Final

Opinie o Final

Jolanta

czy jakiś obecny pracownik moze napisac ile naprawde zarabia sie na stanowisku magazynier w tej firmie? jest teraz ogloszenie na takie stanowisko jednak zarobki wpisane sa od 3400 brutto, czy to "od" to mam rozumiec ze kazdy ma inna ustalana w czasie rozmowy o prace pensje?

Robo
@Jolanta

Tak. Na magazynie (usunięte przez administratora) się zarabia. Obsługujesz linie produkcyjnej,większość czasu spędzasz na dworze szukając wlewek, na rozładunkach również na dworze. Ogólnie wielki rozpie..ok produkcyjny. Jeździsz prawie po całym zakładzie. Flota wózków w tragicznym stanie. Tankowanie po drugiej stronie obiektu. Ale niektórzy za dużo mają pod nosem żeby to dobrze zorganizować.

Obserwator

Czyli nadal najdłużej nam miłościwie panująca pozostaje Cesarzowa.

Maciek

Proszę o rzetelną informację na temat pracy w dziale eksportu ? Atmosfera, zarobki ?

Final znowu dał ogłoszenie na pracuj.pl. Niedawno szukali specjalisty ds. sprzedaży, teraz ds. eksportu. Trochę to dziwne, bo zakres obowiązków ten sam. Ciekawe co się tam u nich dzieje, czy ktoś krótko pracował i uciekł, bo nie dało się wytrzymać? Miałem aplikować, ale chyba się nie skuszę, bo to jednak nie najlepiej świadczy o firmie, jeśli w krótkim czasie pojawia się to samo ogłoszenie, tylko z inną nazwa stanowiska. Trochę podejrzane. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tą firmą i mógłby się wypowiedzieć na temat pracy w dziale handlowym? Czy może jednak warto aplikować? Na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Rocky Balboa
@Zainteresowany

Nie, nie warto. Stanowczo odradzam. Tak w dużym skrócie: okropne miejsce, okropni ludzie, brak warunków do pracy. Można by długo wyliczać....Na wspomnienie tego miejsca robi mi się niedobrze....

Ewelina
@Rocky Balboa

Jak ci jest niedobrze to idź do lekarza pierwszego kontaktu.

Klaudia
@Rocky Balboa

To są subiektywne odczucia. Kogo obchodzi jaka atmosfera? To jest robota, a nie klub przyjaciół. Czy z niemieckim można zarobić około 16tys zł brutto?

@Klaudia

Tak, kwartalnie.

Jura
@1233

Jeśli z niemieckim nie płacą dobrze, to nie mają szans, jest masa roboty z niemieckim, 9000zl brutto ma początkujący pracownik z niemieckim b1 w każdej innej firmie i go szkolą

Adrian
@Jura

A ile można zarobić miesięcznie jeśli zna się język polski na poziomie B2/C1?

Pakowacz

Świetnie zero problemów

min o doświadczenie i czego oczekuje typowy standardowy zestaw pytań Zaznaczam ze to było w 2014 potem sam zakończyłem prace bo miałem lepszą ofertę zagranicą obecnie zastanawiam się aby tam wrócić

Pracownik z niemieckim

Ile pracownik z językiem niemieckim mgr ma proponowane brutto pln/mies? Jakie dodatkowe liczne benefity otrzymuje?

Never again
@Pracownik z niemieckim

Nie polecam, daj sobie spokój, szkoda twojego czasu i przede wszystkim zdrowia....

Może ktoś podzieli się swoim doświadczeniem na temat pracy na stanowisku Magazynier w firmie Final?

Kuku

Byloby fajnie jakby gruby odszedl i nie kompromitowal tego dzialu bo wszystko zrobi dla stolka

Miro

Siema benefity dla robola są?

Gabriela
@Miro

Podobno opieka medyczna i multisport ale dofinansowany, nie że płacą za całość. To czytałam, że jest na tłoczni.

Witam, na jaką stawkę mozna liczyć na stard na produkcji

$
@Nowy

Najniższą

Slonzocki misior

Witam. Jak tu z robotą z tym niemieckim? Technik niemiecki. Ile taki pracownik dostaje brutto?

