Opinie o Paged Sklejka w Morąg

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Paged Sklejka. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Paged Sklejka o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paged Sklejka w Morąg

Odpowiedzialna robota, finansowo wychodzi się dobrze.

Dav

Ja pracuje rok i nie narzekam

dylemat
@Dav

o proszę, czyli jednak nie tylko hejterzy są na tym forum. dobrze wiedzieć.

Ni san
@dylemat

Ja akurat krócej robię na hali, ale też nie narzekam. Spodziewałem się chyba, że będzie kiepsko, a jest całkiem nieźle.

Dav
@Ni san

Ja też czytałem wcześniej te opinie na tym forum i to mnie zniechęciło ale postanowiłem spróbować i nie jest źle

Magda2018

Nie widziałem świeżych ogłoszeń, a chciałabym się zatrudnić. Czy firma nie szykuje teraz jakichś przyjęć do pracy? Macie jakieś informacje?

rychorn
@Magda2018

ja nie słyszałe ale cv wysłać pewnie nie zaszkodzi

Magda2018
@rychorn

Dzięki za info, spróbuję.

gog

każdy ma pewnie jakieś swoje uwagi, ale pracują też zadowoleni ludzie, którzy opinii nie napiszą, bo po co. a żale to każdy wylewać potrafi. jest ciężko, roboty sporo, temu nikt nie zaprzecza, ale da się pracować i jest okej jak wszędzie.

robol.
@gog

A pan too jeden z 20 dyrektorów?No to wiadomo czemu pan pisze o reszcie tak źle.Firma paged morąg to jeden wielki B.Mam nadzieję ze Czarnocki wróci i powywala dosłownie wszystkich z biura.

bulu
@gog

Od czego pan wziął nick?gog to jakaś pani z biura?No to z autopsji tylko od mistrza w górę maja zarobki.Tną premie i podwyższają prowizje.

janajana
@bulu

serio, będziesz krytykować czyjś nick? żenada. niech pisze sobie ta osoba jak chce i z jakim nickiem chce.

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
igos

mój dobry znajomy tu pracował i z tego co pamiętam to raczej chwalił firmę niż krytykował na pewno

@igos

Ciekawe ile lat temu to było??? Napewno za prezesa Czarnockiego....

@Hesheono

nie powiedziałbym żeby to dawno temu było

Justi
@igos

To dlaczego już tu nie robi jak tak dobrze bylo?

@Justi

a przeprowadzić się musiał, tak wyszło niestety. nie chciał, ale musiał

Lolek
@igos

A pan igos teraz będzie kierownikiem w sklejce czy dyrektorem?

Atlas

jak to mawiają?? wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. łatwo krytykować jak sie gdzie indziej nie robiło. doceniajmy to co mamy serio.

@Atlas

???????????????????????????????? Rozbawiles mnie

Atlas
@Hesheono

zawsze do usług. a tak na serio to nie kumam. zobacz sobie inne zakłady to będziesz wiedzieć o czym mówie.

Lolek
@Atlas

A gdzie jeszcze był pan dyrektorem panie \atlas?

Polka

Robiłam przez dłuższą chwilę w Pagedzie. Praca rzeczywiście do najłatwiejszych nie należała, ale dało się przyzwyczaić. Zatrudniłam się z koleżanką i po pewnym czasie faktycznie bez problemów pracowałyśmy. Atmosfera była OK, widziałam lepsze i gorsze miejsca pod tym względem. Na wynagrodzenie nie narzekałam.

Justi

Kto wypisuje, że pracował tu i miło wspomina? To gdzie Wy jesteście jak taka fajna praca. Nie piszcie takich głupot. Pozdrawiam Ludzi cieżkiej pracy.

bodzio

Widzę wszystkie zadowolone wpisy odnośnie pracy w Pagedzie.No cóż narobiono dyrektorów od spraw nijakich i muszą deczko popisać tu i zarobić te 20 tysia brutto.No i mają BMW wynajęte a co niektórzy mieszkania.Pięknie.Morąg to już nie sklejka a bałagan miejski.Zapraszam do Morąga rzetelnego z PIP nie przekupionego ....Wiele by poleciało mandatów.Oj wiele.

@bodzio

Dokładnie... ostatnio był PIP i tylko "wybrańcy" w biurze z nim rozmawiali..

ile zarabia kierownik kotłowni

Bogdan
@anonymous

3000 netto

jano
@Bogdan

hehe a te 3tysie tooo mistrz?bo robole mają 1500.

mirrrrrr

robiłem w tej firmie parę lat. trzeba przyznać, że pracy jest dużo i faktycznie robić trzeba cały czas, ale poza tym zastrzeżeń specjalnych nie mam. firmę wspominam całkiem dobrze, ludzi przede wszystkim. z niektórymi mam kontakt do teraz.

Dmoc

Niektóre z opinii są krzywdzące dla firmy. Nie jest może idealnie, ale też kurcze tak źle nie jest, więc bez przesady.

Pogler

praca ogólnie w porządku. z ludźmi to zależy na kogo trafisz, jak w każdej firmie. ja miałem nienajgorzej.

egap

nie szukają aby kogoś do pracy na halę? zatrudniłbym się.

Minaw
@egap

Polecam przedzwonić, tak się najszybciej dowiesz.

PREZES

Lubisz ciężko pracować mało zarabiać i być mieszanym z błotem serdecznie zapraszam do pracy w paged sklejka Bartoszyce hehehehehehehehehehehehehehe PREZES

@PREZES

Moze kiedys bedzie lepiej ;)

Dyro

Ale ty też dostałeś podwyżkę 2 zł?Cooo za mało?

robol

zarobki Ukraińców wynikają z liczby godzin. Dali im taką możliwość więc oni korzystają.Nie ważne że powyżej konkretnych ośmiu stoją i podpierają miotły..niewielu z nich nadaje się też w czasie tych ośmiu.Może 1/4 z nich wie o co chodzi w tej pracy i są faktycznie efektywni..reszta buja w obłokach i nie odpowiadając za nic kiwa się na miotle...ale skoro im się za to płaci to czemu nie korzystać z tego?? Panie prezesie co pan na to??

patrycja
@Dyro

Który to dyrektor się wpisał?No śmiało??

Jerzy

Podpowiecie czy warto starać się o pracę w firmie?

@Jerzy

Nie

robol

Drewno na placu zostało zajęte na rzecz Banku PKO. Jak to rozumieć? Czyżby koniec bliski??

Zdezorientowany

Mieli wyrownac stawki na maszynach plus placic stazowe . jedna wersja ze od grudnia inna ze od stycznia i cisza. No moze podniosa ale ktorego roku to nie powiedzieli.

mechanik

A ja wam coś powiem..Po co te żale i smutki?Wystarczy się zwolnić i wiśta wio....Na wasze miejsce jest milion Ukraińców.I jak to dyrektor mówi nie ważne że są wolniejsi że mniej dokładni....Ważne że są i mało się im płaci.Więc żale na bok.Z resztą większość skacze pisze gada i się stawia a jak dostaną marne dwa złote podwyżki to zapiep...ają aż im się uszy trzęsą.Więc zamilczcie i do roboty.!!

Zostaw merytoryczną opinię o Paged Sklejka - Morąg

• Jak się pracuje w Paged Sklejka?

Zobacz opinie na temat firmy Paged Sklejka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paged Sklejka?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Paged Sklejka?

Kandydaci do pracy w Paged Sklejka napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Paged Sklejka