Efficient at work

Opinie o Efficient at work

Paulina M

Fajna rekrutacja. Nie jak szybka łapanka typu wsiadaj i jedz do pracy a wszystko dowiesz się na miejscu :) hahahhaha. Bo takie przeważnie słyszałam dzwoniąc po większych firmach.

@Paulina M

Jagoda91

Byłam i ocenie krótko i na temat. OK można jechać. Wyjazd bez żadnych przykrych niespodzianke.

@Jagoda91

Asia86

Byłam wprawdzie krótki czas z powodów rodzinnych ale przebiegł on bezproblemowo.

@Asia86

Dziękujemy :)

Jak koordynatorami byli Tomek i czarek to i praca zawsze była, na transport się tyle nie czekało. (usunięte przez administratora)

Pracownik Produkcji

Dokładna rekrutacja. Oraz śmiało odpowiedzieli na moje pytania. A nie jakieś czarowanie jak w większych biurach w jakich niestety miałem przyjemność pracować.

nie mam

Co ma ten filmik wspólnego z tą agencją ????? To nie ta agencja.

Aleksandra

Byłoby super, gdybyśmy zachowywali większą merytorykę i kulturę wypowiedzi na forum. Rozumiem, że frustruje cię obecna sytuacja w Efficient at work, ale może znajdziesz jakieś pozytywy tej pracy? Napisz proszę, czy długo już tam pracujesz.

@Aleksandra

Essu skąd Ty się urwałaś? Że zapytam merytorycznie mało wypowiedzi? Wnioskuję że jesteś z firmy w/w ja tylko raz z burakiem szefem jechałam do pracy... zaszczyt mnie kopnął.... Bekał, grzebał wykałaczką w zębach a na koniec jeszcze jarał w aucie... Najgorsza opcja Holender zakłada firmę nienawidząc Polaków. którzy pomogli przetrwać kryzys w Holandii

Jakie są mocne strony pracodawcy Efficient at work?

Jan To Kazirod

Żadne

Krzysiek

Wypłaty zawsze na czas, spoko zakwaterowanie, a godziny to już zależy jak się trafi. Jak szanujesz robotę to Cie nie rzucają z miejsca na miejsce tylko zostajez na pierwszej. Chyba,że ktoś odwala to też odrazu nie wywalają tylko wysyłają gdzieindziej. Ogolnie spoko.

Ada

Pracuję od 8 lat i nigdy nie miałam problemów. Jak ktoś przyjeżdza na wakacje a nie do pracy to rzeczywiście może być rozczarowany. Domki zadbane, wypłata zawsze na czas, a jak tylko czegos potrzeba to wystarczy normalnie zadzwonic i zawsze pomoga. Jeszcze sie nie spotkalam z sytuacja w ktorej kogos by olali, wiec nie wiem skad te opinie, ale ja nie narzekam.

Danuta
@Ada

Jak wygląda sama organizacja takiego wyjazdu? Chodzi mi o to ile mniej więcej trwa załatwienie pracy, co trzeba zrobić na własną rękę, a co robi firma itp.

@Danuta

Sama musisz zorganizować sobie przejazd z PL do NL. Pamiętaj o tym ,że Efficient jest pośrednikiem pracy, a nie pracodawcą (czyli ,że harujesz na nich). Na miejscu wypełniasz dokumenty(, zostajesz poinformowana jakie koszty zakwaterowania i ubezpieczenia.Obowiązkowo proponują rower ( kaucja za tzw groszka 150 E) Po dopełnieniu formalności odwiozą Cię na chatę... a to już zależy gdzie im będzie pasowało,ale bez obaw mieszkania są w porządku. Potem dostaniesz informację na mail albo sms gdzie następnego dnia pracujesz,oraz o której będzie transport....I tu zaczynają się schody.... Być może od razu trafisz do pracy, która będzie ok, ale nigdy nie masz pewności, że następnego dnia znowu do niej wrócisz... Możesz też trafić tam gdzie w ogóle się nie spodziewasz, gdzie od pierwszej minuty wiesz, że to nie to.... ale nie ma ratunku. Szkoda,że nie traktują ludzi poważnie... Można całymi dniami czekać,żebrać o pracę i nikt Ci nie pomoże, co najwyżej poinformują Cię, że inni też nie mają pracy, bardzo uprzejmie spuszczą Cię po drucie :)

Stachursssky

Z tego co wiem z swoich przeżyć z tym biurem to raczej żadnych dobrych stron niema

@Stachursssky

Są ! Eficient zapewnia naprawdę dobre mieszkania. Jeśli masz doświadczenie z pracodawcami w Holandii to wiesz, że można trafić na baraki albo jeszcze gorzej. Jedyny problem jaki przeżyłam to brak pracy...

Jacek

Biuro jak biuro. Wszędzie coś jest nie tak. Efficient jest wmiare ok. Więć nie rozumiem tych opini bez argumentacji.

Ola ????

