 brutto.

A co z wyrownaniem stawek na maszynach? Gdzie te podwyzki co mialy byc od stycznia? Stawiaja nowe spajarki a inne maszyny w rozsypce. I tak im nie starczy materialy na 3 maszyny do spajania. Gdzie te podwyzki sa ja sie pytam

Brecht

Czeski film. Mialy byc a nima

maniś

chłopie prawie dwudziestu dyrektorów nowych po dwóch mistrzów na halach a ty chcesz podwyżki?Zlituj się ich trzeba utrzymać.

Alicja

@Dora, wysyłasz aplikację do Paged Sklejka? Daj znać jak wygląda rekrutacja kiedy się zdecydujesz. Aktualnie komentarze są bardzo zróżnicowane jeśli chodzi o opis pracy w Paged. A jakie jest wasze zdanie? Jak wyglądają warunki pracy oferowane przez tę firmę? Jak oceniacie przestrzeganie BHP albo relacje z przełożonymi?

tym bardziej
@Alicja

ja oceniam pozytywnie firmę. warunki są okej, z przełożonymi dotychczas problemów nie miałem, więc tym bardziej.

Kniaz
@Alicja

Właśnie chętnie bym sie dowiedział jak rekrutacja czy jakaś rozmowa jest czy co??

jolasia
@Alicja

Taka moja ciekawość babska kim pani/pan Alicja jest?Tak szczerze?Bo nic pani nie zdziała w sprawie Pagedu:)

maniek
@tym bardziej

tym bardziej nie dopisałeś ze jesteś dyrektorem:)

Hesheono

Ostatnie komentarze piszą ludzie,którzy pracują do 2-3 lat, ale nie więcej...nowi mają dobrze,gorzej że starymi pracownikami.. ci nowi kiedyś też będą starymi pracownikami.. podwyżek nie ma ( bo młodemu stażem trzeba dać,a stary pracownik co się zna na robocie i pracuje na różnych maszynach, niech zdycha za grosze )... Stawia się nowe maszyny,a na starych awaria goni awarię...surowca na placu pełno tylko na hali nie ma z czego robić ( same śmieci )... PANIE KIEROWNIKU HALII WS1 - WIĘCEJ KULTURY I SZACUNKU DO LUDZI ( TOZ TO NIE BYDŁO ) NA PRODUKCJI, BO ONI PRACUJA MIN.NA PANA PENSJĘ!!!!!

kadabra
@Hesheono

Pan szanowny wielce G.tu nie wchodzi a po co?Mając 8 tysia minimum na rękę jeszcze siedzieć na necie?To samo reszta kierowników hal nie tylko ten pan.

sklejorz

praca jak praca. jednym się spodoba, innym nie, ale nie ma co tutaj wydziwiać, bo przynajmniej wszystko jest na swoim miejscu. znajdzie się lepsza firma? może tak. znajdzie się gorsza? z pewnością. także jak pisałem nie ma co wydziwiać jak robisz to masz i tyle wystarczy w każdej firmie.

kowal
@sklejorz

I gitara panie dyrektorze:)Panu na bank się podoba nic nie robienie tylko czekanie na premię za oszczędności na ludziach...Tylko zazdrościć

Ennee

jak się tu poczyta niektóre wpisy to można sobie niesłusznie złą opinię wyrobić. jest trudno trzeba tyrać ale byłem na zakładach gdzie nawet trudniej było. zarobki cóż każdy by chciałw ięcej ale tak to jest zawsze. mnie odpowiada to co dostaje.

janusz
@Ennee

To proszę nie czytać wpisów.No po co pan ma sobie wyrabiać opinię?No po co.I jak na mężczyznę babski nick.Pani z biura się wpisała??

uropko

A niech se jeżdżą bmw jak chcą i mają ochotę tak wydawać pieniądze. Mnie nic do tego. Dla mnie liczy się robota a pracuje mi sie dobrze i chwale sobie paged.

A jak z płacą.

Dav
@Dora

Nie ma tragedii w morągu ciężko o lepiej płatną pracę

@Dav

Dzięki za informacje.

Wampir

tak jes dobrze z płacą

@Wampir

Dzięki za informacje.

@Dora

płaca wyszła moim na prasie w prowizji 1500 za harowanie w skrajnych warunkach więc zapraszam.

@lola

Mogłabym dowiedzieć się o co chodzi z tą prowizją

@Dora

Oczywiscie. Niby masz na godzinę 16 zł ale pracujesz na prowizji czyli norma sztuk powiedzmy do zrobienia 1000. Nie wyrobisz normy a żadko się daje to zarobisz przyslowiowe G. Wyjdzie najniższa albo i gorzej.

@Lola

Bardzo dziękuje za informacje.

baba

Mam pytanie do PIP gdzie jesteście??

Hesheono
@baba

W biurze,tzn w kadrach.. Tam tylko ukryta kamera się nadaję lub jakiś program telewizyjny,by pokazać jak się traktuje ludzi,jak się "naprawia" maszyny... Na Polaka się "pluje" a Ukraińca (w 85%) się "głaszcze" za nic nie robienie i spanie po kątach...

@baba

Jak to gdzie pip? W kieszeni pagedu.

Tatuż33

Poprzednio miałem przyjemność z powiedzmy podobną firmą do Paged i było dużo dużo gorzej niż tutaj. Praca jako tako, ale w porównaniu to naprawde he nie ma porównania. W Paged robota może i jest ciężka, ale jest jak należy. Naprawde poprzednio to szkoda gadać nawet. Tu się dużo lepiej odnajduję.

@Tatuż33

Podaj kolego nazwę poprzedniej twojej firmy? Tak z ciekawości zadzwonię podpytam.

