TIME SECURITY Sp. z o.o.

Opinie o TIME SECURITY Sp. z o.o.

Sandman

Widzę że time security robi się znane. Nie tylko w Europie, ale i w Azji. Do pracy chcą się dostać Ukraińcy, Nepalczycy, ciekawe kto jeszcze? Ale niestety pracodawca im nawet tu odpisać nie chce. Jawna dyskryminacja to przecież jest! He, he.

Adrian

Wiecie, że szefa ochrony do Mysłowic szukają? Z prawem jazdy kat. B, aktualnym wpisem na listę kwalifikowanych pracowników ochrony i doświadczeniem. Co mi możecie powiedzieć o pensji na tym stanowisku? I dlaczego nie obsadzono wakatu kimś z dotychczasowych pracowników? Nie ma tu zwyczaju awansować pracowników?

Tola
@Adrian

Jest jeden kandydat na Wieczorku ma predyspozycje z tego co wiem podobno był sztygarem na kopalni.

Łysy
@Tola

Ja proponuję z Wieczorka dowódcę z rana pana J. Nadaje się do rządzenia i poniżania ludzi. Ubliża im ,drżę się po nich,wiecznie muchy w nosie ma.Nic mu nigdy nie pasuje. Nadaje się do rządzenia za wszelką cenę byle do przodu .

Cila
@Adrian

Mam pytanko można mieć wykształcenie na szefa ochrony podstawowe lub zawodowe. Bo w niektórych firmach ochraniarskich dowódcy zmiany muszą mieć minimum średnie wykształcenie

@Cila

A co ci daje to średnie wykształcenie? Lepiej zeby to był ktoś co zna się na ochronie i pracował jako szeregowy pracownik wcześniej, po prostu wiedział o co chodzi. A nie później nie wie jak grafik zrobić i posterunki obsadzić. Bo pisać i czytać to każdy chyba umie, chociaż i wtórni analfabeci się zdarzają. Przecież nie wezmą kogoś co jest zielony tyko ze ma średnie a nawet wyższe wykształcenie.

@Cila

Dzień dobry. Tak, na stanowisku Szefa Ochrony jest wymagane wykształcenie średnie.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Rozumiem. Tu już koledzy wysuwali wcześniej odpowiednie kandydatury. Ale czy dobrze rozumiem, że najpierw są wewnętrzne rekrutacje, a dopiero później, jak we własnych szeregach nie znajdą Państwo odpowiedniej osoby, to szukacie pracownika spoza firmy? I na jaki czas zawierana jest u Was umowa o pracę?

Paulina

Czy kobiety w Łodzi też? Czy ile godzin pracy? Nadgodziny zgodnie z prawem, czy na umowę zlecenia w innej firmie? W święta praca też? Jakieś dodatki wtedy? Wymagana grupa, a jak ze sprawnością? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Smoked weed

Czy w firmie respektuje się prawa osób (usunięte przez administratora) i transgender? Czy są jakieś dodatki? Czy nie są takie osoby dyskryminowane płacowo?

Pracownik Ochrony

Pomyślnie

Gdzie pracowałem

Mikolaj

Pojawiło się ogłoszenie o pracy w Łodzi, umowa o pracę, wymagane orzeczenie. Mam więc pytanie czy bez orzeczenia na inną formę zatrudnienia np. umowa zlecenie jest możliwość zatrudnienia bez orzeczenia. Firma i tak jest wtedy do przodu, nie płaci za urlop, zwolnienie. Ktoś może coś wie? Jest sens w ogóle dzwonić?

Szanowny Panie, zerknęliśmy na wspomniane ogłoszenie i w jego treści zamieszczone jest wszystko, co konieczne. Ponieważ w Łodzi nasza firma ochrania kilka obiektów, ogłoszenie jest wystawione ogólnie na Łódź. Specyfikacja pracy jest również zależna od obiektu, a taki najlepiej zna odpowiedzialny kierownik, który na drugim etapie informuje szczegółowo o charakterze konkretnego obiektu. Nie każda rekrutacja odbywa się jednoetapowo. W treści jest również zaznaczone, że prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny - podczas rozmowy otrzymuje Pan wszystkie pożądane informacje. Dodatkowo, w ogłoszeniu jest wyraźnie zaznaczona informacja: UMOWA O PRACĘ ORAZ PEŁEN ETAT (ilość godzin w tymże jest zmienna, bo zależna od danego miesiąca).

Riko

Filtra jak każda ja nie narzekam pieniądze zawsze na czas z kierownictwem można się dogadać warunki pracy zależą od obiektu

venti
@Riko

czyli mówisz że generalnie warto spróbować, a orientujesz się może czy pracownikom przysługuja jakieś dodatki/bonusy?

zadowolony
@venti

jest kilka fajnych benefitów, zależy co cię najbardziej interesuje ja np korzystam z paczek bożonarodzeniowych dla swoich dzieciaków, można też wypracować całkiem fajną premię uznaniową

edgar
@zadowolony

premia uznaniowa to jedna z tych premii co sam sobie musisz ją wyrobić czy jakoś zespołowo się liczy?

@edgar

Nie, nie zespołowo, choć oczywiście zgrana praca całego zespołu może mieć przełożenie także na gratyfikacje indywidualne. Ale premię uznaniową wypracowuje się jednak samodzielnie.

pigment
@zadowolony

paczki świąteczne u was przysługują tylko pracownikom, którzy mają dzieci czy samotnik też może na coś liczyć?

