DRIAL Poland

Rawa Mazowiecka

Opinie o DRIAL Poland

Nick

@Joanna... w tej firmie nie zmieniło się nic od początku...nic na lepsze! zwolnili już tylu dobrych pracowników zupełnie bezsensu i bez powodu tylko po to żeby "ktoś" mógł wykazać się bezmyślnością i że coś "ulepsza"..... póki panuje tam zasada im większe zamieszanie i zmiany tym ludzie bardziej zdezorientowani i boją się odezwać...nie będzie dobrze!!! chcesz - próbuj.... powodzenia i zafunduj sobie od razu leki uspokajające....

użytkownik zarejestrowany

@Nickdopytuję, bo opinie zdają się być podzielone, a większość wpisów może być nieaktualna, a zdarza się, że w firmach zachodzą zmiany. Jakiej części firmy dotyczy Twój wpis? Pytam, bo właśnie trwa rekrutacja do pracy w DRIAL Poland jako Magazynier. Co warto wiedzieć o pracy w tym dziale firmy?

njr

czytam i czytam....opinie o żałosnym traktowaniu pracowników - w sedno...!!! dno totalne ! również pracowałem, widziałem i słyszałem wiele....człowiek jest tam tylko nieszczęsną maszynką do zarabiania kasy. o tym czy się nadaje do roboty czy nie decydują często sympatie i antypatie pewnej osoby lub jego zony...nie raz słyszałem że dobierane osoby są tam po zdjęciach, ubraniach, wyglądzie itd - nie po doświadczeniu i umiejętnościach .... żałosna i smutna prawda. zmieniać coś co naprawdę dobrze działa tylko dla zasady "aby się coś działo" lub po to żeby narobić zamieszania odwracając uwagę od ważnych spraw i własnych zaniedbań - wykazać się niczym tak naprawdę przed zaślepionym szefem.... brak słow............ :X

Szukasz pracy?

Nick

@Joanna to przeczytaj uważnie co piszą Ludzie o stosunku do pracownika w tej "korporacji..." tam pracownik jest nikim....wywalają bez mrugnięcia okiem osoby naprawdę zasłużone.

użytkownik zarejestrowany

@Pracownik dziękuję za odpowiedź. @Nick jednak nie w każdej firmie pracownicy mają możliwość skorzystania z karty multisportu. @Pracownik wymienił też kilka rzeczy, które warto docenić. Nawet jeśli pakiet benefitów nie jest najbogatszy, to jednak stosunek do pracownika ma bardzo duży wpływ na to jak pracuje się w firmie.

kruciec.

Wypłata na czas to nie benefit, a zakichany obowiązek. A o jakich kartach kolega Pracownik mówi? bo ja żadnych nie widziałem, nie mówiąc o ich posiadaniu.

@kruciec. 14.04.2017, 09:11

heheh - dokładnie jak napisałeś. wypłata to obowiązek pracodawcy i chyba to jedyne czym ta firma się poszczycić może. karty multisportu?? przecież nikt nie ma ich za darmo - opłacasz to korzystasz, nie to nie - proste. i tyle z benefitów...urlop tez każdemu się należy zgodnie z prawem więc co to za rarytasy i nadzwyczajne benefity.....?!?! uwierzcie, że to nic w porównaniu z gromem innych firm itym co oferują Pracownikom :) odnośnie wypowiedzi: długoletni pracownik Drial co do "trzonu firmy, który pracuje" to napisałbym co najwyżej "trzonek, który próbuje robić wrażenie i zamieszanie" a te niby pozytywy i zadowolenia powyżej kto pracował wie, ze właśnie napisał "trzonek" lub jakiś jego paź...

Wypłata wynagrodzenia na czas, premie od wyników, kopert swaieteczne, karty benefit/multisport, wszystkie narzędzia pracy bez limitów itd. Kontakt bezpośredni z każdym na każdym stanowisku. Żadnego Pan/Pani każdy na Ty. Jak trzeba wolne lub skorzystać z czegokolwiek nikt nie robi problemów.

użytkownik zarejestrowany

@pracownik rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. A na jakie benefity mogą liczyć pracownicy DRIAL Poland?

Pracuje od jakiegoś czasu. Mam wiele gorszych doświadczeń od poprzednich pracodawców. Trzeba pracować bo praca wymagająca. Niemniej jednak wynagrodzenie i wszystko pozostałe oceniam jako bardzo dobre. żaden z powyższych negatywnych opisów mi nie pasuje. Trzeba robić swoje sumiennie i wtedy wszystko jest ok.

długoletni pracownik Drial

opinie anonimowe i bardzo odważne, ładnie płaczący "mężczyźni" obgadujący innych za plecami. Skoro tak Wam źle było po co tam pracowaliście? zostaliście zwolnieni oczywiście z powodu zbyt wysokich wyników, a nie za swoje braki umiejętności? Trzon firmy pracuje od początku i daje radę. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma więc skupcie się Panowie z firm konkurencyjnych na swojej pracy zamiast na marnowaniu czasu na wypisywanie głupot o innych.

www

pracowałam tam na szczęście krótko.... wybrani ludzie bardzo w porządku....ale tylko wybrani! ogólnie atmosfera, podejście do spraw i człowieka, traktowanie innych - żałosne! cwaniactwo!

driaolowy

zgadzam się w całej rozciągłości!!!!...cwaniactwo i dno totalne!!!!! zupełny brak szacunku dla człowieka. co innego mówią i obiecują, co innego myślą a jeszcze co innego robią! jeden gorszy od drugiego!!

kruchy

cwaniactwo jakich mało !!!!! Że też im to na sucho uchodzi tak długo to się w pale nie mieści....!!!!! nie ma kto porządku z tym zrobić! gorzej niż DNO.... ! jak chcecie mieć zdrową psyche - trzymajcie się jak najdalej!!

