DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o.

Opinie o DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o.

Żigolo

Wiadomo coś na temat oddziału w Płocku? :)

@Żigolo

Jesteśmy, pracujemy, mamy się dobrze :D

Jolanta

Dobrze wiedzieć, a poza samym funkcjonowaniem, to jak wygląda w Płocku kwestia pensji, wysokości i terminowości?

@Jolanta

Wypłata na czas, wszystko na papierze, żadnych lewych dodatków "pod biurkiem", co do wysokości to oczywiście zależy od funkcji, stażu itp. Ja dostaje tyle, ile sobie wynegocjowałem i jestem zadowolony.

Irena

No to super, bo wiele firm niestety na czas nie wypłaca.. A ogólnie to ile wynosi wynagrodzenie?

Zuzanna

Ale to w takim razie jakieś dodatki są, tylko na konto? Jeśli tak - to jakie? :)

(usunięte przez administratora) - nie polecam !!! omijać szerokim łukiem

Julia

tak ciezko napisac czemu ? ? ? taki komentarz nic nie wnosi o firmie, moze sie zbierzesz w sobie i napiszesz cos , czemu przestrzegasz?

Jowita

NIE POLECAM , NIE PŁACĄ FAKTUR

Małgorzata
@Jowita

Jeśli coś takiego ma miejsce to może zgłoś to odpowiednim instytucjom?

Zbyszek

Stanowczo Odradzam Tą Firmę , nie płacą FV za Zlecenia Transportowe ...!!!!! Omijać szerokim Łukiem !

Ryszard
@Zbyszek

Bo to prawda ta firma zalega mi z płatnościami już pół roku .

Sławomir
@Ryszard

I nic z tym nie robisz? Przez te pół roku nie wpadłeś na pomysł żeby to gdzieś zgłosić?

RAFAŁ
@Zbyszek

Zgadzam się. Nie płacą za transport.

Aplikowałeś na stanowisko Doradca Techniczno-Handlowy oferowane przez firmę DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Rzucajacy papierem

Pracowalem na oddziale Warszawa jako magazynier/kierowca, na poczatek umowa o prace 3 miesiace, praca 8-16 jak zostajesz na oddziale, nadgodziny platne 50%. Ponad 3000 netto na poczatek dostaniesz. Jazda przeladowana laweta to normalna akcja. Praca na placu w blocie to standard. Tak to robota prosta. Ekipa na oddziale bardzo fajna oprocz jednej osoby ktora mysli ze wszystkie rozumy pozjadala i jest super zabawna, ale to w kazdej firmie sie jakis pajac trafi :)

@Rzucajacy papierem

Trzy pytania, Zostałeś zwolniony czy się zwolniłeś? Ile razy jechałeś przeładowaną lawetą? Nie znałeś warunków pracy jak Cię zatrudniali?

Lak

Stanowisko kierowca magazynier. Jakie godziny pracy Warszawa?

@Lak

Oddział pracuje 8-16 ale zdarzają się nadgodziny.

Jak szefostwo w DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Klient Poznań

Witam - jestem mega zadowolony z oddziału w Poznaniu (ul. Dziadoszańska-jak dla starego poznaniaka) obsługa telefoniczna ok , sprzęt dowieziony i zabrany z budowy co do godziny i bez fochów że "piątek a pan wymaga odbioru o 14....) Firmy nie znałem do "wczoraj" ale sprzęt wynajęty bez kaucji a faktura na 14 dni (SZOK) i reszta ok . BRAWO - inne firmy RENT mimo ze korzystałem z ich usług od lat wymagały mega kaucji za sprzęt bo mam rok przerwy w wynajmie ,,, DRIAL ogrywa konkurencje - pozdrawiam M.B.

