3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 4 34 5 1

Opinie o HWS Wynajem Sp. z o.o.

Radek Nowy wpis

Firma Jest znanym dostawcą podnośników budowlanych i podestów roboczych do prac na wysokości. To dobry pracodawca.

Priv

Czytając te opinie, nie rozumiem jak obecny/były pracownik może wystawiać takie opinie... Użytkowniku Gosia czy nie świadczy to o bezradności, bądź braku umiejętności porozumienia się z innymi ludźmi...

odradzam....i drial i hws
@Priv

tak świadczy to o bezradności pracowników i bezkarności dopuszczonych tam do władzy!!! żal

App34 Nowy wpis
@Priv

Jakie są tam zarobki?

Rafał Nowy wpis
@App34

Uaktywniłeś się w wątku, dlatego przypuszczam, że interesuje Cię praca w firmie HWS Wynajem. Jeżeli tak jest, to mógłbyś dodać, czy chciałbyś aplikować na jakieś konkretne stanowisko, czy może ogólnie poszukujesz pracy?

Kam

Rotacja rotacja i jeszcze raz rotacja pracowników co widac po ogloszeniach na olx.Jesli chodzi o stabilnosc zatrudnienia to maja tam tylko 3 osoby (usunięte przez administratora)Porażka

Zofia
@Kam

Uważasz, że stabilność zatrudnienia w tej firmie zależy od tego, iż pracownicy są zwalniani czy sami się zwalniają? To co piszesz to tylko przypuszczenia i nie mówią wiele o tym jak traktuje się tu pracownika i na jakie warunki pracy może liczyć.

App34 Nowy wpis
@Kam

To znaczy że zwalniają po jakimś czasie?

?

Każdy kto pracuje w branży budowlanej doskonale wie,że nasilony okres jest od marca do listopada czyli tak jak Panstwo zatrudniacie pracowników...

@0

Tak? To dziwne... Nasz firma ma największe przesilenie w okresie wiosennym, letnim, jesiennym i zimowym (cały rok)… :D

Jakub
@0

Właśnie ja też chciałbym dowiedzieć się jak to wygląda z zatrudnieniem. Czy sezonowość powoduje, że tym okresie jest przyjmowana większa liczba pracowników i czy maja umowy tylko na krótki okres czasu. Jak z pracą poza sezonem, kiedy wynajem sprzętu nie jest tak częsty? Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/hws-wynajem-sp-z-o-o,363160 jest jedna oferta rekrutacyjna na stanowisko doradca techniczno-handlowy. Pracodawca oferuje system premiowy i specjalistyczne szkolenia. Czy ktoś jest zainteresowany?

Marek
@Jakub

Jaka kasa na stanowisku doradcy technicznego. Jakie targety do zrobienia?

Zofia
@Marek

Nie ukrywam, że także interesują mnie zarobki, jakie może uzyskać Doradca Techniczny w HWS Wynajem. Musimy zatem cierpliwie poczekać, aż ktoś zechce nam udzielić rzetelnych informacji w tym zakresie. Dowiedziałam się, iż pracodawca od osób ubiegających się o to stanowisko wymaga między innymi wykształcenia min. średniego, a także dobrej organizacji czasu pracy oraz systematyczności. Czy uważasz, że sprostałbyś takim wymaganiom?

Nie, to nie to samo :)

@.

Jesteś pracownikiem HWS Wynajem? Jeśli dobrze wnioskuję, to może zechcesz napisać kilka słów swojej rzeczowej opinii o tym pracodawcy. Jak oceniasz jego podejście do pracowników? Czy poleciłbyś aplikować do pracy w tym miejscu? Ciekawe, czy firma prowadzi teraz jakieś rekrutacje.

odradzam....i drial i hws
@.

nie to samo....hehehe dobre sobie.... nie wiadomo które gorsze..... nie polecam a wręcz odradzam. obiecują co innego na rozmowach i w ofertach [racy potem wychodzi inaczej... a to inna umowa a to stawka mniejsza....

Techniczny

Dokładnie, porażka.... Z resztą jak większość działań tej firmy.

A☺❤

Hws to jedna wielka iluzja w sezonie czyli marzec-listopad szukaja osob do pracy...po sezonie zwalniają i tak toczy sie historia tej firmy...Ku przestrodze dla wszystkich ktorzy planuja tam sie zatrudnic.

@A☺❤

:) jestem pracownikiem firmy HWS Wynajem i to nie jest iluzja :))))) w tej branży nie ma sezonu... to nie zbiory jabłek, gruszek, czereśni... :)

Nick
@A☺❤

Dzielnie walczysz od listopada, oby tak dalej! :D

Hehe
@A☺❤

Zapomniałaś się podpisać na poprzednich ośmiu wpisach.

