Opinie o ZPUE S.A.

Czy pracodawca ZPUE S.A. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Tak motywuje, jak chcesz więcej to każdą sobotę i niedzielę trzeba przyjść żeby chociaż trójkę wyciągnąć a przy okazji dołożą Ci więcej obowiązków taka to jest w tej firmie motywacja. ???? ????

W weekendy płaca większą stawkę? Powiesz ile żebym wiedział jak można dorobić?

adonis
@Piotr

Tak wyższą.

nick
@Piotr

w weekendy 100% wiecej

Agnieszka
@nick

To ile wyciągniecie w sobotę i niedzielę? Jaka tam jest w ogóle stawka na początek?

Wojtek
@Agnieszka

Najniższa krajowa jest raczej gwarantowana.

nick
@Wojtek

Nikt tutaj nie pracuje za najniższą krajową...

Elżbieta
@nick

dzieki za wyjasnienie, pewnie wyzej pisala osoba ktora w firmie nie pracuje i nie ma o stawce wiedzy... jesli nie jest to tajemenica napiszesz jakie stawki sa naprawde w firmie ?

Elo
@Elżbieta

To się przekonasz jak się zatrudnisz. Zobaczysz jak zaczną kołować premiami ,nadgodzinami itd. powiedzą ,że godziny masz w "chmurze" ????. Przy przelewie zobaczysz ????

100%wiecej a premi o tą kwotę mniej chorzy jesteście z tymi weekendami

Gambit
@nick

Są tacy pracownicy "starsi stażem", nawet u mnie na wydziale którzy mają jeszcze stawki po 16,17 i 19 złotych. Szefostwo ma ich w nosie, mają robić i uczyć nowych. Nowych pracowników którzy dostają umowę i stawkę 20 i więcej złotych. Taka firma z perspektywami ????????????

Leon
@Gambit

20zł mówisz na jakim wydziale takie luksusy jestem nowym pracownikiem i mam 16,54 zł

Piotrek
@Leon

Masakra masz stawkę jak ja 18 lat temu. Jak chcesz godziwie żyć to zastanów się co tam robisz ? Serio

Czy w ZPUE S.A. pracuje się na open space?

no way

Axsc

Czy da radę coś zrobić z tą bezczelną panną Z zrw kutra prześiaduje pod ścianą na hali i dmucha dym z elektronicznego papierosa widać jej nie dotyczy zakaz nie wszystkim pasuje wąchac jej smrodu i jeszcze popala bezczelnie idąc do domu pod oknem mistrzòw

Drakulin
@Axsc

Rożnym panom tez się chyba zdarza ćmić podobnego rodzaju wyroby, chyba nawet z tego samego obszaru, zreszta nie tylko z ZRW.

Miły pan

Nie wiem jak jest na innych wydziałach ale na w 3 młody dostaje 18 pln na godzinę i się śmieje w twarz bo stary ma tyle samo albo mniej. Porażka.

Mariusz
@Miły pan

A kogo to wina młodego który się ceni czy starego pracownika że godzi się na nędzę

imigrant
@Miły pan

przeciez zarobia tyle samo jednemu zabiora premie a drugiemu.... to raczej z mlodego sie smieja ze godzi sie na takie warunki ehhehehe

@Miły pan

Naprawdę jestes zazdrosny o te 18zl? No nie wierze chlopie tu nie ma o co byc zazdrosnym tu trzeba plakac. Mlode chlopaki ze swinoujscia nawet i bez szkoly bez umiejetnosci i bez checi maja minimum 100-110 euro dziennie na reke i to jest takie minimum 140 to juz jest ok. Juz da sie fajnie zyc. W wieku 25 lat maja pobudowane domy i auta po 300 tysiecy zlotych. I nie za kredyty. A Ty tu z jakims 18zl wyjechales wloszczowa to ogolnie jest najdrozsze miejsce do zycia w polsce a moze i europie:) ceny w sklepach to ja nie wiem kto ustala ale wszedzie jest taniej wszedzie jakies promocje tylko tu zawsze nie bo jak ma dac to co mialo byc w bonusie to wystawia to jako drugi produkt w banku ostatnio bylem zlikwidowac konto i tak siedze i patrze babcia z dziadkiem pozyczke brali jakis odcinkow emerytur kazali im przyniesc podkreslam dwoch emerytow i musieli wrecz blagac o glupie 12tysiecy gdzie byl jeszcze zyrant az przykro mi bylo sluchac tego blagania w dobie gdzie kliknieciem bierzesz 60k bez zadnego problemu w mac 15 minut. To wszystko jest jakies chore. Ja rozumiem mlodych ludzi ze pierwsza praca i dumni sa ze wchodza w zycie ze pierwsze auto ze zabierze dziewczyne do drogiej restauracji itd itd.. Tylko ze tu nie ma byc z czego dumnym nie ma komu czego zazdroscic bo jakby to zobaczyli co Ty napisales ludzie z ktorymi aktualnie pracuje to by nawet nie byli w stanie sie smiac zrobilo by im sie po prostu Ciebie zal. Ze sa jeszcze tacy mili panowie z taka mentalnoscia osiemnastuzlotowkowcow. Pozdrawiam

