TIME SECURITY Sp. z o.o.

Opinie o TIME SECURITY Sp. z o.o.

Cześć, to jest jakiś zakład pracy chronionej? Widzę, że żeby być pracownikiem ochrony trzeba mieć orzeczenie o niepełnosprawności, z tego co piszą w ofercie, ja mam ale tylko lekkie. No i czy takiej osobie jakieś dostosowania przysługują, mogę zrezygnować z pracy w nocy? Nie powinienem tego robić.

Tak, jesteśmy ZPCHrem, w związku z czym - jeżeli nie powinien Pan pracować w nocy i taką opinię podtrzyma lekarz medycyny pracy - to oczywiście tak właśnie będzie. Co do aktualnych ofert pracy i związanych z tym wymagań, sugerujemy kontakt z firmowym Działem Rekrutacji, który posiada najdokładniejsze informacje w tym zakresie.

Amelia

Pomagam rozejrzeć się mężowi na rynku, obecnie pracuje również jako ochroniarz, pojawiło się sporo nowych ofert pracy, firma się rozwija, czy ma to związek z rotacją? Przeczytałam wpis, że najchętniej zatrudniane są osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, w ogłoszeniu dla kwalifikowanego pracownika ochrony nie było nic na ten temat. To jakiś warunek konieczny? Ktoś bez orzeczenia ma w ogóle szansę się dostać?

@Amelia

Tak - kwalifikowani pracownicy również mają u nas szansę na pracę. Wszystko zależy od listy aktualnie ochranianych obiektów, ich specyfiki i oczekiwań kontrahentów. Osoby z orzeczeniem są przez nas zatrudniane, ponieważ jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej. Natomiast nie bardzo rozumiemy, o jakiego rodzaju rotację Pani chodzi... Każdy nowo pozyskany kontrakt oznacza konieczność zatrudnienia nowych pracowników, to naturalna konsekwencja. Ws. aktualnych ofert zatrudnienia najlepiej dzwonić bezpośrednio do firmowego Działu Rekrutacji. Oczywiście, najlepiej by było, gdyby zadzwonił osobiście Pani małżonek.

Ochroniarz

Czy time security wypłaca część wynagrodzenia w ramach nie rejestrowanej działalności? Np. jakieś nadgodziny? Czy omija w ten sposób najniższa stawkę obowiązującą w Polsce? Ja nie wiem czy tak jest, ale ludzie tak tu piszą. Proszę o konkretną odpowiedź, a nie odsyłanie do stron bo każdy może sobie znalesc co to jest. To jak jest????

Grzegorz

Ja was podziwiam, że to wszystko piszecie u nas strach przed nim, tego jeszcze nie było,

A skąd firma rekrutuje właśnie na posady dyrektorskie? To są osoby z zewnątrz, czy z firmy, ale np. z innego oddziału, działu? Czy na tak wysokie posady jest opcja awansu w firmie, czy raczej najlepsze stanowiska są obsadzane w inny sposób?

Pracownik Time

Pan dyrektor to odpowiedni facet na odpowiednim stanowisku jest wymagającym ale dobrego pracownika potrafi pochwalić. Do szefostwa Time jeżeli nie chcecie powtórki z zajezdni tramwajowej to lepiej szukacie więcej takiego nadzoru jak R. B.

Rozmaicie, zależnie od konkretnego zapotrzebowania i aktualnego stanu kadr. Czasem jest to rekrutacja wewnętrzna, czasem - zewnętrzna.

Pracownik Ochrony

Pomyślnie

Gdzie pracowałem

Zenek od kredek

Czy na zoo w Łodzi time security poszukuje pracowników, bo ktoś mi mówił, ale nie jestem pewny czy to oni szukają. A jesli tak to czy z orzeczeniem? Ktoś coś wie?

