Opinie o "SKLEJKA-PISZ" PAGED S.A. w Piszu w Pisz Kwiatowa 1

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie "SKLEJKA-PISZ" PAGED S.A. w Piszu. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w "SKLEJKA-PISZ" PAGED S.A. w Piszu o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "SKLEJKA-PISZ" PAGED S.A. w Piszu w Pisz Kwiatowa 1

Xxxx

Ta firma to parodia powinni to zamknąć to nie zakład a raczej obóz pracy nie polecam

xyz

Pracowałem jako Informatyk w Piszu, zatrudniony pod Morąg. Zarobki minimalne jak na stanowisko, żadnych dostępów, kierownik po liceum w przeciwieństwie do mnie, ja po studiach. Dostałem "opieprz" od kierownika że jak on wyjechał to powiedziałem Pani że nie zainstaluje drukarki bo nie miałem dostępu. Też dostałem "opieprz" że wszystko co kierownik zrobi źle powinienem zwalić na siebie. Po raz kolejny dostałem "ochrzan" za nie zrobienie nic z laptopem bo ten nie chciał się włączyć, a kierownik przyszedł zresetował, co nie powinien tak robić bo jak bios się aktualizuje to nie można resetować laptopa, czyli wychodzi że dostałem "ochrzan" z niewiedzy kierownika. Nie polecam tam pracy w IT.

Xyz

Czytaj ze zrozumieniem… to „kierownik” rozkręcał i jak to nazwałeś sztuką zrobił artystyczny nieład na laptopie. Ja rozkręciłem i nie porysowałem.

Zbynio Nowy wpis

a jak ktoś chce zarabiać?

Xxxx Nowy wpis

@xyz

A dodam, że sam kierownik porysował laptopa przy zmienianiu karty sim. A jeśli chodzi o zarobki na moim stanowisku minimalne z minimalnych. Nie miałem takich wygurowanych.

@xyz

A dodam jeszcze, że moje "ochrzany" przez kierownika zaczęły się od tego jak na 5 komputerach pomyliłem hasło które miałem ustawić w biosie, przekręciłem dwie liczby, a potem poprawiłem to, gdzie komputerów zrobiłem może z 30. A jak chciałem kierownika coś zapytać to nigdy nie miał czasu - 'chodził na papierosa'. Bez praktycznie żadnego wdrożenia dostawałem potem 'ochrzany' od mojego kierownika.

Proboszcz
@xyz

Ach, nasz wykształcony informatyk z Pisza, który z Morągiem ma tyle wspólnego, co ja z pilotowaniem statku kosmicznego. Zarobki minimalne, ale przecież wystarczające, by zapomnieć o ortografii, prawda? Kierownik po liceum, a ty po studiach, i kto tu rządzi? Cóż za ironia! ‘Opieprz’ za drukarkę, ‘ochrzan’ za laptop - brzmi jak przeciętny dzień w IT, tylko z dodatkiem dramatu. Porysowany laptop przez kierownika? A może to nowa forma sztuki? Kto wie! A te ‘ochrzany’, ach, jak muzycznie to brzmi. Może następnym razem po prostu przekręć trzy liczby w haśle, nie dwie – dodaj trochę pikanterii do tej IT-sowej opowieści!!! Cały biurowiec i pół hali miało z Ciebie bekę tiktokerze … weź się za robotę i nie marudź!

@Proboszcz

ciekawa ta sztuka, jak "kierownik" nie umie rozkręcić laptopa bez porysowania... Ale przecież jak się ma znajomości to można być kierownikiem nawet po liceum...

Yyy
@xyz

Sporo tych błędów jak na 2 miesiące... A ilu jeszcze nie wymieniłeś?