@pigment

Paczki świąteczne otrzymują tylko dzieci. Oczywiście, dzieci samotnych rodziców także.

To dla takich osób bez dzieci nic nie ma? Czy ogólnie rzecz biorąc są premie świąteczne dla wszystkich? Mam tu na myśli kasę albo bony, dla mnie bez różnicy ;) Jak kwotowo to wypada ewentualnie?

Anonimek

Pojawiło się ogłoszenie w Łodzi. Wymagane orzeczenie, jest umowa o pracę. Czy jest szansa dla osoby bez na umowę zlecenie? Przecież firma jest i tak do przodu na urlopie, zwolnieniu itp. Warto w ogóle dzwonić? Ktoś coś wie?

@Anonimek

A mnie ta praca z orzeczeniem i z UoP interesuje. Wiecie, jaka jest pensja dla takiej osoby? Jak to jest pensja miesięczna? I czy z takim orzeczeniem nie ma się zmian nocnych, czy są i trzeba normalnie zmianowo pracować? Dzięki.

Danio
@Anonimek

Z tego co wiem przyjmują i na zlecenie i na umowe o prace, ktora obowiązuje 3-msc okresu probnego

jaskiniowiec

ktoś wie może czy jeśli nigdy nie pracowałem w ochronie to mam jakieś szanse na przyjęcie? bardzo jest tutaj wymagane wcześniejsze doświadczenie?

@jaskiniowiec

Ogólnie - doświadczenie na typowych, szeregowych stanowiskach nie jest wymagane, ale na niektórych posterunkach kontrahenci oczekują osób, które takie doświadczenie (bądź nawet kwalifikację na pracownika ochrony) posiadają. Oczywiście, także przy osobach z nadzoru i z pionu menedżerskiego obycie z pracą ochrony stanowi niewątpliwy atut.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

A zatrudniając się u Państwa można liczyć na pomoc w podnoszeniu kwalifikacji? Firma wysyła pracowników na wspomniane uzyskanie kwalifikacji ochroniarskiej?

Jeżeli w ogłoszeniu jest zaznaczone, że poszukiwany jest "kwalifikowany pracownik ochrony" oczywiście oznacza to, że jest to oferta skierowana do osób posiadających aktualny wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony.

Na stronie firmy znalazłem ofertę pracy na stanowisko pracownika ochrony. Czytam w ogłoszeniu, że kandydat musi być gotowy na odbywanie służby w zakresie 12 / 24-godzinnym. Wiecie, jak grafik jest obłożony tymi zmianami? Ile razy idzie się na 12h do pracy, a ile na 24h w przeciągu miesiąca? Jeśli chodzi o obchody na obiekcie, to co jaki czas należy je wykonywać? Jestem zainteresowany tym miejscem pracy.

Dość trudno precyzyjnie odpowiedzieć na etapie przed zatwierdzeniem konkretnego grafiku. A to ciężko określić, bo bywa różnie, różne miesiące wypadają rozmaicie - wiadomo, że trzeba także uwzględnić kwestie etatowe. Na niektórych obiektach są zresztą wyłącznie zmiany 12h, na innych 8h itd. Jeśli chodzi o obchody na obiektach, to również zależy od wymagań kontrahenta i specyfiki chronionego obiektu. Można przyjąć, że średnio taki obchód ma miejsce co 2-3h, ale oczywiście nie wszędzie.

jamesbond
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

czyli równie dobrze mogą zdarzyć się obchody co godzinę?

@jamesbond

Tak, zdarzają się i takie, gdzie obchody są co godzinę, ale i takie, gdzie są posterunki nieobchodowe. Oczywiście, charakter i szczegóły danego obiektu są omawiane w trakcie procedury rekrutacyjnej.

Zgadza się - są pracownicy, którzy wolą pełnić służbę na posterunkach nieobchodowych lub takich, gdzie tych obchodów i odbijania punktów kontrolnych jest mało. Ale są też tacy, którzy preferują bardziej aktywną służbę, choćby dlatego, że czas płynie wówczas szybciej i praca jest mniej monotonna.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Wymogi stawiane kandydatom przy posterunkach z obchodzeniem, a takimi bez są podobne, czy na przykład te ostatnie przeznaczone są jedynie dla osób niepełnosprawnych? I czy ta różna charakterystyka zadań przekłada się na różnice w wynagradzaniu?

Witam, nie widzę takiego wymogu w jednej z ofert, którą mam właśnie przed sobą. Chyba w komentarzach tez nikt o tym nie pisał jeszcze, przynajmniej tych najnowszych, ale czy musze znać język polski by się zatrudnić? obcokrajowcy tez pracują? pozdrawiam

Dzień dobry. Tak, język polski jest wymagany - praca w ochronie z oczywistych względów oznacza konieczność swobodnego porozumiewania się z innymi ludźmi, zarówno w obrębie grupy pracowników, jak i oczywiście z innymi ludźmi.

nipsy
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

A jeśli jestem zza granicy ale potrafię mówić zrozumiale po polsku to moge nadal starać się o przyjencie?

nipsy
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Trzeba miec jakieś pozwolenie na broń czy coś?

@nipsy

Posługiwanie się bronią to szczególny przypadek pracy w ochronie i do szeregowych obowiązków działań na obiekcie takie pozwolenie absolutnie nie jest wymagane. Natomiast jeśli posiada Pan wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony, to inna sprawa, takie uprawnienie może się przydać.