Gośka
@Miły pan

Jak się stary nie umie odezwać o podwyżkę i cieszy się „premiami” i „dodatkami” to ma . Finalnie I nowy i stary pracownik zarabiają podobnie,Młody nie ma premii A stary musi mieć wyrównane.

Yyyy

Firma beznadziejna

Kolega z W2
@Wojciech Stolarczyk

Wojtek daj namiary na tą firmę ... Pozdrawiam

@Kolega z W2

A co chcesz robić? Dzwoń ogarnę.

Na początku rozmowa telefoniczna i wprost przedstawione warunki szkolenia na początek pracy. Następnie w pełni profesjonalna rozmowa o pracę. Pytania z branży, realne sprawdzenie umiejętności. Ostatecznie bez kontaktu zwrotnego stąd teza o braku zainteresowania moją osobą.

Obliczenia techniczne, podstawowe zagadnienia z elektrotechniki.

Woody

Wielka firma z małymi perspektywami dla pracowników średniego i niskiego szczebla. Wszystko ładne i takie profesjonalne, tylko pasek z wypłatą jak jałmużna.

AnKa
@Woody

Bo wszystko ma się zgadzać na facebook-ach, linkedIn-ach i ogólnie pojętych "internetach". Nowoczesne hale i piękne wstążki do przecinania. Świta, która się lansuje na salonach, a szarak niech na to robi. Kwoty na paskach im niższe tym lepsze dla zarządu. I za każdym razem sądowanie pracowników czy znowu ,po chwili narzekań, zaakceptują sytuację czy zaczną odchodzić. Najgorsze, że przychodzą takie chłopaki po maturze, bez jakiejkolwiek wiedzy elektrycznej/mechanicznej i dostają na start lepsze pieniądze niż człowiek z doświadczeniem, albo robią go brygadzistą/mistrzem. Paranoja tego zakładu. Ale im mniej szanujesz pracownika tym większą masz szansę na "karierę".

Borys
@Woody

Bo to prawda

Elyoro

Witam, pytanie do pracodawcy. Skoro jest wprowadzony zakaz palenia na całym zakladzie, to na jakiej podstawie zwolnieni z tego są goście i osoby które złożyły "wniosek (usunięte przez administratora) Albo jest zakaz, albo go nie ma, ciężkie do zrozumienia. Druga sprawa odnośnie tego zakazu... Zgodnie z kodeksem pracy pracownik może wykorzystać przerwę jak chce czyli może w trakcie swojej przerwy palić, więc na jakiej podstawie jest to wprowadzone. Dziękuję, liczę na odpowiedź ale raczej wątpię że ja otrzymam.

eryk
@Elyoro

na terenie zakladu nie ma zakazu palenia musisz sie zadeklarowac ze jestes osoba palaca wtedy musisz zostac dluzej w pracy 30 min

Henio
@eryk

Dokładnie. 30 min dłużej pracujesz i możesz palić w sumie to uczciwe wobec osób niepalącym a klient to klient

@Henio

chodzi o pelenie w przerwe glupi baranie

Henio
@jarek

Zapytaj kierownika lub w HR a nie na forum I po co te wyzwiska ? Brak nikotyny ;)

Zuzanna
@jarek

A przerwa na jedzenie, toaletę? Starczy Ci czasu żeby jeszcze zapalić?

kandydat

czy to prawda że niektóre wydziały nie pracują w piątki i poniedziałki? Są teraz przyjęcia do pracy?

