DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o.

Opinie o DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o.

Zadowolony

Ja polecam firmę Drial, oczywiście nie pracowałem nigdy w owej firmie ale często korzystam z usług firmy. Zawsze kiedy odwiedzam biuro w Rawie ludzie są sympatyczni, zadowoleni. Gdyby firma źle prosperowała lub nie było by jak to mówią " szacunku do pracownika " to uwierzcie odczuwałby się to za każdym razem kiedy bym tam był. A skoro zawsze są uśmiechnięci, życzliwi, pomocni to chyba jedna aż tak źle nie jest jak inni piszą. Dopóki będę miał zdrowie i siły ciągnąć swój interes, dopóki będę potrzebował sprzętu pd Driala, to zawsze będę korzystał z ich pomocy. Jesteście wielcy. Dziękuje. Zadowolony klient :)

...
@Zadowolony

Na pewno.....(usunięte przez administratora) swoim klientom więc ów wpis również lewy.... Hahaha masakra

Kubek
@Zadowolony

Bo można za kasę się sprzedać... wkoło gadać jak jest zle i niedobrze a wchodzić gdzie trzeba komu trzeba jak się jest kupionym To i brak szacunku przestaje tak bolec

Tomcio Paluszek
@Kubek

Potwierdzam przedmówce.... sprzedawczyki.....

Jimy Carter
@Zadowolony

no, zadowolony kliencie a wiesz już coś o wezwaniach sadowych i przesluchaniach w pewnych zawiklanych sprawach tej firmy...bo niejaki (usunięte przez administratora).. juz musial się stawic na komendzie

kruciec.

Wypłata na czas to nie benefit, a zakichany obowiązek. A o jakich kartach kolega Pracownik mówi? bo ja żadnych nie widziałem, nie mówiąc o ich posiadaniu.

@kruciec.

heheh - dokładnie jak napisałeś. wypłata to obowiązek pracodawcy i chyba to jedyne czym ta firma się poszczycić może. karty multisportu?? przecież nikt nie ma ich za darmo - opłacasz to korzystasz, nie to nie - proste. i tyle z benefitów...urlop tez każdemu się należy zgodnie z prawem więc co to za rarytasy i nadzwyczajne benefity.....?!?! uwierzcie, że to nic w porównaniu z gromem innych firm itym co oferują Pracownikom :) odnośnie wypowiedzi: długoletni pracownik Drial co do "trzonu firmy, który pracuje" to napisałbym co najwyżej "trzonek, który próbuje robić wrażenie i zamieszanie" a te niby pozytywy i zadowolenia powyżej kto pracował wie, ze właśnie napisał "trzonek" lub jakiś jego paź...

Hahaha..... Dokładnie kolego. Pozytywy piszą sobie sami

njr

czytam i czytam....opinie o żałosnym traktowaniu pracowników - w sedno...!!! dno totalne ! również pracowałem, widziałem i słyszałem wiele....człowiek jest tam tylko nieszczęsną maszynką do zarabiania kasy. o tym czy się nadaje do roboty czy nie decydują często sympatie i antypatie pewnej osoby lub jego zony...nie raz słyszałem że dobierane osoby są tam po zdjęciach, ubraniach, wyglądzie itd - nie po doświadczeniu i umiejętnościach .... żałosna i smutna prawda. zmieniać coś co naprawdę dobrze działa tylko dla zasady "aby się coś działo" lub po to żeby narobić zamieszania odwracając uwagę od ważnych spraw i własnych zaniedbań - wykazać się niczym tak naprawdę przed zaślepionym szefem.... brak słow............ :X

@njr

Oooo...to to to!!! Brawo Ty za trafną opinię ????

Igor

Może wiecie jakie wymagania stawia firma podczas rekrutacji? Czy ciężko dostać się?

@Igor

Wymagan przy zatrudnieniu nie ma.. obiecanki i cacanki... Jak kończy się okres próbny to nagle jesteś do niczego i znajduje się 100 powodów żeby nie dać ci obiecanej wcześniej kasy. Mimo że jeszcze dwa dni wcześniej mówili że wszystko robisz super. Chwyty takie żeby złowić naiwniaka za grosze

Aplikowałeś na stanowisko Doradca Techniczno-Handlowy oferowane przez firmę DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Jak ktoś nie potrafił utrzymać się w firmie to teraz oczernia?

Mr

A może pisze po prostu jak było... Nie oczernia.... Nie mierzcie wszystkich swoją krótką miarą! To wy oczerniacie każdego byłego pracownika. Ludzie pracowali po kilka lat i byli ok a nagle wywalacie bez zdania racji albo ktoś ma was dość i rezygnuje to od razu wiadro pomyj na niego. Żenada!!!!