@nipsy

Ogólna komunikatywność - to jedna sprawa. Ale w trakcie służby są do wypełnienia rozmaite dokumenty (dzienniki służby, wyjść i przyjść itd.). Więc znajomość j. polskiego w mowie i w piśmie jest dość istotna. Poza tym, niezbędnym dokumentem w przypadku pracy w ochronie jest zaświadczenie o niekaralności, a wiemy z doświadczenia, że z pozyskaniem i uzyskaniem uwierzytelnienia takich dokumentów z zagranicy są problemy.

jamesbond

pozwólcie że spytam ale jaki to jest stopień niepełnosprawności? ten najlżejszy?

@jamesbond

Powtarzamy i podkreślamy: decyzję o tym, czy dany kandydat nadaje się do pracy na określonym stanowisku, podejmuje lekarz medycyny pracy. Także kandydat z jakąkolwiek niepełnosprawnością musi być dopuszczony do pracy.

trevor

Przyznawanie grup jest coraz bardziej restrykcyjne. Znajomy chodzi o kulach i ma komisję co dwa lata, a stan jego zdrowia się raczej nie zmieni. Wiecie za na grupy specjalne to biorą chyba z trzy i pół koła dotacji od państwa? A oni tu pitolą jak to niepełnosprawnych kochają.

No

A przepraszam bardzo, jak Ci tak bardzo zależy na pracy w ochronie dlaczego nie zrobisz kwalifikacji, pozwolenia na broń? Jakoś w internecie można znaleźć tyle ofert na konwoje na przykład czy innych obiektach dla osób kwalifikowanych. Nawet stawki są fajne, a coś dużo czasu masz jak na osobę pracującą. Może warto ten czas, który tutaj poświęcasz przeznaczyć na poszukiwanie takich ofert? Czy liczysz na posadę ciecia, bo nie chce się pracować na wymagającym obiekcie? Osoby niepełnosprawne sto razy mądrzejsze od Ciebie. Najlepiej niech siedzą w domu i żyją z tych super wysokich świadczeń. A my będziemy dalej pracować i w przyszłym roku i dalej, a ty dalej będziesz się żalił po forach.

@No

A co ty o mnie wiesz gościu? Kwalifikacje? Skąd wiesz ze nie mam? Fajne stawki? Nie, wcale nie są fajne, są taki same. A wymogiem też często jest grupa. Jakie wymagające obiekty? Urzędy, sądy gdzie po szesnastej zamykasz się i telewizor?Ty nawet nie wiesz gdzie wpis jest wymagany. U mnie w mieście jeżdżą na inkasie bez kwalifikacji bo takich nie ma. Ludzie nie przychodzą, bo jaki jest wymóg. Grupa! I nie liczę na żadna posadę ciecia pajacu, bo takich obiektów unikam zdecydowanie. Nie masz pojęcia o realiach, a się udzielasz. Mądry to ty będziesz do czasu, jak na twoje miejsce znajdą kogoś z grupą specjalną, chyba że już ją masz. Takie patologie jakie są w polsce trzeba piętnować. I nie udzielaj mi dobrych rad, co mam robić. Jak ktoś nie nadaje się do pracy i ma rentę to niech sobie w domu siedzi, a nie w ochronie pracuje, mądrusiu z orzeczeniem.

Tu jakaś prywatna batalia się toczy / toczyła. Mam nadzieję, że działania zostały wstrzymane i będę mógł się dowiedzieć, czy i bez wspominanego orzeczenia dostanę tu zatrudnienie? Jest ono podane, jako jedno z wymagań na stanowisku strażnik pracownik ochrony, którą ostatnio wystawiono. Poza tym potrzeba niekaralności i dyspozycyjności, bo piszą o 12-godzinnych zmianach. Napisz też coś więcej, ile wynosi wynagrodzenia na starcie i czy wraz ze stażem pracy - stawka rośnie? No i co ze strojem oraz dopłatą do jego prania?

Stanisław

Mam orzeczonom grupę to w Łodzi robota się znajdzie, czy trzeba być osobą sprawną? A jak jedynka to jakieś pieniądze większe, czy nie? Bo jest ogłoszenie? Jak są jakieś obchody to raczej nie bardzo ale jak siedząca to tak. Co to by było?

@Stanisław

W sprawach związanych z zatrudnieniem prosimy się kontaktować bezpośrednio z firmowym Działem Rekrutacji, od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-14:00, pod numerem tel. 535 505 149. Tam uzyska Pan najbardziej szczegółowe informacje.

jablko

Czy przyjmujecie z wadami słuchu? Umiarkowane

Kus

Czy to prawda że firma zatrudnia pracowników po zaniżonych stawkach ?

Nie, to nieprawda.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Ja bym zapytał tego piszącego, co rozumie przez zaniżoną stawkę. Ale widzę w firmie dużą dozę pewności, co do tego, jaką stawkę oferuje. Tym bardziej mnie to cieszy, bo być może dowiem się dzięki temu, ile Państwo zamierzają płacić strażnikowi pracownikowi ochrony, w związku z ogłoszeniem, które wystawiliście do pracy w Łodzi? Tym, gdzie życzycie sobie przyjąć kogoś z orzeczeniem o niepełnosprawności na 12-godzinne zmiany w oparciu o UoP.

