TIME SECURITY Sp. z o.o.

Opinie o TIME SECURITY Sp. z o.o.

Halina Nowy wpis

Się wam nie podoba to się zwolnijcie, a nie wam tylko źle. A pani Asia będzie mniej roboty z tymi telefonami miała co tylko dzwoniom i dzwoniom. Matko bosko!!

mario79 Nowy wpis

Milo wspominam prace tam. Jedno z niewielu miejsc gdzie poczulem sie doceniony. Pewnie gdyby moj stan zdrowia sie nie pogorszyl to nadal bym tam byl. pozdrawiam.

Gumiś

Cześć, macie może jakieś przyjęcia na stanowiska biurowe?

Gumiś
@Gumiś

ewentualnie jakby ktoś jeszcze udzielił informacji w jakich godzinach biuro jest tutaj czynne

@Gumiś

Biuro Firmy jest czynne codziennie w godzinach: 8:00-15:00. Rekrutacja na stanowiska biurowe jest prowadzona zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem.

Lem
@Gumiś

A znalazłeś jakieś ogłoszenia że pytasz?

Lem
@Lem

Jeszcze bym dopytał czy tutaj sie można zatrudnić na niepełny wymiar godzin?

@Lem

Jeżeli specyfika obiektu na to pozwala, a kierownik nie ma zastrzeżeń, to tak - zdarzają się także umowy na niepełny etat.

Csa
@Lem

Po ofertach patrz będzie najszybciej

ponder
@Csa

gdzie najlepiej sprawdzać do was oferty?

@ponder

Najwięcej naszych ofert jest najprawdopodobniej na portalu OLX.

Jaga
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

A teraz jest jakieś zapotrzebowanie, bo w sieci nic nie udało mi się na ten temat znaleźć? Jeśli chodzi o wymiar całego etatu to jaka jest przewidziana pensja? Jestem chętna od zaraz na pracę w biurze, więc proszę o kontakt.

@Jaga

Nie, w tej chwili nie rekrutujemy na żadne stanowiska biurowe.

Karnawał
@Jaga

O takie kwestie jak szczegółowa wysokość wynagrodzenia najlepiej pytać na rozmowie bezpośrednio, wątpię że tutaj ktoś będzie konkretne liczby podawał

WA
@Karnawał

No, ale to nie jest chyba żadna tajemnica? Nie rozumiem takiego podejścia. Firma wypowiedziała się, że na tą chwilę nie rekrutują na stanowiska biurowe. A gdybym wysłała cv właśnie na etat biurowy to oddzwonicie do mnie Państwo w pierwszej kolejności, gdy pojawi się wolny wakat?

indyk
@WA

no nie jest tajemnica, ale jednak stawki się różnią i od stanowiska, i od doświadczenia więc nie wiem na ile by to było miarodajne info

@WA

Jeżeli Pani kwalifikacje i doświadczenie wynikające z CV byłyby tymi, których firma w danym momencie oczekuje, to oczywiście - Pani kandydatura również byłaby brana pod uwagę.

Nowy wpis

@indyk

W tym, że oferowana wysokość wynagrodzenia jest podawana/uzgadniana podczas rozmowy rekrutacyjnej, nie ma przecież nic nadzwyczajnego. Trzeba choć trochę poznać Kandydata, ocenić jego osobowość, doświadczenie, możliwości i oczekiwania. W najgorszym razie, gdy zaoferowane warunki nie satysfakcjonują którejś ze stron, nie dochodzi do podpisania umowy.

joł

hej, czy przyjmują tu studentów dziennych? zakładając że mam dość luźny grafik i dałbym rade to pogodzić jeśli miałbym elastyczne godziny pracy? pzdr

joł
@joł

a no i jakby ktoś dał znaka jaka umowa wtedy przysługuje bo fajnie jakbym mógł mieć zlecenie

Csa
@joł

Zlecenie jak najbardziej wchodzi w gre

ponder
@Csa

ej a studentów zatrudniacie?

indyk
@ponder

jasne, czemu by mieli nie zatrudniać

Nowy wpis

@indyk

Zgadza się, studenci także mogą u nas znaleźć zatrudnienie.

