Efficient at work

Opinie o Efficient at work

W

Jeśli nie wypłacili Ci kasy to zadzwoń do Andre.On jest najbardziej ogarnięty z tej chołoty.

gandzior

czyli nic nie zmienilo sie (WY POLACY)

jaaaa89

dokladnie, i gadaja ze nie ma innej pracy juz jak na plauzowaniu chryzantem sie nie sprawdzisz

daga

hej mam oferte pracy w tej "firmie" jednak jestem osobą dopiero po szkole no i z wysiłkiem to wiele wspolnego do ja nie mam, niestety jestem osobą zawziętą i mam zamiar jechać tam w imieniu moich kolezanke także i rozpocząć walkę z tą firmą przez ambasade ktoś może próbował to zgłaszać

magdalenaaa_co_jej_tam_juz_nie_ma

Aha dzieki za podpowiedz :)

Pracownik Produkcji

Dokładna rekrutacja. Oraz śmiało odpowiedzieli na moje pytania. A nie jakieś czarowanie jak w większych biurach w jakich niestety miałem przyjemność pracować.

nie mam

abc

"mila" i "byly pracownik" 100% racji! :) ja zdazylam doswiadczyc jak tam jest i tez przychylam sie do wypowiedzi ze nie polecam najgorszemu wrogowi pracy w tej "firmie", jestem teraz w niemczech i dziekuje Bogu ;)

Wezcie sie przedstawcie swoim imieniem i nazwiskiem jak tak odwazni i waleczni jestescie bo widze ze jedna osoba za 3 pruboje robiz to jet dopiero zal wezcie sie za robote a nie bohaterow albo nieudacznikow udajecie uuuu .. zabolalo mialo bo kazdy widze ze sie nadaje do zlomu zbierania hiba ;p

Plauzowiczka ;)

Bo już nie mogę tego czytać nie polecam najgorszemu wrogowi a wsumie jesli macie tylu wrogow moze z wami jest cos nie tak ;)

a...
@Plauzowiczka ;)

raczej z ludzmi co tam pracuja

Plauzowiczka ;)

hej mila ;) A gdzie pracowałaś może naprawde nie nadawałaś się do pracy którą ci przydzzielili?

Plauzowiczka ;)

A jeszcze jedno , apropo Pani Ani trzyma rygor i tak trzeba bo by im na głowe wszyscy powychodzili.

Plauzowiczka ;)

Wszyscy pozjadali rozumy chyba tutaj nie przyjezdzaj nie da się tam pracować ......pffff bzzzduuraaa !!!!!!! Jeżeli ktoś chce pracować ale PRACOWAĆ!! a nie leżeć bo pieniążki nasze kochane nie lecą z nieba to jak najbardziej zapraszam do właśnie oczernianej firmy!!! Jeżeli ktoś został by bez dokumentów bez pieniędzy i wywieziony w nieokreślone miejsce to jest sie czym martwić ale tutaj tak nie jest!!!! Ci wszyscy ludzie co negatywnie pisza to widocznie nie nadaja sie do fizycznej pracy.Wiec proponuje inna prace a nie oczerniac innych pozdro buraki

kwiatek

Czytam te opinie i się zastanawiam skąd w ludziach tyle fantazji a raczej głupoty Jak można coś takiego wymyślać pracuje w tej firmie już jakis czas i to co wy piszecie to zwyczajnie kłamstwa Pewno ze sa katrole na domkach ale gdyby ich nie było to przez takich jak Wy którzy piszecie takie kłamstwa na wiekszości domków byłyby poprostu meliny wiec jesli nie potrafisz pracowac i zachowac pożądku wokół siebie to win tylko siebie a nie wymyślaj bredni na temat Firmy czy koordynatorów Jesli o mnie chodzi jestem zadowolona z pracy w Efficjient at work i nigdy mnie tu nikt nie oszukał

adam

Witam pracowalem na bulach w tamtym roku i powiem tak bylo ciezko jak w kazdej pracy robilo sie na kolanach ale jestem facetem z jajami i nie narzekalem jak inni widze co opisuja a teraz wrocilem i dalej pracuje w tej firmie i szczerze nie jest tak jak inni opisuja same glupoty!!Ja polecam i zachecam do pracy w tej firmie.POZDRAWIAM