@Kus

Zaniża stawki w przetargach, które kompletnie się nie kalkulują finansowo, a później wiszą ogłoszenia z orzeczeniem o niepełnosprawności zatrudnimy. Po prostu państwo, czyli my dopłaca im do interesu. Cała filozofia tej firmy.

@Marek

Dzięki za wyjaśnienie. Myślałem, że piszesz o stawkach, jakie płacą pracownikowi. O tym, jakie oferują warunki przy przetargach też nic nie wiedziałem, ale kto pyta nie błądzi, jak mówią :D To kto, z zatrudnionych tam aktualnie, lub do niedawna osób, wyjaśni tę ostatnią kwestię, która tak mnie nurtuje, czyli, jaką stawkę mogą na wstępie zaproponować osobie bez orzeczenia o niepełnosprawności i bez licencji ochroniarskiej? Zakładając oczywiście, że osoba bez orzeczenia i licencji może tu znaleźć zatrudnienie?

Ale to nie ja pisalem ze zaniżają dla pracownika, bo tego nie wiem. Licencji już dawno nie ma, jest wpis na listę kpof na policji. Robisz kurs za 2 tys. i cię wpisuja, do tego co 5 lat też kurs. Żadna to inwestycja jak wymagane orzeczenie o niepełnosprawności, to po co robić jakieś kursy? W żadnym ogłoszeniu nie widziałem nic o pracownikach bez grupy, kumpel dzwonił i potwierdza ze bez nie przyjmują.

@Marek

Obecnie na OLX mamy zamieszczonych 7 ogłoszeń dla pracowników kwalifikowanych, gdzie nie jest wymagane orzeczenie. Takie ogłoszenia mamy na Wrocław i województwo śląskie, więc jeśli chce Pan poznać szczegóły, zapraszamy do siedziby firmy na Śląsku - mamy tam sporo kopalń (obiekty SRK), właśnie dla osób z kwalifikacją.

Jeśli interesuje Pana konkretna lokalizacja, proszę się skontaktować z naszym Działem Rekrutacji - od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-14:00, nr telefonu: 535 505 149.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Troche nie rozumiem tej zależności. A np. w Warszawie nie ma obiektów, na ktorych ochroniarze powinni być wykwalifikowani? Rozumiem np. służbe informacyjną, mój tata z orzeczeniem tak pracuje, ale ochroniarz chyba z definicji powinien mieć pewne przeszkolenie, umiejetności, sprawność fizyczną. Prosze mnie zle nie zrozumiec ale nie mogę zrozumieć czemu kopalnie mają innych ochroniarzy niż inne miejsca. Szukam nowej pracy dla taty ale obawiam sie zakresu obowiązków, czy to na pewno jest dla osoby z orzeczeniem...

Otóż kwalifikacja jest wymagana, kiedy to kontrahent tego oczekuje. Inna jest specyfika pracy na terenie kopalni, inna np. na parkingu. Dlatego w ogłoszeniach zaznaczone jest, gdzie jest praca dla kwalifikowanych, a gdzie dla osób bez kwalifikacji - to chyba jasne. Stąd ogłoszenia dzielą się na te dla pracowników kwalifikowanych i dla strażników pracowników ochrony. Każdy kontrahent ma oczywiście prawo przedstawić swoje wymagania odnośnie tego, kto ma chronić jego obiekt, bo to on najlepiej zna jego specyfikę i wymagania. Druga sprawa: jeśli ojciec chce zmienić pracę, niech do nas zadzwoni - wówczas wszystkiego się dowie. Przecież nikt po jednym telefonie nie wrzuci go od razu na obiekt. Ojciec, po kontakcie z kierownikiem, może dopytać o wszystkie szczegóły, iść na obiekt i zobaczyć na miejscu, jak wyglądają szczegóły służby i czy da sobie radę. Pozdrawiamy!

Wpis na listę kwalifikowanych powinien być na obiektach obowiązkowej ochrony, z listy wojewody. W praktyce to różnie bywa. Jak były egzaminy na licencję, teoria, techniki interwencji, strzelanie dostawało się książeczkę na broń do ochrony mienia oczywiście. Teraz trzeba robić to osobno i trudno jest zdać egzaminy. Ten wpis na listę kwalifikowanych to kompletnie o niczym nie świadczy. Każdy pracownik powinien być szkolony przez firmę, a jak jest to wiadomo. Masz grupę masz pracę.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Po mojej informacji że nie posiadam orzeczenia usłyszałem, że niestety ale tylko z orzeczeniem. Nikt nie pytał o doświadczenie, gdzie pracowałem, jakieś kwalifikacje itp. Mam dzwonić żeby to znów usłyszeć?

@Marek

Być może po prostu nie było miejsca na tym konkretnym obiekcie. Pamiętajmy, że na niektórych obiektach jest wymagana kwalifikacja, a na innych osoby z orzeczeniem mają pierwszeństwo - jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej. Tak więc jeżeli Pan dzwonił, podał miejscowość, to osoba z Działu Rekrutacji już wie, o jaki obiekt chodzi i wie, ile zgłosiło się wszystkich kandydatów - może nie było już możliwości zatrudnienie Pana. Możliwe także, że w tym czasie odbywały się już rozmowy kwalifikacyjne i ktoś właśnie został zatrudniony - stąd ewentualna odmowa. Niestety, nie jesteśmy w stanie zatrudnić wszystkich chętnych. Szczęśliwie na rynku jest sporo ofert pracy w branży ochrony, może warto też spróbować w innej firmie.

