Efficient at work

Opinie o Efficient at work

Olka

Nie ma żadnych plusów. Taka wypowiedź, jaka jest prawda. Coraz gorzej. A pracownicy biurowi to chyba nie zajmują się niczym bo z czym byś nie poszła to ona się tym nie zajmuje ale jak trzeba zapłacić za urlop to każdy chętnie kasę od Ciebie weźmie. I przepisy im się zmieniają. Za każdym razem, nie długo to będą podatek zabierać za to że oddychasz????????????

Ciągłe problemy są z tym biurem. Zmuszają do pracy po godzinach z niewiadomych powodów, straszą wywaleniem z biura na każdym kroku. Jeden z kierowców zamiast pracować podrywa ciągle dziewczyny, które wozi. Nie polecam, unikać jak ognia! Tragedia

Wszystko się zgadza. Pobierają kaucję za rowery za klucz do domu a potem musisz się prosić o swoje. Domki nie są w pełni wyposażone a po zgłoszeniu że nie masz np podstaw karza Ci się zrzucić z resztą domowników. Bardzo mili pracownicy biurowi, szczególnie gdy jesteś krotko, natomiast gdy jesteś dłużej nie odp nawet dziendobry. A gdy chvesz czegoś więcej możesz się pakować. Pracowałem rok i o rok za długo. Trzymają alkoholików i cpunow ,nierobow ktorzy chodzą do pracy w kratkę. I jeszcze dają im ciągle nowa pracę. I ciągle szansę na ten ich niedorozwój.

Janusz

Skąd takie zdanie na temat tej firmy? Zostałaś niesłusznie zwolniona, atmosfera w pracy była zła? Każda opinia jest ważna, nawet ta niepochlebna, bo pozwala dostrzec przez pracodawców gdzie leży problem. Warto jednak napisać coś więcej aby inni użytkownicy forum wiedzieli jakie są plusy i minusy pracy w firmie Efficient at work.

Pracownik Produkcji

Dokładna rekrutacja. Oraz śmiało odpowiedzieli na moje pytania. A nie jakieś czarowanie jak w większych biurach w jakich niestety miałem przyjemność pracować.

nie mam

Ta firma powinna sie nazywać efficient No Work, jacy ludzie w biurze taka praca,czyli żadna, rekrutację powinni przeprowadzać na Prima aprilis, chcesz zobaczyć cyrk to przyjedź, małpy już czekają, bilet wstępu za Free i wyjazd za free

Poszkodowany

Mieszkałem kiedys w Poledwijk przez nich , (usunięte przez administratora) na szklarni , a i ta dwulicowa (usunięte przez administratora)pracuje jeszcze tfuuu, agencja dno nie plecam wrogowi.

@Poszkodowany

Tam nie ma koordynatorów :D dwóch pianistów z czego tylko Daniel jest w porządku..O Pani Jolancie wypowiadał się nie będę :) oraz dwóch kierowców którzy mają się za managerów :D albo Bogów tej pseudo agencji ;)

Klient

W Polsce gwarantują dużo godzin i stałą pracę, na miejscu oczywiście zupełnie co innego. Brak godzin, często kilka dni w tygodniu siedzi się na domku bez pracy. Kierowcy którzy zawożą i odbierają z pracy tragedia. Potrafią spóźnić się dwie godziny lub przyjechać godzinę za późno

Xxx

Przy 50 h po odciągnięciu domku +ubezpieczenia dostajemy niecałe (usunięte przez administratora) e wypłaty. Solarisy często błędnie obliczane. Pracujesz w firmach po kilka dni jako pomoc. Częsta zmiana pracy o ile wgl mają dla ciebie pracę.

Pracownik78

Nie polecam! Tragedia nie firma.

I teraz pani widzi że ta wiadomość jest skierowana do szeregowych pracowników a nie pracowników biura. I co najważniejsze ja pracuje w oddziale na terenie Polski i takie informacje mnie nie dotyczą. Więc proszę więcej nie pisać w pani postach mojego imienia bo nawet Pani mnie nie zna ani nie wie gdzie o jak pracuje. Więc proszę o sprostowanie panik klamliwej wiadomości pod moim adresem

Byly pracownik
@Adam

Skoro Pan nie pracuje w holandi przez efficienta to nie wie Pan ile zarabia się przy 40h tygodniowo jak ktoś pytał wiec po co Pan odpowiada nie mając pojęcia ?