Xyz Nowy wpis

Jakie narzędzia pracy zapewnia "SKLEJKA-PISZ" PAGED S.A. w Piszu? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

xyz

Pracownicy biurowi lub kierownicy mają telefon(nie wszyscy), nie wiem jak z pracownikami fizycznymi. (chyba nie mają telefonu) Korzystanie z telefonu w celach prywatnych jest płatne, odliczają z wypłaty. Ewentualnie można sobie drugą kartę sim wsadzić, jak telefon ma taką opcję.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie "SKLEJKA-PISZ" PAGED S.A. w Piszu? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Magazynier

cześć jak wygląda praca na magazyniera w tej firmie , mam wieloletnie doświadczenie na magazynach jako pracownik i kierownik magazynu , mam uprawnienia na wszystkie typy wózków widłowych , jak wygląda sprawa zarobkowo ? dzięki za wszystkie informacje Pozdrawiam

Guga
@Magazynier

Teraz ciężko się dostać na magazyn tam jest dobra robota i jedna zmiana

Robert

Chcę zacząć pracę w paged morąg może ktoś coś napisać o pracy atmosferze w zakładzie zarobkach dziékuje

marek

to jak jest w końcu z tym zakładem. Warto tam iść do pracy. Jedni piszę ze super ze jedne z lepszych zarobków w wojewodztwie i atmosfera dobra , a innie zupełnie cos innego. czy mógłby ktoś napisac jak tam obecnie sytuacja wygląda ?

@marek

Biurowiec powie ci że jest idealnie, pracownicy produkcji wręcz przeciwnie.

obecny_pracownik
@marek

@marek Wszystko zależy od tego gdzie chcesz iść pracować, na jaki dział. Obecnie poszukują magazyniera do magazynu technicznego i elektryka lub automatyka. W warsztatach mechanicznym i elektrycznym ostatnio się sporo zmieniło jest nowy kierownik działu, jest paru fajnych ludzi, fachowców, którzy przychodzą do pracy nie tylko po to by odbębnić 8 godzin co wpływa mocno i pozytywnie na atmosferę pracy, tu warto spróbować. Niestety produkcja to inna bajka praca tylko zmianowa męcząca i z ludźmi różnie bywa, jeśli zaproponują najniższą krajową to nie warto, za więcej do rozważenia.

Pan X
@marek

jesli chcesz dobrze zarobic a sie nie narobic idz do technologow albo labolatorium. tam maja mega dobre zarobki a wlasciwiei nic nie robia. tylko udaja. jak cos od nich chcesz to nigdy nie zalatwisz tylko w komputerach siedza i internet przegladaja albo papieroski pala. dodatkowo podobno maja fajne zabawki do zabawy i umilania czasu. popytaj to sie dowiesz o co chodzi :) tylko tam sie dostac to trzeba miec plecy albo farta. no i musisz byc leniem a nie kazdy to potrafi ...

@Pan X

a co to za zabawki bo az mnie to zaciekawiło ? a nie mam kogo spytać :)

opinia

zaprzeczam aby ktoś tego używał. poza tym to było w prywatnej szafce pracownika i sprzątaczka nie miała prawa tam zaglądać !!!. proszę zakończyć temat.

prac
@Marek

no wiesz takie dla samotnych kobiet . gumowe. ja tam zawsze wiedzialem ze oni w tym dziale skupiaja sie na innych rzeczach niz praca :)

ciekawy
@prac

a co one tam żadnego chłopa nie mają, że muszą takie rzeczy przynosić do roboty? Czy same miękie flaki na ich zmianach są ?

praconik
@prac

a to dobrze wiedziec ze one takie ... zajde tam kiedys do nich i pobajeruje troche. a moze akurat sie uda

zadowolony
@praconik

dzieki za cynk. nie powiem ze bylo latwo ale udalo sie... :) ojj chyba zaczne lubic to cale labolatorium , szczegolnie na nocki. ciekawe czy w weekend tez sie uda. az chce sie do pracy chodzic .

abdul
@zadowolony

udalo sie cos w wekend podzialac ? pytam bo tez bym chcial jakby byla okazja

zadowolony
@abdul

nie moge napisac tutaj wprost bo bede tam spalony. sam rozumiesz. gentelman nie mowi o takich rzeczach.powiem tylko ze warto. jesli ksywke masz prawdziwo to kajarze cie. jak chcesz to razem mozemy tam skoczyc. to dopiero bylaby przygoda co nie ?

sekareczka
@zadowolony

oj panowie latacie do tego labolatorium. jeszcze zeby tam bylo cos godnego uwagi . tyle fajny kobietek na produkcji. chyba tylko ciekawosc tych zabawek was tam ciagnie. ktorys wpadke zaliczy i pojdziecie z torbami.