Ulala

Dziwne jest to że narzekają na firmę tylko osoby które zostały zwolnione hahahaha W tym momencie pracuje bardzo dużo osób, jakby było tak źle jak piszecie to nie byłoby nikogo. A nikt nie jest trzymany siłą. Skoro pracują ludzie po tyle lat to chyba o czymś świadczy. Pracy w Rawie jest duuuużo. Jeśli by komuś nie pasowało to by sobie poszukał gdzie indziej. Więc wasze komentarze są bezpodstawne. To tylko i wyłącznie wasza zawiść bo dostaliście kopa w (usunięte przez administratora) od Driala bo się po prostu do pracy nie nadawaliście. I tu Was boli :)

Ryszard
@Ulala

Pajac tu nie chodzi o sam oddział w Rawie, nikt nie wspomniał słowem o tej wiosce. Ludzie piszą cała prawdę a siedzą tam puki znajdą coś innego, bo w tym obozie to nie jest praca!!

znany bo znany
@Ulala

weźcie ludzie się ogarnijcie! jakie to ma znaczenie czy zwolniony przez was z osobistych powódek czy sam się zwolnił kazdy ma prawo do własnej wypowiedzi i tego nie zabronicie. możecie sobie wstawiać setki pozytywnych komentarzy....to świadczy tylko o was...kto pracował - wie jacy jesteście ci co pracują tyle lat to już tą fałszywością przeniknęli do kości...nikt normalny długo tam nie pracuje a im bardziej fałszywy i włazi w /..... tym dłużej pracuje

zadowolony że były
@Ulala

nikt się nie nadawał...ciekawe tylko czemu niektórych się zwalniało w sposób gówniany po kilku latach zasłużonej pracy... bo nie pasował personalnie - bo się nie pod-stosował i nie należał do kółka adoracyjnego...wchodzącego niektórym w ....

Black
@zadowolony że były

ooo tak!!! zwalnia się głównie tych co mają swój rozum i nie dają sobie wmówić chorych akcji wymyślanych przez niskie istoty....

Kam
@Ulala

Oj tak swiadczy to o dlugoletnich pracownikach...wlazicie w d...e bardziej niz kto kolwiek inny.Pozniej wielki strach i udawanie intensywnej pracy jak przyjedzie prezesik a pozniej jedno drugiego oczernia za plecami.

Jey Jey
@Black

czytam te pozytywy i od razu widać kto je pisze pod różnymi nickami. kto pracował - ten doskonale wie i rozpoznaje styl pana b.(celowo z małej litery żeby do jego wielkości się dostosować) oraz pani m.(również z tych samych powodów małą literą) zarzucacie innym że dodają informację anonimowo - czemu sami się nie podpiszecie?? tylko używacie wymyślonych nazw? kij ma dwa końce - pamiętajcie o tym że karma wraca !!!

jey jeyy
@znany bo znany

oj tak. gadaja ciagle na siebie i haki zbierają a właża sobie wzajemnie wiadomo gdzie//// po normalnym zespole nie ma śladu. ci normalniejsi dawno sie stamtad wymiksowali na szczescie teraz moze na palcach jednej ręki policzyłby zwykłych życzliwych ludzi tam

Freex
@znany bo znany

Coś w tym musi być, ja popracowałem tam 3 dni, tak trzy dni drogi czytelniku???? Kolesiostwo na najwyzszym poziomie od najnizszego szczebla, jak włazisz w ty) ek to możesz być młynarzem a i tak bedziesz pracował, firma nie oferuje zadnych szkoleń a brygadziście zalezy na tym abyś jak najmniej umiał a na pewno jak najmniej sie nauczył bo robisz konkurencję starej załodze która zresztą nie jest wykwalifikowana w jakikolwiek sposób, to są ludzie z lasu jak juz ktos wczesniej napisał, nie bede wchodził w szczeguły ale radze zastanowic sie 2 razy zanim podejmiecie tam prace, na pewno nie beda waszym atutem wasze kwalifikacje wrecz przeciwnie Być może mój przypadek jest odosobniony ale na pewno prawdziwy, starałem sie być miły ale od pierwszych godzin czułem ze nie jestem mile widziany Co do kadry zarzadzajacej to pierwszy kontakt pozytywny, mili i rzeczowi ludzie nie moge nic powiedzieć ponad to bo moja kariera była zbyt krótka

Freex
@Kam

Im kto niższe ma kfalifikacje tym mocniej wchodzi w d...pe bo nie ma innych atutów to akurat da się zauwarzyć

młynaże
@Freex

Jeżeli faktycznie tak strasznie jest, to dlaczego znów pracujesz w tym "lesie z leśnymi ludźmi"?