@Marek

To, że wydaje nam się, że powinno być tak a nie inaczej, nie oznacza jeszcze, że tak właśnie jest... Oczywiście - każdy ma prawo do własnej opinii. Wstępne przeszkolenie ma miejsce tak czy inaczej, ponieważ każdy obiekt ma inną, własną specyfikę. A osoba z grupą, ale bez kwalifikacji i tak nie zostanie przyjęta na obiekt, gdzie ta kwalifikacja jest wymagana przez kontrahenta, to zupełnie oczywiste.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Akurat wtej branży to nie ma w ogóle ogłoszeń dla normalnych ludzi. Wszędzie grupa, albo student. I proszę nie pisać że były jakieś rozmowy, nie było miejsc, bo tylko szukacie inwalidów. A państwo dopłaca wam do interesu.

Gregory
@Kus

Część godzin wypłacają w ramach nierejestrowanej działalności ze stawką 15 co jest znacznie poniżej minimalnej i nie do końca zgodne z prawem pracy. Jak pracownik kwalifikowany może pracować na działalności nierejestrowanej jako działalność portierska? Trzeba to gdzieś zgłosić!!!!!

@Gregory

Szanowni Państwo, może doprecyzujemy, po raz kolejny, kilka spraw... Przy wypisywaniu dokumentów zatrudnieniowych każdy Pracownik ma nie tylko możliwość dokładnego zapoznania się z każdą umową - poprzez uważną lekturę druku, który podpisuje, jeśli wyraża zgodę na zawarte tam warunki; ma także możliwość zapytania pracowników HR o specyfikę danej umowy, jeśli jej nie rozumie. Jeżeli chodzi o stawki, jest możliwość kontaktu ze swoim bezpośrednim przełożonym, do którego numer tel. jest dostępny dla każdego pracownika. Funkcjonuje również infolinia pracownicza, czyli HelpDesk (pod numerem: 533 329 991), gdzie można uzyskać wszystkie istotne informacje, czy też poprosić o wytłumaczenie niezrozumiałych treści dokumentów - jesteśmy w stanie wytłumaczyć pracownikom każdą wątpliwość. Można wreszcie przyjść się do firmowego biura, gdzie pracownicy HR lub Kadr również udzielą niezbędnych informacji. Prosimy zatem o nierozszerzanie dezinformacji, a w przypadku ewentualnego niezrozumienia dokumentów, jakichkolwiek prawnych aspektów podpisywanych umów czy innych warunków - o kontakt z osobą, która te aspekty jest w stanie zrozumiale wytłumaczyć. Takich osób w naszej firmie nie brakuje, zapraszamy do kontaktu.

Trevor
@Gregory

A co to za cudo ta działalność? Pytam bo nigdy o czymś takim nie styszalem. Ze gdzieś tam każą ludziom przejść na działalność gospodarczą to słyszałem. Ale nie w ochronie oczywiście. Co ze składkami ? Że firmy dają po kilka umowów na kilka firm to fakt, i ZUS co dwa miesiące to fakt. Mowa o nie inwalidach. A odpowiedź firmy mało konkretna.

@Trevor

Jeśli ma Pan jakieś wątpliwości, możemy polecić także lekturę poniższej strony internetowej, gdzie podane są bardzo szczegółowe informacje: https://www.biznes.gov.pl/pl/portal/00115

Ochroniarz

O ciekawa odpowiedź firm widzę. Że ludzie dokumentów nie czytają, nie rozumieją ha, ha, ha. Jak faktycznie wpadli na nowy pomysł jak kiwać ludzi to zaraz inni zaczną to stosować. Bo odpowiedzi to wynika że raczej tak robią, bo to wszystko legalne panie!

Gutek
@Gregory

To bardzo ciekawe. Pracownik ochrony zatrudniony w ten sposób? Jak tak jest to sprawa dla inspekcji pracy. Czyżby wpadli na pomysł jak omijać najniższą?

@Ochroniarz

Liczne i różnorodne kontrole w firmach, w tym oczywiście w firmach z branży ochrony, to niemal codzienność, także proszę się o to nie niepokoić - system w tym zakresie działa bardzo sprawnie. Co do konkretnych warunków zatrudnienia - są dokładnie omawiane i przy rozmowie kwalifikacyjnej, i przy wypisywaniu dokumentów zatrudnieniowych. Nikt nikogo do niczego nie przymusza, wszystko jest dokładnie tłumaczone, każdy swobodnie decyduje, czy proponowane warunki mu odpowiadają. Jeżeli komuś nie odpowiadają, po prostu rezygnuje i nikt nie ma z tym problemu. My także wolimy, aby pracowali u nas ludzie, którzy są na to w pełni zdecydowani. Najwyraźniej większości pracowników proponowane warunki zatrudnienia odpowiadają, ale oczywiście - nie da się uszczęśliwić wszystkich. Mamy tego pełną świadomość.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

A czy są Państwo nastawieni na stałą współpracę w ramach umowy o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy? Proszę też o informację, czy jesteście w stanie płacić 20 zł netto / godz pracy?