Hej, jestem tu od 3 miesięcy, czytając komentarze jestem trochę zdziwiona. Nigdy jeszcze nie miałam z biurem żadnego problemu ???? zawsze wszystko udaje mi się załatwić i dojść do porozumienia. Przez pewien czas jeździłam do pracy z kierowcami i też żadnego problemu nigdy nie było, Artur jak i Daniel mili kierowcy, zawsze pomocni. Szczerze polecam firmę Efficient at Work ❤️

....
@Ola ????

Hahaha polecasz! (usunięte przez administratora)Dowiedz się za kilka miesiąc. PoZDRo...

Danuta

Zamiast wyśmiewać opinię innych o Efficient at work, lepiej ją w sensowny sposób uzasadnijcie. Bo póki, co Wasze wypowiedzi nie są w ogóle na wiarygodne. #HejtToNieOpinia

Efficientatwork

Drogi Panie Lukaszu S. Pracował Pan 5 miesięcy w 2018 roku. W tym czasie miał Pan 3 różnych pracodawców i 6 nieusprawiedliwionych nieobecności. Z powodu Pańskiej słabej prestacji w pracy i notorycznego naruszania regulaminu, Pańska umowa nie została przedłużona. Przykro nam, że ma Pan negatywne doświadczenie. Przez Pana okres zatrudnienia pracownicy biura wielokrotnie pomagali zarówno Panu jak i Pana dziewczynie w rozwiązaniu problemów. Szkoda, że nie miał Pan wtedy tak wiele do powiedzenia. Regularnie wypisuje Pan na portalu opinie, pod różnymi pseudonimami, które nie mają zbyt wiele wspólnego z aktualnym stanem rzeczy. Pańska frustracja jest dla nas niezrozumiała, tak samo jak brak odwagi podpisania się pod postami. Odnośnie uszkodzonych przez Pana, pod wpływem alkoholu i/lub innych środków odurzających, samochodów służbowych, to właśnie otrzymaliśmy wyrok sądu w Pańskiej sprawie. Proszę się nie obawiać, skontaktujemy się z Panem. Pozdrawiamy serdecznie

Ktos
@Ola ????

Ola, jesteś baba masz (usunięte przez administratora) i arturek będzie Cię zawozic pierwsza, a ktoś kto siedzi z tyłu i był pierwszy w busie wysiada ostatni, zwykle buraki nic więcej. Ja nie polecam

Mariusz

Firma jest ok. Oczywiście zawszę można się do czegoś przyczepić ale nie są to duże żeczy.

Pupil

To zatrudnijcie z powrotem Tomka i czarka, beda brali łapówki ale przynajmniej większość b3dzie miała pracę ????

Zawiedziony

Oni maja w ogole jakies nowe oferty pracy, czy tylko to co im Anka kiedys pozalatwiala? Bo w sumie chyba tracą powoli swoich klientów...

Pupil

A to to jeszcze istnieje????? Jakim cudem.

Tak

Tak, jest tak (usunięte przez administratora) To może dalej płaci się łapówki za pracę tak jak za czasów tych dwóch pokemonow,Tomka i czarka. Ha ha ha

Krzysiek

Bo pewnie jak przyjechaliscie na szklarnie w tymczasie gdy jeszcze był ktoś potrzebny na dlużej A nie na chwilę. Dziwne że na tyle osób pracujących nikt nie pisze nic dobrego, może biuro sobie samo odpowiada na komentarze by mieć jedna gwiazdkę więcej, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, a jak coś potrzebujesz to każdy jest miły dopóki n ie przekroczysz ich drzwi, patologivzne biuro ktoro ma na wszystko wytlumaczenie

Bylapracownica

Nie polecam tego biura nawet najgorszemu wrogowi. Zacznę od plusów, bo jest ich mniej: +przyzwoite zakwaterowania +WiFi w mieszkaniu +wypłaty na czas. Marne bo tygodniowka 250euro. Minusy: -patologię szanują, a normalnych porządnych ludzi mają głęboko w czterech literach. -zasady jak w więzieniu. Jeżeli coś im się nie spodoba to konfiskują rzeczy z mieszkania. Płaci się za media, a nie wolno z nich korzystać. -bywa tak, że po pracy czeka się dwie godziny na transport do domu -mają gdzieś, że nie podoba Ci się praca. Jeżeli chcesz zmienić, to dadzą Ci najgorszą z możliwych, są bardzo złośliwi -szef Jan, który wparowuje do domku nad ranem i wyklina Cię, jeżeli nie poszedłeś do pracy -największymi minusami w tej firmie jest planista Daniel oraz kierowca Artur, którym wydaje się, że są panami wszechświata i mogą poniżać ludzi. Tymczasem to zwykłe buraki bez szkoły, których nikt nie lubi i każdy się z nich śmieje. Artur jest zwykłym kierowcą, jedzie 250 km/h by popisać się przed nowymi dziewczynkami. Drze ryja na szklarni, jakby byl conajmniej kierownikiem efficienta. A Daniel? Uważa że jest Panem życia i śmierci. Znieczulony na wszystko. Zwykły egoista. -zabierają 150 euro kaucji za rower, gruchoty na których nie da się jeździć, spec powiedział że są warte co najwyżej 10 euro. Najśmieszniejsze jest to, że jak Ci pęknie opona to płacisz za nią 70 euro hahaha. Siedmiokrotna wartość tego złomu.

