Paged Meble

Jarocin

Opinie o Paged Meble

xxx

myśle ze pani Dzbanek jutro sprawdzi trzeżwośc osób

Edyta

@xxx czy mógłbyś napisać coś więcej? W jaki sposób oszukują sami siebie? @bogo skąd takie informacje? Każda wasza opinia jest ważna dla osób, którzy chcą aplikować do firmy Paged Meble.

xxx

Współpracowałem jakiś czas i nie polecam. Osobnicy sami się oszukują, a wiedza fachowa bez komentarza.

Jan_Maria_Rumbatrzepiekoński

Panie dyrektorze Radko i prezesie Moraczewski pewnego dnia odpowiecie za zamknięcie zakładu w Jarocinie. Bąk dobrze wiedział kiedy ze sceny zejść, ciekawe kiedy przyjdzie wam?

Jurand_ze_Spychowa

Kasa marna, możliwości awansu niskie , a po za tym małżeństwo Kędziorów rządzi zakładem w Jarocinie.

tak

Hej, a wiecie czy niedługo pokaże się u nich jakieś ogłoszenie pracy chociazby na przedstawiciela handlowego ds. rynku horeca? Doświadczenie u nich zdobyte musi być dość cenne, dlatego chcę się załapać.

oldworker

Jesli te wpisy czyta ktos z tzw szeroko pojetego ZARZADU, to niech na litość Boska przedstawi załodze jak sie sprawy maja!!!! Poki co wszyscy nabrali wody w usta i jest cisza, a zwykly pracownik musi snuc domysly - szukac pracy czy nie ? zwalniac sie ? czy nie ? Panowie Dyrektorzy i Panowie Prezesi !!! Grajmy w otwarte karty !!!

abc

Znów mlyn na lakierni ludzi zwalniaja z innych dzialów przenosza masakra totalne wchodzenie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzie ktorzy maja pojecie to sa zwolnieni... najlepiej cale rodziny mąz zona nie do ruszenia..

Staryczłek

Pracuje w Sędziszowie od poltora roku i jedyne co mi sie podoba to wspolpracowniczki (od tylu). Najnizsza krajowA, chore pomysly wladzy i za malo rak do pracy.. niby roboty malo, ale zeby dostac wolne to wielkie wonty. Ogolnie firma jak setki innych polskich, czyli syf, najnizsza krajowa i umowy przez biura pracy.

anonim 44

Witam Ostatnio widziałem ofertę pracy na Specjalista ds. technologiczno-konstrukcyjnych. Jakie są warunki na tym stanowisku? czy mają dobry system motywacyjny? Czy jest duża rotacja na tym stanowisku? Interesują mnie warunki pracy w Jarocinie czy warto tam starać się o pracę?

byly pracownik

Jaka stawka na obrobce wstepnej

haha

Pofesjonalnie hahaha chyba narady rodzinne

Pozdrowienia dla LAKIERNI

HBO

Na Lakierni to nie tylko jedno małżeństwo ale na jednej zmianie jest dwie pary i to bardzo blisko siebie porostu to jest śmiech na sali. A a najlepsi są brygadziści szczególnie jeden nic nie wie cały czas się pyta co i jak zwykłych pracowników i tylko chodzi z od poczatku lakierni do konca. hehehehehe

abc

Tak tak zona i mąz na jednym dziale :)

bca

najlepsza lakirnia i małzenstwa jakie sie panoszą Ty staniesz chwile i juz jest afera ale malzesnstwa moga stac pol godziny i nikt tego nie widzi..

abc

Brak slów.. Tylko robic robic i robic nie stac nie rozmawiac.. Bo jak ktos nie ma co robic i czym sie zajac to atrakcja staja sie kamery i tylko jak ujebac pracownika

zainteresowany

obserwator
@zainteresowany 21.02.2016 10:00
chciałbym zapytać o dział handlowy w tej firmie, czy nowy dyrektor się sprawdza? poprzedni poszedł do famosu...

Hyba nie ogarnia bo już go nie ma...

rocky

Przyjdz na montaz do Jarocina to szybko zmienisz zdanie.

Zgadzam się z powyższym postem, należy się samemu przekonać. Pracuję w Paged Meble od trzech lat i jestem zadowolona. Piszę o Zakładzie nr 1 w Jasienicy. Polecam.

gosc

To co sie dzieje na montażu woła o pomstę do nieba.. Ale na każdym wydziale jest syf i układy. Nadgodziny na szlifierni a niektórzy przychodzą ale na inny wydział. Nie ma to jak przyjść na 9 i za pół godziny mieć przerwę. I tacy podwyżkę dostają. Ale to trzeba umieć się ustawić.