Jeśli pani taka prawdomowna proszę pisać z imienia lub proszę udostępnić tego maila gdzie jest napisane że pracownik pobiera 50 euro za załatwienie pracownika. Jeśli nie posiada pani prawdziwych informacji proszę nie kłamać. A to w jaki sposób pośrednik otrzymuje wynagrodzenie za załatwienie pracownika taka informacja nie jest mi osobiście znana. To są kontrakty które zawiera właściciel firmy z poszczególnymi biurami które zajmują się rekrutacja pracowników. Żadne pieniądze wypłacane takim agencja nie są zabieranie pracownika z wypłaty. Więc proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. I odnośnie Pani proszę o prawdziwe informacje kłamstwo ma krótkie nogi. Z tego wnioskuję że osoby które nie potrafią napisać postu z prawdziwym imieniem i nazwiskiem nie są wiarygodne ponieważ łatwiej szklalowac inne osoby z fikcyjnych kont.

Nie polecam

Nie polecam

Sławk

Ile zarobicie w miesiącu bez nadgodzin po odliczeniu wszystkiego? netto oczywiście

Pewnie usuną !
@Sławk

1000 € + uważajcie na solarisy pełno błędów, a także pobierają za domek mimo ze nie pracujesz z ich winy!!

Nie wiesz to się nie wypowiadaj jeśli nie potrafisz odebrać tel to w jaki sposób można się z wami skontaktować. A później pretensje do wszystkich nie potrafisz się ogarnąć to nie moja wina, tobie do biura nawet nie chce się zadzwoni a najniższa stawka jest wyższa niż podajsz.

Adam Chruscik

Witam informacje zawarte w tej opini są nieprawdziwe. Po pierwsze nie jestem pośrednikiem w tej firmie i nie otrzymuje pieniędzy za osobę jestem pracownikiem Biura Efficient at work i mam stała pensje. Te osoby nigdy u nas nie pracowały, stawki zawarte w tym poście są nie prawdziwe. Wszystkie wiadomości z rozmów z tymi osobami do wglądu redakcji. Proszę portal gowork o lepszą weryfikację dodawanych opini ponieważ nie które z nich szkaluja dobre imię i moje i firmy. Oferta ioraz inne rozmowy z tymi osobami do wglądu redakcji

Kłamstwo starasz się zła opinie wystawić z jakiego biura jesteś. Pracuje tam 600 osób i tylko tobie coś nie odpowiada

Mnie tam nikt jak psa nie traktuje mam stała robotę domek też nie jest zły a jak się spodziewałem hotelu 5 gwiazdkowe to na wakacjach a nie w pracy za granicą

1300 euro

Mati

Witam a ktoś jedzie 1 stycznia 2019 z sieradza

ZAdowolony
@Mati

Jest jedna osoba jesli potrzebujesz transportu napisz

xbangbang
@Mati

Pojechał Pan? Jestem z okolicy i jestem ciekawa czy wszystko w porzadku

@xbangbang

Tak jak Narazie jest wszystko w porządku. I chyba zanosi się na to że zostanę na dłużej.

Mati

Witam

Zadowolony

Większość biur płaci raz w miesiącu. Najwidoczniej dużo przepalasz zioła że ciągle tobie brakuje

Zadowolony

Polecam wszystkim którzy chcą pracować, osoby które przyjechały do Holandii tylko po to żeby palić zioło lub pić na umor. Lepiej niech zostaną w Polsce Moje sugestie dla Efficient at work: Lepiej weryfikować ludzi Lubię atmosferę w Efficient at work za: Już pisałem praca mieszkanie pomoc koordynatorów

Zostaw merytoryczną opinię o Efficient at work - De Lier

• Jak się pracuje w Efficient at work?

Zobacz opinie na temat firmy Efficient at work tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 134.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Efficient at work?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 97, z czego 91 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Efficient at work?

Kandydaci do pracy w Efficient at work napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Efficient at work