DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o.

Opinie o DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o.

AiBar

Dno dna i 2 metry mułu ktorego sami tymi swoimi pompami nie potrafią posprzątać. OMIJAĆ Z DALEKA

maj

słuchaj musi byc jakis powod tego wszystkiego, dlaczego nikt z was nie opisze konkretniej sytaucji i nie poinformuje ludzi dlaczego sa zwolnienia i że zarz mozna wyleciec z firmy

zonk

Wielu ludzi nawet nie potrafię spamiętać ilu już tam się przewinęło. Przychodź jak se poradzisz to będziesz jak nie to za 2 miesiące znajdzie się inny na twoje miejsce

zadowolony bardziej

Heh. Tak kroki poczynili i to znaczne- wywalaja na potęgę. Jesta tam większa rotacja ludzi niż gaci w mojej szafie. . Pracowałem tam i jest mi naprawde szkoda że zmarnowano duży potęcjał tkwiący w tej firmie. Teraz została sama śmietanka ludzi, którzy nie maja pomysłu na siebie i poklepuja hobbita po pleckach., drżąc zarazem o to czy bedzie im dane przepracować jeszcze jeden kolejny dzień w tej firmie. Szkoda gadac...

Aplikowałeś na stanowisko Doradca Techniczno-Handlowy oferowane przez firmę DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
dzidek

heh jednym z kryteriów oceny firm w tej nagrodzie jest " inwestycje poczynione w flotę" a jak wszyscy wiedzą tym pompom bliżej do złomowiska niż na budowę . Chociaż z drugiej strony jeśli komuś chodziło nie o inwestowanie w nowy sprzęt czego się tutaj nie robi ale o to ile trzeba włożyć kasy i czasu w ożywanie tych szrotów to wtedy sytuacja wygląda zupełnie inaczej hehheheheheh

Estończyk

Boję się myśleć co hobbit musiał zrobić żeby dostać tą nominację. A prawda jest taka że tylko 57 firm się zgłosiło do całego konkursu z czego 35 na produkt roku i 8 na nową kategorię. Zostaje 14 zgłoszeń na pozostałe kategorie co oznacza że prawie każdy zgłoszony był nominowany :) co za drogocenna nagroda

Nico

W marcu a dokładnie 11 kwietnia. A co w tym ogłoszeniu było napisane, to mucha zdycha zanim usiądzie. Musiał jakiś "tęgo-głowy" wymyślić, bo normalny by na takie "SLOGANY" nie wpadł.

Claus Schenk Graf von Stauffenberg

A czy to co się tu dzieje można nazwać przyjacielskimi stosunkami????

cytryna

Wyciśnięty i wyrzucony, kołchoz i nic więcej

Dr Zilberstein

Mateuszek? w petrochemii? gdzie??? chyba tylko na stronie internetowej oraz podczas wycieków oleju napędowego z firmowych maszyn. To jedyne miejsca gdzie pompy mają styczność z petrochemią. W górnictwie? chyba w poszukiwaniu złotego pociągu nad zalewem w Rawie. Czas zgłębić wiedzę i chwilowo przynajmniej nie pisać głupot.

PYTEK

ZGADZAM SIĘ Z OPINIĄ PRZEDMÓWCÓW WYCISNĄ JAK CYTRUSA I... NAWET NIE PODZIĘKUJĄ

prezydentRosji

Estoński szef i wszystkie jego ciecie którzy boją się odezwać, ci są ci najgorsi. cały serwis i wybrana część biura jest spoko. Również pracowałem i nie polecam.

heheh

Tez tam pracowałem. I gośc z pierwszego posta ma rację. Może nie tyle firma jest zła ale jej Estonskii szef. Większość która tam poszła dala sobie szybko spokój. Nie polecam.

zrytyberet

ee Johnny co ty gadasz?dawaj jakieś info co i jak, moze ty w drial ukraina robiłes albo drial rosja?

Johny

kołchoz, omijać dalekim łukiem, wycisną was jak cytrynę i wyrzucą

stefan

jak najdalej od tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o. - Rawa Mazowiecka

• Jak się pracuje w DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o.?

DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o.