AB

zdecydowanie odradzam współpracę!!! nie wiadomo co gorsze....tyranizm prezesa czy narcyzm i głupota dyrektorka.....w każdym razie brak szacunku dla drugiego człowieka i bluzgi wylewają się z ust obu panów z pogardą !!!! bez mrugnięcia okiem wyrzucają jak szmaty ludzi których przed chwilą klepali po ramieniu i wygłaszali przemowy na ich cześć, ludzi którzy zrobili wiele dla firmy i bez dwóch zdań bez nich - firma nie byłaby w połowie drogi... dla mnie dno totalne - jak najdalej !!!! jak napisali poprzednicy - DNO !!!

AiBar

Dno dna i 2 metry mułu ktorego sami tymi swoimi pompami nie potrafią posprzątać. OMIJAĆ Z DALEKA

maj
użytkownik zarejestrowany

słuchaj musi byc jakis powod tego wszystkiego, dlaczego nikt z was nie opisze konkretniej sytaucji i nie poinformuje ludzi dlaczego sa zwolnienia i że zarz mozna wyleciec z firmy

zonk

Wielu ludzi nawet nie potrafię spamiętać ilu już tam się przewinęło. Przychodź jak se poradzisz to będziesz jak nie to za 2 miesiące znajdzie się inny na twoje miejsce

zadowolony bardziej

Heh. Tak kroki poczynili i to znaczne- wywalaja na potęgę. Jesta tam większa rotacja ludzi niż gaci w mojej szafie. . Pracowałem tam i jest mi naprawde szkoda że zmarnowano duży potęcjał tkwiący w tej firmie. Teraz została sama śmietanka ludzi, którzy nie maja pomysłu na siebie i poklepuja hobbita po pleckach., drżąc zarazem o to czy bedzie im dane przepracować jeszcze jeden kolejny dzień w tej firmie. Szkoda gadac...

dzidek

heh jednym z kryteriów oceny firm w tej nagrodzie jest " inwestycje poczynione w flotę" a jak wszyscy wiedzą tym pompom bliżej do złomowiska niż na budowę . Chociaż z drugiej strony jeśli komuś chodziło nie o inwestowanie w nowy sprzęt czego się tutaj nie robi ale o to ile trzeba włożyć kasy i czasu w ożywanie tych szrotów to wtedy sytuacja wygląda zupełnie inaczej hehheheheheh

Estończyk

Boję się myśleć co hobbit musiał zrobić żeby dostać tą nominację. A prawda jest taka że tylko 57 firm się zgłosiło do całego konkursu z czego 35 na produkt roku i 8 na nową kategorię. Zostaje 14 zgłoszeń na pozostałe kategorie co oznacza że prawie każdy zgłoszony był nominowany :) co za drogocenna nagroda

Nico

W marcu a dokładnie 11 kwietnia. A co w tym ogłoszeniu było napisane, to mucha zdycha zanim usiądzie. Musiał jakiś "tęgo-głowy" wymyślić, bo normalny by na takie "SLOGANY" nie wpadł.

Claus Schenk Graf von Stauffenberg

A czy to co się tu dzieje można nazwać przyjacielskimi stosunkami????

cytryna

Wyciśnięty i wyrzucony, kołchoz i nic więcej

Dr Zilberstein

Mateuszek? w petrochemii? gdzie??? chyba tylko na stronie internetowej oraz podczas wycieków oleju napędowego z firmowych maszyn. To jedyne miejsca gdzie pompy mają styczność z petrochemią. W górnictwie? chyba w poszukiwaniu złotego pociągu nad zalewem w Rawie. Czas zgłębić wiedzę i chwilowo przynajmniej nie pisać głupot.

PYTEK

ZGADZAM SIĘ Z OPINIĄ PRZEDMÓWCÓW WYCISNĄ JAK CYTRUSA I... NAWET NIE PODZIĘKUJĄ

prezydentRosji

Estoński szef i wszystkie jego ciecie którzy boją się odezwać, ci są ci najgorsi. cały serwis i wybrana część biura jest spoko. Również pracowałem i nie polecam.

heheh

Tez tam pracowałem. I gośc z pierwszego posta ma rację. Może nie tyle firma jest zła ale jej Estonskii szef. Większość która tam poszła dala sobie szybko spokój. Nie polecam.

zrytyberet

ee Johnny co ty gadasz?dawaj jakieś info co i jak, moze ty w drial ukraina robiłes albo drial rosja?

Johny

kołchoz, omijać dalekim łukiem, wycisną was jak cytrynę i wyrzucą

stefan

jak najdalej od tej firmy

Zostaw opinię o DRIAL Poland - Rawa Mazowiecka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DRIAL Poland