Pracownik Ochrony

Pomyślnie

Gdzie pracowałem

Nergal
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Jak złożyć skargę do PIP?!

Witam wszystkich ja osobiście nie mogę powiedzieć złego słowa o TIME GROUP Sp. z o.o. pracowałem tam przez rok jako koordynator obiektowy wszystko na czas wypłata 3,4 dni przed terminem telefony odbierają szanują człowieka nadgodziny co do złotówki się zgadzają wiec jeśli się komuś nie chce to proszę nie narzekać ze coś jest nie tak trzeba szanować pracę i tyle a jak ktoś pije w (usunięte przez administratora) to się nie dziwie ze kogoś zwalniają z całego serca polecam ta firmę uczciwa rzetelna i wszystko na czas normalni ludzie z podejściem do człowieka pozdrawiam wszystkich i Firmę Time Group Sp. z o.o.

@Marcin

Trolu z biura! A co powiesz o tym co ludzie tu piszą? Tymczasowe umowy, śmieciówki jakieś, nadgodziny na działalność gospodarczą? Więcej? Traktowanie niepełnosprawnych jak pełnosprawnych? A i zanizone pensje według obowiązujących? Wygląda że trole firmowe zaczynają tu mącić. Śpi... na ich stronę firmową!

SS
@Marcin

A świstak siedzi i zawija!

XG
@Marcin

Chwaląc pracodawcę pisze Pan o wypłacie przed czasem i skrupulatnym rozliczaniu nadgodzin. A na czym w praktyce polega możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (także w oparciu o finansowanie kursów i szkoleń)? Na taki zapis trafiłem w ofercie, na którą mogę słać CV. W ofercie na Strażnika Pracownika Ochrony.

Stefan Batory

@XG

Witem nie mogę się wypowiadać bo już nie pracuje w tej firmie pozdrawiam

SS

kris kwalifikowany

A u mnie trochę inaczej. Idealnie na pewno nie było, ale wypłaty faktycznie na czas, kierownik normalny, do dogadania, na obiekcie też grafik spoko, umundurowanie ok. Były też jakieś paczki na wigilię dla dzieci, a dla najlepszych pracowników wyróżnienia i wycieczki jednodniowe. Z minusów dwie umowy, brak dofinansowania, a szkolenia to tylko bhp było porządne. Z tym że ja już miałem KPO, to nie wiem jak z tym tutaj.

Halina
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Nie macie co robić tylko firmę szkalować? Pani Asia się stara i telefony ciągle odbiera bo dzwoniom cały czas i jeszcze źle im tylko! I że jeden telefon tylko jest to też źle a kto ma odbierać jak pani Asia tylko jest to czasami nikt nie odbiera bo zajęte nie! Chamstwo tylko tu.

Kristoferson

Pytanie do państwa firmy. W ogłoszeniu na miasto Łódź piszecie państwo że wymagane orzeczenie o niepełnosprawności. Ale wcześniej radzicie żeby wejść na waszą stronę. Wchodzę więc, a tam cyt. "również z orzeczeniem o niepełnosprawności". Dotyczy kilku miast. Jak to rozumiec? To wymagane, czy nie wymagane? Jeżeli wymagane to proszę to zmienić na swojej stronie.

@Kristoferson

Dzień dobry. Sprawdziliśmy i faktycznie - były dwa ogłoszenia: w jednym z nich było napisane, że orzeczenie o niepełnosprawności jest wymagane, w drugim - że mile widziane. Przepraszamy, oczywiście zaraz to skorygujemy. Dziękujemy za zwrócenie uwagi.

