Final

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Final

Wikary

Jeżeli nie miały litosci nad bliską ci osobą to widocznie ta osoba była życiowym nieudacznikiem i zwykłym leserem i oczywiście była z Olkusza.

@Gość obserwator 2 tygodnie temu
Sam sobie odpowiedziałeś. To znaczy że jak ja nie mam litości nad tą trójką to też są nieudacznicy zwykli leserzy z Sosnowca H...

No wlasnie dupku musisz sie wstydzic ze jestes z olkusza bo jesteś ciotą SOSNOWIEC zawsze bedzie górą a wszyscy z olkusz to buraki

@Wikary tydzień temu
No wlasnie dupku musisz sie wstydzic ze jestes z olkusza bo jesteś ciotą SOSNOWIEC zawsze bedzie górą a wszyscy z olkusz to bur...

Dość że jesteś mało inteligentny to i czytać nie potrafisz, napisałem ci że się nie wstydzę. A to jaka patologia reprezentuje Sosnowiec to widzę. Spytaj się rodziców skąd przyjechali zanim się osiedlili w Sosnowcu. HaHaHaHa. A może by ktoś z waszej trójcy napisał coś mądrego na swoje usprawiedliwienie bo cały zakład ma z was niezłą polewkę.

Ricky

Nie do konca rozumiem skad aie wzial ten swiatopogladowy wywod. Brzmi obserwatorze jakgdybys mnie znal. Nie wszedzie sa mozliwosci rozwoju i bycia do docenionym. Zdania nie zmienie, w finalu zarobki sa marnewporownaniu do konkurecji.

Gość obserwator

Tylko dlatego że jesteś taki wulgarny wikary ( mam podejrzenie że pod tym nickiem kryje się ktos z was ) zaproszę Rafała krótkim SMS lub zarząd listem poleconym do udziału w tej konwersacji hahahahah i co ty na to B.r.ku

@Gość obserwator 2 tygodnie temu
Słuchajcie chyba że Damian znów ma plan, wywalić Rafała ze stanowiska kierowniczego . Tak jak wywalili Andrzeja i na jego miejs...

Ricky

Powiem krotko: Final- nie polecam. Nie rozumiem ludzi którzy tam pracują. Dookoła jest mnóstwo firm, w których można dostać dużo lepsze warunki. Pracowałem, znalazłem coś lepszego.

@Ricky 01.08.2017, 16:17

Widzisz Ricky. Do sukcesu trzeba dążyć bo sukces do ciebie nie przyjdzie. Miałeś wybór piąć się w górę,podnosić kwalifikacje,a co za tym idzie lepsze zarobki. Lub spacer po hali,muza i zabawa ,wprawdzie jest to cudowna rzecz :) ,ale i ona ma swoją cenę. Każdy musi do pewnego stopnia zdecydować sam za siebie, co jest jego zdaniem dobre a co złe, do czego warto dążyć, a do czego nie. Ty dokonałeś wyboru gratuluję. Lecz pamiętaj,jeżeli kiedykolwiek odniesiesz sukces tak jak ja,w każdym calu. Wystarczy jedna chwila i całe życie staje do góry nogami, nic nie jest jak dawniej, inne cele,priorytety,inaczej wygląda dzień. Masz możliwości więc wierz w nie bądz nieustępliwy i ciśnij do końca, ale pamiętaj do tego trzeba jeszcze mieć charakter :) SŁABI MUSZĄ ODPAŚĆ !!!

Zimny

Dobrze że na Hali jest Ciepło :-)

Ciepły
@Zimny 31.07.2017, 20:02
Dobrze że na Hali jest Ciepło :-)

A co. Jest na co popatrzeć. :) czy cieszysz się jak ci się pot z d...y leje

Ciekawy

Słyszal ktoś że koleżanka Ewelina ze z zmiany a chce opuscić prace w naszej firmie???

Ja
@Ciekawy 11.07.2017, 19:30

Nie będziemy za nią płakać.

Pomper

A może imprezka zakładowa. Kto za.

Ciekawski inaczej

Co tam jeszcze słychać ciekawego u was ?

Romantyk
@Ciekawski inaczej 21.05.2017, 21:04
Co tam jeszcze słychać ciekawego u was ?

Zależy gdzie ucho przystawisz. A co chcesz wiedzieć ?????

lewatywa

Logistyka sie sypie, kolegę prawie wykończyli psychicznie i fizycznie i już zajeli jego miejsce - grubassss

GRUCHA

DZIĘKI ZA BONY NA ŚWIETA

@SS 23.04.2017, 16:46
Serio dali wam coś na święta?? A w weekend majowy macie wolne czy nie??

