CCC S.A.

Opinie o CCC S.A.

xxx

Praca w Ng2 niejest taka zla tylko ludzi wogule nieszanuja, pierw umowy daja na rok lub wiecej a po miesiacy 100 osob do zwolnienia , to niejest zaklad to gorzej niż [usunięte przez moderatora] tam sanepit powinien z zewnatrz przyjsc i zobaczyc , ze ludzie w czapkach robia bo zimno jest, nawet herbaty niemozna zrobic sobie bo kierownik sie wydziera , niech spid sam stanie na hali w polaze i robi a nie opatulony w kurtke chodzi bo zimno a ludzie co musza robic po 8 godzin a ostatnio pracy niema na tyle to wyganiaja ludzi do domu i urlopy kaza wypisywac ,niepolecam pracy tam najgorsza firma jaką znam , Smieszne powody zwolnien podaja wypowiedzenie bez podania przyczyny, czlowiek charuje w tej zasranej firmie a oni dowidzenia bez rzadngo powodu , NAJGORSZA FIRMA TO SIE NADAJE DO TELEWIZJI JAK ONI SIE OBCHODZA Z LUDZMI A DYREKTOREK NAWET SIE NIEPOKAZUJE NA HALI BOJI SIE NAJPIERW MOWIL NIEBEDZIE ZWOLNIEN A PO PARU TYGODNIACH CO KILKA OSOB DO ZWOLNIENIA BEZ POWODU [usunięte przez moderatora].!!!!

NG 2 Kąty Wrocławskie

Kupa shitu obiecują prace na umowę a dymasz na zlecenie.Kierownicy po szkołach chyba podstawowych teraz się dokształcają w jakiś prywatnych śmiesznych uczelniach.Przełożeni brygadziści podpierdalacze i (usunięte przez administratora) kradną buty z magazynu, jeden by drugiego sprzedał za pomarańcze.Nie zdrowa atmosfera.Ciężka praca fizyczna rozładowywanie kilku tirów dziennie itd jak murzyn do tego czas ci liczą.Premie śmieszne lub brak na hali zimno w zimie w lato upał, buty z chin śmierdzą że zygać się chce a musisz je przerzucać cały dzień nieraz. Ogólnie dno brak perspektyw rozwojowych pyzatym i tak cie zwolnią bo magazyn jest wynajęty i nie będzie tam funkcjonował długo.PS jebac frajerów z przepakowni (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) zagłębiu

;-)

lila - 2010-02-11 23:43:39 Witam, ja w przeciwienstwie co do niektorych bardzo chcialabym pracowac w NG2 w dziale zakupy lub marketing. Wyksztalcenie odpowiednie mam, szkolenia, ale niestety znajomosci brak. Podejrzewam, ze jesli jakis wakat ma sie zwalniac to jest juz wczesniej obsadzony, bo niestety nigdy ofert pracy w biurowcu nie widzialam:( Zauważ,że wszyscy narzekający to pracownicy magazynu, a to inna bajka...wiem bo mam porównanie, na magazynie koszmar,w biurze spokój...

lila

rekrutacja online, zadzwonili i zaprosili na rozmowę

"Jakie masz doświadczenie" "Co planujesz w życiu" "Jaka dostępność"

buaha

....ja miałam to samo, beczałam codziennie bo już nie mogłam. odeszłam...poszłam do szkoły na studia. teraz zarabiam dwa razy tyle i lżejsza praca:) ktop się nie docenia siedzi w tym bagnie i płacze, tak jak niektóre dziewczyny co dyrektor tempi:))))))))

NG2

Masakra,dziewczyno Ty nawet pisać nie potrafisz,polecam słownik ortograficzny!!! Ładna to Ty może jesteś ale mądra???? Treść Twojego postu jest praktycznie niezrozumiała. Przestań beczeć i wróć do szkoły bo jedyne Twoje wyjście to jednak grzebanie w śmietniku z folią. MASAKRA!!!