Kristoferson
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Jakie dwa ogłoszenia? Ja piszę że na waszej stronie pracownik niekwalifikowany w mieście m.in. Łódź jest mile widziane. Bo na olx to tylko wymagane. A wiecie wy że to dyskryminacja i że jest zakazane?

Wiktor
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Lolo

Ty jednak jak piłeś to nie pisz. Umowa o pracę co miesiąc nowa? Umowa pięć lat w firmie ochrony? Jaka? zlecenie, o pracę? Firmy ochrony dobre? Gdzie? Wszystko się zwija. Firmy rezygnuja z ochrony, albo swoich stawiają ludzi. Bo nie chcą inwalidów co im dają z firm ochroniarskich. Płacą kasę, a tu im dziadków z grupą dają.

Moravecky

Firma słynna się robi! Przetargi po najniższych cenach, a później schorzenia specjalne i grupy! Dziwne umowy, nadgodziny nie wiadomo jak rozliczane. Jak tak traktują ludzi jak tutaj ten z biura to nic dziwnego że ciągle ich szukają. A i nie ma takiego zawodu jak strażnik. Jest pracownik ochrony! Kwalifikowany z wpisem na listę kpof i niekwalifikowany, bez wpisu!

Nie sądzę ,że wszedzie to samo.Rynek branży firm ochroniarskich jest bardzo duży.I są oferty lepsze od firmy time.Kto chce to znajdzie pracy o lepszych warunkach i wynagrodzeniu a przede wszytkim socjal(wczasy pod grusza,premie).W firmie time nie pozwalaja iść na urlop tylko wypłacają za niego.

Tadek
@Andrzej

Cała branża bazuje dziś na inwalidach. Oprócz obiektów typu galerie itp., albo tam gdzie sobie nie życzy zamawiający. Co dziś znaczy wpis na listę? Nic! Nie ma egzaminów. Może być po kursie i nic wiedzieć. Bo nikt nie sprawdza tej wiedzy. Od broni się wszędzie odchodzi. Nie opłaca się robić osobno pozwolenia bo stawki takie same. Socjal? Ludzie co wy, odmrozili was po trzydziestu latach z (usunięte przez administratora) Premie? Za co, gdzie? Na handlówkach za ujęcia może? No to podajcie nazwy tych lepszych firm! Jakieś duże? Solid, juwe? Też inwalidzi prawie. Branża już to dno kompletne.

Halina

Time security to najlepsza firma na slunsku a moze w całej Polsce. Jakby tak nie było to do pani Asi tyle telefonów co dzień by niebylo z całej Polski, dla tego często jest zajęte abo nikt nie odbiera! Chętni dzwonią z całej Polski po pracę! Dej Boże zdrowie pani Asi do tych telefonów ciągle!!!

Trevor

Śląsk to polecam Impel. Bez żadnej grupy przyjmują normalnie. Nikt się nie czepia, żadnych kar itp. Może się nie ogłaszają, ale jak szukasz to polecam wejść.

MC

No ja się wlasnie zastanawiam co dziwnego jest w tych umowach. Napiszcie jasno, jakie umowy oferuje firma. Piszecie, że są odnawiane co miesiąc - czyli umowa zlecenie? Ciekawi mnie też, czy jest szansa uzyskać ją na dłuższy okres czasu niż miesiąc.

Pudel

No to znaczy jakie? Ciągle ludzi szukają w całej Polsce. Co jest nie tak z tymi umowami?

@Pudel

Szukamy pracowników na terenie całego kraju, ponieważ ochraniamy obiekty w całej Polsce. Mamy kilka filii w różnych miastach: Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Warszawie. Siedziba główna i biuro firmy mieści w Mysłowicach.

Hans

Nie to żebym chwalił ta firmę, ale nikt 'tych lepszych' firm nazw nie chce podać. Polecam ogłoszenia na olx śledzić. Czasami szukają normalnych też.