Jurek

Firma godna polecenia.

PRAACOWNIKK

NIE POLECAM - (usunięte przez administratora)KRĘTACZE I BEZ SZACUNKU

;)

Gdzie jest ten oddział w Warszawie? Na stronie jest informacja że jest, przynajmniej na mapie jest zaznaczone .

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w DRIAL Poland?

Szczęsliwy były pracownik

Z dala od tego bagna będziesz tylko maszynką bez szacunku.

@Joanna to przeczytaj uważnie co piszą Ludzie o stosunku do pracownika w tej "korporacji..." tam pracownik jest nikim....wywalają bez mrugnięcia okiem osoby naprawdę zasłużone.

kruciec.

tak jest popieram przedmówcę. otwierają teraz nowe spółki-nowe nazwy więc uwaga!!!

@Joanna... w tej firmie nie zmieniło się nic od początku...nic na lepsze! zwolnili już tylu dobrych pracowników zupełnie bezsensu i bez powodu tylko po to żeby "ktoś" mógł wykazać się bezmyślnością i że coś "ulepsza"..... póki panuje tam zasada im większe zamieszanie i zmiany tym ludzie bardziej zdezorientowani i boją się odezwać...nie będzie dobrze!!! chcesz - próbuj.... powodzenia i zafunduj sobie od razu leki uspokajające....

Joanna

@Nickdopytuję, bo opinie zdają się być podzielone, a większość wpisów może być nieaktualna, a zdarza się, że w firmach zachodzą zmiany. Jakiej części firmy dotyczy Twój wpis? Pytam, bo właśnie trwa rekrutacja do pracy w DRIAL Poland jako Magazynier. Co warto wiedzieć o pracy w tym dziale firmy?

Joanna

@Pracownik dziękuję za odpowiedź. @Nick jednak nie w każdej firmie pracownicy mają możliwość skorzystania z karty multisportu. @Pracownik wymienił też kilka rzeczy, które warto docenić. Nawet jeśli pakiet benefitów nie jest najbogatszy, to jednak stosunek do pracownika ma bardzo duży wpływ na to jak pracuje się w firmie.

Joanna

@pracownik rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. A na jakie benefity mogą liczyć pracownicy DRIAL Poland?

Pracuje od jakiegoś czasu. Mam wiele gorszych doświadczeń od poprzednich pracodawców. Trzeba pracować bo praca wymagająca. Niemniej jednak wynagrodzenie i wszystko pozostałe oceniam jako bardzo dobre. żaden z powyższych negatywnych opisów mi nie pasuje. Trzeba robić swoje sumiennie i wtedy wszystko jest ok.

długoletni pracownik Drial

opinie anonimowe i bardzo odważne, ładnie płaczący "mężczyźni" obgadujący innych za plecami. Skoro tak Wam źle było po co tam pracowaliście? zostaliście zwolnieni oczywiście z powodu zbyt wysokich wyników, a nie za swoje braki umiejętności? Trzon firmy pracuje od początku i daje radę. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma więc skupcie się Panowie z firm konkurencyjnych na swojej pracy zamiast na marnowaniu czasu na wypisywanie głupot o innych.

www

pracowałam tam na szczęście krótko.... wybrani ludzie bardzo w porządku....ale tylko wybrani! ogólnie atmosfera, podejście do spraw i człowieka, traktowanie innych - żałosne! cwaniactwo!

driaolowy

zgadzam się w całej rozciągłości!!!!...cwaniactwo i dno totalne!!!!! zupełny brak szacunku dla człowieka. co innego mówią i obiecują, co innego myślą a jeszcze co innego robią! jeden gorszy od drugiego!!

kruchy

cwaniactwo jakich mało !!!!! Że też im to na sucho uchodzi tak długo to się w pale nie mieści....!!!!! nie ma kto porządku z tym zrobić! gorzej niż DNO.... ! jak chcecie mieć zdrową psyche - trzymajcie się jak najdalej!!

AB

zdecydowanie odradzam współpracę!!! nie wiadomo co gorsze....tyranizm prezesa czy narcyzm i głupota dyrektorka.....w każdym razie brak szacunku dla drugiego człowieka i bluzgi wylewają się z ust obu panów z pogardą !!!! bez mrugnięcia okiem wyrzucają jak szmaty ludzi których przed chwilą klepali po ramieniu i wygłaszali przemowy na ich cześć, ludzi którzy zrobili wiele dla firmy i bez dwóch zdań bez nich - firma nie byłaby w połowie drogi... dla mnie dno totalne - jak najdalej !!!! jak napisali poprzednicy - DNO !!!

Zostaw merytoryczną opinię o DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o. - Rawa Mazowiecka

• Jak się pracuje w DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o.?

DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o.