Trevor

Time security pobobno daje 1/16 na umowę o pracę, a reszta na, zlecenie. Wymóg żeby pracownicy ochrony mieli uwowę o pracę jest obecnie jednym z warunków zamówienia. Chodzi o instytucje państwowe oczywiście. Inne firm też tak robią. Ma być umowa o pracę? To jest na 1/16 etatu. Dobra jaja co?

Umowa na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy? To chyba nigdzie nie jest standard. Pierwsza umowa jest umową o pracę na czas jednego miesiąca, później decyzję podejmuje kierownik. Co do ostatecznej stawki, również jest ona konsultowana z kierownikiem (zależy także od posiadanego doświadczenia, kwalifikacji i zajmowanego stanowiska); na ten moment kwota wyjściowa to 3600 brutto za pełen etat.

majumaj
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

w sensie można juz po miesiącu nieokreślony dostać jak dobrze się pracuje?

Edek
@majumaj

Również czekam na to info. Z dopiskiem, czy po miesiącu będzie też wyższa kwota wynagrodzenia, niż zapowiadane 3600 zł brutto?

@Edek

W celu uzyskania najbardziej aktualnych informacji, sugerujemy bezpośredni kontakt z firmowym Działem Rekrutacji, od poniedziałku do piątku, w godz. 9:00-14:00, pod numerem 535 505 149.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Witam, czy to oznacza, że występuje u Państwa bardziej elastyczne / indywidualne podejście do pracownika? Na podstawie czego można przypuszczać, że później uda się wynegocjować nieco więcej? co jest brane docelowo pod uwagę?

OCHRONIARZ

ILE ZAROBI PRACOWNIK KWALIFIKOWANY ?

@OCHRONIARZ

W celu uzyskania szczegółowych informacji płacowych proszę się kontaktować z firmowym Działem Rekrutacji, od poniedziałku do piątku, w godz. 9:00-14:00, pod numerem tel. 535 505 149 lub pod adresem email: rekrutacja@time-group.com.pl

Widzę po ogłoszeniu, że orzeczenie wymagane na strażnika pracownika ochrony jak w większości tego typu prac. Pytają o to, którą grupę ma człowiek? Ciekawe, czy ma to znaczenie, no bo jednak chyba im wyższa, tym większe dofinansowanie na pracownika czy coś.

Oczywiście, że wiedza, jaką grupę posiada kandydat do pracy jest niezbędna. Choćby z tego powodu, że pracodawca musi przecież wiedzieć, na jakim stanowisku taki pracownik może pracować, a na jakim - ze względu na jego specyfikę - jednak nie.

Ochroniarz

Firmy ochrony to nawet z pierwszą grypą przyjmują, całkowita niezdolność do pracy, a wyższa dotacja. Ludzi z uposledzeniem umysłowym, z chorobami psychicznymi też. Biorą każdego byle by była kasa. A tu jakis typ z biura pisze jak to oni dobierają ludzi do stanowiska. Ha, ha, ha!!!

@Ochroniarz

Może warto wystartować w wyborach do Sejmu? Miałby Pan wówczas większy wpływ na kształt ustaw i obowiązującego prawa. Na razie przeciwdziałanie dyskryminacji i aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnościami są szczęśliwie istotnym składnikiem naszego życia społecznego.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

No tak tak, wiadomo. A czy jest osoba z takim orzeczeniem i zostanie zatrudniona na jakiejś posadzie, to czy jest opcja z czasem przejście na inne stanowisko? Niekoniecznie awans, choć też jak najbardziej, ale też na inną posadę równoległą z innymi obowiązkami? Czy takie orzeczenie blokuje takie przenosiny?

Darek

No może tak, ale powinni zapewnić chyba jakieś narzędzia typu wózek, albo jakieś kule, przecież im to refundują nie? To jak ktoś nie może chodzić to powinna być jakaś pomoc dla niego chyba. U kumpla to nawet na obiekcie im specjalne fotele zrobili do rehabilitacji. Ciekawe jak by tutaj było.

Oczywiście, że tak - jest taka opcja. Np. do pracy w administracji szukamy kandydatów również wśród naszych pracowników liniowych (oczywiście, jeżeli spełniają wymagania stanowiskowe). Jeżeli ktoś jest ambitny i posiada stosowne kwalifikacje pracownika ochrony, może również startować na stanowisko Szefa Ochrony.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Tak jasne, najlepiej powiedzieć komuś idź do sejmu. I proszę dowiedzieć się co znaczy słowo dyskryminacja, to wy dyskryminujecie ludzi. Składnik zycia społecznego i aktywizacja niepełnosprawnych? Przecież wy robicie ciężki chajs na inwalidach Przez pozaniżane ceny za ochronę ratują was tylko państwowe dopłaty, więc nie wal tu sloganami i wielkimi słowami. Niepełnosprawnych to wy traktujecie jak skarbonkę, pijarowcu z bożej łaski.

@Darek

Tak. Jak już wielokrotnie, także tutaj, wspominaliśmy, pracownicy mogą starać się o dofinansowanie z Zakładowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Można się starać o dofinansowanie z tego funduszu? A jakie warunki trzeba spełniać, by otrzymać to dofinansowanie na sprzęt rehabilitacyjny? I czy w samej robocie też się warto starać, bo jest za to podwyżka pensji zasadniczej i/lub premia?

TIME SECURITY

Szukam pracy Tylko!!! W Pszczynie z powodu zdrowia. W Ochronie mam niekaralność i grupę niepełnosprawnych. Proszę na e-maila 0głoszenia kierować

@TIME SECURITY

W tej chwili w Pszczynie nie mamy żadnych ofert pracy.