Dali nam na święta, wolne 1-go i 3-go. Wyśmienicie

grucha
@Bania 25.04.2017, 08:41
Dali nam na święta, wolne 1-go i 3-go. Wyśmienicie

1,2,3 maja wolne

bolo

a co tam słychać u Pompera

Xy ___

Walną gafę , wolność to spacer po hali. Pozdrowionka

mało zarabiacie? to trzeba solidniej pracować! bo są osoby które traktują ten zakład jak rozrywke np. spacerki po hali, na papieroska kiedy się chce, komputer i fejs, na stołówce kawka śmiechy,radio na ful itd. jaka praca taka płaca

Przyjaciel

Sorki niech cie może cmoknie przez samo ż :P

Murzyn

Jeżeli piszę że pan Adrian może mnie cmoknąć w pa..ę to proszę nie usuwać tego

Murzyn

Bez urazy. Wywieszają informację jaka kto robi wydajność, ile ton która zmiana spakowała. I się z nas śmieją Podwyżki damy grosze ale niech się scigają kto lepszy niech jeden przed drugim świruje i się zarzyna. W tym zakadzie jakość jest na drugim miejscu liczy się ILOŚĆ !!!! Mam to gdzieś parze kawę i odpalam smartfona :P

Ala
@Murzyn 26.03.2017, 21:31

Spokojnie Parz kawę , a Pan Adrian już na Ciebie czeka

Max

Do spania, bo po nocy w pracy głupoty Ci w głowie

Gość

Może za robotę byście się wzięli a nie głupie komentarze pisali na forum... jeden gorszy od drugiego.. Atmosfera w firmie gorsza niż gimnazjum... nie da się normalnie pracować, po miesiącu człowiek ma dosyć "upośledzenia mentalnego"

xy
@Gość 23.03.2017, 17:16

Popieram kolegę! A kierownictwo gdzie? Widzą i nic???

Gość

@Gość 23.03.2017, 17:16

Robota to jest w polu, my przychodzimy do pracy. Chyba kolega z Olkusza zapomniał Hahahahaah

Przyjaciel

Uderz w stół, a nożyce się odezwą ??? Z pewnością je znacie ale czy rozumiecie, Google wam odpowie

fan

towar to jest w sklepje erotomanie nie masz lustra w domu???

vyx

wiem ta blądyna po czterdziestce co na pile robi to ewka! nie złe ziółko mówią pracuje pare miesięcy a tylko palarnia i kawka!!! jak szukacie wrarzeń to nie w tym zakladzie tu się pracuje!

bania
@xyx 22.03.2017, 14:52
człowiek o dwóch twarzach.

A ty o trzech. W pracy w domu i na forum

proste
@xyx 22.03.2017, 14:52
człowiek o dwóch twarzach.

Człowiek o dwóch twarzach? Każdy ma dwie. To, którą twarz widzisz zależy tylko od Twojej osoby. Chyba nie muszę pisać dlaczego poznałeś/aś drugą. :)

kolo

kolo praca czyni wolnym!!! A ta farbowana blądyna po czterdziestce co na pile pracuje z D.G. To kto to? bo widze jak się szlaja po hali jak by nie miała nic do roboty!!!

@kolo 19.03.2017, 16:07

Kolega używa słownictwa którego nie rozumie HiHi. Gratki

XY____
@Bania 03.04.2017, 15:51
Kolega używa słownictwa którego nie rozumie HiHi. Gratki

Do tego nie wystarczy szkoła zawodowa

on

on nie jest tragicznie tylko marudzicje za bardzo

Przyjaciel

Czytając te wasze opinie powiem wam tak jesteście sami sobie winni koledzy narzekacie to poco tam pracujecie z tego co wiem to poza zarobkami to u was jest Fajnie. Tam gdzie komputer tam wszyscy siedzicie na fejsie czy to w biurze czy na chali, przerwa na kawke smiechy hihy . A wiec na kase nie narzekajcie idzćie tam gdzie trzeba zapieprzac ale za to mozna zarobic. Nie wspomne o panach którzy za darmo mają leczenie zwroku i nie tylko patrzac na towary płci przeciwnej co się plontaja po hali. Proponuję aby w finalu założyć biuro matrymonialne na pewno bylibyśmy najlepsi wkońcu nie jednych zwiazek połaczył i dalej Łączy. Sam mam towara na oku :)

ciekawy
@Przyjaciel 14.03.2017, 11:36

a co to za towar?