plauzowiczka

pracuje od 7 tygodni na plauzach i nie jest lekko ale do każdej pracy trzeba się przyzwyczaić,warunki w domu ok a co do kontroli co wcześniej ktoś napisał to dobrze że są takie kontrolowanie domków w których się mieszka bo co niektórzy nie potrafią się zachować i z czyjegoś domu robią chlew a potem się dziwią że są kary dla takich ludzi co nie potrafią uszanować dobroci ludzkiej to powinni dostawać potrójne kary!Ale firma ok i POLECAM

pikantna

Nie jestem żadnym pupilem tak jak piszesz porostu piszę jak jest ok a ty jak piszesz ze niby 12 lat pracujesz w Holandi to dlaczego dalej przez biuro sory ale w każdej pracy są plusy i minusy!!Ja wyrażam moją opinie a gdyby było tak jak piszesz to nikt by nie wracał do miejs jednak ludzie wracają bo firma uczciwa i tego będę się trzyma!!!!A jak tobie nie odpowiadała ta firma to komentarze trzymaj dla siebie a nie zniechęcasz innych co by chcieli przyjechać do pracy!!!

ktośśś
@pikantna

umiesz czytać? jeśli nie to nie wyrażaj swoich opinii tutaj :P Odpowiedzialas na to co napisal "gandzior". on napisal ze pracowal tam 12 lat i ze to bylo najgorsze biuro z którym sie zetknął a nie ze pracuje dalej przez te biuro, a to różnica co nie???

ktosssss
@pikantna

mala poprawka ;) Gandzior napisal ze pracuje w holandii 12lat, a te biuro to najgorsze z jakim sie zetknął, nie napisal ze nadal pracuje przez efficienta

massaja

Od 5 lat pracje w Holandii obecnie właśnie w Efficient od prawie roku. Praca w szkładnie nie jest lekka ale coś za coś. Wiem przynajmniej że zarabiam taka kasę jakiej w Polsce nigdy bym nie zarobiła. Co do p. Ani i Patrycji to nie jest tak źle jak co niektorzy tu piszą. Tutaj przyjeżdżają różni ludzie, jedni normalni drudzy niestety mniej delikatnie mówiąc. Ja tez przed wyjazdem czytałam opinie o biurze ale zaryzykowalam i nie żałuję. Jak aggata proszę o podanie biura które nie ma żadnej negatywnej opinii. Raczej takiego nie ma.

aggata

Witam a moze pan podac jedno rzetelne biuro

gandzior
@aggata

nie dla ciebie parowko

siwa

widze wiele opini na temat firmy EFFICIENT@WORK ludzie piszecie negatywy o tej firmie a polowa z was nawet nie potrafi wypowiedziec nazwy tej firmy wiekszosci z was ta firma uratowala zycie ale tego sie nie widzi widzi sie same problemy, firma ktora daje prace , ktora szanuje pracownika nie zasluguje na takie opinie placa na czas i w terminie daja wszystkie swiadczenia nie tyraja ludzi , nigdy nie mialam problemu z ta firma i nigdy nie mialam problemu finansowego z ich strony naprawde polecam ta firme sa solidnymi platnikami i uczciwymi ,takich ludzi sie szanuje a nie oczernia

Pikantna

A propo p.Ani i Patrycji to sa spoko kobietki zawsze mozna na nie liczyc nie jest tak jak opisuja jesli szukasz pracy to dobrze trafiles firma ok polecam!!!!

Pikantna

Ludzie opisuja same glupoty ja pracowalam i znowu wrocilam do tej firmy i nigdy nie narzekalam ktos kto pisze zle to taka osoba ktora nie nadawala sie do pracy zawsze mozna liczyc na ich pomoc!!!!!!W kazdej pracy sa plusy i minusy nie wyjezdzamy na wakacje tylko do pracy!!Jakby bylo tak zle w tej firmie to nikt by nie wracal a jednak sa ludzie co wracaja bo jest Ok!!Ja polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Efficient at work - De Lier

• Jak się pracuje w Efficient at work?

Zobacz opinie na temat firmy Efficient at work tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 134.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Efficient at work?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 97, z czego 91 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Efficient at work?

Kandydaci do pracy w Efficient at work napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Efficient at work