Niestety, nie zawsze jesteśmy w stanie znaleźć ofertę pracy, która by odpowiadała na tak konkretne oczekiwania. Oczywiście, na obiektach zdarzają się posterunki nieobchodowe, które nie wymagają zwiększonej aktywności ruchowej. Aby uzyskać najbardziej aktualne informacje dotyczące ofert pracy, warto się kontaktować z firmowym Działem Rekrutacji.

To jest pytanie raczej do lekarza medycyny pracy. To do lekarza w takiej sytuacji należy decyzja.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Ale ty mądry jesteś!!! Ludzie są na was wystarczająco wkurzeni, niby wszędzie praca jest, no ale wymagane orzeczenie! Wszystkie te firmy już dawno stały się kompletnym pośmiewiskiem. Sam wystartuj se do zarządu dzwonków tramwajowych mundralo.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

A to zatrudniacie tylko ludzi z orzeczeniem o niepełnosprawności? Tata jest na emeryturze, a pracował kiedyś w ochronie i teraz szuka dodatkowego zajęcia. Emeryci też mogą starać się o pracę?

Jak już wielokrotnie zaznaczaliśmy: nie, nie tylko. Ale ponieważ jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej, jeśli nie ma innych przeciwskazań (np. zdrowotnych czy wynikających ze specyfiki obiektu / posterunku), na ogół pierwszeństwo przy zatrudnieniu posiadają osoby z aktualnym orzeczeniem.

Dlaczego time security pisze ze zatrudnia równierz z orzeczeniem, a okazuje się że tylko z orzeczeniem? Jest to jawna dyskryminacja kandydatów!!!!!

zwyklygosc

a już przez chwilę był spokój na profilu a tu znowu wylewanie pomyj na konkretne osoby. nie mówie tu o tym, że ktoś jest niezadowolony bo kazdy ma prawo sie wypowiedziec ale tez bez przesady, są jakieś granice i jechanie po ludziach i jeszcze wrzucanie inicjalow zeby każdy wiedział o kogo chodzi...słabe moim zdaniem jak chcecie zeby tak nas postrzegano jako pracownikow, to piszcie tak dalej. ja nie mam ochoty wychodzic na prostaka, przez to ze na forum sie dzieje jak sie dzieje.

Robson

Kolego, chyba nie do końca zrozumiałeś treść mojej wypowiedzi. Spójrz proszę na skalę negatywnych wypowiedzi jaka pojawia się o tej firmie /wiadomo, że każda firma posiada negatywne opinie, ale jeśli zatrudnia 20k pracowników i ma 500 negatywnych opinii a taki Time ma 2k pracowników a negatywów też ponad 2k to chyba daje do myślenia? Moderacja nieprzychylnych postów odbywa się na bieżąco- ktoś pisał wcześniej, że zatrudniają jakiegoś "pijarowca" więc złoty pakiet z pewnością też posiadają? A co będzie po nowym roku to jedna wielka niewiadoma, ale wydaje mi się, że niewiele się zmieni. Większość kontraktów będzie waloryzowanych, być może pójdziemy bardziej w kierunku technicznych zabezpieczeń albo AI. Czas pokaże.

robotny
@Robson

A co w tym dziwnego? Tak jest wszędzie. Gdzie byś nie wszedł zawsze jest więcej narzekania, norma. A już w ochronie to standard. Po prostu zadowolonym z roboty nie chce się pisać bo niby po co. Tylko sfrustrowani wchodzą do neta, żeby się wyżalić i upuścić trochę pary. Poobrażać się nawzajem, puścić jakiś donosik. Po co ci co są zadowoleni mają tracić na to czas, o ile kasa wpływa na konto na czas?

Gumiś

O mnie na obiekcie nie w time, bo tam już nie pracuje, było dwóch ochroniarzy na 24. A teraz oszczędności. Jeden na 24, a drugi od 4.00 do 19.00! Po to żeby nie płacić za te parę godzin! U znajomego na urzędzie 12 godzin, tylko w dzień. Takie oszczędności. Będą redukcje wszędzie. Ogłoszenia juwentus na przykład, ale tylko z grupą i student, żeby zusu nie płacić. Dozo firm zatrudnia portiera przez siebie, rezygnuje z firm bo za drogo! Dramat, to będzie upadek, albo pół etatu, a robisz na cały, albo na czarno.

@Robson

Złotego konta raczej nie posiadają bo komentarze znikały by na bieżąco. A taj pijarowiec to z biura pisze oficjalnie jako time security. Zalewając tu ludzi fala miłości, jacy to oni fa w porządku, pełni zrozumienia. W dalszym ciągu nie odpowiada na kłopotliwe pytania. Zamiast tego serwuje typową korpomowę. A w ogóle to kto jest zadowolony w jakiejś firmie ochroniarskiej? Czy w małej, czy dużej. W Polsce niestety cały czas funkcjonuje (usunięte przez administratora) rynek pracy. Ludzie mają się cieszyć, ale z czego? Może że im wypłatę wypłacają, bo są i takie co nie płacą niestety i to na państwowych obiektach . Nie mówię tu o time akurat, ale co mają pisać ludzie, że jest super? Takie realia tego kraju niestety. Bo będzie jeszcze gorzej, może nas czekać powtórka z lat 90 tych. Na jedno miejsce 10 chętnych.

tadek
@Anonim

ale to też jest takie trochę polskie - z jednej strony ciągłe narzekanie na pracę, która jest, a z drugiej na końcu wniosek, że za chwilę pewnie będzie gorzej i pracy nie będzie. tego w sumie nie wiem, ekspertem od rynku pracy nie jestem, ale jak się trochę orientujesz w rynku ochrony, to widać, że on się zmienia. dużo więcej jest teraz elektroniki, monitoringu, kamer, a pomału wchodzą też drony, więc pewnie ludzi na posterunkach stopniowo będzie ubywać. cieszmy sie chwilą!

