DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o.

Opinie o DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o.

Aga

@pytanie a mało płaca ?

Czy wy tam pracujecie za miskę ryżu, skoro takie ceny dajecie na rynku?

NICK

Powiem jedno, jak ktoś chce pracować i stara się, to na pewno zostanie doceniony w tej firmie, a jak ktoś chce dostawać wypłatę za nic nie robienie to sorry ale tak to nie ma nigdzie. Skoro niby tak jest źle to czemu 90% ludzi pracuje tam już po wiele lat? Nikt nikogo nie zwalnia bez powodu. Ludzie są na prawdę w porządku, prezes i dyrektor również. Praca jak to praca, raz lżej raz ciężej. Ja również pracowałem w wielu firmach w Rawie, i póki co mi tu dobrze. Spróbujcie dać z siebie 100% w pracy i wtedy zobaczycie czy ktoś was zwolni od tak. ☺️

@NICK

Podpisie się pod tym. Taka prawda. Pozdrawiam.

juliusz
@Klucz

guzik prawda.... TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA !!! kłamstwa i obłuda na porządku dziennym

Urszula
@juliusz

@juliusz, a w czym zostałeś okłamany przez Driala? Pytam poważnie, bo nie podajesz żadnych konkretów, a domyślać się nie będę. Napisz, czy tam pracowałeś, ile zarabiałeś, jaka atmosfera.

Platnosci

Ja nie wiem kto pisze te pozytywne opinie wystarczy zobaczyc na gieldzie transportowej jacy to sa super platncy ze ludzie oddaja sprawy do windykacji i prosza sie o swoje pieniadze

W oczekiwaniu na Płatność
@Platnosci

Witam Państwa, Nie polecam współpracy z tą firmą. Firma nie płaci za FV, czyli wykonaną pracę. Firma po kilkanaście miesięcy nie płaci faktur, jest już wykreślona jako płatnik VAT. Osoby, które odbierają telefony twierdzą, że sprawa jest przekazana do księgowości i że ktoś z Księgowości zadzwoni ale nikt nie dzwoni. osoby z którymi wcześniej byłeś w kontakcie olewają sprawę. Podsumowując jeżeli chcecie coś współpracować z firmą to tylko przedpłata 100%. Zresztą zerknijcie kto jest Prezesem spółki - czy myślicie że obcokrajowiec będzie dbał o interesy polskich kontrahentów! Proszę traktować jako przestrogę mojego maila

Aplikowałeś na stanowisko Doradca Techniczno-Handlowy oferowane przez firmę DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Julian

Proszę o realne i prawdziwe opinie na temat pracy doradcy techniczno handlowego, jak atmosfera, zakres obowiązków i cele do osiągnięcia

Wypłata wynagrodzenia na czas, premie od wyników, kopert swaieteczne, karty benefit/multisport, wszystkie narzędzia pracy bez limitów itd. Kontakt bezpośredni z każdym na każdym stanowisku. Żadnego Pan/Pani każdy na Ty. Jak trzeba wolne lub skorzystać z czegokolwiek nikt nie robi problemów.

D..d...bia

Koperty świąteczne....??? Hmmm znaczy że coś jest Wypłacane a nieoskładkowane?? W sensie że nielegalnie, "pod stałem"???!? Szok!!! W tak "zacnej" firmie.... Myślę że odpowiedni urząd tym kopertom świątecznym powinien się przyjrzeć

Kubek
@D..d...bia

Racja!!! Takie benefity nigdzie nie zgłoszone?????

@Kubek

Jak widzę to Wasze bicie piany to mam wrażenie, że podekscytowanie po każdym wpisie kończy się wytryskiem ???? Pozdrawiam.

LUZ
@Klucz

ooo... :) po tej wypowiedzi widać stopień kultury osobistej osób tam pracujących i zarządzających.... ehhhh...pewne rzeczy i osoby nigdy się nie zmienią brak kultury, brak zasad, brak wstydu i ogłady

@LUZ

Co masz na myśli pisząc o niskim poziomie kultury osobistej osób zarządzających? Byłeś świadkiem jakichś nieprofesjonalnych zachowań?

Była

Witam krótko i na temat. Moi drodzy omijajcie tą Firmę jak tylko się da. Na pierwszej rozmowie stwarzają niesamowite pozory, po przyjęciu okazuje się całkowicie odwrotnie. Taki mały cichy (usunięte przez administratora), straszny wszechstronny bród, smród i brak kompetencji. No ale jak może być ok jak żądza ludzie z lasu. Nie polecam szkoda straconego czasu.