kot

odpowiedziałem na komentarz bolana bo "wydzieranie" się na pracowników to chyba nie jest normalne zachowanie

arek

kiepskie płace premia zabierana podobno za nie wykonanie planu no zbliża się koniec roku więc trzeba się czymś podzielić a komu najlepiej zabrać pracownikowi

def

Kobiety traktują jak smieci, jakby tutaj nic nie robiły, a prawda jest taka że kazdy z pracowników fizycznych robią na tą całą bandę która nic nie robi tylko patrzy w kamery. niech szukają zleceń a nie patrzą jak ludzi poniżyć

abc

jedna wielka dyskryminacja w zakładzie w Jarocinie, podywzki były ale tylko dla facetów, kobiety w ogóle tam sie nie liczą ! Tylko mają pracowac i cicho siedziec !!

famosowy

A do nas trafił człowiek od Was - ciekawe czym go zwabili.

oldworker

od jakiegos czasu w tej "renomowanej i prestizowej" firmie działa system motywujacy pracownikow do lepszej i bardziej produktywnej pracy, ktory nazywa sie siec monitoringu!!! ... a jesli ktos sie nudzi w sobotnie popoludnia lub niedzielne poranki , to zapraszamy do PAGEDU...

niby leser

siema wszystkim! chcialem zalukac co na starych smieciach slychac, niechce obrazic tu nikogo ale widocznie jestescie na sukces skazani! ja z tej telenoweli sie wypisalem 4 lata temu, niby operator bylem i to jeszcze niby po plecach ( rodzine tradycje) warte10/h no to sie wyjebalem sam i nie zaluje tego dzis pracuje w podobnym zakladzie obecnie tyklo w uk (niebylo latwo) w niecaly tydzien mam to co w pagedzie w miesiac (jakies 3dni) i to bez plecow. niewiem co jest lepsze ale ja wole tu robic za murzyna niz tam za tania... przepraszam jesli kogos urazilem zastanowcie sie co lepiej zalic sie po forach czy zaczac dzialac? ps niewywyzszam sie nie gadam biegle po muzynsku jestem soba i robie swoje by zapewnic byt zonie itrojce dzieci! pozdrawiam

Ooo

...To nie powód żeby zakładać kamery które sa skierowane na stanowiska pracowników ... Tam gdzie najwięcej kradli jest najmniej kamer a nawet wcale ich niema.

małpa

alan
@małpa 04.06.2015 22:51
Kamery nie kosztowały 300 tys tylko 3 razy mniej, a dlaczego są kamery ? Bo towar znikał. Jakies pytania jeszcze ?...

towar tz. lakier

oldworker

zdecydowanie zle zarzadzana firma! za sytuacje nie mozna winic pracownikow tylko administratorow! cigla rotacja kadyr administtrujacej swiadczy o tym ze jest cos nie tak....a twierdzenie ze sytuacje uzdrowi kolejny tzw koordynator to juz jakas kpina zwarzywszy ze tych koordynatorow przez jarocin przewija sie krocie....i co ? i nic...nic sie nie zmienia na lepsze....

marta

cieszyliscie sie ze bolana ibudzynia wywalili zobaczcie co sie teraz dzieje tragedia jeszcze troche a bedzie strach oddychac tu juz przydzi sie przychodzic trzeba szukac roboty upadlosc chyba blisko

robson

lakiernia to jedno a na dziale przed lakiernią to leci serial Matki,żony i kochanki a jak nie jesteś kolesiem majstra to przechlapane ,jeden mobbing

jelop

nie ma jak brygadzista zlakierni nakradl lakieru ile wlazlo a szef produkcji go jeszcze bronil czy to nie dziwne mysle ze dzialali razem z tego powodu ta proba zatuszowania tego

max

nie polecam pracowałem 3 lat tam miałem 13 zl stawki po 4 latach przerwy dostałem 11 zł jako operator i umowe na work service a warunki pracy jak w obozie odradzam

ali

witam moze ktos mi powiedziec jak wyglada w firmie paged w jarocinie dostalem tam oferte pracy na lakierni na okres probny 3 miesiace

NIBY PAGED MEBLE PROSPERUJE TAK DOBRZE TO DLACZEGO FIRMY KTÓRE WSPÓŁPRACUJĄ Z TĄ FIRMĄ MUSZĄ CZEKAĆ ZA PŁATNOŚCIAMI DŁUGI CZAS, ZNACZNIE PRZEKRACZAJĄCY TERMIN WYSTAWIONEJ NA PAGED FAKTURY ????

