TIME SECURITY Sp. z o.o.

Opinie o TIME SECURITY Sp. z o.o.

MVM

Fajna firma, zarobki w porządku, kultura w pracy na poziomie. Można sobie zarobić w miarę spokojnych warunkach, przynajmniej u mnie ale różne się mogą miejsca trafić ale polecam popróbować

Spróbujemy się bliżej przyjrzeć sygnalizowanemu przez Panią problemowi. A przy okazji zapewniamy - naprawdę nie każdy chętny znajduje pracę w ochronie, i to z wielu powodów.

Rudy
@MVM

Właśnie też szukam pracy i może tu sie uda, gdzie moge cv wysłać?

@Rudy

Może Pan wysłać e-mail na adres: rekrutacja@time-group.com.pl lub zadzwonić bezpośrednio do DZIAŁU REKRUTACJI - od poniedziałku do piątku, w godz. 9:00-14:00 535 505 149.

grusza
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Do jakich miast aktualnie poszukujecie do pracy ?

@grusza

Wszystkie oferty można znaleźć bądź na naszym OLX'ie, bądź pod wskazanym wyżej numerem telefonu Działu Rekrutacji (który to sposób rekomendujemy ze względu na najwyższą aktualność posiadanych informacji).

Rex

Jak na razie firma jest ok co do ubioru wszystko nowe bardzo miła i kompetentna obsługa kierownik jest ok polecam ta firmę

@Rex

czyli niedługo tu pracujesz?

@Rex

a jak rozmowa?

@Matti

no kontekst by dość jasno na to wskazywał

@.

no ok, dopytałem tylko, a ty może powiesz jak wygląda rozmowa?

@Matti

szczerze, dawno to było, nie pamiętam już do końca...ale nic szczególnie trudnego, raczej postawowe pytania, nic czego trza się obawiać

okej, to spoko

@.

to mam nadzieję, że mi dobrze pójdzie

@Matti

powodzenia, będzie dobrze, nie ma się czym stresować, ani nic

Janusz
@.

A zarobki? Bo nic o tym nie wspomniałeś. Minimalna czy coś więcej?

K
@Janusz

Minimalna, nadgodziny wypłacane kwartalnie, chyba że przekroczysz 36h to do 25tego następnego miesiąca

bick
@K

a jak często bywają nadgodziny?

bick
@K

chociaż to pewnie zależy od obiektu, nie?

KaJo
@bick

na pewno nie wszędzie jest tak samo, więc to zależy gdzie będziesz pracować

KaJo
@bick

raczej musisz zapytać w rekrutacji o ten temat

pytanie
@KaJo

Czy można wybrać tzn czy jest opcja żeby pracować na obiekcie w swojej okolicy czy jak na końcu miasta to na końcu i już, z tematem do można się dogadać z ludźmi z pracy czy w ogóle jest kontakt z innymi pracownikami?

@pytanie

Dzień dobry. Poszukujemy pracowników na konkretne obiekty - albo tam, gdzie akurat rozpoczynamy realizację umowy o ochronę, albo tam, gdzie mamy doraźne zapotrzebowanie. Tak czy inaczej - oczywiście od razu wiadomo, gdzie będzie się pracować. Jeżeli więc konkretna lokalizacja Pani/Panu nie będzie odpowiadać, po prostu nie wyrazi Pani/Pan zainteresowania naszą ofertą pracy. Pozdrawiamy!

pytanie
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Mam jeszcze pytanie czy zdarzają się sytuacje zastępowania kogoś na innej lokalizacji i na odwrót czy można liczyć na zastępstwo?

@pytanie

Dzień dobry. Tak, jak w każdej firmie w tej branży i tej wielkości, takie sytuacje mają miejsce i wynikają chociażby ze zdarzeń losowych. Czasem zatem zastępstwa są nieuniknione.

grusza
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Czy takie zastępstwa zdarzają się tylko na terenie danego miasta?

@grusza

Różnie, ale jak już informowaliśmy - zastępstwa zdarzają się tylko w nagłych wypadkach, oczywiście za zgodą pracownika, po konsultacji z kierownikiem.

Tati

Znalazłam ofertę na pracownika ochrony z orzeczeniem, przynajmniej taki wymóg jest w ogłoszeniu. Z każdym stopniem przyjmą? To jest w ogóle zakład pracy chronionej czy nie? Czy czeka na status? Będę wdzięczna za informacje jak to wygląda.