@Zenek od kredek

W sprawie aktualnych ofert pracy prosimy o kontakt z firmowym DZIAŁEM REKRUTACJI, od poniedziałku do piątku, w godz. 9:00-14:00, pod numerem tel. 535 505 149. W Łodzi ochraniamy kilka obiektów.

Tom

@Pracodawca witam serdecznie oferta pracy w Miliczu jest jeszcze aktualna

@Tom

@ gdzie musiał bym złożyć CV

@Tom

Tak, oferta pracy w Miliczu jest wciąż aktualna. CV proszę przesłać na adres email: rekrutacja@time-group.com.pl

kronos
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

są gdzieś warunki i wymagania pracy wypisane zanim przystąpi się do rekrutacji?

@kronos

Jeśli brak jakichś szczegółów w ogłoszeniu, proszę dzwonić bezpośrednio do firmowego DZIAŁU REKRUTACJI, od poniedziałku do piątku, w godz. 9:00-14:00, pod nr 535 505 149.

lecisz
@kronos

hej dzwoniłeś do nich i dostałeś jakieś info?

lecisz
@lecisz

już wolałbym przygotownay się z nimi kontaktwoać po prostu

Oparowy
@lecisz

sami napisali przecież że jeśli brakuje informacji w ogłoszeniu czyli możesz przeczytać po prostu ogłoszenie

@Oparowy

Lub też zadzwonić pod wskazany wyżej numer Działu Rekrutacji.

Zan
@Oparowy

Te ogłoszenia wstawiają tylko na swoją stronę internetową?

Zan
@Zan

Tam najlepiej patrzeć na wymagania czy gdzie indziej?

@Zan

Ogłoszenia zamieszczamy przede wszystkim na platformie OLX i tam najlepiej szukać aktualnych propozycji pracy.

Gul
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Czy zatrudniacie państwo na pełen etat czy jest to jakaś część?

Gul
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Zależy mi na pracy właśnie na pełen etat i nie wiem czy jest to tutaj możliwe

@Gul

Tak, zatrudniamy również na pełen etat. Zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji - tam uzyska Pani/Pan odpowiedź, czy na konkretnym obiekcie i przy Pani/Pana kwalifikacjach jest taka możliwość.

denvo
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

wtedy zatrudnienie jest na umowe o prace czy zlecenie?

denvo
@denvo

czy moze jeszcze jakas inna z umow?

Busz
@denvo

jest możliwość pracy na umowę o pracę albo zlecenie, z tego co kojarzę.

Darek

Dzień dobry! Czy z ograniczoną sprawnością narządu ruchu mam jakieś szanse na pracę? Dodam tylko że dosyć poważną, proteza lewej nogi. Rozumiem że jak lekarz wyrazi zgodę to tak, są szanse?

@Darek

Tak, są szanse na zatrudnienie. Mamy posterunki i stanowiska, gdzie charakter pracy nie wymaga pełnej sprawności ruchowej. Proszę dzwonić bezpośrednio do Działu Rekrutacji po szczegółowe informacje.

Na jakie zarobki mogę liczyć jako szef ochrony? Jest teraz ogłoszenie. Ile lat doświadczenia muszę mieć?

Zarobki są omawiane indywidualnie podczas rozmowy kwalifikacyjnej i zależą m.in. od doświadczenia. Jeżeli chodzi o takie stanowiska jak Szef Ochrony, to wymagania są opisane w ogłoszeniu.

droszczyk

gdzie patrzysz za tymi ogłoszeniami? masz jakąs fajną stronkę?

droszczyk
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

to macie tutaj jakieś dodatki stażowe?

@droszczyk

Ze swojej strony sugerujemy bądź portal OLX, bądź bezpośredni telefon do firmowego Działu Rekrutacji.

@droszczyk

Nie, nie mamy.

listek
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Gdzie można znaleźć numer telefonu w takim razie?

