Efficient at work

Opinie o Efficient at work

me

to wszystko prawda..pracowałam- wiem...ciężko...

Poczatkujaca

Kto taki ? Bo Pracowac będę od jutra i nie wiem komu ufać a komu nie

witam. dostałam propozycję od tej firmy na pracę i czytam te komentarze i zastanawiam sie czy warto ryzykowac... jest naprawde az tak zle??

paula

Witam, czy macie jakieś aktualne opinie w temacie tej firmy? Mam propozycje wyjazdu, rzeczywiście jest tak źle?

magdalenaaa_co_jej_tam_juz_nie_ma
@paula

wszystko sie zgadza

Pracownik Produkcji

Dokładna rekrutacja. Oraz śmiało odpowiedzieli na moje pytania. A nie jakieś czarowanie jak w większych biurach w jakich niestety miałem przyjemność pracować.

nie mam

gargamel

czy ktos w najblizszym czasie wybiera sie do holandi w okolice hagi?

gandzior

i w (usunięte przez administratora) byl i (usunięte przez administratora) anki widzial

kacper

czy ktos może pracował w holandi przez Grupa I work ?możecie opisac mi tą firme prace płace ?

wazis

Byłe tam na przełomie grudnia-marca początki ciężkie ale pomału wszystko się rozkręciło czy polecam sam nie wiem bratu bym tej firmy nie polecił

kasienka28l

No kokosowe nie zarobisz nigdzie, firma taka SE....nie spodziewają się niewiem czego

boss

ja nie wyjezdzam ale bylem szczerze ci odradzam uwierz wiem co mowie(usunięte przez administratora)

kasiula30

witam czy ktos wyjezda z tej firmy w weekend do pracy do holandii?prosze o kontakt na maila: kasienka259@wp.pl

madra glowa

zycie w holandii to taka gra, sa dwie strony i bramki i jedna pilka,jedna strona atakuje a druga sie broni i pozniej na odwrot,tylko ze czas tej gry jest nie ograniczony..

madra glowa

heh tak jest i tego nie zmienisz,trzeba robic to co oni chca,dla nowych osob radze duzo sie nie wychylac,nie opowiadac o sobie i byc pokornym bo ludzie z ktorymi mieszkasz,pracujesz tez robia pod gorke,ogolnie jest tak ze za 5euro polak polaka potrafi zniszczyc.zazdrosc ludzka nie zna granic..to pracownicy to robia informuja dyrekcje a dyrekcja musi podjac decyzje to takie kolko graniaste,dlugo by opowiadac.. zawsze sa 2opcje na jednej firmie zycie sie nie konczy.. firma wyplacalna a to chyba najwazniejsze

Zostaw merytoryczną opinię o Efficient at work - De Lier

• Jak się pracuje w Efficient at work?

Zobacz opinie na temat firmy Efficient at work tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 134.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Efficient at work?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 97, z czego 91 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Efficient at work?

Kandydaci do pracy w Efficient at work napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Efficient at work