J&J

czytj dokładniej ok hehe

botina kiedyś....

warunki pracy fatalne, poniżanie przez zlecanie zadań poniżej umiejętności takich jak grzebanie w koszu bo źle folia tak leży. do wc nie wolno iść minuty ci liczą ile jestes w wc jakby cie coś przycisnęło to człowiek zwolniony. najlepiej to nie pić wody mineralnej bo często będziesz sikać a to strata czasu bo klient stoi i czeka az mu buty zaproponujesz! mazy na szybie wysawiennej już źle, mają być na błysk!polerka. normalny człowiek tego nie wytrzyma jedynie nienormalny potrafi sie smiać od ucha do ucha że jest super że jest okay, to chyba trzeba być spuźnionym bez obrazy dla takich ludzi. ręce ci się trzęsą bo czujesz oddech dyrektora za plecami jak cię lustruje, a potem cię [usunięte przez moderatora] że ci się trzęsą przy kliencie. jedna pani mówi do mnie klientka ja pani współczuje!jaki tu zaduch nie da się oddychać smród butów to nie praca dla takiej ładnej i mądrej dziewczyny:) a ja nic na to. :( w ciągu kilku dni chudniesz kilka kilo dobrze że miałam z czego. a ci kurierzy z boti -faceci-każą dziewczynom pudła nosić z tira a on se fajke jara:( kto mądry ten liże tyłek dyrekcji i [usunięte przez moderatora] i wchodzi na stanowisko wyżej bez doświadczenia i wykształcenia! od razu! na początki mydlą oczy o awansach że trzeba się starać to ja obroty szybsze a potem cię powalają na ziemię z hukiem. to dopiero nauka jazdy bez trzymanki, radzę spróbować!bogsze doświadczenie gwarantowane. dyrektor po zawodówce ma w głowie tylko siano, zero uczuć wyższych, zero człowieczeństwa, o godziny skończenia pracy nie pytaj tylko tyraj, o suchej gębie i żołądku ściśniętym do kręgosłupa,a ten ci dyrek mówi że idzie z innym dyrkiem na pizzę do tego kpina z nas:( faceci rządzą boti a kobiety niewolnice boti, w hipermarketach tzn katowice, kraków,sosnowiec jest lepiej lżej mniej ludzi muzyczka leci obijasz się, inne sklepy w okolicach mniejszych miast, takie jak Dąbrowa G, Myszków, gorzej od 9-17 tyranko ludzi jak mrówków:) po 17 tyranko ładowanie butów z tira albo przemeblowanko, sklep twoim własnym domem oto och dewiza, w zawierciu spokojnie sklep żyje swoim życiem, piotrków i częstochowa również, luzik, kawka, czekamy na następną zmianę może pomogą jakos leci.

J&J - 2010-01-29 21:00:31 Ludzie, co Wy tu wypisujecie..pracuję tam już trochę i nie powiem,że wszystko jest w najlepszym porządku(nigdzie tak nie jest), ale bez przesady...Czepiacie się wykształcenia..ja podobnie jak z-ca kierownika mam wyższe wykształcenie i większość osób w moim otoczeniu takie właśnie ma...A jeśli chodzi o złe traktowanie przez przełożonych, to jeśli ktoś jest chamski i arogancki niech nie liczy na dobre traktowanie. Ale błysnąłeś [usunięte przez moderatora]. Nagle wszyscy w ng2 mają wyższe wykształcenie. hahaha śmiech na sali. A jeżeli chodzi o traktowanie to w ng2 jest tak - JAK SIĘ NIE DOSTOSUJESZ TO WYPAD. A to że ktoś[usunięte przez moderatora] że wszystko jest w najlepszym porządku to albo (usunięte przez administratora) albo jest z roldziny któregoś biurokraty.

J&J

Ludzie co Wy tu wypisujecie, już tochę tam pracuję i nie powiem,że wszystko jest w najlepszym porządku (nigdzie tak nie jest)ale bez przesady...Czepiacie się wykształcenia...ja tez mam wykształcenie wyższe i większość osób z mojego działu takie właśnie ma...A co do traktowania pracowników przez przełożonych, jak ktoś jest chamski i arogancki niech nie liczy na dobre traktowanie.

waldi

a czego nikt nie pisze o [usunięte przez moderatora] jaka to świnia chodzi i donosi na innych a sam całymi godzinami opierdala się i udaje że ciężko pracuje ja bym go pierrwszego wykopała bo niewiem za co on te pieniądze bierze, chyba za to że dobrze donosi i wazelinuje.