IT

Witam, mam pytanie dot. działu IT w Pagedzie obecnie trwa rekrutacja i za bardzo nie wiem czego się można spodziewać (jak "dużeeee" to IT jest ?)

bill
@IT 11.01.2015 23:52
Witam, mam pytanie dot. działu IT w Pagedzie obecnie trwa rekrutacja i za bardzo nie wiem czego się można spodziewać (jak &quot...

byla praca i zamowienia ludzi sie zwalnialo w ostatnim czasie nie ma duzych zamowien ludzi sie przyjmuje ktos tu nie ma pokoleji w glowie

piotr

ta firma to wielkie nieporozumienie tu przyjdzie ten co ma noz na gardle podwyzki tak sa dla znajomych i rodziny nowy dyrektor to kpiny izarty niema pojecia chyba o niczym pokazuje nam slupki i wykresy sobie nich pokaze jak rzadzi bo jak na razie to czarno to widze

maly

zgadzam sie z opinia poprzednika dlugi chyba przekrocza wartosc tej firmy dyrektorowi chyba pomylily sie firmy widzac jego zapal wrobieniu zdjec pracownikom podczas obchodu powinien sie zatrudnic raczej w studiom fotograficznym a nie tu tak zle nie bylo tu od poczatku tej firmy nieudolnosc rzadacych zrzuca sie na pracownikow po przyjsciu nowego dyrektora fotografa wszyscy odniesli wrazenie ze przystapil do demontazu tej firmy poprostu rozwala firme od srodka ciekawe kiedy zarzad w koncu przejrzy na oczy komu powierzyl ten zaklad

misio

nie warto wtym roku chyba bedzie koniec zwlaszcza pod rzadami nowego dyrektora i szefa produkcji obydwaj sa siebie warci nie ma kasy na nic ale za to bylo na kamery za300000 a do ludzi na podwyzke zero

pracuś

całkowicie zgadzam się z opinią -anonim-

anoinm

To rzeczywiście mówimy od dwóch innych zakładach. Ale firma ta sama. Ja pisze o tym jak wygląda sytuacja w zakładzie w Jarocinie. Czyli jak widać niby Paged ale jak odmienne warunki pracy.

spider

niewiem czy mówimy o tym samym zakładzie..w jasienicy...

anoinm

odkąd pracuje nic się nie zmienia także ja lepszych perspektyw nie widzę, wręcz mam wrażenie że dzieje się coraz gorzej. Pretensje że niektórzy mają "olewczy" stosunek do pracy, ale co się dziwić jak się dostaje taką pensję? Żadnego systemu motywacyjnego. Gdyby był pracowałoby się napewno inaczej. Tak samo nie ma żadnej motywacji do roboty jeśli cały czas się jest przenoszonym z jednej agencji do agencji. Nie docenią nawet dobrych pracowników i nie przeniosą ich na Paged. Staż pracy też się nie liczy, bo dla mnie jest śmieszne, że osoba po technikum drzewnym i z ponad 30 letnim stażem pracy w fabryce mebli ma 10/h a osoba, która ledwo przyjdzie do roboty i po 3 miesiącach już ma 12/h. jak dla mnie CHORA polityka firmy.

spider

JEŻELI CHODZI O ZWYKŁYCH OPERATORÓW TO MAM PODOBNE ZDANIE..SĄ LUDZIE MIĘDZY INNYMI JA KTÓRZY OBSŁUGUJĄ 2-3 MASZYNY NARAZ..PRODUKT Z POD NASZEJ RĘKI WYCHODZI IDEALNY...ALE TAK JAK WYŻEJ..SĄ LUDZIE KTÓRZY NIEPRZYKŁADAJA SIĘ DO PRACY..A JEŻELI CHODZI O PRACE KOBIET(ZASTANAWIAM SIĘ NA JAKIM STANOWISKU I PRZY JAKIM STARZU PRACY JEST TAKA STAWKA)BO DO PAGEDU PRZYJMOWANI SA LUDZIE I STAWKA WYJŚCIOWA TO 10ZŁ..A 8.90-TO JEST JAKAŚ POMYŁKA I TRZEBA TO JAK NAJPREDZEJ ZMIENIĆ..

anoinm

nie sądzę, żeby było lepiej. Zwłaszcza jeśli chodzi o pracę które wykonują kobiety, które muszą zaginać za 8,90/h. czy to jest normalne? moim zdaniem nie. licza się aby operatorzy, którzy nie przykładają się do swojej pracy.

spider

ZGADZA SIĘ..OBY TYLKO OBECNI PREZES PRODUKCJI I DYREKTOR ZAKŁADU.PAN M,W I PAN M,B..(którzy doceniają pracowników-fachowców w tej branży)NIE POZWOLILI ODEJŚĆ FACHOWCOM KTÓRZY DBAJĄ O PARK MASZYNOWY...BO Z TEGO CO OSTATNIO SIĘ WIDZI TO LUDZIE KTÓRZY WIEDZĄ JAK PROWADZIĆ TAKI ZAKŁAD..

spider

w paged jest teraz ok..od dwóch lat są podwyżki...przynajmniej na numerykach..sam mam teraz 17/h..a praca jest ok..atmosfera fajna...

Jarek

Na pompę dla rybek kasa jest,ale na części do maszyn nie ma.Fontanna w basenie działa ,to wczasy po gruszą mamy zapewnione.Budka z piwem i kiełbaski a rano do roboty robolu.[usunięte przez moderatora] perspektywa.

Zostaw opinię o Paged Meble - Jarocin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Paged Meble