TIME SECURITY Sp. z o.o.

4.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o TIME SECURITY Sp. z o.o.

naiwny Nowy wpis
Kandydat

i po co znowu te ogloszenie oferta pracy chetni sa a nikt nie zainteresowany 2 grupa pracownik kwalifikowany lat 36 nikt nie oddzwania a na obiekcie braki

Rex

Jak na razie firma jest ok co do ubioru wszystko nowe bardzo miła i kompetentna obsługa kierownik jest ok polecam ta firmę

@Rex

czyli niedługo tu pracujesz?

@Rex

a jak rozmowa?

@Matti

no kontekst by dość jasno na to wskazywał

@.

no ok, dopytałem tylko, a ty może powiesz jak wygląda rozmowa?

@Matti

szczerze, dawno to było, nie pamiętam już do końca...ale nic szczególnie trudnego, raczej postawowe pytania, nic czego trza się obawiać

okej, to spoko

@.

to mam nadzieję, że mi dobrze pójdzie

@Matti

powodzenia, będzie dobrze, nie ma się czym stresować, ani nic

Janusz Nowy wpis
@.

A zarobki? Bo nic o tym nie wspomniałeś. Minimalna czy coś więcej?

K Nowy wpis
@Janusz

Minimalna, nadgodziny wypłacane kwartalnie, chyba że przekroczysz 36h to do 25tego następnego miesiąca

Artur W Nowy wpis

Co wy chcecie ja mam pozwolenie na giwere na wodę żal wam że otwieram własną firmę ochroniarska a Pan Marek S był w Afganistanie a nie Wietnamie

masakra

WIdzę, że niektórym przydałoby się szkolenie RODO...

...
@masakra

zdecydowanie powinno się takie pojawić

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma TIME SECURITY Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko STRAŻNIK - PRACOWNIK OCHRONY. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

masakra

Tobie przede wszystkim. Masakra, zgłosiłem was do amina, bo to jakaś przesada...żebyście potem nie płakali, że wam gowork znów wpisy pousuwał..są granice przyzwoitości. nie pozdrawiam

Janusz

A nawet jeśli, to co to zmienia w Twoim życiu? Nie lepiej się na pracy skupić?

Krystynka
Kandydat

Nie wierzę! Serio tu się takie głupoty wygaduje???

Krystynka
@Janusz

Może i lepiej. Ale po co, jak można coś głupiego napisać?

Wiktoria

A tak szczerze to ile się tu robi godzin i jakie jest wynagrodzenie za to?

Itd
Kandydat

Co to znowu za pierdoły?

poszukiwacz
Kandydat

ja to w ogole rzadko kiedy rozumiem o co tu chodzi w tych dyskusjach, bez przerwy jakies watki bez sensu i nie na temat, strasznie trudno doiwedzieć sie jakiegos konkretu, bo zaraz sie wbija jakis oszolom i bzdury wypisuje

MARKO

CO ZA bzdura miesiąc ma ogólnie 720 godzin. - jak można przerobić w miesiącu 600 godz. to jest nie realne. 30 razy 24 godz. lub 31 razy 24 godz. myśleć realnie. nie wypisywać bzdur.

Kolo
@MARKO

"myśleć realnie, nie wypisywać bzdur" na goworku? Dobre :)

Jadzia

Na Pfron ?

nw

i nie rozumiem co wam do tego? Swoim życiem się zajmijcie

Maja
Kandydat

Jaki firma ma obiekt w Bytomiu? Jakie godziny pracy- 6-18 czy 7-19?

@Maja

Dzień dobry. W Bytomiu nasza firma chroni kilka obiektów, należących do Spółki Restrukturyzacji Kopalń, Tramwajów Śląskich czy Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W celu otrzymania konkretnych informacji, gdzie w tej chwili potrzebni są pracownicy, proponujemy kontakt z naszym Działem Rekrutacji, pod numerami tel.: +48 535 505 149, +48 535 453 076.

Mirek

Ludzie ,czy Wy nie macie nic innego do roboty tylko wypisywać głupoty!!! Dzieci z przedszkola są mądrzejsze od WAS!!