Hans
@Tadek

Ja ten wpis olalem już. Robić kursy co pięć lat, na razie kilkaset złoty, a będzie ponad tysiąc. Badania 480 zł u mnie kosztują,co dwa lata. Obiektów z bronią prawie nie ma. A i tak musisz robić jak wpis robisz później sam i prawie nie ma zdawalnosci. A w finale dowiesz się że roboty nie ma bo grupy nie masz! Nikt już dawno nie robi tych kursów bo po co? Tylko grupa i najniższa krajowa, umowa na rok, jak grupę masz oczywiście. Żadnej stabilności. Dno.

Krycha
@MC

Już Ci tłumaczę co dziwnego jest w umowach.Umowa która jest najczęstszą to umowa o pracę tymczasową, gdzie okres wypowiedzenia jest tygodniowy i urlop jest liczony równe 2 dni na miesiąc. Czyli na urlopie w skali roku jesteś stratny 2 rocznie w stosunku do umowy o pracę. Żeby nie dać stałej umowy to średnio co ok.dwa lata dają nową umowę w innej spółce. Nadgodziny są wypłacane bardzo często co kwartał. Umowy na nadgodziny są podpisywane z firmami conajmniej dziwnymi,aktualnie jest to firma doradztwa finansowego z Mysłowic. Oczywiście stawki są bardzo mocno zanizone,jest to ok.16zl.na godz.Te firmy zresztą są zmieniane przynajmniej raz w roku. Ciekawą rzeczą jest to,że na nadgodziny jest też.samozatrudnienie,tzn.ze podatek od kasy musisz rozliczać sam. No cóż, jeśli komuś pasują takie kanty.. To w time drzwi otwarte...

@Andrzej

Rynek firm ochroniarskich to był bardzo duży z kilkanaście lat temu. Jak nie było najniższej na umowę zlecenie, a ludzie pracowali za 3 zł na godzinę, a z licencją 5. Większość małych firm upadła. Zostały duże konsalnet, solid, impel. A tu już z grupą tylko prawie. Więc nie pisz głupot.

@Krycha

To jak oni zatrudniają? Przez agencje pracy tymczasowej? Umowa o pracę tymczasową dotyczy chyba takich agencji? A samozatrudnienie to już całkowicie dziwne.

****

(usunięte przez administratora) typie litości! Firmy co udają ochronę, zatrudniają ludzi co udają pracowników, klient udaje że płaci, pfron daje kasę. A chodzi o zniżki na ubezpieczeniu, glównie od pożaru. Ciecie są po to żeby centralkę p. poz. obsługiwali. Wydać klucz, informacji udzielić, jakaś szatnia, a teraz to orzeczenia na problemy z głową przyjmują. Sztuka to jest sztuka. A ty (usunięte przez administratora) tu jak po pijaku. Wszyscy dobrze wiedzą że to rabota dla Pana Heńka co krzyżówki rozwiązuje i telewizor ogląda. Ale ważne że grupę ma.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Praca na umowę o pracę tymczasową. Przedłużana co parę miesięcy. Omijajcie prawo jak chcecie. Nadgodziny płacone przez inną firmę w innym terminie. Nie zapłaciliście za prace w nocy a mam w umowie 20%wiecej. Nie wyplaciliscie minimalnej pensji którą obecnie obowiązuje. Przystosowanie stanowiska pracy dla osoby niepełnosprawnej brak. Krzesło na 24h pracy jak z klasy na 45min lekcyjnych. Brak wsparcia przelozonego. Nie ma czasu zawsze zalatany. brak informacji o przywilejach. Nikt nic nie wie. Wszyscy mają nas gdzieś tylko zapi..,.ć Tym wszystkim powinna się zajac inspekcja pracy i sąd pracy. Powinno się ukrucić takim firmom. Jesteście wyzyskiwaczami chorych ludzi którzy są zdania na waszą łaskę. Ciągle zastraszanie bo wszystkich zwolnią. Trzeba zrobić z tym porządek.