Nicky

Nie polecam pracowałem Sosnowcu miesiąc. Codziennie latałem przeładowaną lawetą i ten Karol szef wszystkich szefów. Brak słów

Agata
@Nicky

Coś słyszałam, że na forum publicznym raczej nie powinno się wskazywać na konkretne osoby (RODO). W DRIAL WYNAJEM, jak sam wspomniałeś, pracowałeś jedynie miesiąc. No ale czy orientujesz się, jaką umowę oferują tym, którzy chcą tam zostać na dłużej?

Nicke
@Nicky

A co to jest za Problem ? Robisz wywody ? Każdy rental robi to samo ..... zapewne jak wiesz jestem Pracownikiem i jak chcesz przyjść do Pracy to idziesz Popracować a nie walić głupa . Może się nie nadajesz do takiej pracy ale nie neguje twojej opinii. Przedszkole już się dawno skończyło więc dzienniczek w ruch i do Pani się poskarżyć

Nicke
@Agata

Umowa Na czas Nie określony lub na rok ;) . Na czas Nie określony trzeba Sobie wypracować a nie lecieć w kulki .Pozdrawiam

Lolek

Witam jak wygląda praca w Szczecinie na stanowisku kierownic-magazynier. Jakie są zarobki i czy wypłata jest na czas

Mikołaj

czy oddział w Poznaniu nie szuka osób do pracy?

Obiektywny

Drial jako pracodawca spisuje się na medal, inne firmy powinny brać przykład i gdyby logistyką zająłby się człowiek z głową nie jakiś, nawet nie wiem jak to określić (usunięte przez administratora) (czyt. SJP) z ambicjami prezesa i inteligencją wszy to firma miałaby szansę na ogromną ekspansję na rynku. Niestety człowiek którego jedynym celem jest mieszanie, donoszenie, żeby nikt nie zwracał uwagi na jego błędy, ciągnie firmę w dół. Jest dużo mądrych ludzi ludzi w tej firmie, którzy chcą się rozwijać ale przez jedną wszę nie mogą. Ogólnie rzecz biorąc to firma ok, ludzie ok, z wyłączeniem kilku konfidentów i zarządzania logistyką.

?

Czy ktoś wie jak wygląda praca w oddziale w Poznaniu. Placa, atmosfera itp.

Dariusz
@?

Pytałeś o pracę w oddziale w Poznaniu. Niestety żadna osoba odwiedzająca wątek firmy DRIAL WYNAJEM nie odpowiedziała. Czy może poza forum udało Ci się coś ustalić na temat warunków zatrudnienia oferowanych przez tego pracodawcę?

Antek

@Kamil kim byłeś w firmie? Każdy ma taką opinię jak ty?

Kamil

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie.(usunięte przez administratora) Mówią co innego, A potem nie dotrzymują słowa. No bo przecież wszystko im wolno. (usunięte przez administratora)

A jak praca doradcy? Zatobki auto osobowe czy dosrawcze? Atmosdera?

zainteresowny

Cześć, może ktoś napisać jak wygląda praca handlowca? Zarobki, narzędzia pracy, czy atmosfera jest ok? Jak ze stabilnością zatrudnienia?

tittez

Witam ktoś mi powie jak wygląda praca na stanowisku magazynier/kierowca i jak wyglądają zarobki netto? Pozdrawiam.

@tittez

ciężka praca za małe pieniądze. nie polecam . strata czasu

Marnie
@tittez

Jednym słowem (usunięte przez administratora) jak chcesz pracować jako magazynier/kierowca to inaczej mówiąc będziesz od wszystkiego, a marny logistyk który nie potrafi do domu wrócić bez mapy będzie Cię ganiał z pompami po Wawie od rana do nocy. Oczywiście odbiory pompkę i podestow umawiasz sobie sam bo ci co robią logistykę muszą mieć kiedy wypić kawę i popi...lić glupoty. Ludzie odchodzą po jednym dniu więc wniosku wyciągnij.

Pisanka

Witam mogę prosić o opinie na temat tej pracy w oddziale w Poznaniu na stanowisko mechanik /konserwator. Jak wyglada praca na codzień,czy jest dużo delegacji, praca w weekendy, również zarobki i dodatki? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o. - Rawa Mazowiecka

• Jak się pracuje w DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o.?

DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o.