Felek

Pewnie! Dwa miesiące zapierdzielaliśmy na maksa, a teraz brak pracy i wysyłają na przymusowe urlopy. Pracuje kilka osób na obszarze, a przychodzą do nich brygadziści, mistrze, referentki, kierownicy. Paranoja. Na przełożonych biorą jakiś młodych co uszanować pracowników nie potrafią, a o robocie to już nic nie wiedzą. Albo laski z plecami u góry. Ale liczą się tabelki i wskaźniki. A to dyrektora najbardziej interesuje. Do czego to zmierza???

Zuzanna
@Felek

Ale to pierwszy raz jest taka sytuacja czy już bywały takie przestoje? Może nie ma się czym przejmować?

@Felek

Zamiast się cieszyć że wolne i obserwować jak pszczoły zapylają roślinki przy harnasiu to Ty narzekasz. Jedz gdzieś z dziecmi weź żonę czy kochankę albo obie na raz. A jak nie masz to hajs w kieszeń kup sobie multiple w cabrio trochę alkoholu żeby nie było zbyt wygórowanych wymagań wtedy są ładniejsze z doświadczenia Ci to pisze .. i zareczam Ci że siła będą musieli Cię do pracy ściągać..jak już raz pukniesz to może nawet dostaniesz rolę w bawarskim ambitnym kinie.buziaki

Mechanik

Witam. Odnosząc się do sytuacji w Katowicach gdzie dużo osób straciło pracę. To znaczy że zakład w Katowicach zostanie przeniesiony?

Maria

Mysle o pracy w tej firmie w Gliwicach jako pracownik produkcji. Chciałabym wiedziec. mniej więcej ile zarobi poczatkujaca osoba na reke. Pracujac w jedna lub dwie soboty w miesiacu

Przyszły specjalista.

Witam, odbyłem rozmowę rekrutacyjną 1 etapu. Kierownik sprawiał wrażenie zadowolonego, ponieważ zostałem wypytany treściwie o wszystko i na każdy temat firma dostała odpowiedź. Rozmowa trwała 30 minut i zostałem zapewniony o feedbacku do 2 tygodni, nie ważne czy będzie pozytywny, czy negatywny. Minęły 3 tygodnie odzewu jak nie było tak nie ma. Rozmowa odbywała się na stanowisko wyższego szczebla, a mam wrażenie, że to firmie mimo wszystko zabrakło profesjonalnego podejścia. Jak dla mnie na chwilę obecną 30 minut stracone z życia. Opinia jest negatywna, wystarczyło odezwać się choćby mailowo, że jednak nie spełniam oczekiwań. Niepozdrawiam

Live

Tak duża firma,żeby nie mogła zapewnić parkingu dla pracowników to skandal!

Marko
@Live

musisz byc bogaty skoro stac cie na paliwo :)

Agnieszka
@Marko

Haha a jest inny wybór, jakiś autobus pracowniczy przynajmniej? Poważnie pytam

Helena
@Live

Ale to tak kompletnie nie ma gdzie zaparkować, czy jak to wygląda? Nie wyobrażam sobie, jakby nie było gdzie stanąć...

Nicko
@Helena

Dla proporcji miejsc jest 100 a pracowników 200. Więc nie masz jak zaparkować, Jak nie przyjedziesz do pracy 30 minut przed czasem to nie masz gdzie.

Majster
@Agnieszka

tak, jest kilka linii specjalnych autobusów firmowych

BTH

Jakie inne firmy są z przodu? I kto się tutaj "wygupia"? Jesteś niby pracownikiem ZPUE, a nie znasz realizacji z magazynami Energi zrealizowanymi np. dla ENEI - 5 różnych konfiguracji i wiele innych. Trzeba mieć wiedzę i potencjał techniczno-finansowy, aby wdrożyć tak drogie wyroby jak magazyny energii i zespolić te "różne naklejki". Nie ma firmy w Polsce, która produkowała by aparaty nN i SN w pełnym przekroju. Taki zarzut jest śmieszny. Może kolego jesteś takim cwanym cielęciem, który 2 matki ssie i dodatkowo (usunięte przez administratora) we własne gniazdo? Rynek magazynów energii wstrzymują niedostosowane uwarunkowania prawne, które traktują je równoważnie, jak źródło takie samo jak inne OZE typu wiatrak cz PV.