Elektryk

Witam, jakie zarobki są realne jako elektromechanik utrzymania ruchu?

Pracownik działu eksport

Witam. Ten portal służy do uzyskania informacji dla pracownika. Potencjalny pracownik ma prawo pytać i pyta!! Dlaczego jest poszukiwany kandydat ? Zarobki oferowane brutto ? Atmosfera ? Szkolenia ?

$
@Pracownik działu eksport

Kto pyta nie błądzi.

Xxx

Pracuje ktoś z Ząbkowic??

Trak

Dzień dobry, czy jest w ogóle jakaś możliwość wyrobić sobie opinię na podstawie ostatnich 50 komentarzy na temat firmy. Niestety nie. Dużo jest zapytań o atmosferę w pracy i o zarobki (według mnie dwie najważniejsze rzeczy) a odpowiedzi są bardzo zdawkowe wręcz nie wiadomo jak je traktować kpiny czy faktycznie nie jest źle. Informacje z kadr (takie też się pojawiają) mogę sobie sprawdzić w internecie. Proszę o jakąś konstruktywną opinię o zakładzie ( nie pytam o ludzi wszędzie są tacy sami). Dziękuję.

Ewelina
@Trak

Super zakład polecam.

Klucz

Jakie są zarobki w utrzymaniu ruchu (mechanik) Wyjdzie się 3 na ręke? Jaki system pracy?

Natalia
@Klucz

Przyznam szczerze, że ja także bardzo chętnie dowiem się, jak na chwilę obecną zarabia się w firmie Final. Oby w miarę szybko znalazł się tu ktoś, kto powie nam coś na ten temat. @Klucz, A Ty już dostałeś od nich propozycję pracy, czy dopiero rozważasz wysłanie CV?

Kiepski
@Natalia

To zależy jaki dział i stanowisko wszystkich informacji udzieli ci dział kadr

Jak z dojazdem do finala, jest jakiś przewóz do finala albo koksowni z Dąbrowy Górniczej?

Potencjalny kandydat

Czy ktoś wie, w którym ośrodku medycyny pracy wykonuje się badania wstępne i okresowe?

Mariusz
@Potencjalny kandydat

Prinn

¥

Wszyscy pragniemy pracować w czterobrygadówce - niektórzy to całkiem już odlecieli...

Zoja001

Nikt nie marzy o czterobrygadówce chyba ze chodzi o dodatki. Ważne jest życie poza pracą i poświęcone rodzinie ktora jest najważniejsza.

Tyran
@Zoja001

Jakie dodatki?

Putin

Przecież 4 brygadówka to najlepsze z dokonań, "najlepszej" ekipy jaka mogła się przydarzyć Finalowi ? O co chodzi? Toż to szczęście :)

Witam,co możecie napisać o romaniuku,jaki był dla pracowników,czemu odszedł ?

Bożena
@Gość

Zadzwoń do niego i zapytaj czemu odeszedł.

Powiedział że zakład upadł, chodzi mi o to jak w waszym zakładzie traktował pracowników.

Kiepski
@Gość

Jeżeli jak piszesz powiedział że zakład upadł to go znasz i sam zapytaj jaki. był w stosunku do pracownikow. I tyle w temacie

@Kiepski

Widzę że jesteś osobą o którą pytam,czyli nic się nie dowiem bo negatywne opinie usuwane,masz włączone powiadomienia i bronisz swojego tyłka.

Putin
@Gość

Wyleciał bo zaczął być niewygodny dla 2 godnych pożałowania "pań", a reszty dokonał Stworek.

byly

dalej mozna alaminium w premi dostawac czy juz ukrucili? ????

Słodka Kicia

Czy warto aplikować na stanowisko specjalista da.sprzedazy? Czy ktoś może udzielić informacji, jak się pracuje na tym stanowisku? Na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Zostaw merytoryczną opinię o Final - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Final?

Zobacz opinie na temat firmy Final tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Final?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Final?

Kandydaci do pracy w Final napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Final