Klaus schab
@Anonim

A jakieś refundacje, co się tak nimi chwalą, leków, sprzętu? Umowa o pracę tymczasową? To time security to agencja pracy tymczasowej? Co to jest? Rotacja duża?

Heniek
@Andrzej

Duży rynek firm ochroniarskich? Dobrze się czujesz? Podaj nazwy! Ludzie są zwalniani, firmy się zamykają.

WP

Umowę o pracę dają, jak można zauważyć w ogłoszeniu na Strażnika Pracownika Ochrony. Tylko, że nie wiadomo na ile czasu. No chyba, że sam coś więcej o tych umowach napiszesz?

Krycha

Np.SKY ONE to spółka Time która jest agencją (usunięte przez administratora) tymczasowej, wcześniej to się nazywało NEXT. Takich dziwnych rzeczy to tam jest o wiele więcej, np.busiki kupione z PFRON którymi zwykli pracownicy nie pojadą,tylko są wykorzystywane na biurowe wyjazdy integracyjne.

@Anonim

No piękna laurka! Firma roku normalnie!

Moravecky
@Moravecky

Brawo za odwage

Ł.J.

Cześć wszystkim, chciałem rekrutować do tej firmy i znalazłem ostatnio ogłoszenie które mi odpowiada. Pracę mogę zacząć jednak dopiero od maja i zastanawiam się, czy składać cv... Myślicie że jeśli rekrutacja pójdzie sprawnie, to i tak zaczekają na mnie do maja? Nie ukrywam, że zależy mi dość mocno na tej (usunięte przez administratora) Jak myślicie, idą tutaj na ręke w takich sprawach? Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi

Ł.J.
@Ł.J.

Jeszcze jakby ktoś odrazu napisał pare zdań o rekrutacji to byłoby super :D

@Ł.J.

Wydaje się, że w takim wypadku jednak lepiej będzie dzwonić w okolicach połowy kwietnia. Nawet jeśli teraz będą jakieś wakaty, trudno aby firma trzymała je "zarezerwowane" aż do maja. Z kolei, jeśli w tej chwili nie będzie wolnych miejsc, do maja jeszcze sporo może się wydarzyć, w sensie podpisania nowych kontraktów. Słowem - chyba praktyczniej figurować na aktualnej liście rekrutacyjnej.

Njubal
@Ł.J.

Tez chetnie jakies opinie poczytam szczegolnie od nowych pracownikow, np. jak wrazenia na poczatku (usunięte przez administratora)

@Njubal

To może na początek poczytaj tych starych! Opinie swierzakow chcesz czytać? Jak nie wiesz jak znaleźć to : przewiń w dół strony!

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Bajek nie opowiadaj kobito! Jaki kontrakt? Wy tylko na przetargi liczycie, oczywiście poniżej kosztów. A później umowa tymczasowa, jakieś śmieciówki i inne. Miód malina ta wasza "firma"!!! A z jakich powodów wciąż brakuje wam pracowników?

AB
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

A jak mowa o rekrutacjach, to ja szukam info o (usunięte przez administratora) strażnika pracownika ochrony. Ile taka rekrutacja trwa, chodzi mi o czas od pierwszego telefonu do finalnej decyzji o zatrudnieniu? To kwestia kilku dni, tygodnia, czy kilku tygodni.

@AB

ML

Czy firma w ogóle rozpatruje takie aplikacje złożone po czasie? Bo akurat 4 miesiące temu szukali pracownika i chciałbym jeszcze dosłać dokumenty. Oferowali wtedy, aż 3 rodzaje umów i chciałbym wiedzieć od czego zależy jaką się dostanie. Jak się zdarzy, że zna ustawę o rehabilitacji osób niepełnosprawnych to jeszcze będę z jej znajomości przepytywany podczas rekrutacji?