@Była

ludzie z lasu - w punkt ! :D nie wiadomo skąd na co i po co ale pcha się po szczebelkach wysoko plując na dotychczasowych kolegów i koleżanki.... i to się właśnie tym wysoko podoba, że niektórych można kupić....

Clock
@znany bo znany

brawo! opinie trafiona. niektórzy widzę krótko pracowali ale sie poznali

@Clock

Polecilibyście to miejsce pracy osobie, która ceni sobie rozwój zawodowy? Jestem ciekaw, czy pracodawca organizuje niezbędne kursy i szkolenia, które mają za zadanie podnosić kwalifikacje zatrudnionych osób? Mam nadzieję, że pracodawca dba o ten aspekt, jednak wolę się upewnić za Waszym pośrednictwem.

jey jeyy
@Sławomir

po co podnosić kwalifikacje pracownikom?? zeby uciekli potem do innej firmy?? - taka zasada tam panuje. co innego obiecują a potem wszystko przekręcają "źle się zrozumieliśmy" albo jeszcze inne bzdury...

@jey jeyy

Możesz dokładniej opisać sytuację o której wspomniałeś? Jak często występują takie zdarzenia?

jey jeyy
@Sławomir

nagminnie!!! tak jest od lat

Weronika
@jey jeyy

Czyli rozumiem, że według Ciebie w DRIAL nie ma szans na podnoszenie kwalifikacji. Dzięki za odpowiedź. A są jakieś premie w tej pracy?

@jey jeyy

Nie wiem który Ty tam piszesz, ale grubo się myślisz.... Pewnie po kilku miesiącach bimbania bez wyników skończyłeś na L4 - klasycznie jak większość cwaniaków... Kwalifikacje zawsze były są i będą podnoszone, zobacz z czym firma zaczynała a co teraz prezentuje... Bez podnoszenia kwalifikacji nie byłoby to możliwe dlatego Jey jeyy - to co piszesz zaprzecza samo sobie. Odpuść sobie bo żal czytać ????

Klucz

@Slawomir Polecam firmę. Są szkolenia, możliwości rozwoju i pracy z odpowiednim wyposażeniem. Szczególnie widać to po serwisie, nowe auta z zabudową, elektronarzędzia na autach serwisowych plus wszystkie niezbędne narzędzia... Dużo inwestuje się w ludzi i środowisko ich pracy. Hejt jest w modzie i nic na to nie poradzimy. Negatywy Piszą Ci, co za motto życiowe maja utwór „znowu w życiu mi nie wyszłoooo...”

Ciekawy

Nigdy nie życz nikomu co Tobie nie miłe. A firma nie upadnie, bardzo dobrze prosperuje i dobrze o tym wiesz. Nikt również nie zwalnia bez powodu a tym bardziej ludzi którzy "dobrze" pracują. Ktoś kto ma pojęcie i chęci do pracy , nadal tam pracuje i będzie pracować. Żadna firma pewnie nie trzyma nikogo kto nie ma pojęcia o pracy lub się robić nie chce. Znam firmę i ludzi tam pracujących bardzo dobrze i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że nigdy w życiu nie zwolnili dobrego pracownika. To że komuś się nie udało to teraz będą wieszać psy na firmie w ramach zemsty? Niech każdy co wypisuje złą opinie odpowie z czystym sumieniem że był pracownikiem na 100% , że dawał z siebie wszystko i został zwolniony za dobrą pracę. Myślę że jeśli byłaby taka sytuacja to nikt nie pisałby wymyślonych nicków tylko podpisałby się z imienia i nazwiska. Ten co czuje się bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem i się ujawni. :) Ktoś chętny?

byyłłyy :) ufff
@Ciekawy

nikt się nie podpisuje pod opiniami bo jesteście podli i się mścicie do krwi.... wydzwaniacie do pracodawców danej osoby, gadacie głupoty, wymyślacie niestworzone historie zarówno o sprawach służbowych jak i dorabiacie historie życia rodzinnego, wypisujecie donosy i inne duperele... dorośli chłopcy a bawią się jak w przedszkolu.... KARMA WRACA!!! PAMIĘTAJCIE !