warto

FINAL S.A. Producent profili aluminowych zatrudni od zaraz osoby do pracy na stanowisko: Montażysta konstrukcji aluminiowych ( produkcja ślusarki aluminiowej) Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza Opis stanowiska: Produkcja ślusarki aluminiowej ( okna , drzwi, fasady ) przy użyciu parku maszynowego oraz otrzymanej dokumentacji , kontrola wyrobu gotowego ,praca w systemie 2- zmianowym. Wymagania: wykształcenie minimum zawodowe, sumienność i dobra organizacja pracy, uprawnienia na wózki widłowe- będą dodatkowym atutem , znajomość rysunku technicznego, Obsługa elektronarzędzi ( szlifierka, wkrętarka, wiertarka) wymagane cechy osobowe: dokładność, pracowitość, samodzielność, dyspozycyjność. Oferujemy: stabilną pracę w międzynarodowym środowisku, przyjazne środowisko pracy, atrakcyjny system premiowy, dodatkową opiekę zdrowotną, multisport. WARTO ?!!!

brembo
@warto 03.03.2017, 13:03

co to jest ślusarka aluminiowa ,help

zygfryd
@brembo 04.03.2017, 22:35
co to jest ślusarka aluminiowa ,help

konstrukcje okienne,drzwiowe,fasadowe na profilu aluminiowym.

wolny

i znow zlodziejska afera ze strony rzadzacych ktorym prezes zaufal poleca chyba

ciekawski
@wolny 03.03.2017, 11:46
i znow zlodziejska afera ze strony rzadzacych ktorym prezes zaufal poleca chyba

można coś więcej na ten temat?

szukam

witam, Cięzko cokolwiek wywnioskować z tych opinii, wiadomo wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. pytanie konkretne praca suwnicowy/magazynier ile może wyjść na rekę. jakies dodatki wkoncu sa bo opine sa rozne co z bonami, premiami i innymi dodatkami, istnieja?? konktetne odpowiedzi

zxdfcbhn

a na magazynie ktos z was pracuje??? i czy orientuje sie ktos jakie zarobki??

zadowolony
@zxdfcbhn 24.02.2017, 18:49
a na magazynie ktos z was pracuje??? i czy orientuje sie ktos jakie zarobki??

Jak masz minimum kilkuletnie doświadczenie(czołowe,boczne) i IQ ponad normę składaj CV. Stawka 20zl brutto na start.

xyz

Witam, jakie warunki są na produkcji stolarki alu i jakie zarobki ?

Robotliwy

Będą teraz jakieś przyjęcia do was??

Nowy
@Robotliwy 08.02.2017, 11:11
Będą teraz jakieś przyjęcia do was??

Przyjmują.

Fajna atmosfera szczególnie na pakowaniu, zarobki w miarę. Kierownik pakowania to spoko gość, zawsze się idzie z nim dogadać. Polecam tą firmę, chociaż nie powiem ze jest idealnie i super ale nawet w miarę przeciętnie, jest dużo o wiele gorszych firm

ZZZ
@On 02.02.2017, 18:09
dokładnie :)

kiepski
@ZZZ 03.02.2017, 16:00
Na pakowaniu tak, atmosfera w miarę, ale na tłoczni robi prawie samo bydło. A zarobki dobre jak dla kogo, bywają lepsze...

Bydło to jest u ciebie w domu i chlew

Prawnik

Pamiętajcie o tym iż każdy post napisany tutaj może służyć jako dowód w sądzie!!!! Złożenie wniosku przez służby do administratora www.gowork.pl to już najmniejszy problem,on podaje adres IP z którego napisany został w/w a wtedy już pukają do Twoich drzwi . Znam takie przypadki gdzie sprawy zakończyły się wygraną "obrażanego,szkalowanego". Pozdrawiam

Sędzia
@rozbawiony 28.01.2017, 23:30
4.30rano,CBŚ wjeżdża Ci na hate, skuty w kajdanki słyszysz ,,Jest Pan zatrzymany za obrazę swojego kochanego pracodawcy"....

Za dużo się filmów naoglądałeś, lub z kimś się na głowy zamieniłeś. Pamiętaj wolność słowa

Sędzia
@Prawnik 28.01.2017, 19:28

Wysnuć taką fantazję,mógł tylko ktoś za biurkiem.

Robotny

13 zł brutto to tyle co teraz najniższa krajowa na umowie zlecenie, a praca do najlżejszych nie należy!!

bezrobotny

13zł brutto to macie tyle co teraz ochroniarze na umowie zlecenie za siedzenie na portierni :)

My na górze

13zł brutto za tak debilną i monotonną robotę i to w 4brygadach.Na wasze stanowiska powinni zatrudnić osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności lub z lekkim upośledzeniem(np.zespół Downa). Normy wzrosną,zakład sporo zaoszczędzi i przynajmniej każdemu będzie się miło pracowało.

To zależy od gustu .