internet
@BTH

to jest komentarz znaleziony w internecie na temat firmy a nie moja opinia wiec sie nie wymadrzaj skoro mowisz ze technologia dziala super to zejdz na produkcje wez schemat zobaczysz ile bykow jest w dokumentacji na szczescie jestem bylym pracownikiem wystarczy wyjsc czasem na miasto i posluchac ....

Idi na...

Czy ktoś ci płaci za rozsiewanie kłamstw ? To sie nadaje do prokuratora, mam nadzieję, że Zpue to zrobi i przestaniesz kozaczyć hejterze

Skrobek w7
@Idi na...

Prawdę mówi. Z betoniarni idą buble popekane, wiem bo pracowałem i dużo słyszałem, traktują Cię jak (usunięte przez administratora) od czarnej roboty, chemii dają do oporu, grzeją na full bo sztuki się liczą, jak najwięcej, musi być ilość a nie jakosc. Potem każdy się dziwi że wracają reklamowane od klienta

ziomal

Panie mało mądry. W polsce nie ma firmy bardziej do przodu w temacie magazynów. To jedyna firma z Polskim kapitałem która się stawić czoło ameryńskiemuy producentowi i robi to całkiem nieźle.

@BTH

Wyrasta Pan powoli na nadwornego obrońcę firmy. Szkoda tylko, że nie kończy Pan "rozgrywki komentarzowej" z jednym użytkownikiem, gdy padają konkretne argumenty. Nie przeszkadza to natomiast Panu w dość niegrzecznej wymianie zdań z kolejnym. Wyrażenie opinii nie powinno być określane jak umieszczanie fekaliów we własnym gnieździe. Jako pracownicy znamy realia tej firmy, raczej nikogo Pan tutaj nie przekona, że czarne jest białe.

Nicko
@ziomal

A możesz powiedzieć gdzie produkujecie te magazyny energii ? Na ,którym wydziale są produkowane? Ta jedyna ładowarka co stoi przed firmą jest Państwa produktem - została wyprodukowana na wydziale elektrycznym ? Jeśli konkurujecie z U.S.A to gdzie macie produkcje akumulatorów bo tego na wycieczce nie widziałem ?

@Bartek

To może opowiedz jak to wygląda z Twojej perspektywy? Twoim zdaniem warto się starać o pracę tu jeśli nie ma się dużego doświadczenia?

Piotrek
@Andrzej

Jeśli masz chodź trochę umiejętności lub masz głowę do ich zdobycia to naprawdę szkoda Twojego czasu. Serio.

@Andrzej

Ciężko odpowiedzieć na pytanie czy warto. Wszystko zależy od tego czego oczekujesz od miejsca pracy i dalej idąc od życia. ZPUE jest w miarę dobrym wyborem na początku drogi zawodowej (zaraz po szkole), bo daje jakiś pogląd na pracę. Niestety dostrzeżesz również działające tu zależności i siatki znajomości, które potrafią zniechęcić. Osoba z zewnątrz, bez żadnych "wtyków" w tej organizacji jest z góry skazana na gorszy start. Nie jest tajemnicą, że mimo wykazanych umiejętności twardych (znajomość np. elektryki, mechaniki) oraz miękkich (np. umiejętność pracy w zespole) w pierwszej kolejności doceniany w postaci podwyżki jest brat, kuzyn, sąsiad czy kolega mistrza/kierownika. Są to zaszłości z początków firmy, gdy określano ją mianem "rodzinnej". Teraz to zwykła korporacja, gdzie jest ogólna biurokracja, mnóstwo papierologii, ale system wygradzania (ze względu na to "od kogo jesteś") pozostał taki sam. Myślę, że dwa lata to optymalny czas pracy tutaj. Jeśli jednak masz już jakieś doświadczenie to warto poszukać czegoś innego. Tutaj żeby się przebić nie wystarczają umiejętności. Smutne ale prawdziwe. Pewnie ktoś zaraz zapyta, że skoro tak jest źle to dlaczego tu jestem. Prosta sprawa. Kredyt. Jedyny plus tej firmy to wypłata na czas, ale niejasności w naliczaniu premii powodują, że z każdym 10. dniem miesiąca zastanawiasz się ile dostaniesz.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w ZPUE S.A.? Chętnie zatrudniają?