MELON

PRACA TAKA SOBIE, ALE WARUNKI I TRAKTOWANIE LUDZI TO TRAGEDIA. DO WC TRZEBA IŚĆ PRZEZ PODWÓRKO, BO KIEROWNICY I BRYGADZIŚCI ZAMYKAJĄ DŻRZWI SŁUŻBOWE, KIEROWNICY ZERO KULTURY PRZEDE WSZYSTKIM [usunięte przez moderatora] DZIEŃDOBRY ANI POCAŁUJ MNIE W [usunięte przez moderatora] CHODZI NABURMUSZONY I ZADAJE GŁUPAWE PYTANIA, Z RESZTĄ ZA DUŻO MOŻNA BY TU NAPISAĆ

jaki

praca nie jest taka ciężka, ale pracownicy sami sobie robią to ,że boja się [usunięte przez moderatora] czy kogo kolwiek.Ja do 11 stycznia tam pracowałam i gdyby nie sytuacja ,że zwalniaja dużo osób byłabym tam nadal

delete

MoI ZNAJOMI TAM PRACUJA I NIE NARZEKAJA Z TEGO CO WIEM WYPŁATA NA CZAS I JAK W KAZDEJ PRACY NIE JEST LEKKO ALE WIEKSZOSC ZNAJOMYCH ZADOWOLONA

Adelia

Też tam pracowałam.....do dzisiaj,gdyby nie atmosfera było by całkiem całkiem

Reżyser

To się takim zdjęcia robi lub nagrywa i zamieszcza w necie.

wywalili mnie

Z-ca Kierownika - 2009-12-18 06:12:25 Do wiadomości Pani [usunięte przez moderatora]. mam wykształcenie wyższe inż. Informatyk specjalność Korporacyjne Sieci Komputerowe. Przykro mi że nie potrafi Pani pogodzić się z faktem, iż nie dorosła jeszcze Pani do świata dorosłych i widzi wszystko w różowych okularach. To że pożegnaliśmy się z Panią było tylko i wyłącznie na Pani własne życzenie, skoro rodzice nie nauczyli Pani kultury (z całym szacunkiem dla rodziców) nikt na pewno teraz nie będzie Panią uczył. Niestety ale chamstwa nawet najbardziej liberalny kierownik nie będzie tolerował. Kierownik, o którym pisała Pani na początku swojej rozprawki również ma wykształcenie wyższe, a to czym jeździmy to jest tylko i wyłącznie nasz indywidualna sprawa. Czytając te żałosne wypociny wydaje mi się że Pani to raczej szkołę omijała szerokim łukiem. Życzę Pani samych sukcesów w różowym świecie, a w rzeczywistości pokory. Co do Twojej wypowiedzi to szczerze Ci powiem kolego że ludzie z magazynu mają lepsze wykształcenie od ludzi z biur już nie wspominając o samochodach bo przecież kierwonik powinien jakoś się prezentować w firmie a nie jak wywłoka wjeżdża na zakłada starym gruchotem i tak całe złomowisko na parkingu w firmie stoi. Aha jeszcze jedno pytanie mam bo widze że NG2 również pisze tu na forum - pytanie jest takie: dlaczego na nockach kierownicy śpią w swoich samochodach zaparkowanych na zakładzie??

taki jeden

Były pracownik - do wiadomości z-ca kierownika NG2. Oczywiście nie zgadzam się z tym co zostało napisane że każdy w ng2 to ma wyższe wykształcenie. Byłem tam poznałem dużo ludzi. Wiem kto ma jakie wykształcenie i to że ażdy ma wyższe to mydlenie ludzią oczu. Przecież cała kadra ludzi z biur to znajomi znajomych itd. Nie będę wymieniać nazwisk bo widze że to forum czytają i wypowiadają się frajerzy z NG2 z biur. Powiem wam wprost śmieszni kierownicy i biurokraci z NG2 znam wasze wykształcenia i lepiej się przyznać że dyhrektor ma zawodówke skończoną niż kłamać wszystkich !!! Co szczeny opadły z kąd to wiem?? haha [usunięte przez moderatora]KIEROWNICY I BRYGADZIŚCI - NA KAŻDEGO PRZYJDZIE PORA. A tak dla wszystkich którzy marzą o pracy w NG2 - sami zobaczycie jak tam jest i że długo tam nie popracujecie bo nie wytrzymacie.

Karolina U.

to nie ja proszę Pana

Z-ca Kierownika

Zostaw merytoryczną opinię o CCC S.A. - Polkowice

• Jak się pracuje w CCC S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy CCC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CCC S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CCC S.A.?

Kandydaci do pracy w CCC S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CCC S.A.