Efficient at work

Opinie o Efficient at work

Lidia

@żaneta - Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do Efficient at work? Napisz nam więcej o swoich doświadczeniach z firmą. Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

Zzzz

Nigdy więcej pracy przez te biuro. Pozdrawiam

Lidia

@Były pracownik - cenne informacje, na pewno inni użytkownicy rozważający podjęcie pracy skorzystają z Twojego doświadczenia. :) @Monika - mogłabyś podać więcej konkretów? Opisane przez Ciebie sytuacje mogą posłużyć innym osobom za cenną uwagę zanim zdecydują się na pracę w Efficient at work.

Najgorsza agencja w jakiej pracowałem!

Pracownik Produkcji

Dokładna rekrutacja. Oraz śmiało odpowiedzieli na moje pytania. A nie jakieś czarowanie jak w większych biurach w jakich niestety miałem przyjemność pracować.

nie mam

poradnik

jesteś / czujesz się poszkodowany przez tą agencję ? zgłoś to : http://www.fakty.nl/poradnik-emigranta-/7861-zostales-oszukany-w-holandii-zobacz-gdzie-mozesz-szukac-pomocy https://www.inspectieszw.nl/other_languages/polish/index.aspx https://www.inspectieszw.nl/contact/ https://www.inspectieszw.nl/actueel/nieuwsberichten/Index.aspx?zoekterm=&jaar=-1&maand=-1&page=1&onderwerp=-1

Witam, pracowałem dla tej agencji poniżej opiszę swoje doświadczenia: 1. Praca co dziennie gdzie indziej (chyba że trafiłeś na szklarnię i tam masz zostać) 2. Agencja nie gwarantuje liczby godzin (w jednym tygodniu miałem 40h a w następnym 2 dni wolne i 15hpracy) 3. Za prace w różnych miejscach są różne stawki trzeba się o to dopytywać 4. Słaba komunikacja z koordynatorami (na wysłane 3 smsy tylko na jeden otrzymałem odpowiedź, problemy z dodzwonieniem się) 5.informacje czy idziesz jutro do pracy otrzymujesz między godzinami 18-22 jeżeli nie masz informacji do tej godziny to jeszcze rano możesz dostać telefon że masz 15 min na dotarcie do pracy. 6. Domek w którym mieszkałem ok mała ilość grzyba 7. wypłata była zawsze w ustalonym terminie oraz solarisy co tydzień na meilu 8. Kaucja za rower pobierana po pierwszej wypłacie (nie ważne ile zarobiłeś i tak musisz ją zapłacić a zwracają ile chcą) Agencja jak inne są plusy i minusy ważne żeby pojechać w sezonie i wtedy możesz liczyć na stałe miejsce pracy oraz sporą liczbę godzin.

kuba

mam zdjecia i dowody na warunki w jakich sie pracuje. prosze o kontakt

Media
@kuba

Proszę wysłać na radiolife@poczta.fm

Uuu

A co to za kary ? A moge sie dowiedziec w jakim miescie mieszkaliscie?

Pwk

W jakim miescie mieszkales? Wypłaty na czas dostawales?

Oo

A jak z tymi wyplatami❓ Czy to prawda ze tak oszukuja ❓ i jakie sa warunki mieszkaniowe❓

Oo

Wyjazd zarezerwowany po swietach , czy naprawde jest tak zle jak wiekszosc opinii❓❓

girl
@Oo

Mysle ze w tym czasie trafi sie fajna praca. Warto sprobowac.

Michalina

Sorki ale to nie ta Michalina. Ja pracuje na szklarni. Fakt nie pracowalam na bulach z tomkiem i janem wiec nie wiem jak tam jest. Moja praca jest ok. Godziny zawsze sie zgadzaja i wyplata na czas. Dlatego napisalam ze trzeba przyjechać aby sie przekonac jak jest. Praca pracy nie rowna. Pozdrawiam

Michalina

Pracuje tu juz kilka lat. Czytając te komentarze mam wrażenie że to zupelnie o innej firmie. Owszem niektore mieszkania wymagaja remontu i wlasnie po kolei sa teraz remontowane. Pracujac normalnym tempem w pracy nikt sie nie czepia. Wystarczy troche motywacji do pracy.chociaz niektórzy myślą ze za nic będą im placic. Te negatywne komentarze sa od osób ktorym sie nie chciało pracowac lub zamiast pracować woleli pic i jarac ziolo. Przykro ze te komentarze odstraszaja potencjalnych pracowników od firmy która jest wyplacalna i uczciwa. Uprzedzajac pytania, nie jestem z biura ani niczyim pupilkiem. Poprostu pracuje i polecam przyjechać aby sie przekonac jak jest na prawde!