@Tati

Tak, jesteśmy zakładem pracy chronionej. To, jaki stopień jest wymagany na określonym stanowisku, zależy od wymagań kontrahenta i zapisów umowy. A ogólnie - tak, przyjmujemy do pracy osoby z różnym stopniem orzeczeń.

Niestety, w tej chwili, w pobliżu wskazanej miejscowości nie dysponujemy obiektami, które podlegają ochronie. A najbliższa filia firmy znajduje się we Wrocławiu (ochraniane obiekty także w okolicach w Wrocławia).

Tom
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

@Pracodawca rozumiem w takim razie czekam na rozwój wydarzeń może się coś zmienić w najbliższym czasie dziękuję za odpowiedź

@Tom

znalazlem takie ogloszenie do wroclawia i w przypadku zainteresowania nalezy dzwonic. czy przed ewentualna rozmowa trzeba wyslac cv?

@Tom

ktos da znac ile mniej wiecej trwa zazwyczaj rekrutacja?

@kobe

bo jesli dobrze rozumiem to nie potrzeba miec doswiadczenia wedlug tego ogloszenia

@kobe

Na początek wystarczy telefon do firmowego Działu Rekrutacji.

@kobe

Staramy się skracać procedurę rekrutacyjną do niezbędnego minimum. Zazwyczaj obejmuje ona następujące kroki: telefon chętnego do Działu Rekrutacji - w razie akceptacji kandydatury oddzwania odpowiedzialny kierownik i umawia się na spotkanie - rozmowa z kierownikiem - badanie lekarskie i wypełnienie niezbędnych dokumentów.

@kobe

Na ogół doświadczenie nie jest wymagane, niekiedy jednak stanowi dodatkowy atut. Są również stanowiska, gdzie określonego doświadczenia wymagają kontrahenci.

przykladowo rekrutacja sie zamknela u mnie jakos w 2-3 tyg

@kobe

wiadomo ze na kazdy punkt moze byc inaczej ale nie mysle zeby to bylo dluzej niz miesiac

@kobe

tak czy inaczej tej rozmowy rekrutacyjnej samej w sobie sie nie musiz obawiac, atmosfera na niej byla naprawde w porzadku i wystarczy zebys sie dobrze zaprezentowal :)

kicc
@kobe

gdzie ta oferte widziales?

Pracownik Ochrony

Pomyślnie

Gdzie pracowałem

Tomasz

Firma Time zastanowiłaby się wkońcu nad podniesieniem stawki dla pracowników ochrony.Stawka na Wieczorku wynosi 17zł na rękę a ile jest na umowie...coś tu chyba jest nie tak...Braki w obsadzie coraz większe.Kiedyś dojdzie do takiej sytuacji,że nikt im nie przyjdzie do pracy.Jak zapłacą kary może wtedy oprzytomnieją.

Podsunełam mężowi ogłoszenie dla Szefa Ochrony. Pisało w ogłoszeniu że oprócz wynagrodzenia jest jeszcze atrakcyjny system premiowania pracowników. Może ktoś w takim razie jasno określić jak to się przekłada w skali msc? Ile można liczyć wynagrodzenia? Ludzie życzliwi o atmosfera w porządku?

Mezo

Chyba domyślam się o którym obiekcie mówisz. Nie wszędzie jest tak z grafikiem my sobie sami robimy grafik i często mamy na miesiąc dwa do przodu. Prawda słyszałam że grafik pojawia się nawet 30 ale to tylko tam gdzie robi kierownictwo bądź jego rodzina. @Pracodawca za pranie coś dołoźycie czy tym z agencji się nie należy? No i woda by się przydała bo jak na razie to tylko widzę że na jeden posterunek noszą ale tam to człowiek zatrudniony bezpośrednio chyba pod firmą.

@Mezo

O ewentualnym zapotrzebowaniu na wodę proszę informować odpowiedzialnego za dany obiekt kierownika. To w jego gestii leży poczynienie odpowiednich zamówień.

A jakie wynagrodzenie jest umowa o pracę czy może zlecenie system 12 czy 24

Koko
@Nowy

jeśli jest zlecenie to można potem przejść na umowe o prace czy sie zostaje na zleceniu?

nnn

jak już to 12 godzinne zmiany mialem ale moze to zalezec od obiektu

nnn
@Nowy

byly mozliwe i zlecenia i uopy

@Nowy

napisales system 12 lub 24 i zakladam ze chodzi o godziny. w tej branzy zmiany potrafia byc takie dlugie?