Pecik

Fajnie się skacze po ich samochodach

Artur to jest gwiazda

Nie polecam pracowałem tam rok zastraszają pracowników, kierowcy busów Arturek i Pet nie przyjeżdżają na określony czas, kary na domkach, brak stałej pracy, kasuja za rower 150 a na końcu pecik powie że go uszkodzileś i fige z makiem dostaniesz, kara za podkręcanie ogrzewania. NIE POLECAM

Drogi Szymonie. Zamiast czytac te pouczajace tresci, przyjedz do biura i po pracuj za te śmieszne pieniądze. Niech powiedza Ci w biurze,że się "tym "Nie zajmują A przygotowanie nawet głupiego wypowiedzenia przerasta ich kompetencje. Drogi Szymonie, zrobią Ci kawę, bo to jedyne co mogą Ci zaoferować,nawet za domek Ci odbija calosc jak nie nie pracujesz z ich winy, BO Ty sobie będziesz kawę wtedy robil, drogie biuro,cieszcie się że są ludzie którzy tu piszą,A nie podają was do sądu o to "wasze" CAO" chyba "CO ANDRE OBALI" ha ha ha ha ha ha ha ,nie długo waszymmjedynum klientem będzie Wasza rodzina. A reportaże przez polityków do których każdy ma dostep i zastraszanie przez was i obrazanie ludzi trz mozecie omowic przy kawie. Ale w Ambasadzie. Już nie długo. Żałosne biuro

Drogi "Pracowniku", W każdej instytucji, biurze czy urzędzie znajduję się struktura i podział obowiązków. Idąc do np. urzędu gminy nie oczekujemy, że każda pracująca tam osoba jest w stanie "od ręki" i natychmiast dostarczyć np. interesujące nas dokumenty. Nie rozumiem skąd przekonanie, że świat kręci się wokół Pana/Pani i wszystko ma być załatwione na "pstryknięcie palca". Wystarczy przedzwonić i się umówić. Jeżeli chodzi o opłaty za wynajem zakwaterowania to absolutnie nie jest Pan/Pani zobligowany/a do mieszkania na zakwaterowaniu służbowym. Na "prywatnym" z pewnością nie płaci się za dni w które się nie pracuje.... Jak mniemam w Polsce jest to standard? "Nie pracujesz z ich winy"? A jak to niby wygląda? Przywiązano Pana/ Panią do łóżka i zabroniono iść do pracy? Jeżeli ma Pan/ Pani wątpliwości co do zgodności dokumentacji i/lub stosowania się przez biuro do zasad zawartych w CAO, to serdecznie zapraszam, wyjaśnimy wszelkie niejasności. Kawę w ambasadzie z chęcią wypijemy. Mam nadzieję, że wtedy będziemy mieć przyjemność spotkać się z Panem/Panią osobiście. Pozdrawiam serdecznie

Szymon

Opinie na temat tej firmy są w przeważającej mierze bardzo negatywne. Możecie dokładnie opisać sytuację z perspektywy pracownika, podając przykłady zachowań, które mają miejsce w Efficient at work? Rotacja jest naprawdę tak duża?

@Szymon

Drogi Panie Szymonie, Serwis GoWork w żaden sposób nie weryfikuje wiarygodności osób wypowiadających się na forum, więc każda osoba mająca dostęp do internetu może wypisywać co jej się żywnie podoba. W większości przypadków są to osoby, których umowa o pracę nie została przedłużona. Warto dodać, że naprawdę trzeba się postarać, żeby do tego doszło. Jeśli pracownik nie funkcjonuje na danym stanowisku wysyłany jest do innego zleceniodawcy. Dopiero po wyczerpaniu wszystkich możliwości informujemy, że niestety ze względu np. na bardzo słabą prestację w pracy nie jesteśmy w stanie niczego więcej zaoferować. Byli pracownicy wylewają swoją frustrację na forum ponieważ nie mają odwagi otwarcie porozmawiać o przyczynach swojego niezadowolenia. Każda osoba, która ma jakikolwiek problem, może się zwrócić do biura. Wszyscy jesteśmy tylko ludzmi i popełniamy błędy. Nie jesteśmy w stanie ich naprawić nie zdając sobie z nich sprawy, więc zamiast obrzucać się obelgami zapraszam każdą nieusatysfakcjonowaną osobę na kawę. Razem na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Efficient at work - De Lier

• Jak się pracuje w Efficient at work?

Zobacz opinie na temat firmy Efficient at work tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 134.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Efficient at work?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 97, z czego 91 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Efficient at work?

Kandydaci do pracy w Efficient at work napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Efficient at work