Pomocna

Tak, bardzo chętnie. Firma ceni sobie świeże spojrzenie młodych, studiujących ludzi.

pracownik1
@Pomocna

Chętnie zatrudniają, bo są tani i tani, a to w tej firmie jest najważniejsze.

@pracownik1

A jakie doświadczenie, jako wartość dodaną dla Firmy wnosi student lub absolwent? Wdrożenie nowego człowieka do konkretnych inżynierskich zadań to minimum rok. Ciągle pojawiają się nowe wyzwania techniczne. Ceni się wiedzę techniczną i entuzjazm do rozwiązywania problemów. Jeśli pierwsze pytanie jest: ile? to ja nawet nie rozpoczynam rozmowy bez względu na to, kto to jest.

Hdjbd
@BTH

Za taką stawkę, które oferuje firma to nawet studenci nie chcą przychodzić

Jarek
@BTH

A skąd wiesz ,że student nie ma dużo większej wiedzy niż Twoja ? Obecne zaplecze naukowe ZPUE jest na marnym poziomie. Dobrzy studenci nie mają co tracić czasu na ZPUE.

@BTH

Pytanie typu "ile?" jest powodem żeby nie przeprowadzić rozmowy rekrutacyjnej? To już pokazuje egocentryzm ludzi w tej firmie. Zakładam, że jest Pan/Pani kierownikiem lub dyrektorem Biura Techniczno-Handlowego. Traktowanie z góry ludzi tylko dlatego, że znają swoją wartość jest bardzo słabe. Niejeden człowiek po studiach ma odbyte wiele staży i praktyk. Swoją wiedzą i umiejętnościami przeskoczyłby znaczną część pracowników biur BTH i innych działów (włączając kierownictwo). Sami robicie sobie krzywdę skreślając kandydata tylko dlatego, że zapyta (o zgrozo!) o warunki płacowe.

@Bartek

Proszę odczytywać treść wypowiedzi stricte tak jak jest i nie dorabiać filozofii. Kandydaci są różni. Jeśli, jako pierwsze pytanie kandydata jest, "ile?", a potem wychodzi brak oczekiwanych kompetencji np. niska wiedza elekrotechniczna, słaba znajomość autocad to mam taką, a nie inną opinię. Oczywiście nie dotyczy to chętnych absolwentów politechnik, chcących rozpocząć swoją drogę zawodową chociaż we fragmencie tej ciekawej branży.

@BTH

A skąd Pan dowie się, że "a potem wychodzi brak oczekiwanych kompetencji" skoro "Jeśli pierwsze pytanie jest: ile? to ja nawet nie rozpoczynam rozmowy bez względu na to, kto to jest." Chyba się Pan troszeczkę zaplątał. Proszę mi wierzyć, że jestem daleki od dorabianie filozofii. Posiłkuję się cytatami z Pana wypowiedzi. To pokazuje sposób traktowania ludzie na start w ZPUE. I kolejna hipokryzja w ostatnim zdaniu. Ja rozumiem to w taki sposób: jeśli kandydat jest po politechnice to zapraszamy go z otwartymi rękami. I wtedy już nie musi mieć wiedzy elektrotechnicznej ani znajomości AutoCADa, wystarczy papier z uczelni. O litości.

Witam mam pytanie, czy pracodawca ma jakiś pomysły jak pomóc pracownikom przetrwać finansowo kryzys wywołany ostatnimi wydarzeniami na wschodzie, wszyscy widzimy jak ceny wszystkiego lecą w gorę i to niestety będzie się pogłębiać, wiadomo nie mamy ma to wpływu, i trzeba będzie zacisnąć pas i ograniczać wydatki ale może coś da się zrobić, choćby po to żeby ludzie nie zwalniali się. Dziękuję i licze że w ciągu kilku dni pojawi się tu jakaś merytoryczna odpowiedź ze strony zpue.