Aaa

Jakie argumenty w garści warto mieć przy negocjowaniu jak najwyższej pensji, czy stawki godzinowej? I to samo odnosi się w sumie do rozmowy o podwyżce. Co życzliwiej nastraja do tego pracodawcę?

Rudy
@nnn

to możesz wybrać czy ci proponują?

Dzień dobry. Wypowiedzi i opinii jest tu naprawdę sporo, dlatego dobrze wyrobić sobie własną. Zapraszamy i pozdrawiamy!

Jeśli przelew wykonany był w piątek, na konto powinien trafić w poniedziałek. Przypominamy jednak, że zgodnie z zapisami w umowie, wynagrodzenie płatne jest do ostatniego dnia każdego miesiąca, więc termin nie został przekroczony.

Mira
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

A z reguły kasa na koncie jest szybciej niż ostatniego czy sztywno trzymacie się tego dnia? Jeśli komuś bardziej odpowiada to może dostawać wypłatę do ręki?

@Mira

Na ogół wypłata pojawia się na koncie nieco wcześniej, ale to zależy od kilku czynników, np. tego kiedy wypada ostatni wolny weekend miesiąca. Co do formy wypłaty - w naszej firmie jest ona wyłącznie przelewana na konto.

Może Pan/Pani np. poinformować o zaistniałym fakcie odpowiedniego kierownika, bądź skontaktować się z firmowym HELPDESKiem.

Domiś

Czy w najbliższym czasiefirma organizuje jakie piknki dla pracowników? Tego typu jak niedawne wycieczki do Wisły, wigilijki na zamku, imprezki z pokazami itp.

@Domiś

Z całą pewnością, jeśli taki event będzie się miał odbyć, firma o tym poinformuje z odpowiednim wyprzedzeniem.

Domiś
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

O to super ze firma poinformuję bo już myślałem że te eventy to jakaś tajemnica czy też wydarzenia dla wybranych

Adi12

Oczywiście że nie informowali i dalej tego nie będą robić , odpowiedź z firmy to kolejna ściema zresztą jedna z bardzo wielu :))

Bolo

Zatrudniając pracownika z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności pracodawca ma możliwość ubiegania się o comiesięczne dofinansowanie kosztów jego płacy. Nieistotne ile osób niepełnosprawnych mamy zatrudnionych i czy jesteśmy zakładem pracy chronionej czy nie.

Naafiri

Czy w Mysłowicach znajduje się główna siedziba firmy? Zastanawiam się nad aplikowaniem na specjalistę ds. finansowych i chcę dopytać - czy wymagają wykształcenia kierunkowego?

Naafiri
@Naafiri

W jakich godzinach się tutaj pracuje w biurach?

@Naafiri

Tak, główna siedziba firmy TIME znajduje się w Mysłowicach, przy Placu Wolności 2. Biuro pracuje do godz. 15.00. Na stanowisko Specjalisty ds. finansowych nie wymagamy wykształcenia ściśle kierunkowego, aczkolwiek na ten moment rekrutacja na ww. stanowisko została zawieszona.

Ilona

W przypadku oferty na stanowisko Specjalistka ds. prawnych ile trwa ten wspomniany okres próbny? Bo napisali, że dopiero po nim jest część dodatków. I czy jest normalnie płatny tak jak reszta pracy w późniejszym czasie?

paweł
@Ilona

Na umowie o pracę miałem 3 miesiące okresu próbnego, co prawda na innym stanowisku. Podejrzewam jednak, że na umowie o pracę raczej właśnie takie 3 miesiące zazwyczaj obowiązują.

Jorek
@paweł

A potem jest umowa na określony czy od razu bez terminowo dają?

waldek
@Jorek

ja sie doczepie do pytania, bo chcial bym sie dowiedziec gdzie mozna znalesc czy sa ogloszenia aktualne?

waldek
@Jorek

i czy jak nie ma takich ogloszen to czy mozna poprostu do nich zadzwonic? albo email zeby wyslac cv bo jak ktos sie zwolni to moze wtedy sie przyda

Farfocel
@waldek

na ich stronie głównej masz normalnie ogłoszenia na time group jak cos tam jest to fajnie wypisane

@Farfocel

a możesz powiedziec coś wiecej na temat przebiegu takiej rekrutacji? ogolnie pytają o cos konkretnego, sprawdzaja bardzo czy raczej wszystko na luzie?