@zadowolony

a wiesz ze tam sa kamery ?i jak to wycieknie to zostaniecie bohaterami internetu na bardzo długo.

LLL
@pracownik

powinni po dna sprawdzic kto tego uzywal i by sie wszystko wyjasnilo. najgorzej jak wyjdzie ze to technolodzy albo te mlode chlopaki co tam wczesniej pracowali. wtedy dopiero by bylo .....

@marek

Socjale (usunięte przez administratora) można świerzba dostać grupa sprzątająca nic nie robi wręcz w połowie miesiąca mówią że tylko wodą myją, a pani Małgorzata od nad zoru od roku tylko kasę bierze i się nie przejmuje bo pani z firmy Justus to koleżanka, place słabe i strach o zdrowie

Krzysiek
@marek

Trzeba tam iść i się sam przekonarz samemu trzeba to sprawdzić bo z opinii nie ma co wierzyć bo są dobre opinię i źle dlatego nie ma co ludziom wierzyć

Agata
@Krzysiek

Mąż nie może sobie pozwolić na zmianę pracy, szukamy tej jedynej żeby już została. A jak jest z tobą, polecasz? stawka ok?

Justyna
@LLL

czy sprawdzili po tym DNA, kto tego używał ? co wyszło ?

Leszek

Czytam, że praca na produkcji jest bardzo męcząca i jest zmianowa. To na ile zmian tam pracujecie?

Wiecie może, czy w "SKLEJKA-PISZ" PAGED S.A. w Piszu szukają chętnych na staż?

Dzień dobry zwracam sie z wnioskiem o prace poniewasz pracowalem w sklejce jestem zaiteresowany pracą u was podejme prace od zaraz skoączylem kurs na wuski widlowe zostawiam panistwu numer telefonu 502210841dziekuje za rospatszenie mojego wniosku.

Krystyna
@Marcin

Wiesz, wątpię, że ktoś się z Tobą skontaktuje jak podałeś numer telefonu. Może sam zadzwoń lub wyślij cv?

Kris

(usunięte przez administratora)asa za czterobrygadowke to śmiech na sali za mniej jak 1.500 euro nie warto tam iść i tyle ci szmaciarze powinni płacić a ludzie tam pracujący to barany jakich mało szczególnie kierownictwo

Były elektryk

Niskie płace wywołane wysokim bezrobociem powiatu. Tragiczne warunki pracy jak i pomieszczeń socjalnych. Atmosfera wskazująca na to, że pracuje się tam za karę. Maszyny na granicy katastrofy. Dużo błędnych, a nawet nielogicznych decyzji pogarszających stan wszystkiego co i tak było w złym stanie. Pracowałem tam jako elektromonter dyżurny. Brak części zamiennych. Wymaganie pracy " na ruchu" by nie robić przerw w pracy produkcji. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam z Ełku :D

@Były elektryk

absolutną nieprawdą jest, iż płace są na najniższym poziomie. Nasza firma płaci obecnie jedne z wyższych stawek w województwie a może nawet dalej. Również warunki socjalne i atmosfera w pracy jest na bieżąco sprawdzana i jak do tej pory do rzadkosci należa opinie negatywne. Naszym priorytetem od zawsze było i jest dobry stan maszyn i urządeń. Bez nich nie bylibyśmy w stanie produkować produktów na najwyższym swiatowym poziomem. Stan maszyn i bieżace remonty kontrolowane są przez kierownictwo działów , dział kontroli jakości jak i nawet samych dyrektorów. Wszystkie decyzje uzgadnianie są w szerszym gronie fachowców i specjalistów w swoich dziedzinach, tak więc nie ma mowy o decyzjach nielogicznych. Widać poprostu nie pasował Pan do zespołu i może dobrze się stało, iż odszedł Pan do innej firmy. My na pewno nie będzie tęsknić za takimi ,,fachowcami"

@zorientowana

Najlepsze zarobki w wojewodztwie? A to dobre raczej tylko w Piszu bo w każdym innym mieście są duuuzo lepsze.