@Michał

przepraszam a kto sie zwalnia ? co kilka dni nowe osoby przychodza i to nie z ukrainy tylko nasi rodacy

...
@jarek

Jakoś nie widać nowych na wydziałach a zwolniło się wiele osób Jeżeli tego nie widzisz to proponuję okulistę lub psychiatrę skoro widzisz ludzi których nie ma

Janek
@Michał

Na forum pytasz ? zapytaj pracodawcę a nie rzucasz jakieś pytania i oczekujesz odpowiedzi w takim miescu

@...

idz na w3 zobacz ile osob pracowalo jesien 2021 a ile teraz nie pisz bzdur nie masz co robic w biurze??

Xxx

No pięknie z tą podwyżką rząd zabrał nam 7.75 procenta ze składki zdrowotnej a wy okazujecie dobre serce i dajecie całe 5 pewnie w premii motywacyjnej dziękujemy z całego serca i pozdrawiamy

Himen
@Xxx

Otwórz własną dzialnosc przekonasz się jak jest cudownie ile przetrwasz? Podjąłeś błędna decyzję polityczna a teraz szukasz winnych proponuje zmienić pracę ...nie po co w innych firmach wymagania idź na kurs ...nie po co mi kurs nie robicie nic kompletnie nie chcecie się rozwijać ciągle narzekanie od xxxxxxx lat

Czarny
@Himen

Błędna decyzja polityczna nastepny biedny prywaciarz

@Himen

Ty to jesteś pierwszym prowokatorem on się zwolni a ty musisz tu robić i jeszcze dobrze wszystkich nakręcać żeby cię nie wywalili bo takich nakręcanych powinni usuwać on przeciwieństwie do ciebie się ceni i umie coś robić ty chyba poza tym że chodzisz do pracy nic

himen
@Xxx

hehe dobre skoro sie zna i ceni to czemu za grosze zasuwa? kompletny debilizm normalny czlowiek ktory faktycznie jest ogarniety zyciowo znajdzie sobie dobrze platna prace ciagle narzekanie zle jest nie dobrze jest po co co zmieniac ?:)

@Czarny

Dobrze powiedziałeś biedni prywaciarze jeżdżą merolami a wykazują straty podatków nie płacić i rąbać pracowników

lolll

No tak wina firmy, że rząd wprowadził nowy ład XDDDDD a kto głosował na (usunięte przez administratora) ???? Bo z tego co wiem we włoszczowie poparcie dla (usunięte przez administratora) jest 75% tak głosowaliście to teraz macie. Raczej podwyżka dla wszystkich to dobry ruch, poza tym u mnie kilkunastu dostało znacznie więcej, tylko, żeby dostać więcej musisz ogarniać. Pewnie zamiatasz podłogi to nie dziw się, że ukrainiec może cię zastąpić.

Majster
@Xxx

Rząd ci zabrał, to niech ci odda. Idź do tego co zabiera i mu to powiedz. I jeszce powiedz o drożyźnie i inflacji