@listek

Do DZIAŁU REKRUTACJI prosimy dzwonić w dniach poniedziałek-piątek, w godz. 9:00-14:00, pod nr tel. 535 505 149.

ciekawski

Jak długo trwa proces rekrutacji? Załóżmy że wysyłam CV 1 października, to po jakim czasie oddzwania rekruter? Jeżeli nie oddzwania np. przez tydzień, to czy to oznacza że trzeba rozejrzeć się za inną ofertą pracy?

@ciekawski

Aplikując na stanowiska Strażnika lub Kwalifikowanego Pracownika Ochrony, należy zgłosić się telefonicznie, a nie poprzez przesłanie CV (znaczna oszczędność czasu). Także proszę dzwonić bezpośrednio do firmowego Działu Rekrutacji, a po zapisaniu pańskiej kandydatury ktoś z firmy powinien się odezwać w ciągu 7 dni. Jeśli tak się nie stanie, można przyjąć, że na to konkretne stanowisko został przyjęty ktoś inny. Cały proces rekrutacji staramy się przeprowadzić w możliwie najkrótszym czasie, obejmującym tylko niezbędne kroki.

kicc

witam tutaj bez problemu z orzeczeniem mozna znalezc prace prawda?

kicc
@kicc

bo akutalnie szukam pracy a nie kazdy z orzeczeniem chce przyjmowac jak sie okazalo

@kicc

Tak, przyjmujemy również osoby z orzeczeniem (choć nie wyłącznie).

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Czy w Łódź osoba bez grupy ma jakieś szanse? Czy jest sens w ogóle dzwonić na ogłoszenie? Wymagane orzeczenie jest ogłoszeniu, nawet na umowę zlecenie nie da rady bez grupy?

@Michał

Jeżeli w ogłoszeniu orzeczenie jest wyraźnie określone jako wymagane, należy tak przyjąć. W związku z tym, że firma posiada status zakładu pracy chronionej, pierwszeństwo przy rekrutacji mają osoby z orzeczeniem.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

A macie państwo w Łodzi jakies buiro że można wejść na rozmowę o pracę, bo w necie nic nie ma o żadnym adresie łódzkim?

@Michał

Nie, w Łodzi nie posiadamy biura. Główna siedziba firmy znajduje się w Mysłowicach, a filie są zlokalizowane we Wrocławiu, Krakowie i Warszawie. Pozostałe lokalizacje są obsługiwane przez regionalnych szefów ochrony. Może Pan oczywiście zadzwonić do Działu Rekrutacji (tel. 535 505 149), gdzie uzyska Pan wszystkie niezbędne informacje.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Dziękuję za odpowiedź, a czy na przykład osoba bez orzeczenia ma szansę na pracę na umowę zlecenie na przykład?

caaim
@Michał

przecież wyżej jest napisane że raczej wymagają orzeczenia

Gumbal
@caaim

No tak, ale napisali też, że nie wyłącznie ;)

Carim
@Michał

właśnie, jak to tutaj wygląda z umowami i czy ktoś wie kiedy na jaką zatrudniaja? :) Są jakieś dodatki?

Zatrudniamy również osoby bez grup, jednak posiadamy status Zakładu Pracy Chronionej, więc pierwszeństwo przy rekrutacji mają osoby niepełnosprawne. Po to właśnie zostały stworzone ZPChRy.

Olek
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

To jakie są pozostałe kryteria przy przyjmowaniu kogoś do pracy w ochronie? Nie wiem, dobra kondycja fizyczna, znajomość technik obezwładniania? I czy uczycie tego, a także, jak postępować z agresywnymi osobami?

@Olek

Ostateczną decyzję o przyjęciu do pracy podejmuje kierownik odpowiedzialny za dany obiekt - to on jest najlepiej zorientowany w charakterze konkretnego miejsca pracy i związanych z tym oczekiwaniach wobec pracownika. Szczegóły, o których Pan wspomina, dotyczą raczej działań SUFO, a nie zwykłych pracowników ochrony.