Marek Efficient

Jesli mnie nazywasz smieciem - to kim Ty jestes ? Nikt nie nazwal Polakow ......... Ty sam to wymysliles. Gratuluje poziomu intelektualnego. Czujesz sie pokrzywdzony ? Sa instancje, ktore kontroluja takie przestepstwa i oszustwa - przeciez masz takie bogate doswiadczenie w Holandii. A z drugiej strony - zyczyłbym Holandii - jak najmniej takich ludzi jak Ty na jej terenie.

Marek Efficient

Co za bzdury - co za nonsens. Chyba wiele z tych osob, ktore pisza te opinie, nie pracowaly przez nasze biuro. Ludzie przyjezdzaja tu do ciezkiej pracy Te, ktore pracowaly wiedza, z zaliczka jest mozliwa po tygodniu pracy. Kaucja za rower, klucze itp to stale koszty w kazdym biurze. Nie znam firmy z czynszem €70 tygodniowo - klamstwo a nasze ubezpieczenie kosztuje tyle samo co u innych.. Zadne biuro nie gwarantuje 40 godzin tygodniowo w szklarni. To zalezy od cyklu produkcji szklarni. Warunki i organizacja pracy zaleza od wlasciciela szklarni a nie koordynatora. Zadna gruba Pani nie moze wypowiadac sie tutaj bo dawno u nas nie pracuje !!! Moim zdaniem wielu autorow tych idiotycznych opowiesci, to ci, ktorzy czesto pili, cpali i balowali a pozniej zdziwienie, ze nie ma dla nich pracy. Jesli piszecie , ze pracownicy biura nie pomagaja to znaczy, ze nigdy nie pracowaliscie w naszej firmie i nawet nie macie odwagi, zeby sie podpisac. Na czyje zlecenie wypisujecie te bzdury ???

boy123

przy przepracowanych 40 godzinach tygodniowo ile macie kasy netto dla siebie ?

staraaa
@boy123

270 euro po odjeciu mieszkania i ubezpieczenia

malinowata

Nie wiem ludzie. Jak czytam te opinie to się w głowie przewraca... Jedziesz za granice to honor chowasz do kieszeni i (usunięte przez administratora) i się nie oglądasz. Nie jesteś u siebie więc zamknij mordę i pracuj. Stawkę masz większą niż w Polsce więc już powinieneś się czuć jak w niebie. Zamiast pieprzyć że " (usunięte przez administratora) quot; powinniście się cieszyć że są godzinki. Normalne że każdej firmie zależy na efektywności pracownika. Było powiedziane 2 tygodnie są na to żeby zrezygnować bez konsekwencji z pracy ale i z was firma może zrezygnować. Co tu jest nie logiczne? Będąc pracodawcą nie widziałabym sensu inwestowania w osobę która się opieprza... po co blokować miejsce? każdy będzie oszustem i naciągaczem dla was jeśli nie zaczniecie pracować jak należy. nie pasuje praca u kogoś? to załóż firmę i próbuj szczęścia!

Iwona
@malinowata

Rozumi em pracodawcę ale rozumiem również pracownika.Od sześciu lat pracuje na szklarni z pomidorami ale nie wyobrażam sobie aby ktoś odnosił się do pracownika po hamsku.Oczywiście obowiązuje to obie strony .Chcesz mieć dobrego i doświadczonego pracownika to bądź dobrym pracodawca.

K

Dużo nasłuchałam się i naczytałam na temat Efficienta i w moim przypadku na szczęście się nic z tego nie sprawdziło. Pojechałam na całe wakacje, warunki zakwaterowania miałam całkiem ok, praca też była fajna- akurat warunki na szklarni nie zależą od biura tylko od poszczególnych szklarniarzy- ja trafiłam na bardzo dobrą szklarnię- zarówno szefowie jak i atmosfera- wszystko było w porządku. Wypłata była na czas, co do kaucji za rower- owszem, pobierają 150 euro, ale zaraz po powrocie do Polski zwrócono mi CAŁĄ kaucję i wypłacili pieniądze za godziny urlopowe- wszystko się zgadza.

erf

hej hej no a ja tam uważam ze jednak w każdej firmie powinny być nadgodizny płatne nie uważacie ?no i każdy powienin sobie wybrać czy i wogole ile chce miesieznie takich nadgodzin wyrobić ale zupełnie nie rozumiem dlaczego one mialby być bezpłatne ..

MiiiLuuu

Dwa razy zjechalam na krotki okres do polski. Potem wracalam do swojej pracy. Nie widze w tym nic dziwnego.

Zostaw merytoryczną opinię o Efficient at work - De Lier

• Jak się pracuje w Efficient at work?

Zobacz opinie na temat firmy Efficient at work tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 134.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Efficient at work?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 97, z czego 91 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Efficient at work?

Kandydaci do pracy w Efficient at work napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Efficient at work