Opinie o Private Label Tissue Sp. z o.o. w Rawa Mazowiecka

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Private Label Tissue Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Private Label Tissue Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Private Label Tissue Sp. z o.o. w Rawa Mazowiecka

Krysia Nowy wpis

Jakie argumenty stoją teraz za tym, że faktycznie nie można pracować zdalnie? I czy możecie już wstępnie określić warunki zatrudnienia dla specjalisty ds. kadrowych? Jest teraz wystawiona oferta, planuje na nią aplikować. piszą o stabilnej pracy w oparciu o UoP. Po jakim czasie można mieć te na czas nieokreślony?

Jola Nowy wpis

Ktoś widzę pytał o godziny pracy na BOKu lecz bez odzewu. Mnie bardziej interesuje posiadany staż. czy faktycznie ten rok doświadczenia jest konieczny? Bez niego się nie uda? Miejsce pracy w benefitach zostało oznaczone jako nowoczesne, co to znaczy? Biuro jest odremontowane? A czy ergonomiczne? I czy to oznacza, że praca zdalna nie jest możliwa?

Małgorzata Nowy wpis
@Jola

Uda się bez doświadczenia. Benefity - premie. Praca zdalnia nie jest możliwa. Biuro ok

@Kandydat Nowy wpis

Chciałabym wiedzieć jak wygląda praca w biurze obsługi klienta. Jakie godziny pracy ? Jaka stawka i atmosfera.

Pojawiły się nowe oferty pracy do firmy Private Label Tissue Sp. z o.o.. Poszukują kogoś na stanowisko Koordynator Produkcji. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Private Label Tissue Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik BOK ds. exportu? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Niknikt

Potrzebuję informacji o tej firmie. Kto tam pracuje ile dają realnie na rękę, jakie są warunki itp. Z góry dziękuję.

Expracownik
@Niknikt

Firma ok warunki tez. To zależy gdzie trafisz i czego szukasz. Praca nie jest ciezka. Jak na starą hale tam jest 2 zmianówka ale kasa słaba na nowej lepsza kasa ale 4 brygadowka. Jak chcesz pracować to zarobisz Jak się lenisz to długo niepopracujesz. Napewno jest tam lepiej niż w światłowodach. Ponad 4 można zarobić.

Niknikt
@Expracownik

Jak taka dobra firma dlaczego tam nie pracujesz. i co z tym kierownikiem.

Jako firmę polecam. Stanowczo odradzam pracy na linii produkcyjnej PCMC. pozdrawiam

Dominika

Dlaczego akurat to stanowisko odradzasz? Coś nie tak z atmosferą? Czy po prostu charakter pracy Ci nie odpowiadał?

@Dominika

Jeśli chodzi o atmosferę między pracownikami to całkiem w porządku. Obiecane premie, co się okazuje premie dostają tylko i wyłącznie faworyzowani pracownicy przez kierownika (osoby których boi się kierownik, bo się zwolnią). Żadnej równości. Problem w rozwiązaniu jakiegokolwiek problemu.

Olga

Są aż tak dobrzy, że tego miałby się obawiać? Bo skoro tak to teoretycznie chyba zasługują na te premie czy źle zinterpretowałam? A ile tych osób tak mniej więcej teraz tu jest i jaka część z nich to ta premiowana?

@Olga

No właśnie tego miałby się obawiać. Większość pracowników na tej produkcji ma większą wiedzę o linii produkcyjnej niż sam kierownik. Gdy "Oni" się zwolnią, kierownik sobie nie poradzi i dlatego robi wszystko żeby ich przy sobie zatrzymać. 1/3 osób jest ciągle premiowana, reszta ma tylko obiecane premie.

Honorata

To jak on został tym kierownikiem, jakoś zrekrutowali go spoza firmy? Może trochę za surowo go oceniasz jednak? ;) Przecież nikt nie zostaje kierownikiem ot tak, jakąś wiedzę trzeba jednak mieć. Co masz na myśli, że reszta ma tylko obiecane premie, tzn. ich nie dostają w ogóle? Jest to jakoś uzasadnione przez szefa?

@Honorata

Został kierownikiem z przypadku, bo na pewno nie z "wiedzy".

Honorata

No to kiepsko, zwłaszcza to co mówisz o tych premiach, że są przyznawane "wybranym" :( A czy w firmie przyznają wtedy też inne dodatki, żeby każdy miał szansę się załapać? Chodzi mi o np. premie roczne, świąteczne.

Czy w Private Label Tissue Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Chyba żart. Reakcja jest taka, że pogadają i tak nic z tym dalej nie zrobią.

Olga

pytanie jeszcze tylko w czym tak naprawdę był problem? Pytam, bo ciekawa jestem o czym można ewentualnie sobie tylko pogadać. Co konkretnego zgłaszałeś kiedy to było?

Zainteresowana pracą

Czy jest ktoś w stanie powiedzieć mi jak wyglada praca zmianowa w tej firmie? Tzn. Ile jest zmian ?

@Zainteresowana pracą

Są 2 zmiany, a czasem nawet 3- zależy od ilości pracy.

xyz

nie polecam

Przypadkowo natknęłam się na ofertę pracy od firmy Private Label Tissue. Przyjmą przedstawiciela handlowego, któremu zaoferują między innymi atrakcyjne i uczciwe warunki współpracy (elastyczne podejście do formy zatrudnienia: umowa o pracę/umowa współpracy b2b) i, co ważne, niezbędne narzędzia do wykonywania pracy. Uważacie, że spokojnie można tam próbować swoich sił?

Krzysiek
@Ewa

Śmiało. Jeśli jesteś dobrym handlowcem, to warto. Większość pracowników pracuje latami a to o czymś świadczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Private Label Tissue Sp. z o.o. - Rawa Mazowiecka

• Jak się pracuje w Private Label Tissue Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Private Label Tissue Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Private Label Tissue Sp. z o.o.
  • Mszczonowska 36
    96-200 Rawa Mazowiecka

Private Label Tissue Sp. z o.o.