@Gumbal

Pisać to sobie piszą żeby potencjalny klient nie zdziwił się jak wejdzie na opinie w necie. Dzwoniłem i nie tylko ja i niestety nie ma opcji nawet na umowę zlecenie bez grupy. Mowa o mieście Łódź.

@Olek

Technik obezwładniania? Jaka technike może pokazał osoba z grupą?

@Michał

Szanowny Panie, jesteśmy firmą ze statusem Zakładu Pracy Chronionej, niby dlaczego zatem miałoby być zaskakujące, że pierwszeństwo przy zatrudnieniu mają osoby z określoną grupą. Wiadomo natomiast, że nie wszędzie, nie na każdym każdym posterunku. Proszę nie mylić konwojowania pieniędzy z posterunkiem przy bramie wjazdowej, np. na teren szpitala.

Trevor
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Nikt tu niczego nie myli. Kiedy ja pracowałem w szpitalu kiedy była potrzeba interwencji, kto szedł podjąć działanie? Pracownicy z bramy wjazdowej. A na konwojach i często grupach to często emeryci pracują z grupami też. Polska to jakiś ewenement na skalę światową, wiem bo pracowałem w tej branży za granica. Więc proszę nie pisać bzdur. Jak w ochronie może pracowac osoba która ma orzeczenie z niepełnosprawnoscia narządu ruchu? Zaniżacie ceny za ochronę to tylko niepełnosprawnych zatrudniacie.

Gonzo
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Ale piszecie że nie tylko niepełnosprawne, a praktycznie to nie, to po ci te bajki. Jesteście firmą co tylko inwalidów zatrudnia i mydlicie tylko oczy ludziom. W każdym ogłoszeniu wymagana grupa.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

A czy osoby z orzeczeniem niepełnosprawności zarabiają więcej od normalnych pracowników? Czy tyle samo? Mogą liczyć na jakieś dodatki, dofinansowania? Mam grupę i zastanawiam się czy złożyć tutaj CV

Nie, takie osoby nie zarabiają więcej, mogą natomiast korzystać z określonych świadczeń z Zakładowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych, a także składać wnioski o dofinansowanie (na różne sprawy), zgodnie z Regulaminem ZFRON.

No sama prawda kolego. Znałem dziewczynę, medalistka z zawodów sporty walki, pracowała na szpitalu. Jak coś się działo dzwonili z izby przyjęć po nią. W końcu powiedziała za za umowę zlecenie to ona nie będzie ryzykować, zresztą nie ma nawet z kim bo sami ludzie z grupą. A na interwencji niby to teraz jeżdżą dziadki i to pojedynczo, tak jak i na konwojach. A czekają nas ciekawe czasy, coraz więcej ludzi z zagranicy różnie nastawionych, a oni ludzi z grupą zatrudniają. Chyba na szatniarza to może tak, a nie pracownika ochrony.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

A kto działa jak coś się naprawdę dzieje? Zanim przyjedzie solid co ma i tak pełno roboty na rejonach przy alarmach, to co? Złodziej, chuligan, pożar, awantura z pijakami, to co pracownik z bramy powie ze go to nie interesuje? Inwalidzi w ochronie, często na mocnych lekach? Osoby z dysfunkcja narządu ruchu? Ty to gościu myślisz co wypisujesz?

@Gumbal

W Łódź tylko grupa bezwzglednie wymagana, więc co innego tu piszą, a co innego w rzeczywistości.

@kicc

No dobre! Przecież to praca tylko dla ludzi z orzeczeniem, no chyba że robisz sobie jaja teraz!

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Wy tylko z orzeczeniem przyjmujecie. Potwierdzają to ludzie co dzwonili na ogłoszenia!

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Biura to nie posiada, ale w przetargach startuje.

@Marek

Posiadanie biura w łodzi nie jest niezbędne do brania udziału w przetargach w Łodzi - to co do zasady. A po drugie - być może niebawem także w Łodzi uda nam się uruchomić biuro.