Aga

Szkoda czasu i zdrowia na pracę w hws. (usunięte przez administratora)Oczywiście nikt tego nie potwierdzi bo każdy boi się o własną posadę.

Brak szacunku do człowieka.... Podejście do pracownika jak w drial(spr opinie) Co się dziwić skoro zarządza tymi firmami ta sama osoba.

M????

Nie wspomnę już o pracy jako magazynier czy serwisant... W ogłoszeniach o pracę na olx proponują stawkę 5000-6000tys chłopak dostaje na start 2000 plus nadgodziny które wyrabia(obowiązkowo) niekiedy kosztem pracy od godziny 6-21. DZIWIĘ SIĘ ŻE JESZCZE INSPEKCJA PRACY NIE ZROBIŁA RAM PORZĄDKU

Polecam serdecznie, solidna firma, dobre zarobki i miła atmosfera, to na pewno główne plusy pracy w tej firmie.

@Pracownik

Cieszy mnie Twoja opinia o swoim pracodawcy. Dobrze, gdy pracownicy są zadowoleni z oferowanych przez niego warunków! Wypisałeś główne plusy pracy w HWS Wynajem - a jakie jeszcze widzisz inne? Ciekawi mnie na przykład forma umowy, czy też benefity socjalne.

@Grażyna

Oczywiście stabilne zatrudnienie, umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym. Po wypracowaniu miesięcznego celu dodatkowe premie do pensji. Dodatek socjalny na każde szkolne/przedszkolne dziecko w firmie :)

Nowa

Jestem nowym pracownikiem firmy HWS, pracuje krótko i nie zauważyłam, nie odczułam aby zespół był podzielony na 2 grupy. Od pierwszego dnia otrzymywałam wskazówki i porady co do nowych zadań. Atmosfera która panuje jest luźna i jeśli pojawiają się jakieś trudności to każdy służy pomocą, pozostali pracownicy jak i zorówno szef. Wydaje mi się że negatywne opinie internautów wynikają z tego, że nie potrafili się lub nie chcieli się dogadać. Gdy podejmowałam pracę w HWS miałam nieco skomplikowaną sytuację z zakończeniem poprzedniego zatrudnienia, ale szef był wyrozumiały i udało mi się z nim porozumieć.

M00090

Na początku praca swietna jak na warunki panujące w naszym mieście.Jednak sytuacja szybko sie zmienia...Przedewszystkim podejscie pracodawcow,brak rozmów wyrazania wlasnych obiekcji.Ludzi poprostu sie zwalnia i przyjmuje kolejne osoby.Nie jest to zupelnie praca zespolowa jak jest to uwzglednione w ogloszeniu o prace....Zespol dzieli sie na 2 grupy... Pracownik powyzej jak najbardziej mial racje co do kontynuacji polityki firmy Drial(usunięte przez administratora)

Boo030
@M00090

Ja nie zgadzam się z tymi opiniami. Sama byłam pracownikiem tej firmy i warunki zatrudnienia super, atmosfera panująca również, zawsze na zadane pytania otrzymałam odpowiedź i pomoc w nowych dla mnie rzeczach w tej firmie. I żeby nie było że zostałam zwolniona, dostałam lepsze ofertę pracy, bliżej miejsca zamieszkania i bardzo było mi szkoda odchodzić z tej pracy.

@M00090

Nie zgadzam się z powyższa opinią, w każdej firmie zwalniają i zatrudniają pracowników, jeśli oczywiście jest nabór na osoby potrzebne do pracy. Nie ma ludzi niezastąpionych i pracodawcy mają prawo szukać nowych pracowników, jeśli dotychczasowi nie wywiązują się ze swoich obowiązków. Przyznaję, że właścicielem firmy Drial Sp. z o.o. i HWS-wynajem jest ta sama osoba, ale nikt nie powinien łączyć tych firm (inne branże). Pracuję w firmie HWS-wynajem od początku jej istnienia i nie miały miejsca sytuacje dyskryminacji i faworyzacji żadnego z dotychczas zatrudnionych pracowników. Jeśli komuś nie odpowiada praca i zespół (jeden zespół) osób w danej firmie, to po co ma się męczyć? Może powinien szukać czegoś innego. Może to kwestia indywidualna konfliktowego pracownika...

Grażyna

Czy firma, o której wspominasz, to po prostu poprzednia nazwa HWS Wynajem, czy przedsiębiorstwo w jakiś inny sposób związane z tym, którego tyczy się ten wątek? Rozumiem, że jesteś z nim w jakiś sposób związany - pracowałeś lub pracujesz obecnie w tym miejscu?

Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w firmie HWS Wynajem Sp. z o.o. mieszczącej się w miejscowości Rawa Mazowiecka?

Zostaw merytoryczną opinię o HWS Wynajem Sp. z o.o. - Rawa Mazowiecka