Danka
@Mirek

najgorsze jest to, że sami internauci utrudniają sobie życie nawzajem i robią pod górkę tymi głupimi wpisami

Zainteresowana
Kandydat

Z lekkim marne szanse a ogloszemia ciagle są.

WROCEK
Kandydat

JAK TO JEST U NAS NA WIDAWCE BRAKUJE DWOCH OSOB PRACOWNIGY SIE ZGLASZAJA DZWONIA NA DZIAL REKRUTACJI A TAM ZA DWA DNI ODDZWONIMI I NIE ODDZWANIAJA SPOTYKAJA SIE Z WLASNEJ INJACYTYWY Z KORDYNATOREM I DALEJ NIC TO PO CO TE OGLOSZENIA JAK KAZDY MA TO WIECIE GDZIE ZARAZ USLYSZE ZE ZA SLABA GRUPA NIE KWALIFIKOWANY ALBO COS NA 11 OSOB NIK NIE ODDZWANIA

@WROCEK

Szanowny Panie, naprawdę nie ma nic dziwnego w tym, że w sprawie zatrudnienia kontaktujemy się z tymi osobami, które akurat najbardziej pasują do profilu pracownika, jakiego poszukujemy na dany obiekt. Jednak nasz Dział Rekrutacji zawsze informuje, że skontaktujemy się z tymi kandydatami, którzy zostaną zakwalifikowani do finalnego etapu procesu zatrudnienia. A zamieszczane ogłoszenia dość często dotyczą szerszego obszaru, nie tylko pojedynczego obiektu - być może stąd ewentualne nieporozumienia. Pozdrawiamy!

@WROCEK

Muszą zrobić selekcje kandydatów

Byle kogo nie wezmą

Mała z Łódź

Pracuję dla Timer Security od roku kasa na czas nadgodziny są .Polecam firmę

Matt
@Mała z Łódź

i jaką masz umowę? Można od początku o pracę?

Liniowy
@Matt

to zależy od obiektu, ale umowa o pracę jest b.często wymagana przez klienta. ale najpierw oczywiście okres próbny.

Matt
@Liniowy

ale ten próbny też na umowe o prace można tak?

Liniowy
@Matt

no tak, jeśli kontrahent wymaga umowy o pracę, to ta pierwsza na okres próbny też jest o pracę

Wiktoria
@Liniowy

A ile miesięcy trwa taka umowa? 3 miesiące czy więcej?

Bett
@Wiktoria

Tak, umowa próbna jest na 3 miesiące.

Kelo
@Wiktoria

A na jaki czas z reguły dają umowy już po próbnyn?

Kelo
@Bett

Czy to zależy i nie ma zasady?

@Kelo

To zależy

@Kelo

Tak, nie ma zasady

M

I wy macie czelność pisać, że komuś brakuje kultury, no naprawde brawo

M

Grubo przesadzacie, serio, już nie mówiąc, że to po ludzku słabe, to jeszcze mogą grozić jakieś konsekwencje prawne i inne ceregiele...ale na to się już sami narazacie...

M
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

RODO, mówi wam to coś??? Jeśli nie to powinno...

M

Jak tu wszedłem to aż oczy musiałem przetrzeć, bo nie mogłem uwierzyc, ze to co tu sie dzieje to prawda...

Komi

Firma stabilna , wypłacalna. Negatywne komentarze piszą dwaj sfrustowani byli pracownicy którzy teraz żałują że u nas nie pracują a niestety ich doświadczenie zawodowe i umiejętności nie pozwalają im znaleźć podobnie dobrej pracy. Więc z żalu i frustracji piszą codziennie komentarze pod różnymi nickami . Współczuję im

Były
@Komi

Dokładnie, jest normalnie. Pracujesz - masz, nie chce ci sie - to nie masz, stekasz i jeczysz na goworku jak paru frustratów tutaj

Rems

dokładnie!!