Black
@byyłłyy :) ufff

opinia trafiona 10/10 !!! mszczą się popieram - sam doświadczyłem tego na własnej skórze. ośmieszają się tym samym, no ale cóż....tak już działają - inaczej nie potrafią, bo ciężko im się pogodzić że bez nich każdy sobie świetnie daje rade! myślą ze sa pepkami swiata-jedyny pracodawca na ziemi.... żałosne i smutne! nie popieram!!!, odradzam i przestrzegam przed tą firmą!!!!!! jak najdalej

Jey Jey
@Ciekawy

b. nie wierzysz w Boga a cytujesz fragmenty z Pisma Świętego?????? żenada i żal

Red

Dobrze mają tylko Ci co głęboko wchodzą w pewne miejsca mini szefa????ta firma nadaje się do procesowania zresztą tak samo jak hws.mam nadzieje ze niedlugo padnie????

@Red

Dlaczego tak sądzisz? Życzysz upadku firmie, musisz być mocno rozgoryczony, czy faktycznie było tak źle? Może znajdą się też jakieś plusy z pracy w tym miejscu?

Ciekawy
@Red

byyłłyy :) ufff
@Sławomir

plusy może i były...póki pracował na poczatku istnienia normalny-ludzki zespół.... teraz wszystkim się w (usunięte przez administratora) przewróciło...każdy fałszywy..jeden drugiego po ramieniu klepie a nóż za złotówkę by wbił w plecy... ale jak to tam mówią.... ".....póki się hajs zgadza........." sprzedawczyki!

Clock
@byyłłyy :) ufff

zgadzam się w całej rozciągłości....było spoko na początku. spoko ludzie, atmosfera itp ale po dobrym i ludzkim zespole dawno nie ma tam śladu. najważniejsze stały się układy-układziki, (usunięte przez administratora) i podpierdzielanie kolegów. o to tam chodziło od poczatku - żeby osoby nie trzymały się razem tylko wchodziły w tyłek malemu i duzemu

była pracownica

Ja również nie mogę niczego złego powiedzieć na temat firmy, niestety już nie pracuję w Drialu, ( moja decyzja) ale wspominam te lata na prawdę miło. A te wszystkie negatywne komentarze, to chyba zazdrość ludzi. Dobrze opisał to NICK - jak Ci się nie chce pracować, to nikt nie będzie takiej osoby trzymał u siebie. Ja u siebie też takie osoby od razu zwalniam. Pozdrawiam wszystkich zazdrośników:)

...
@była pracownica

Żadna była pracownia która pracowała kilka lat....(było ich niewiele) nie napisałaby pozytywnej opinii.... Sami sobie nakręcacie pozytywy... żal!!! Pracowałem, nie polecam żenada!!!

Mr
@...

W sedno!!!!!! Żadna z dziewczyn pracujących kilka lat po takim potraktowaniu nie napisałaby pozytywu!

była pracownica
@...

Skoro już nie pracujesz to znaczy że się nie nadawałeś - żal!!! Ja swoje przepracowałam w Drialu i piszę pozytywną opinię bo nie mam na co ani na kogo narzekać. Chyba kogoś żal (usunięte przez administratora) ściska że nie udało mu się zostać w Drialu, ojjjjj jaka szkoda ????????????????

Kubek
@była pracownica

Żal to chyba wam ściska te ciasne d....y ze po odejściu od was każdy świetnie sobie daje rade. Na was świat się nie kończy!!!! To tylko przerywnik w karierze.....

@Mr

malo tego obrabiają du...ę pracownikowi do przyszłych pracodawcow, podobno kilka osób szykuje pozwy zbiorowe

@była pracownica

chyba marzenka nie ma co robic :)))))

Walę
@była pracownica

Błazen jesteś tylko tyle.

Bolo
@była pracownica

naprawdę pisze się łącznie.... hahahahahhaaaa widać kto tam pracował i na jakim poziomie.... wspominasz miło...myślałby kto

Nano

Rawa jest mala i nawet niewiecie ile negatywnych informacji wpływa od waszych ulubionych pracownikow.Jest co zgłosić,czekam na kolejne wasze działania...karma wraca.

Ludzie chciałbym ostrzec przed tą Firmą, nie szanują ludzi, zatrudniają by zwolnić i pokazać innym że się nie patyczkują. Kadra kierownicza ma tak brązowe usta że już się z tym nie kryją. Właściciel w wszystko wbija bo ma kasę,(usunięte przez administratora)

@Marek

Miałeś taką sytuację, że zaraz po otrzymaniu zatrudnienia w firmie DRIAL Poland zostałeś zwolniony? Brzmi to niepokojąco, dlatego chciałem sprecyzować, czy rzeczywiście tak było. Sprecyzuj swój wpis, abym odpowiednio go zrozumiał.

ufek
@Sławomir

ja nie miałem. ale jest wiele takich przypadków, że po miesiącu czy trzech próbnych za grosze - zatrudniają kolejnych jeleni za niską stawkę...obiecując potem złote góry. a na koniec kopa i narraaa!

ufek

Tomm
@ufek

a ja miałem taki przypadek - na rozmowie złote góry...obiecanki cacanki... zwolniłem się z poprzedniej pracy - podpisując umowne probną już pierwszy zgrzyt! inna stawka niż na rozmowie i głupie wymówki... po 3 miesiacach obiecywane inne pieniadze a nagle znow się okazuje ze nieporozumienie...