@ML

Jeśli chodzi o specjalistę ds. finansowych, to rekrutacja na to stanowisko już się zakończyła. Można oczywiście przesłać swoje CV, ale zgłoszenie może pozostać bez odzewu, jeśli dana oferta (usunięte przez administratora) nie jest już aktualna. Co do kwestii umów i pozostałych szczegółów, wszelkie kwestie zatrudnieniowe są dokładnie omawiane podczas procedury kwalifikacyjnej. Jej kształt i przebieg zależy oczywiście od tego, na jakie stanowisko się aplikuje.

Njubal
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Podsumowując i tak warto spróbować bo nic się nie straci, a można jedynie zyskać! :-)

@ML

To proste! Dostaniesz wszystkie trzy rodzaje! Cieszysz się? Umowa o pracę tymczasową, zlecenie, umowę na działalność na nadgodziny! Przepytywany to będziesz czy masz grupę specjalną na zaburzenia psychotyczne przykładowo! Też fajnie nie?!

@Njubal

Można też zyskać kontrole z urzędu skarbowego, jak podatku nie odprowadzisz od tych nadgodzin na działalność gospodarczą!

ZielarzZpieprzem

Firma pomyłka. Wystawiają ogłoszenie o etat który tak na prawdę nie wiedzą czy mają. A jak stwierdzą że mają to nie do końca są pewni tego gdzie ten posterunek się znajduje. Jakby oferta była pisana w wariatkowie na wariackich papierach. U nich Sól i W. Górka to jedna i ta sama miejscowość. W wyniku czego jednego wysyłają w pole i się śmieją a drugiego na rozmowę o pracę. Choć i to jest naciągane. Całe te ochrony to cyrk na kołach i casting, a nie rekrutacja.

@ZielarzZpieprzem

W ogłoszeniu o treści: "Strażnik Pracownik Ochrony - Węgierska Górka/Zwardoń/Sól (woj. śląskie)" jest podanych kilka miejscowości, ponieważ rekrutacja z jednej niewielkiej miejscowości niekiedy nie przynosi rezultatu. Po prostu jest zbyt mało kandydatów, a przecież są osoby gotowe dojeżdżać. O tym, gdzie konkretnie znajduje się dany posterunek, kandydat jest informowany podczas wstępnej rozmowy telefonicznej.

@ZielarzZpieprzem

Na warjackich papierach to cała firma jest, albo jakaś pralnia.

Na olx jest ogłoszenie z firmy time security że potrzebują do pracy kwalifikowanego pracownika ochrony do Katowic.Jest podany numer do kadr.Od tygodnia się tam próbuje dodzwonić i nikt nie odbiera telefonów.Porażka!!

@Kasia

Dzień dobry. Na wszelki wypadek podajemy raz jeszcze prawidłowe namiary: REKRUTACJA / od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-14:00, pod nr. tel. +48 535 505 149. Można też wysłać maila z prośba o kontakt pod adres: rekrutacja@time-group.com.pl

Toliver

No wlasnie tez jak w trakcie rekrutacji dzwonilem sie o cos dopytac to odebrali bez problemu .Zreszta co to za problem napisac maila z prosba o kontakt jak nie odbiora raz czy dwa

@Toliver

Od ciebie to odbierają nawet jak nie dzwonisz, w głowie swojej głosy słyszysz.

Dejnik@

Witam, firma posiada jakieś obiekty na terenie Gdańska? Czy jest szansa na zatrudnienie bez orzeczenie? Kwalifikowany POF.

@Dejnik@

Dzień dobry. Niestety, nie - na obiekt w Gdańsku kontrahent nie wymaga zatrudnienia osób z kwalifikacją.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Za to wy orzeczenie i bez doświadczenia!

Mundurowy

Cześć, ktoś z was może kiedyś aplikował i orientuje się jak sprawnie to tutaj idzie? można jakoś w miarę szybko znaleźć pracę czy to się wlecze bez końca?