Anonimowy ktoś

Dawno temu jak ktoś szukał pracy i pytał o firmę to było pytanie czy firma w ogóle płaci wypłatę, czy w terminie no i czy są kary finansowe, jak w pewnej solidnej firmie np. Widzę teraz też dobra firma jak płaci wypłatę w ogóle. Żenada kompletna. A i umowa o pracę to jakiś wielki luksus dalej???

@tadek

Ale co jest takie polskie? Trochę polskie to jest, wszędzie dobrze gdzie nas niema i takie, w tym stylu. Dajmy się wykorzystywać na maksa to będzie lepiej? Jaka elektronika, na końcu kabla zawsze siedzi człowiek bo są to techniczne środki ochrony mienia. Drony w ochronie? Tak dron będzie latał w obchód. Jeszcze robot że sztucznną inteligencją interasantów obsługiwał i dostawy sprawdzał, może jeszcze złodzieja zlapie na szpitalu i na policję zadzwoni. A naprawdę to zagrożenie rośnie, nawet ktoś tu pisał. Masz ludzi że wschodu, ukrow, ruskich, różnych ciapatych no i słynnych gruzinów od noży. U mnie na osiedlu w jedną noc ukradli kilkanaście rowerów z komórek. Nie zdarzało się to od 20 lat. Ludzie nie chcą robić w ochronie bo świątek, piątek, śmieciówki albo grupa wymagana. Zobacz kto stoi na sklepach, dziadki na sztukę. Ubywać zacznie nie przez elektronikę tylko jeden będzie za trzech robił, żeby było taniej.

Cqb
@Anonim

Na przemysłowych obiektach, gdzie masz urwanie głowy, zmniejszają obsadę żeby ciąć koszty. Taka prawda. A z tą technika to bez przesady, ktoś musi nadzorować, punkty odbijać, rejestry różne prowadzić. Drony w ochronie? Na obiektach? Z wojskiem ci się pomyliło. Są za to wieże mobilne, to fakt na budowach zamiast ochrony bo taniej.

@Anonim

Wieże mobilne to są na budowach. Chodzi o ochronę w porze nocnej, gdzie nikogo niema. Taniej niż śpiący emeryt. A w moim mieście kilka miesięcy temu stracił życie ochroniarz na sklepie, za czteropaka piwa. W prasie zero bo podejrzenie że ze wschodu bracia nasi. Na różnych obiektach też łaźą ukry pijane i gruziny i szukają dymu.

tadek
@Cqb

A mnie się wydaje, że drony będą coraz częściej wykorzystywane do zabezpieczeń i ochrony. Choćby dlatego, że błyskawicznie docierają na miejsce, dużo szybciej niż patrol interwencyjny. Zresztą wyobraźcie sobie np. kradzież - nad głową wisi ci dron, świeci albo nie, ale wszystko nagrywa, bo przecież ma kamery... Jasne, że kieruje nim jakiś facet z centrum monitorowania, ale przecież on nawet nie musi być na konkretnym obiekcie. No i drony można wykorzystać w tych wszystkich miejscach, gdzie człowiek nawet nie zajrzy. Kilka lat i będą codziennością w ochronie, zobaczycie.

Od jakiegoś czasu straszy się pracowników w ochronie, że zastąpi ich technika. Śmiechu warte, jak mają doplaty na inwalidów i to duże, to po co jakaś technika? Związek pracodawców ochrony twierdzi że od przyszłego roku nawet 40% pracowników do zwolnienia. Pewnie przez to że muszą płacić wypłaty, bo jak by nie musieli to by było spoko.

@tadek

Ty gościu wiesz jak wygląda sprawdzanie alarmów? Ja wiem. Jedna grupa na pół miasta, nie realne czasy dojazdu, bo jak dojedziesz w dzień w 10 minut w dużym mieście? Firmy mają wyj...... Byle był spokój z klientem. Będą ci inwestować w drogie drony? A po co? Groszowe abonamenty, grupa opłaci się jak masz bardzo dużo obiektów. Pewnie też android robotbędzie na bramie siedział? Pytanie po co?

Umowa o prace luksusem? Jestem tu z oferta dla specjalisty ds. finansowych i faktycznie podane są trzy formy umowy, wybór należy więc do kandydata? pracą na tym stanowisku interesuje się ze względu na własne doświadczenie. w tym przypadku zastanawia mnie ewentualny powód naborów? czy dział ma podstawy do rozrostu? Opiszecie od razu atmosferę jaka w nim teraz występuje?

Zostaw merytoryczną opinię o TIME SECURITY Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TIME SECURITY Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 413.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 77 to opinie pozytywne, 89 to opinie negatywne, a 101 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TIME SECURITY Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TIME SECURITY Sp. z o.o.