Ukrainiec

Oj ktoś napisał prawdę. Mam foto pisma które pod groźbami wystosował kierownik ws1 do nas za okienko świąteczne. Więc piszcie tylko uczciwie.

Goolka

Znam Paged, bo mieszkam niedaleko. Słyszałam od paru osób, które tam pracowały opinie o tej pracy i ogólne wrażenie było pozytywne. Czasem ktoś zwracał uwagę na atmosferę, czasem na kasę. Widzę tutaj na forum różne opinie, to w sumie też dobrze, nie wszyscy muszą mieć takie samo zdanie, ale trend raczej jest na plus niż na minus.

@Goolka

ja pracuje i bylam zadowolona puki sie nie zmienily warunki placy ok prowizja ale moi przelozeni powinni zapewnic mi i innym osobom na prowizji material i wynagrodzenie za konserwacje ktora trwa zalezy na ktorej maszynie kilka godzin panie prezesie to rowniez pytanie czy pan zna problemy pracownikow ktorzy nie maja komu sie poskarzyc poniewaz niema widocznych godzin przyjecia przez pana osobe firma jest ok tylko trzeba zainteresowac sie pracownikiem i nie szukac innych bo pan ma skarb trzeba o niego zadbac i nie szukac nowych po niewaz sa to olbrzymnie koszty my zdajemy szbie sprawe to sa nasze ciezko zapracowane pieniadze dziekuje bardzo wszystkim ktorzy tam pracuja trzymajcie sie

olo
@ja

kosztow trzeba szukac na obsadzie kierownikow po co dwoch kierownikow na zmianie to porazka majac dwoch na zmianie niema wiekszyh wynikow tylko wiekszy balagan niewiadomo ktorego sluchac kierownikow powinno sie zmieniac miedzy zmianami nie byloby kumoterstwa kierownik kolega i tym podobniej panie prezesie warto pomyslec nad takim rozwiazaniem dziekuje bardzo pracownik

zadowolona
@ja

firma ok nie narzekajcie bedzie lepiej i tylko lepiej

Purch
@ja

Dokładnie każda firma przechodzi przez lepsze i gorsze momenty. Jak jest gorszy nie znaczy od razu, że cała firma jest do d. W końcu wychodzi się na dobre. Nigdzie nie jest idealnie przecież cały czas.

@Goolka

Slyszalam? O mamo kto ty te brednie pisze? W lidlu płacą więcej. Tu kolchoz. A pro po skoro pani słyszała zapraszam z cv do kadr.

info

w Paged na hali bywa ciężko, ale jest do przeżycia. z pensji jestem zadowolona, nie zdarza mi się marudzić za specjalnie.

@info

Śmiechu warte. I kto tu pisze panie z biura? Szacunku więcej proszę.

hop

trzeba się postarać jak w każdej robocie ale nie było tak źle. życzę wszystkim obecnym pracownikom miłej pracy!

@hop

Taaa kablować podpie....alać wchodzić wiesz gdzie panie dyrektorze:)

lola

Jakie tu bzdury piszecie. Praca w pagedzie to porażka. sami kierownicy, dyrektorzy i brygadziści. Robol ma milczeć przychodzić na okienka czy chce czy nie prawda panie kierowniku WS1??Dyrektorów prezes na trzaskał około 20.Szok kiedy się wmawia ludziom ze nie ma podwyżek i zwiększa się prowizje bo bieda.. A BMW dla dyrekcji nie wspomnę. Panie właścicielu PAGED gdzie jesteś? Wykorzystuje się tych co mają problemy i kredyty by ciągnęli firmę na swoich barkach. Zaplecze remontowe porażka. A brak kompetencji kierowników Warsztatu Remontowego powala nie wspomnę o kulturze. Dalej przyjęli na sztukę by pokazać że werbują do firmy pseudo dziadków elektryków pożal się boże. Nic nie robią a kasę im się płaci. Tu ukłon do pana dyrektora personalnego. Człowieku weź się za robotę! Bo reszta ludzi zwieje na wiosnę. Ja bym z chęcią porozmawiał z szefem spółki Paged co on robi w Morągu z tą firma.. Ale cóż. A widzę że pani od mobilizacji działa tu by zmienić zdanie o firmie. Prawda jest w środku. Trzeba tu być mechanikiem lub Polakiem na hali by poczuć pręgież firmy. Wiem ze na te słowa niektórzy mają wyje....ane. Cytuję.:)Ale chociaż opiszę prawdę o działalności nowego prezesa. Był Czarnocki nie było dobrze ale ni było aż tak fatalnie. Pozdrawiam były i przyszły może pracownik. PS ja rozumiem PIP Olsztyn w kieszeni możnych ale jeśli przeczyta ktoś z PIP zapraszam na sprawdzenie warunków pracy i higieny w Paged Morąg. No i napiszcie mi dla czego nie płacą szkodliwego gdzie zagrożenie życia i zdrowia jest jak w kopalni.

Dora

Mam pytanie jak jest teraz czy warto podiąć tam prace

t
@Dora

teraz jest okej, można tu pracować, tylko przygotuj się, że dużo roboty jes

Bel Air
@Dora

Pracuję ponad 2 lata i jestem zadowolony/. t pisał że jest dużo roboty to prawda ale w sumie w takiej robocie to normalne. Warunki spoko.

Zostaw merytoryczną opinię o Paged Sklejka - Morąg

• Jak się pracuje w Paged Sklejka?

Zobacz opinie na temat firmy Paged Sklejka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paged Sklejka?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Paged Sklejka?

Kandydaci do pracy w Paged Sklejka napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Paged Sklejka