HM
@Mundurowy

Napiszcie pare słów o rekrutacji Proszę

Heniek
@Mundurowy

Dzwonisz na ogłoszenie, pytają jaką masz grupę. Idziesz na obiekt w twoim mieście wypełniasz papiery. Jakiś lekarz i wsio. Niestety z całej Polski na jeden numer dzwonią. Praca tylko dla inwalidów. Dziwne umowy, dziwnie płacone nadgodziny. Na jakąś działalność gospodarczą. Poczytaj tutaj. Firmy tylko inwalidów szukają, to lepiej poszukać czegoś innego. Bo tu to można tylko problemów sobie narobić. Nie polecam.

Toliver
@HM

Co tu mozna pisac? Rozmowa rekrutacyjna u mnie minela szybko, pytania typowe wiec na pewno nic cie nie zadziwi

XY
@Heniek

Faktycznie przy ofercie na Strażnika, Pracownika Ochrony w wymaganiach znalazło się orzeczenie o niepełnosprawności. Ale co dziwnego zauważyłeś w umowie? Podają, że umowa o pracę.

hial

Na pewno jakies opinie tutaj znajdziesz tez o lodzi, wystarczy troche poszukac.

Pudel

Dlaczego na olx jest napisane umowa o pracę, a w treści ogłoszenia mowa jest o jakiejś umowie? Czyli nie koniecznie jest umowa o pracę?

@Pudel

Skoro jest podana umowa o pracę, to właśnie o taki typ umowy chodzi.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Ale na górze jest umowa o pracę, a później mowa o umowie, dlaczego tak jest napisane, po co? A na nadgodziny umowa w innej firmie, czy jak? Od was to mozna się czegoś dowiedzieć w ogóle?

Kinia

Taki strażnik u was w firmie ile może zarobić. Napewno pieniądze zależne są od ilości godzin więc jakby ktoś napisał ile wychodzi godzin w miesiącu i jakie wynagrodzenia byłbym wdzięczny ponieważ jestem zainteresowany ofertą w Katowicach. Umowa określona była jako o pracę a tu czytam, że umowy co miesiąc? Tzn firma też zatrudnia na zlecenie bo umowa o pracę nie może być w nieskończoność przedłużana o miesiąc....Na zleceniówke jest więcej płatne?

Alexandra

Pytanie do państwa z firmy, czy ogłoszenie na terenie Łodzi to tylko z orzeczeniem? Ja pracowałam i mam doświadczenie, ale bez grupy, to dzwonić, czy nie ma po co?

@Alexandra

Jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej, więc mamy określone obowiązki z tym związane. Dlatego też osoby z orzeczeniem są przez nas poszukiwane. Nie są jednak jedynymi pracownikami rekrutowanymi. Zatrudniamy także osoby z kwalifikacją, ale nie tylko - wszystko zależy od warunków podpisanego kontraktu, typu obiektu, oczekiwań konkretnego kierownika itp. Wszelkie szczegółowe informacje powinna Pani uzyskać podczas telefonicznej rozmowy wstępnej.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Dlaczego nie można tutaj dostać odpowiedzi? Obowiązek jest taki że jak ktoś pisał 50% to zpchr. A wy zatrudniacie tylko z grupą, również jak ktoś pisał wymagając w pracy sprawności. I znowu lanie przez was wody i omijanie tematu. Pytanie jest proste: Dlaczego zatrudniacie ludzi tylko z orzeczeniem? Sprawdzałem, w każdym wymagane orzeczenie, więc nie kłamcie! Jak wam się pytania nie podobają to po co tu piszecie? Macie bardzo negatywną opinię firmy co jedzie tylko na inwalidach i wasze pisanie tylko tu ludziom to potwierdza.

Zostaw merytoryczną opinię o TIME SECURITY Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TIME SECURITY Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 403.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 260, z czego 74 to opinie pozytywne, 85 to opinie negatywne, a 101 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TIME SECURITY Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TIME SECURITY Sp. z o.o.