Cześć, mam grupę w stopniu lekkim. Widziałem, że orzeczenie jest wymagane do pracy w firmie jako strażnik pracownik ochrony, a każdą grupę zatrudniają? Chcę wiedzieć, czy nie jest tak, że tylko najcięższe, bo się bardziej opłaca po prostu taki pracownik. Ciężko jest mi znaleźć pracę z moją niestety.

Doplaty to chyba tylko na pierwszy i drugi stopień. Z tym że jedynka to całkowita niezdolność do pracy, ale i takich przyjmują w ochronie. Wyczuwam stary że trolujesz z tym wpisem. Tylko najcięższe, bo im się opłaca, dobre.

chętny do pracy

Czy ta firma przyjmuje też może do pracy w ochronie , ludzi z symbolami 01-U lub 02-P , na orzeczeniu o stopniu niepełnosprawności ??...

@chętny do pracy

Przyjmujemy do pracy osoby niepełnosprawne z różnymi stopniami niepełnosprawności, oczywiście pod warunkiem, że lekarz medycyny pracy nie wyrazi zastrzeżeń oraz że samo stanowisko pracy na to pozwala.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

@Pracodawca Witam gdzie mogę aplikwać w sprawie pracy do 40 km od miesiąca zamieszkania a mieszkam w gminie Miejska Górka

@Tom

W pierwszym kroku proszę zadzwonić do firmowego DZIAŁU REKRUTACJI, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-14:00, pod numerem tel. 535 505 149. Tam powinien Pan uzyskać najbardziej aktualne i precyzyjne informacje.

Zuźka
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Ok, a jak ktoś ma właśnie orzeczenie, to czy jest opcja na prace na pół etatu? Czy zawsze jest zatrudnienie tylko na cały etat? I czy jak ktoś ma orzeczenie, to firma uwzględnia, że taka osoba nie może robi nocek?

Nicholas
@Zuźka

Jak wygląda początkowe przeszkolenie? Widziałem w ofercie, że jest coś takiego i zastanawiam się ile trwa i czy jest to już związane z pracą czy jest to wykonywane przed jej podjęciem.

fantomas
@Zuźka

w ochronie nie ma pół etatu tylko pełny etat ....

Neees
@fantomas

Nie ma nigdy takiej możliwości? Czy po prostu tutaj?

@Neees

Niezupełnie - istnieje możliwość zatrudnienia na pół etatu, jeżeli taka jest decyzja odpowiedniego kierownika. Co do orzeczenia - nie oznacza ono automatycznego braku pracy w godzinach nocnych. O tym z kolei decyduje lekarz medycyny pracy. Stąd, jeżeli ktoś legitymuje się zakazem pracy nocnej wydanym przez lekarza medycyny pracy, to taki zakaz oczywiście jest uwzględniany.

Wiesiu
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

We właśnie wystawionym ogłoszeniu na strażnika - pracownika ochrony, do zadań ma należeć ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją, włamaniem. W jaki sposób miałbym temu zapobiegać? W jaki sposób byłbym przygotowany do reagowania w takich sytuacjach i na jakie narzędzia do pomocy mógłbym liczyć? Jakie wynagrodzenie jest przewidziane za taki charakter pracy?

Trevor
@Wiesiu

Widzę że nie jesteś zorientowany. Na zadne narzędzia nie możesz liczyć, bo musiał byś mieć wpis na listę kpof. Jak jeszcze były licencje to były egzaminy teoria i praktyka na policji. Dziś kazdy co ukończył kurs idzie i wpisują go na listę. Tak w skrócie ogólnym mówiąc. Ochrona w firmach zatrudniających ludzi z grupą to fikcja. Liczą się dopłaty z pfron, które biorą od państwa. No chyba że za ochronę rozumieć siedzenie na obiekcie. Zresztą firmy to w ogóle nie nie interesuje, chcą mieć tylko spokój. Piedziądze to najniższa krajowa.