@zorientowana

Nawet w Drygalach gdzie nie ma praktycznie żadnego rynku pracy mają lepsze stawki

@Haha

to idź do Drygał. na twoje miejsce czeka juz kilku chętnych

@zorientowana

Na szczęście już nie pracuje w tym (usunięte przez administratora). Do wszystkich zainteresowanych pracą w sklejce. To co pisze ta pani to jest właśnie stosunek zarządu i biurowca do reszty pracowników. Dla nich pracownicy produkcji to szara hołota, która ma pracować do utraty sił i nawet dobrego słowa za to nie usłyszą. Dlatego całe województwo śmieje się ze sklejki i ma ten zakład za najgorszy jaki istnieje

jaja jak u Barei
@zorientowana

"i to nieprawda, że dach przeciekał, bo prawie wcale nie padało" :-)))))))))))) lol

@jaja jak u Barei

zachowaj te mądrości dla siebie bo szybko mogę ustalić kim jestes i potem będzie płacz i błaganie zeby nie zwalniac.

Gabriela

Czy ktoś napisałby mi jak obecnie wygląda praca w "SKLEJKA-PISZ" PAGED S.A. w Piszu? Na co można liczyć będąc ich pracownikiem? Wcześniejsze wpisy zostały dodane w 2020 roku i chciałabym się po prostu dowiedzieć czy od tego czasu się coś zmieniło.

produkcja
@Gabriela

jeśli nie przymierasz głodem albo nie jestes masochistka naprawde nie idz do tej roboty. na produkcji praca 4 brygodowa. czyli np. idziesz do pracy w sobote na 22.00 do 6 niedziele. zastanów sie czy tak chcesz. płaca najczesciej minimalna. na produkcji kleje płyty hałas. duchota.

Mateusz

@haha a ciężko dostać się do biurowca?

GPS
@Mateusz

Czy ja wiem czy trudno. Normalnie wchodzisz od strony ulicy drzwiami. Bierzesz chwytasz za klamke i ciągniesz. Ewentualnie druga opcja to od strony magazynu. Tam jest trochę trudniej bo trzeba uważac żeby cie wózek nie przejechał. Dodatkowo tam często tirowcy czekaja na załadunek i si _kają na koło. tak wiec i tu tez trzeba uwaząc.

Abdul
@GPS

no a potem te mlode sie naogladaja sprzetow tirowcow i caly dzien rozkojarzone chodza. a potem nie dziwne ze sprzedaz nie idzie jak one tylko o jednym mysla.

JA

POPIERAM "KOLESIOSTWO" WYŻSZE PREMIE DOSTAJĄ BO TO KIEROWNIKA RODZINA ALBO DOBRY KUMPEL A OCHŁAPY DLA OKA RZUCONE DLA RESZTY ZMIANY

dobry pracownik
@JA

A może zamiast narzekać może wziałbyś się za siebie. Kierownictwo, dyrektorzy i cały biurowiec cięzko pracuje aby utrzymać firmę na chodzie. Inwestujemy w siebie i swój własny samorozwój. Zawsze przychodzimy do pracy pełni zapału, dobrze przygotowani i odpowiednio zmotywowani. Czego nie można mówić o pracownikach z produkcji, którzy często prezentują się gorzej niż niejeden osobnik z pod sklepu.

