Efficient at work

Opinie o Efficient at work

MiiiLuuu

Pracuje w tej firmie 6lat z małymi przerwami. Wszystko zalezy do jakiej pracy sie trafi. Jak szklarnia ma stale godziny i prace prawie calym rokiem tak jak moja to jest ok. Godziny zawsze mi sie zgadzaja.wyplata na czas. Fakt ze wiekszosc zalatwiam z szefem szklarni a biuro mi tylko placi.gdyby to byli oszusci nie pracowalabym tyle czasu Mysle ze warto próbować.bo jesli trafi sie dobra szklarnie i szef będzie zadowolony to biuro problemow noe robi. Troche checi i motywacji do pracy. Trzeba sie wykazac zeby docenili a wtedy jest ok.

Zupelnie nowy.

A Ty byś chcial, żeby czerwony dywan przed Toba rozwinęli i glaskali po glówce. Zachowuj sie jak dorosly mężczyzna a nie marudź jak male dziecko. Przyjeżdzasz do fizycznej pracy a nie na pokaz mody. Ciekaw jestem czy warunki pracy i placy w Polsce są takie powalające, że szukaasz miejsca za granicą. Nie wiem czy nie powineneś porozmawiac z psychologiem lub lekarzem od zaburzeń gastrycznych, żeby Ci troche upuścil tej goryczy. Ty chyba wszędzie będziesz niezadowolony. Gratuluje podejscia do życia.

Ssssssssis

Razem z partnerem jesteśmy zadowoleni. Na początku ciężko w pracy ale potem lajt. Przyjechaliśmy na pół roku ale myslimy zostać dłużej

Ola

Witam jade scinanie kwiatów umowa jest taka jak nalezy bynajmniej w tamtym roku tak było , jak bede na miejscu moge informowac na bieżaco co i jak w tej pracy :)

Ola,gdzie jesteś...?

Pracownik Produkcji

Dokładna rekrutacja. Oraz śmiało odpowiedzieli na moje pytania. A nie jakieś czarowanie jak w większych biurach w jakich niestety miałem przyjemność pracować.

nie mam

Ola

Witam, moj facet w tamtym roku był w pracy przez ich biuro . Pieniadze na czas duzo godzin po 2 tyg dostał ponad 2 tys. praca troche ciężka, duże tempo pracy ale jesli dajesz rade to nie maja pretesji. Polacy którzy pracuja tam po 10 lat sa głowami szklarni to sie mądrzą i poniżaja ale nie warto zwracac uwagi. Fakt rower to transport do pracy 150 e zaliczki za niego ktore zwrocili mu na konto jak zakonczył prace. Domki przyzwoite, nie ma tragedi .stawka jest 8, 30 e netto wiec jak pezgladalam ogloszenia trafilam na najlepsza oferte z tego biura. w tym roku w lipcu jedzie znowu teraz ze mna , jak wroce napisze wam opinie od siebie

@Ola

Ponad 2 tyś za dwa tygodnie przy stawce 8.30?Do tego potrącenia za domek itd.To co on przez sen też bule wyrywał?

@W

Nie przez sen , pracowal max 10 h . Stawki maja 8, 30 plus pieniadze wakacyjne . po podcieciach za wszystko na czysto zostaje 263 euro tygodniowo, policz sobie . nie ma tragedi jest ciezko ale jedzie sie tam pracowac a nie leżeć , trzeba roic swoje i nikt nie bedzie mial zastrzezen

@Ola

Aha więc chodzi o 2 tyś. zł.To tak szczerze to d...nie urywa.

jaaaa

tam nawet niema mowy o godziwych warunkach, (usunięte przez administratora)

marexxx

Najgosza firma w jakiej pracowalem tragedia

marcin

Opinia z pierwszej reki mi osobiscie pracowalo sie tam nawet dobrze a jesli ktos jedzie do holandi i nie ogarnia roboty jest najwolniejszy z grupy badzi holender ma do niego jakies zastrzezenia to nie dziwcie sie ze odsylaja ludzi do polski proste.Jedziesz tam niechce ci sie pracowac to na co liczysz na 400e tygodniowki to zapomnij.NA MIĘKKO!!!

jedzie ktoś do nich na początku lutego?