Tom

@kierownicy terenowi i obiektów naja kandydatów w głębokim poszanowaniu sami sobie pracujcie za marne grosze

aldonajanczak@gemail.com

Jestem na emeryturze ale bardzo chętnie podejmę się pracy.druga gr niepełnosprawności 2026 . Pracowałam w Ochronie przez 7 lat

@aldonajanczak@gemail.com

Chyba byłoby najlepiej, gdyby Pani skontaktowała się telefonicznie bezpośrednio z naszym DZIAŁEM REKRUTACJI, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-14:00, pod numerem 535 505 149. Tam powinna Pani uzyskać najbardziej aktualne informacje na temat dostępnych ofert pracy.

Co oznacza pełna dyspozycyjność? Taki zapis znalazłem w ogłoszeniu na Kwalifikowanego Pracownika Ochrony. Ile w takim razie Państwo płacą za taką dyspozycyjność? Chodzi mi zwłaszcza o pensję zasadniczą, bo nie wiem, czy są u Was premie i od czego zależy ich przyznawanie?

Tu chodzi raczej o specyfikę tej właśnie branży. Po prostu w ochronie pracuje się w rozmaitych wymiarach czasowych, zarówno w nocy, jak i w dzień. Charakteryzuje się to również tym, że jeśli np. ktoś nie przyjdzie do pracy, to ktoś inny musi go zastąpić - żaden posterunek nie może pozostać bez obsady. Logicznym jest więc wymóg dyspozycyjności. Jeżeli chodzi o płacę, to jest ona szczegółowo omawiana z kierownikiem obiektu podczas procedury rekrutacyjnej.

chętny

zastanawiam się czy aplikować. Szukacie kandydata do pracy w Opolu. Posiadam orzeczenie o niepełnosprawności. Ciekawi mnie jak wygląda rekrutacja i jaka jest atmosfera w pracy. Ta akurat jest dla mnie bardzo ważna. Nie chciałbym jednak pracować na obiektach handlowych tylko przemysłowych lub obiektach użyteczności publicznej

@chętny

Proszę zacząć od telefonu do DZIAŁU REKRUTACJI, w dniach pon-pią 9:00-14:00, pod numerem tel. 535 505 149 - tam uzyska Pan najbardziej konkretne i aktualne informacje. Co do atmosfery - tę tworzą w miejscu pracy ludzie, więc wszystko zależy od zespołu, jaki pracuje na danym obiekcie. Zaś co do typu chronionych obiektów - nie ochraniamy placówek handlowych.

Vito
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Chciałbym się dowiedzieć ile osób mniej więcej jest w jednym czasie w pracy? Czy pojedynczo się pracuje?

@Vito

To zależy od danego obiektu i konkretnego stanowiska/posterunku. Są takie, gdzie jest się samemu, takie, gdzie jest się we dwoje i takie, gdzie więcej - nie ma tu reguły.

Jack

Czy ktoś może wyjaśnić jaka jest minimalna stawka za godz. na rękę przy umowie zlecenie ?

@Jack

Na to pytanie nie jestem w stanie odpowiedzieć konkretnie spytaj na samej górze u pracodawcy

Zibi

Na Wieczorku płaca17 za godzina na reka ale to jest chyba mało

Bangot
@Jack

Stawka minimalna na umowę zlecenie wynosi 18,50 netto ,a 23,50 brutto.

Nik
@Bangot

Stawka stawką a robota robotą za taką pracę co niektórzy wykonują 17zl to wyraźnie za dużo. Oczywiście na Wieczorku.

abc
@Jack

Zleceniobiorca płaci 12- proc. PIT. a to oznacza, że na rękę zleceniobiorca powinien otrzymywać 19,80 zł. Od 1 lipca zleceniodawcy mają płacić zleceniobiorcom przynajmniej 23,50 zł brutto, czyli 20,50 zł netto.

