Opinie o Paged Sklejka w Morąg

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Paged Sklejka. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Paged Sklejka o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paged Sklejka w Morąg

Podpowiedzcie czy oferta pracy dla kierownika to dobra posada? Mam nadzieję na jakieś podpowiedzi

Q
@Zainteresowany

Praca polega na poganianiu ludzi bo jak oni nie zrobią metrów to kierownik nie zarobi. Czy to dobra praca?

Kastro
@Zainteresowany

dobra posada. kolega q przesadza. normalnie nadzorujesz robote na zmianie i tyle. jak jest opcja to aplikuj.

@Q

masz racje co piszesz kierownik tylko dba o te stanowiska gdzie ma kase np walce a inne stanowiska go nie interesuja albo bardzo malo ,dyrektor powinien traszke sie temu przyjrzec i zastanowic dlaczego inne stanowiska nie moga zrobic normy a np walce robia ponad norme dziekuje

dyro
@pracownik

Hmm tego nie wiedziałem..Popatrzę na tą sprawę.Z resztą pan kierownik zmieniony.jak coś więcej zapraszam do biura.

wacuś
@Zainteresowany

O panie może chce pan być kierownikiem DUR?Zagryzą na wjeździe.Zwłaszcza jak będzie pan miał pojęcie o maszynach:)

xxx

pozdrowienia dla Ryszarda najlepszego Kierownika Wydziału Sklejek.. .

xxx

no i stało się... jest nowy kierownik wydziału sklejki, i yyyyy nowy mistrz dkj haha

Uczeń

Dużo jest roboty? Tak pytam.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
kris

stabilna praca. ciesze sie że ja mam.

znacie mnie

Teraz wam dam popalić nie zadowoleni pracownicy. Złożyliśmy zamówienie na elektryków automatyków i mechaników na Ukrainę.Mam wyje....e na was czy chcecie tyrać czy nie.Ja mam kredyty i muszę spłacić waszymi plecami a jak nie droga wolna.Przyjadą z ukrainy pseudo fachowcy i będą cokolwiek robić byle jak i dłużej ale będą .Więc kończcie te pisaniny na tym portalu i do roboty.I żadnych Świąt bo w pagedzie zero zwolnień lekarskich ,podwyżek i premii ....

@znacie mnie

jak trzeba byc nieodpowiedzialnym zeby takie slowa pisac a wiec jako zwykly pracownik zycze zdrowych spokojnych rodzinnych swiat wszystkim autorom na tej stronie i tym pozytywnym itym niegatywnym pozdrawiam wszystkich ktorzy choruja i tym ktorzy pracuja zdrowia

Fall
@znacie mnie

Ech szkoda czasu na takie opinie. Widać z daleka że zwykł yhejter i to jeszcze ksenofob. Paged to dobry pracodawca.

znacie mnie
@pracownik

Dla czego nieodpowiedzialnym?Przecież to prawda panie pracownik.Macie charowac a jak się komuś nie podobają zarobki Taranko przyjmuje.Laktima też.Biedronki za 1500 zł was wezmą.A wasze miejsca już są organizowani Ukraińcy.Co mi za różnica kogo batem smagam?

@znacie mnie

charowac to mozesz tylko ty bo my pracownicy pracujemy w super firmie i nie zyczymy sobie zebys pisal bzdury ciebie za takie opinie niezechca nawet do sprzatania ulic tam trzeba byc kulturalnym i pracowitym powodzenia a tam nawet bata szkoda na takiego pismaka podniesc powodzenia

dordo
@pracownik

nie powiedizałbym od razu że tak super, bo jednak trzeba robić, ale ogólnie na robote nie narzekam więc nie rozumiem tych opinii "znacie mnie". wyssane z palca.

bajka
@pracownik

My pracownicy czyli którzy?Biuro?Kierownictwo?Dyrekcja?Naucz się chociaż człowieku że zwykły robol nie napisze o sobie ,,pracownik,,Bo pracownika trzeba dobrze opłacać.A w tym kraju każda firma złodziejska tylko patrzy by wykorzystywać nas jak murzynów.

beatry
@znacie mnie

Hmm chyba wiem kto to pisze....Proszę pana proszę maszyny doprowadzić do stanu używalności bo mam za dużą prowizje nawet by 5 minut stać!!!Ja mam dzieci gnoju na utrzymaniu...

golff

słyszałem raczej dobre opinie, tu też sa racze takie i rzeczywiscie sie sprawdzaja.pracuje chwile dopiero ale jest no dobrze wiec sie z nimi zgodze.

Piksel

Lekko nie jest jak to na produkcji. Mam porównanie z innym miejscem pracy i tu jest spoko. Warunki są akceptowalne, normy przestrzegane, wynagrodzenie uczciwe.

cedrick

trudna robota ale znośna. fajna ekipa na hali.

flik

Dla mnie robota jest ok. Czytam tu te komentarze czasem i stwierdziłem że się wypowiem, bo wiele osób pisze bardzo niesprawiedliwie o firmie. Nie dość że niesprawiedliwie to jeszcze wulgarnie. Pewnie że nie każdemu praca w Paged spasuje, ja też kiedyś pracowałem gdzieś i podziękowałem, bo po prostu mi się nie podobała praca. Nie że było źle tylko po prostu nie pasowało. Ale nie krytykuje. Tu jest podobnie. Nie każdemu odpowiada i od razu psy wieszają. Jest robota, jest kasa, są warunki, są porządni ludzie i tyle. To jest ważne.