Assad
@ja

Ja jadę na początku lutego nie wiem co o tym myśleć bo opinie dziwnie wróżą

wazis

cebulki spoko sprawa

as

jedzie ktos w przyszły weekend na zbiory cebulek

Dominik

Malinowata skocz do kanlu i sie utop, masz tak skrecona psyche i takie glupty piszesz.

ala

Na plauzowanie lepiej nie jechać bo podobno ciężko ,ja byłam na pakowaniu i praca nie była ciężka.Chociaż jak wysłałam cv na ogłoszenie to do plauzowania ,a trafiłam na pakowanie w sumie miałam szczęście.

kaja

haha nieźle. Jestem ciekawa co ci zrobili ,że się popisujesz tak jak ja i piszesz takie głupoty żeby nikt nie brał pod uwagę mojej powyższej opinii na temat biura. Opowiedz o tym to jest forum ,wyrażamy tu swoje opinie. Ja tego biura nie bronie bo słyszałam dużo negatywnych opinii ale w moim przypadku nie było tragedii. Serio uśmiałam się :D

kaja

Pracowałam za pośrednictwem tego biura.Pojechałam na pewien okres czasu żeby sobie trochę dorobić i jestem zadowolona, wypłata na czas i tyle ile trzeba, nie było z tym problemu w moim przypadku chociaż słyszałam ,że niektórzy mieli z tym problem. Nikomu za przeproszeniem du*y nie lizałam ,po prostu pracowałam jak trzeba ,nie robiłam żadnych problemów i się utrzymałam. Moim zdaniem dużo zależy od szczęścia na jaką szklarnie się trafi. Mi praca i atmosfera w pracy się podobała ,praca nie była ciężka. Fakt na początku nie jest lekko ,50e za plecak i 150e kaucji za rower ale cóż... na początku nie dają za bardzo pracy trzeba się po prostu sprawdzić na danej szklarni żeby zostać na stałe także musisz się starać i za dużo się nie stawiać jeżeli chcesz dalej pracować...niestety takie są realia. Do pracy trzeba jeździć rowerem ale da się przyzwyczaić. Dzień przez wyjazdem przeczytałam komentarze z tego forum byłam przerażona ale przekonałam się ,że nie jest tak źle zarobiłam więcej niż przypuszczałam bo miałam sporo nadgodzin. Fakt niektórzy przyjeżdżali byli tylko parę dni i wracali do Polski. Piszę jak było w moim przypadku...sami zdecydujcie

kaja

Szczerze to koordynatorek na oczy nie widziałam tylko kontakt telefoniczny ,a byłam tam na parę miesięcy żeby sobie dorobić także nie pisze opinii na niczyją korzyść. Moim zdaniem nie ma tragedii i tyle w temacie.

ww

wiadomo ze początki sa ciężkie a tepo pracy na wys.poz. ale po czasie człowiek sie przyzwyczaja a z każdym miesiącem jest coraz lepiej i przynajmniej wypłacają kase co 2 tyg, a sieroty z dwoma lewymi rękoma i bez znaj.jezyka co na start mówią ze nie dadzą rady niech szukają składania długopisów, znam ludzi z okolo 15 agenci i na pewno w pierwszej dziesiatce ta firma by byla

plauza
@ww

hahahaha, chyba do odstrzału i likwidacji, wtedy by była nawet na 1 miejscu

W

Fajnie Pelikan ale to nic nie da.Nikt nie uwierzy że pokrzywdzeni przez Efficient to ludzie sprawni inaczej.Patrz PIEKŁO.

@W

A,no tak.Patrz nick:Piekło!

Piekło!

możecie zgłosić do Ambasady poprzez specjalnie przygotowany formularz zgłoszenia o nieuczciwej Agencji Pracy.

Piekło!

Jeśli tak samo jak ja uważacie firmę za nieuczciwą mozecie złożyć zawiadomienie na (usunięte przez administratora)może się nimi zajmą konkretnie.

viola

Mam propozycje pracy na szklarni przez powyższe biuro... Naprawdę jest aż tak źle??

Zostaw merytoryczną opinię o Efficient at work - De Lier

• Jak się pracuje w Efficient at work?

Zobacz opinie na temat firmy Efficient at work tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 134.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Efficient at work?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 97, z czego 91 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Efficient at work?

Kandydaci do pracy w Efficient at work napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Efficient at work