Lucy
@abc

Na Wieczorku te nieudaczniki co nic nie potrafią opowiadają wierszyk. Czy Się Robi Czy Się Leży Podwyżka Się Należy

Jack

@Pracodawca może firma w końcu się wypowie na temat stawki godz. netto na Wieczorku ?

Byk
@Jack

Jack gdybyś zapytał czy @Pracodawca przyjmuje do pracy i nie pytał o stawka za godzinę to odpowiedź była by po chwili haha

Dysio

Firma ok jeśli jesteś grzeczny ,posłuszny, zawsze dyspozycyjny i nie zadajesz pytań. Jak się dobrze sprzedaż do kierownika to wolno Ci wszystko, nawet wyśpisz się pomiędzy zmianami. Płaca podstawowa na czas, choć dziwne jak weźmiesz paski nigdy nie ma brutto najniższej krajowej. Resztę co poza etatem też wypłacą ale trzeba liczyć czy godziny się zgadzają. Wszystko ponad etat na działalność nierejestrowana którą sam musisz rozliczyć .15 zł za godzinę nieważne czy dniówka czy nocka. Około 2 zł wypłacają dodatkowo za podatek który trzeba potem odprowadzić rozliczając pit 36 Jak robisz i dniówki i nocki większość nocek pójdzie na działalność gospodarczą.Umundurowanie często używane ale czyste i jest. Zawsze możesz pojechać sobie w dniu wolnym do biura i pobrać. Przydział dwie białe koszule długi rękaw, koszulka czarna na nocki krótki rękaw, polar kurtka buty czapka w zależności od pory roku. Jak ci nie pasuje na lato koszula z długim rękawem zawsze możesz dać do krawca iZa pranie nie płacą. Żadnych dodatków, żadnego proszku nic choć ciężko wyobrazić sobie nie praną białą koszulę przez kilka tygodni. Buty raczej swoje bo w firmowych nie da się chodzić.. grafik negocjowalny na Plus, choć często pojawia się dopiero na sam koniec miesiąca albo z początkiem kolejnego.

Zega
@Dysio

Chyba domyślam się o którym obiekcie mówisz. Nie wszędzie jest tak z grafikiem my sobie sami robimy grafik i często mamy na miesiąc dwa do przodu. Prawda słyszałam że grafik pojawia się nawet 30 ale to tylko tam gdzie robi kierownictwo bądź jego rodzina. Zawsze możecie sami zadbać o obsada na posterunku i sami zrobić grafi k. @Pracodawca a coś za pranie dołożycie? Czy dla tych przez agencję nie należy się za pranie? I kogo pytać o wodę bo z tego co widzę to tylko na jeden posterunek ciągle noszą ale to tam chyba osoba bezpośrednio pod firmą.

Asia
@Zega

Grafik na Wieczorku jest na tydzień czasu .Nikt nie wie jak dalej będzie pracował.Nic nie można sobie zaplanować ,bo czekasz na telefon od Dowódcy Zmiany, a przecież ludzie mają swoje życie prywatne.Ktoś, kto nie radzi sobie ze zrobieniem grafiku powinien zostać zastąpiony przez bardziej kompetentną osobę

Strażnik Pracownik Ochrony ile może zarobić? Jest ogłoszenie ale bez stawki. Zamiast tego napisano o wynagrodzeniu na czas i możliwości podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego (także w oparciu o finansowanie kursów i szkoleń)finansowanie kursów i szkoleń). Także, jak rozumiem można sobie z pomocą firmy wyrobić licencję? W jakim stopniu firma finansuje owe szkolenia?

Zostaw merytoryczną opinię o TIME SECURITY Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TIME SECURITY Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 413.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 77 to opinie pozytywne, 89 to opinie negatywne, a 101 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TIME SECURITY Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TIME SECURITY Sp. z o.o.