Opinie o Private Label Tissue Sp. z o.o. w Rawa Mazowiecka

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Private Label Tissue Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Private Label Tissue Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Private Label Tissue Sp. z o.o. w Rawa Mazowiecka

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Administrator Nowy wpis

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Operator w Private Label Tissue Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

xyz Nowy wpis

nie polecam

Ewa Nowy wpis

Przypadkowo natknęłam się na ofertę pracy od firmy Private Label Tissue. Przyjmą przedstawiciela handlowego, któremu zaoferują między innymi atrakcyjne i uczciwe warunki współpracy (elastyczne podejście do formy zatrudnienia: umowa o pracę/umowa współpracy b2b) i, co ważne, niezbędne narzędzia do wykonywania pracy. Uważacie, że spokojnie można tam próbować swoich sił?

Krzysiek Nowy wpis
@Ewa

Śmiało. Jeśli jesteś dobrym handlowcem, to warto. Większość pracowników pracuje latami a to o czymś świadczy.

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda praca w firmie Private Label Tissue Sp. z o.o. w mieście Rawa Mazowiecka? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe opinie od zatrudnionych na temat Private Label Tissue Sp. z o.o.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

logo firmy Właściciel Punktu Kurierskiego
(137 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Zostaw merytoryczną opinię o Private Label Tissue Sp. z o.o. - Rawa Mazowiecka

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Private Label Tissue Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Private Label Tissue Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Private Label Tissue Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Mszczonowska 36
    96-200 Rawa Mazowiecka
  • NIP: 8351599133 KRS: 0000384538

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Private Label Tissue Sp. z o.o.