@Farfocel

a jakies uprawnienia trzeba miec? np. jakąś broń sie dostaje czy jak to tutaj wyglada?

@serio

Bronią w ochronie mogą posługiwać się (tam, gdzie jest to wymagane i dozwolone prawem) wyłącznie uprawnieni i przeszkoleni do tego pracownicy w ramach tzw. SUFO, czyli specjalistycznych uzbrojonych formacji ochronnych. Przy tym zadania te mogą realizować wyłącznie pracownicy wpisani na listę kwalifikowanych pracowników ochrony.

@serio

Kształt i przebieg procesu rekrutacyjnego w pewnej mierze zależą także od tego, na jaki konkretny obiekt odbywa się rekrutacja (szczegółowe wymogi kontraktu), natomiast firma ze swej strony stara się go maksymalnie uprościć - oczywiście na tyle, na ile to możliwe. Na ogół rekrutacja odbywa się w trzech etapach: wstępne zgłoszenie (zazwyczaj telefoniczne); osobista rozmowa kwalifikacyjna z kierownikiem, jeśli jest on zainteresowany kandydatem; badanie lekarskie i podpisanie wymaganych dokumentów).

Racuch
@serio

od siebie dodam, że jak przechodziłem przez proces rekrutacyjny to było to dosyć przyjemne i jako były pracownik mogę śmiało powiedzieć, że rekrutacja tutaj jest naprawdę okej. Wyżej został opisany typowo proces, natomiast wolałem dodać swoje trzy grosze odnośnie samej atmosfery :)

Racuch
@serio

Więc jedyna moja rada jest taka żeby podejść do tego na swój sposób i przedstawić się jak najlepiej ale zbytnio się nie stresować, bo nie ma czym. Ja od siebie daję plusa.

Gucio
@Racuch

a jak praca? duzo ma sie na glowie czy raczej standardowa praca w ochronie, mozesz powiedziec cos wiecej?

kosztus
@Gucio

To raczej zależy od dnia i tego co się dzieje, ale wydaje mi się, że to dosyć standardowa praca tak jak napisałeś

tanko
@kosztus

a jak patrza na orzeczenie o niepeln.? przejdzie to tutaj?

Daga
@paweł

I potem ci przedłużyli? Dobrze by było wiedzieć, czy są duże szanse, że się dostanie na dłużej potem pracę. Szukam pewnego czegoś. I na ile umowa potem jest?

@tanko

W jakim sensie "przejdzie to tutaj", bo chyba nie do końca rozumiemy sens pytania? Czy przyjmujemy do pracy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności? Tak, również.

@Jorek

Potem dostaniesz umowę tymczasowa. 2 dni urlopu za przepracowany miesiąc. Wypowiedzenie do 2 tygodni najdłużej bez względu na przepracowany u nich czas tzn. miesiące czy lata

torcik
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Z jakim stopniem niepełnosprawności przyjmują Państwo do pracy?

Wei
@torcik

a doświadczenie tutaj trzeba mieć?

@Wei

Niekoniecznie. To zależy od zajmowanego stanowiska i rodzaju posterunku.

neptun
@Wei

ja nie mialem ale to akurat takie ogloszneie mi sie trafilo, sa czesto wymagania ze trzeba miec doswiadczenie jednak

Baylon

wiesz może jakie to doświadczenie oczekują i czy na przykład jak pracowałem pół roku na ochronie to może być?

atleta
@Baylon

z tego co ja patrzylem byly ogloszenia w ktorych nie wymagali doswiadczenia, tzn bylo mile widziane wiec to ze masz pol roku to i tak dobrze

Sisi

Witam mam pytanko co z drugą częścią naszych wypłat bo słyszałam że jakieś pomyłki były

Krysia
@Sisi

Ale jak drugą częścią wypłat? To w ratach ta wypłata była czy co? Często takie pomyłki się zdarzają?

@Sisi

Wszystkie należności są wypłacane zgodnie z umowami, czyli do końca miesiąca.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Baku baku. Dlaczego mi nie wypłacono za marzec za 24 godz.przepracowane?

@Krysia

To zależy od kierownika co poda do kadr. Chcę się upodobac firmie to cie oskubie i poda mniej. Jak się nie będziesz szybko upominac o swoje to sami ci nie oddadzą. Szukają frajerow

Luiza
@Edek

Na jakiej zasadzie działa ewidencja godzin że sugerujecie, że kierownik może coś nazmieniać? Macie jakieś listy do wypisania na zasadzie kiedy była praca i ile godzin? Czy inaczej jest to liczone?