Dariusz

Podpowiecie mi czy firma potrzebuje pracowników? Jak atmosfera i zarobki?

Tomcio Paluszek
@Dariusz

firma co chwila potrzebuje świeżych naiwniaków za grosze żeby za chwilę miec kogo zwalniać na postrach pozostałym....

zadowolony że były
@Tomcio Paluszek

o to to... tak to się odbywa... najpierw fala zatrudnień - a potem postrach!!! zwolnienia :)

zadowolony że były

generalnie nie polecam, szybko się wymiksowałem widząc jak się tam niektórych pracowników i pracownice traktuje... kto nie donosi - ten nie pracuje :) główna zasada firmy jak zespół za bardzo się integruje - boli i robi się wszystko żeby ich skłócić, na różne sposoby. w ekipie siła - jednostkę łatwiej złamać

Rrr

Brak szacunku do pracownika. Najdluzszy staz pracy w tej firmie posiadają osoby które docierają do najgłębszych ciemnych sfer prezesa i dyrektora...

@Rrr

zgadza się, słyszeliście,że mają byc pozwy zbiorowe wobec tej firmy

@Jimy Carter

i chyba by się im w końcu należało... znam osobiście jedną z osób którą potraktowali tak, że szkoda gadać.... wiem jak było i co o tej osobie opowiadali potem żeby siebie wybielić..... prawda taka ze trzeba było narobić szumu wokół innej niewinnej osoby - żeby od siebie odsunąć WSZELKIE podejrzenia :( no cóż-powodzenia. KARMA WRACA! żenada ! robicie z siebie błaznów panowie: mały i duży!

Marcikowski

Nie polecam pracy w tej Firmie, (usunięte przez administratora) na porządku dziennym, brak BHP oraz nie wspominając o warunkach sanitarnych których brak. Kadra zarządzająca towarzystwo wzajemnej adoracji, trzeba wspomnieć że firma Płaci za kasowanie opini ponieważ znikają z portalu pewnie brak ludzi do pracy w tym kolchozie zmusza ich do takich posunięć. Tak jest w każdym z oddziałów.

@Marcikowski

w sedno Kolego ! :) sami nakręcają sobie pozytywne opinie - żal !

Mekintosz Morski

Nie polecam pracy w tej Firmie, mobbing to mało powiedziane inwigilacja no blisko. Pozdrowienia dla Marka niby Technical Operation Manager masakra jakaś hahahahaha. Poprostu cyrk jak ich mało już na Polskiej wsi.

Szczecinos
@Mekintosz Morski

Jak ktoś pierwszego dnia pracy zamyka oddział i jedzie sobie do domu to potem pozostaje mu tylko wypisywanie takich bzdur. Bo co innego ma powiedzieć.

@Mekintosz Morski

Panie Robercie pozdrawiam serdecznie. Wszystkiego najlepszego na swojej drodze zawodowej. I proszę nie kłamać bo kłamstwo ma krótkie nogi... Taki duży i tak się złapać z odległości 550 kilometrów :)

Miszka

Witam wszystkich i chciałabym przestrzec przed zatrudnieniem się w tej Firmie. Zatrudniają ludzi z konkurencji tylko po to by zyskać rynek zbytu, później stajesz się nie potrzebnym pracownikiem max 3-mc i zwalniają lub sama odchodzisz. Omijajcie tą firmę z daleka.

Walę

Witam odnośnie firmy DRIAL można powiedzieć że: inwigilacja, mobbing, niekompetecja, itp jest na porządku dziennym. Natomiast pseudo ludzie z łapanki nazywający się manager, beznadzieja brak kompetencji oraz wiedzy powinno się ich nazywać klawisze, można tą pseudo Firmę postawić równo z zakładami zamkniętymi. Ludzie omijajcie to coś szerokim łukiem. A reszcie ludzi którzy tylko czekają aby uciec współczuję. Firma zgłoszona do odpowiednich służb. Pozew zbiorowy to dobry pomysł.

Zostaw merytoryczną opinię o DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o. - Rawa Mazowiecka

• Jak się pracuje w DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o.?

DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o.