Rolnik szuka żony

Poziom inteligencji ludzi na pakowowaniu oddają wasze wypowiedzi.My na górze mamy z was niezły ubaw:D Patrzę w okno i widzę małpy skakajace na suwnicach i babochlopy ruszajace się jak robaki.Dostajecie to na co zasluzyliscie a pyskowac to możecie sobie tylko tu.Jesteście zalosni macie jakieś problemy to powiedzcie to tej osobie i koniec rozmowy!Bo już mnie to wkur...a ze ośmieszanie ten zakład w oczach ludzi z zewnątrz.ps.Rafał zatrudnij ładne dziewczyny bo niema na czym oka zawiesić przy oknie.

@Pakowaczka 24.03.2017, 16:34
Jakbyś poznał troszkę bliżej niektóre kobiety a nie ograniczał się do świdrowania wzrokiem przez okno to byś wiedział ze większ...

Ale mu pojechałaś po majtach. :P A co do kierownictwa to powiem tak.Stosunki między pracownik kierownik całkiem niezłe lecz zapominają o reprezentowaniu nas przed dyrekcją. Naciskać górę na podwyżki a nie lać nam bzdur że się nie da. Ma być norma, ma być kasa

NN
@Pakowaczka 24.03.2017, 16:34

Zgadzam się niektóre dziewczyny są naprawdę fajne i miłe. A co do tego cwaniaka z biura też się zgadzam, pewnie po znajomości się wkręcił i myśli że jest niewiadomo kto

Obserwator

Narzekać na forum i ubliżać innym jest łatwo, tym bardziej, im mniej dobrego możecie powiedzieć o sobie ale na premię za wydajność każda liczy. Trochę szacunku do innych i do samych siebie bo reprezentujecie dno takimi wypowiedziami.

Ferdek

Ta mega hiper podwyżki o całe 1zł brutto!!

Biały Miś

Podarunki dla naj naj naj lepszych i mega naj naj naj brakuje naj najwydajniejszych

Suwnicowy
@Biały Miś 16.01.2017, 12:37

No przecież Ewelinka by sobie paznokcie połamała na drobnicy musi mieć najlepsze podstawione

ABELARDO
@Suwnicowy 22.01.2017, 12:54

Co wy wszyscy chcecie od tej Eweliny :)

BREMBO

czemu nikt nie pisze że w Finalu były mega hiper podwyżki

Norek
@BREMBO 14.01.2017, 12:18
czemu nikt nie pisze że w Finalu były mega hiper podwyżki

Tak podywzki żart jakiś i prezenty dla pakowaczy Pań brygadzistow a reszta ?

Darek
@Norek 14.01.2017, 15:10
Tak podywzki żart jakiś i prezenty dla pakowaczy Pań brygadzistow a reszta ?

Ci co zasłużyli to dostali

Ambroży

Coraz większe grono a nikt nie chce sie pochwalić , gdzie znalazł lepszą pracę to nie sprawiedliwe

Tola

I ja

Meggi

Czy możecie powiedzieć coś o pracy asystentki dyrekcji z j. francuskim? Jakie obowiązki, jakie wynagrodzenie, czy polecacie??

Bolek

Już dawno wypierdzieliłem z tego dziadostwa i spośród tych fałszywych ludzi.Pracuję teraz na ze Ślązakami i są zajebiści,pomocni i można z nimi "konie kraść" . Spokojnie wychodzę 3300 zł bez weekendów .Miłego zapierd...

@Niuniuś 03.12.2016, 17:09
Bolek masz rację dużo tu fałszywych ludzi. Co do zarobków też się zgadzam, tutaj się haruje świątek piątek i niedziele a i tak...

Niuniuś- chyba Ty

lolek
@Bolek 02.12.2016, 22:16

na jakiej kopalni pracujesz

lolus

Nie wiecie czy tam jeżdżą jakieś busy z Zawiercia?

Akira

Nie polecam. Kiepski system pracy, słabe zarobki.

takitam

Trochę mi Was żal ... wiem wiem są lepsze etaty .Pan powiedział "Szukajcie a znajdziecie."

Były robol
@pracownik 25.11.2016, 14:03
W każdej firmie są normy tylko tutaj jest wyścig jak psy sołtysa jak ja mam to drugiemu nie zostawię .Siemka...

No właśnie wyścig. Ja na szczęście już tam nie pracuje, teraz mam lepszą pracę i lepsze zarobki

@Były robol 26.11.2016, 13:01

Pochwal się gdzie i ile :) daj szansę innym

Anonim

O czym wy mówicie jakie dobre zarobki? Te grosze? W dodatku jak się nie wyrobi chorej normy to nie ma premii. W okolicy jest dużo firm gdzie są o wiele lepsze zarobki.

Niezadowolony

Okropna praca i okropni ludzie. Nie polecam nikomu.

elo
@Niezadowolony 22.11.2016, 10:16
Okropna praca i okropni ludzie. Nie polecam nikomu.

to pal wrotki i szukaj lepszej :)

Zostaw opinię o Final - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Final