Nie polecam. Zwolnienia lekarskie nie obowiązują i wszyscy o tym wiedzą. Normy jak dla murzynów a i tak chcieliby, żeby człowiek pracował za dwóch. Nie ma się co oszukiwać, gdyby zarobki były adekwatne do wykonywanej pracy nie mieliby problemu z niedoborem pracowników i nie musieliby zatrudniać ukraińców. Młodzi nie chcą dzisiaj tyrać jak pokolenie ich rodziców i wolą wyjechać za granicę albo przeprowadzić się do większego miasta, niedługo nawet ludzie z ukrainy nie będą chcieli pracować za te stawki. Komentarze pozytywne to pewnie biuro i kadra kierownicza albo i nawet komentarze na zamówienie w celu poprawy wizerunku firmy. Chcecie ludzi do pracy to traktujcie ich jak ludzi i podważcie pensje to sami przyjdą.

watrabka

kwiatów mi pod nogi nie rzucają jak przychodzę, ale też nie ma co oczerniać pagedu. firma jak firma, nie wiem co sie tak do nich przywalają.

Bora

Ja to chciałam powiedzieć, że doceniam Paged za atmosferę. Praca mi się podoba.

puszek okruszek

nie jest źle powiem wam. piszą tu czasem jakieś niestworzone rzeczy, ale firma taka zła nie jest. nie narzekam jak niektórzy moi znajomi że mało kasy albo że koledzy do bani czy coś. po prostu pracuję sobie i jest okej.

Kapiszon

Paged to rzetelna firma. Nie mogę jej nic zarzucić tak naprawdę. Pracuję bardzo długo. Zapewniają opiekę medyczną, multisport, są premie. Ogólnie jest bardzo w porządku.

@Kapiszon

wszystko jest prawda co piszesz mozna byloby tylko pszeszkolic niektorych kierownikow zmianowych z zakresu kultury i kompetencji zobowiozac ich takze do noszenia ubran sluzbowych jak mowia ryba psuje sie od glowy.

jhony
@Kapiszon

Teraz żeś człowieku pojechał.Opieka medyczna?A zajdź zobacz jak się opiekują po wypadku.Wpada pan BHPowiec uznaje że z winy pracownika i won ze sklejki.A przecież wymaga się by robol wkładał w te ledwo dychające maszyny ręce.Tu nie ma BHP.Tu nie ma płac(pomijam biuro).Zaufanie do pracodawcy spadło i to sporo.Co do premii jest i owszem jak jest mało nadgodzin,jak jest sporo premii brak bo z niej trzeba tą lukę załatać.Kapiszon a tak szczerze jak długo?15 lat?20?

Siuks79

przepraszaaaaaaaaaaaam, czy szukają kogoś do roboty??????

Pacynka

Hydraulika szukają.

zawał

bajka
@zawał

Dobrze to tak polak Polaka w (usunięte przez administratora) wciągać?Jedź chłopie za granicę.

Roswel
@bajka

Na pewno jak ktoś ma tu rodzinę to będzie się za granicę przenosił. Paged jest okej.

przyszły szef
@Roswel

A więc na tych biedakach żeruje biuro Pagedu?Na tych co mają tu zadłużenia i rodziny i nie mogą uciec od wyzyskiwaczy?

pajonk
@Siuks79

Panie Siuks oczywiście ze poszukują.Tu nikt nie chce pracować.Murzyni uciekają ciapaci może tu będą nie długo siedzieć.Bo człowiek liczy się na sztukę.A resztę stara kadra musi zrobić.Nowych dyrektorów potrzeba bo tych dwudziestu za mało.

wodny
@pajonk

bez przesady, ledwo szukają pracowników to już afere robicie. rotacja nie jest duża.

Cygan

To sie h...u..j.u wez do roboty . a nie ukrainiec zarabia lepiej niz polak a caly dzien chodzi. Pier...do...le ten paged. A ta premie wsac se w d..upe . deb..ilu.... . praca jak w obozie koncentacyjnym............

Kadry

Piękny wekkend .Jest gril jest drink.Nie marudźcie i do roboty.W pagedzie nie ma dla roboli przywilejów.

Obserwator

Dobrze kolega napisał że kasa jest ale niedługo może jej zabraknąć wystarczy się przejść przez magazyny które pękają w szwach a to nie wróży nic dobrego Na ws 2 to już totalna porażka magazyn pełny,2 namioty i cały dkj zastawione towarem, ale bądżmy dobrej myśli mamy tylu dyrektorów że sobie na pewno z tym poradzą,Wszyscy skupili się na produkcji metrów i co z tego jak wszystko zalega w magazynach i nie ma z tego żadnych pieniędzy które są niezbędne do funkcjonowania zakładu

zoolog
@Obserwator

ja tam się nie martwię. będę się martwił jeśli rzeczywiście zabraknie kasy, w co wątpię.

@Obserwator

Na kłopoty Dyrektor Adamczyk!! Cała ta firma schodzi na psy... Ech Pan Prezes Czarnocki to był gość, teraz to kpina jakaś...

Epa
@Obserwator

A towaru coraz więcej jeszcze trochę to wcale miejsca nie będzie na dkj

tak

wszystkim się wydaje, że jak zmienią pracę to gdzieś indziej będą mieć bardziej lajtowo. to tak nie działa. wszędzie jest ciężka praca. a w paged są przynajmniej normalni ludzie i normalne warunki do pracy.

znam was
@tak

Wielka prośba by jeżeli się tu wypisuje ktoś z biura by się podkreślił...

Zostaw merytoryczną opinię o Paged Sklejka - Morąg

• Jak się pracuje w Paged Sklejka?

Zobacz opinie na temat firmy Paged Sklejka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paged Sklejka?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Paged Sklejka?

Kandydaci do pracy w Paged Sklejka napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Paged Sklejka