Rems
@Komi

Dobrze, że ktos to głosno mowi

jacek

Klex

Boże, który już raz czytam te same brednie? Fajne macie tam problemy, zazdroszcze.

asd

wlasnie jakie ubranie robocze ktore zalerzy od obiektu przed przyjenciem byla mowa pelne umundorowanie i sam sie zdziwilem ze jeszcze obowie robocze co za porzadna firma zeczywistosc jest taka bluza nie na wymiar i to wszystko jak dowioza to dostaniemy mija 5 miesiac i nic

K.L.
@asd

Ale banialuki wypisujesz. Normalne umundurowanie wydają, buty też, do tego tiszert albo koszulka z kołnierzem. Przestań ścierne walić!

@asd

Dzień dobry. Zapewniamy odzież zgodną z zapisami w warunkach przetargu i umowie. Natomiast nie zawsze jest to mundur, ponieważ w niektórych obiektach wymagana jest koszula, marynarka, półbuty (np. banki, sądy), a czasem kontrahent życzy sobie koszulek polo albo bluz polarowych itd. To nie jest żadne nasze widzimisię, tylko oczekiwanie klienta.

mleko man
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

ja stoję zawsze jak chcę nie ma w ustawie nic o ubiorze bo to nie formacja mundurowa musi byc zgodnie z ustawa czyli legitymacja do odczytania nazwa firmy z obu stron i z obu stron napis ochrona ubiór w jednolitym kolorze nikt mnie nie zmusi

@mleko man

Powtórzymy: w swojej treści umowy handlowe, na podstawie których wykonujemy usługi z zakresu ochrony osób i mienia, regulują i stawiają określone wymogi odnośnie wizerunku i wyposażenia służb ochrony – także w zakresie umundurowania. Nie ma tu przedmiotu do dyskusji.

mleko man
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

jak chcecie okreslony typ to musicie dac to normalne , nie jest to formacja mundurowa mundur to ten gdzie jest godło, ochroniarze maja strój ochroniarski i tyle....

@mleko man

Używamy określenia "umundurowanie" dla uproszczenia, ponieważ najczęściej tak mówią sami pracownicy. Kiedy więc pytają, czy zapewniamy "umundurowanie", wszyscy zainteresowani wiedzą, że chodzi o określony dla danego obiektu typ odzieży identyfikacyjnej - pracownik ochrony musi być łatwo rozpoznawalny. Nie spieramy się o to, czy ochrona to służby mundurowe, tylko o to, że nasi pracownicy nie mogą występować w strojach dowolnych, które podpowie im fantazja (chyba że tego zażyczyłby sobie kontrahent, ale takie przypadki nie mają miejsca).

MARKO
@K.L.

dyrekcji TIME. - prawda w oczy kole ja pracowałem w tej firmie trzy lata jedna koszulka z krótkim rękawem za całe trzy lata. , 1 polar, 1 spodnie , kurtka niby na zimę bez podpinki, ani jednej pary obuwia. (usunięte przez administratora)czapki ani jednej nie otrzymałem takie umundurowanie. to cała prawda.

pani bufetowa
@MARKO

ta, nie ma bardziej pokrzywdzonego pracownika w Polsce niż Marko - wszystkie możliwe nieszczęścia i niedociągnięcia spadały akurat na niego :)

Oko
@mleko man

GODLO jest znakiem zastrzeżonym i nie można go używać kiedy mi się spodoba.

Kandydat

Interesuje mnie wasza opinia. Jak wam się tu pracuje, wszystko zapewniają?

domino
@Mirek

pracuje sie dobrze, tak zapewniają potrzebne rzeczy

Hutnik
@Mirek

Pracowalo sie w sumie ok, bez wiekszych sensacji. Tak, zapewniaja co trzeba, ubiór też.

@Hutnik

Normalnie tak jak powinno być? A długo tu pracowałeś?

Zostaw merytoryczną opinię o TIME SECURITY Sp. z o.o. - Mysłowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TIME SECURITY Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 50 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 60 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy TIME SECURITY Sp. z o.o., to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TIME SECURITY Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TIME SECURITY Sp. z o.o.