@lolll

Widzę, że ludzie dalej się kłócą na forum:) Czyli nie zmieniło się nic.. lubię czasem poczytać szkoda, że wszyscy dalej podpisują się nickami a nie imieniem i nazwiskiem, które mają po swoich rodzicach itd.. Ale takie ich prawo ale zdania w tym temacie nie zmienie i anonimowe wpisy uważam za takie trochę tchórzliwe. Co tam było aaa o zamiataniu i naszych sąsiadach z Ukrainy w zamiataniu nie widzę kompletnie nic złego zresztą sam po około 11 latach w ZPUE przez ostatnie dwa tygodnie mojej pracy dumnie zamiatałem bo mój przelożony rozszyfrował mnie po 11 latach i wyczaił, że faktycznie do niczego się nie nadawałem tylko do zamiatania i żeby czasem nie było że jest inaczej dałem z siebie wszystko całe serce włożyłem nawet zamiatałem w nadgodzinach żeby widział że ma nosa do ludzi i wie gdzie kogo i do czego dać. Takze zamiatanie mam opanowane dzięki mojemu przełozonemu. A co wszystko się w zyciu moze przydac czy przydadzą mi sie cotangensy i tangensy ze szkoly to nie wiem.. Ale zamiatanie? Pewnie taaak:) Ukraincy jest ich w polsce 3 miliony studiują pracują zazwyczaj wykonują prace ktorych juz polacy nie chca wykonywac w sumie wykonuja tylko za granica ooo.. Pracuja to najwazniejsze nie korzystaja jak inne narodowosci i niektorzy polacy z socjali siedzac i nic nie robiac. Napedzaja nasza gospodarke a i dzieki nim istnieja firmy ktore by juz upadly gastronomia itd.. Czuje ze w takim Swinoujsciu gdzie jest ich masa wszystkie hotele bary i restauracje dawno juz by upadly bo ceny przy pracowniku z polski bylyby kosmiczne zreszta za 4-5 tysiecy to w swinoujsciu raczej nikt do pracy nie pojdzie.. Takze ukraincy ratuja sytuacje. Dobrze ze sa. Co do tego co napisales/as ze Ukrainiec kogos tam zastapi bo sie nadaje tylko do zamiatania.. To powiem tyle martw sie o siebie patrz na siebie nie oceniaj ludzi bo zapewne od tego nie jestes i Ci za to nie płacą jakbys byl od oceniania to bys nigdy takiego wpisu nie popełnił. Ciesz sie ze jest kim kogo zastapic bo jak dlugo bedzie niezamiatane to pobrudzisz sobie buty. Pozdrawiam

Inga
@Himen

Gdyby ludzie nic nie robili to firma dawno by już nie istniała.....

Teodor

Historia z dziś. Przyjeżdżam do pracy pełny energii i motywacji na drugą zmianę. Godzina 13:32 nie mam miejsca żeby zaparkować swój samochód, wszystkie miejsca zajęte, rowy i skwery zieleni również. Zostawiłem swój samochód na drodze wjazdowej obok tego serca z zakrętkami. Wyszedł ochroniarz powiedział żebym przestawił swój samochód. Mówię mu że nie ma miejsca, a on, że trzeba wcześniej przyjeżdzać. To na którą godzine mam przyjeżdżać? Zostawiłem samochód w polach. Minęła mi całą ochota do pracy. Jak to jest że firma nie zapewnia miejsca parkingowego? To zatrudniacie ludzi, ale nie chcecie żeby przyjeżdzali do pracy? Czy o cos innego tu chodzi?

Ergo
@Teodor

Bo nie szanują pracownika. Takim firmą się dziękuje za współpracę.

@Teodor

Przecież można parkować bez problemu na nowym zakładzie ( dawny Stolbud) i podjechać firmowym busem , z powrotem też podwiozą. Bus odjeżdża 13:45 z dawnego Stolbudu, z głównego zakładu na tamten parking o 14:15. Na pierwszą zmianę też jeżdżą-

Pindzia

Uciekajcie z zpue. Traktują ludzi podmiotowo prawie jak zwierzęta często zakrawająco nawet o (usunięte przez administratora) za (usunięte przez administratora)

...
@Pindzia

W pełni się zgadzam totalny brak kultury począwszy od brygadzisty po kierownictwo doprowadzili do tego że odechcewa się przychodzić do pracy no i zarobki zamiast wzrastać maleją

Emanuel
@Pindzia

Jedna z najgorszych firm w całym regionie

Na chorobowym nie wolno wychodzić z domu w jakich przypadkach tak?? zakład może kontrolować?

szefu

to zalezy od tego co masz na l4 od lekarza

Na chorobowym możesz iść nawet na imprezę integracyjną i i przy tym bawić się dobrze z (mistrzem) .

Stef

Witam. Mam pytanie. Czy firma wypłaca ekwiwalent za urlop pracownikowi który odchodzi??

G

Tak

lero
@Stef

Wyślą Cię na urlop. Firma nie zapłaci Ci ekwiwalentu chyba ,że pójdziesz na chorobowe. Wtedy będzie musiała.

eryk
@Stef

Zwolnij się i idź na chorobowe wtedy wypłacą. To proste.

Zostaw merytoryczną opinię o ZPUE S.A. - Włoszczowa

• Jak się pracuje w ZPUE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZPUE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 190.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPUE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 132, z czego 24 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPUE S.A.?

Kandydaci do pracy w ZPUE S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.