@dobry pracownik

A może trzeba trochę w biurze po zwalniać a panie Małgorzata Łapinska tylko obgadamy wszystkich i narzeka a co ona takiego dla firmy robi oprócz tego że po parła drogą firmę sprzatajacą i do teraz ukrywa czemu pogorszyło się mydło się nie myśli brud pod prysznicem (usunięte przez administratora) na szatnia hej i szafkach za panie Domachowska było lepiej dlanas nie ma pieniędzy a na firmę droszą jest oco tu chodzi a wogóle to ta pani jak coś się powie to tylko narzeka że jest biedna i nie doceniana a to wina prezesa i dyrektora, to po co ona jest kasę brać, mogę więcej opisać ale jak tyle czasu dyrekcja ma to gdzieś a tylko od nas się wymaga to tak będzie.

dobry_pracownik

Po pierwsze naucz sie pisac bo nic nie idzie zrozumiec. Po drugie to od Malgosi to ty sie odczep. To super babka jest. Pewnie jej po prostu zazdroscisz czegos. Jak ci mydlo nie pasuje to kup swoje i (usunięte przez administratora) do roboty a nie tu zale wylewasz.

@dobry pracownik

Skoro biuro jest tak zmotywowane do pracy i lepsze od pracowników produkcji niech idą pracować na halę za wpłatę pracownika produkcji zobaczymy jak długo będą zmotywowani

@Haha

a po co mamy iść na halę pracować. Wy jesteście od tego. My w przeciwieństwie do was włożyliśmy mnóstwo wysiłku i pracy w własny samorozwój i edukację. Wy pewnie tylko piwo pod sklepem piliscie i kamieniami w szkole rzucaliscie. To teraz macie

@zorientowana

Byś się zdziwiła ile jest tam wykształconych osób. Pamiętaj, że to dzięki produkcji masz co do garnka włożyć. Grzyby nie było produkcji twoje stanowisko nie miało by sensu bycia bo bez produkcji nie ma firmy. Na każdym kroku pokazujecie że macie gdzieś produkcję że jesteście lepsi od innych. Dlatego nigdy w tej firmie nie będzie dobrej atmosfery, dobrej pracy.

Arek

@Piter to za weekendy nie ma lepszej stawki ?

Były elektryk
@Arek

Nie ma żadnych dodatków za weekend który masz w grafiku. System cztero brygadowy

Jasia

Prędzej gorzałe tam znalazła... a bardziej puste butelki ;-)

Abc

Stanowczo zaprzeczam aby sprzątaczka znalazła takie coś w szafce a nawet jeśli to nie ma dowodów czyje to było i kto używał

Piter

Nie polecam nawet myśleć o tym żeby iść tam do pracy chyba że ktoś lubi pracować w soboty i niedziele w dodatku za marne grosze

Karol

W jakich godzinach są zmiany i czy weekendy są wolne? Wiem że zmiany są trzy. Aha i czy można wybrać zmianę jaka pasuje najbardziej?

Stefan

@Kris Gdyby faktycznie było tak jak napisałeś to firma nie zdobyłaby opinii bardzo dobrego pracodawcy!

Kris

Nikomu nie polecam tego tak zwanego zakładem pracy śmietnika ludzie dziwni robota ciężka za marne grosze i te niby trzy zmiana a jebiesz w cztero bradowce warunki pracy (usunięte przez administratora) smród i ubóstwo lepiej poszukać pracy od poniedziałku do piątku spokojniejszej na rano a zarobisz i tak lepiej jak tam za mobbing w pracy ten zakład już nie powinien istnieć

Zostaw merytoryczną opinię o "SKLEJKA-PISZ" PAGED S.A. w Piszu - Pisz

• Jak się pracuje w "SKLEJKA-PISZ" PAGED S.A. w Piszu?

Zobacz opinie na temat firmy "SKLEJKA-PISZ" PAGED S.A. w Piszu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "SKLEJKA-PISZ" PAGED S.A. w Piszu?

"SKLEJKA-PISZ" PAGED S.A. w Piszu

"SKLEJKA-PISZ" PAGED S.A. w Piszu