Zofia
@Luiza

Macie na obiekcie listę obecności którą podpisujecie zaczynając pracę i wpisujecie tam datę i ilość przepracowanych godzin ? podpisujecie się pod tym ?

Fredo
@Edek

Maksymalna ilość nadgodzin w roku kalendarzowym nie może przekroczyć 150h . Tyle w temacie tak mówi kodeks pracy.

Proszę o ewentualnych brakach wody informować odpowiedzialnego kierownika.

Asia
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Może tzw. kierownika Molde?

chętny do pracy

Czy ta firma przyjmuje do pracy w ochronie może też ludzi z symbolem 01 - U i 02 - P na orzeczeniu o st. niepełnospr. ?.

@chętny do pracy

Jesteśmy ZPCHR-em, więc tak - również.

Hulej

czy dostaje się tutaj jakiś mundur i inne potrzebne wyposażenie? trzeba do tego coś dopłacać ze swoich czy firma wszystko pokrywa?

Hulej
@Hulej

od razu dopytam tez ile mniej więcej czas rekrutacji tutaj wychodzi?

@Hulej

Tak, firma zapewnia niezbędną odzież identyfikacyjną, obuwie i wyposażenie zgodne z zapisami poszczególnych kontraktów.

@Hulej

Staramy się, aby proces rekrutacji przebiegał jak najsprawniej i ograniczał się do niezbędnego minimum. Meritum, po rozmowie wstępnej, zazwyczaj ogranicza się do rozmowy z kierownikiem, badania lekarskiego, wypełnienia pakietu dokumentów i wydania odzieży identyfikacyjnej.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

A płaci pieniądze z Kuźni z Bielska Białej pracownikom ze zlecenia?

MARKO
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

trzy lata pracowałem - w tej firmie ANI JEDNEJ PARY OBUWIA NIE OTRZYMALEM. A CO TO ZA UMUNDOROWANIE TISCHERT Z KRÓTKIM RĘKAWEM NA LATO I ZIMĘ........ AMEN.

Dzimi
@MARKO

Widać że główka boli czuli masz P02. Firma ma pełny zestaw umundurowania jesień, zima, lato. Jeżeli chodzi o buty kto zużył przyjeżdża do firmy do magazynu odzieży wymieniają na nowe. Marko bzdury wpisujesz ponieważ nie potrafisz się pogodzić że zostałeś zwolniony. Bardzo proszę nie wchodź na Forum bo od paru lat wpisujesz to samo czuli bzdury.

ochrona

Widziałem ofertę do pracy na olx i w sumie zastanawiam się nad doświadczeniem, kojarzycie czy tutaj nie ma wymogu doświadczenia? bo nie widziałem tego. A co do elastycznego grafiku to jak to wygląda?

@ochrona

Nic nie trzeba umieć. Oprócz słodzenia koordynatorowi. Co do elastyczności, to zależy jak będziesz potrzebny koordynatorowi w jego planach, na ustawienie zmian.

Madzia
@007

Ale zapewniają pełny etat? Czy przy tej elastyczności moze być różnie z godzinami? w ogóle to ile za h teraz dają?

serio

jestem tu nowy i szczerze to najpierw martwilem sie iloscia negatywnych komentarzy i narzekaniem ludzi ale serio? teraz dochodze do wniosku ze to moze nie z pracodawca jest problem skoro taki poziom soba tu prezentuja niektorzy pracownicy...

Ooo
@serio

A w codziennych kontaktach z koordynatorem, innymi ochraniarzami, czy osobami z biura, to jak z odnoszeniem się do siebie? I czy zapewniona jest jakaś minimalna ilość godzin w miesiącu, bo nie wiem, ile bym zarobił?

@Ooo

W codziennych kontaktach staramy się być dla siebie pomocni i życzliwi (choć ludzie to oczywiście tylko ludzie). A jeśli chodzi o ilość godzin - zazwyczaj i najczęściej oferujemy pełen etat.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

I nie płacenie za nadgodziny!

Zostaw merytoryczną opinię o TIME SECURITY Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TIME SECURITY Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 413.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 77 to opinie pozytywne, 89 to opinie negatywne, a 101 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TIME SECURITY Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TIME SECURITY Sp. z o.o.