Opinie o Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Oburzona

Czy w sytuacji zagrożenia epidemiologicznego firma nie widzi potrzeby konkretnego zadbania o swoich pracowników pracujących w sklepach/na logistyce i o swój wizerunek? Czy ktoś w zarządzie zastanowił się czemu mają później problem z rekrutacja? Bez komentowania rozsądku klientów - tłumy przewinęły się w sobotę nie po artykuły pierwszej potrzeby a pooglądać sobie wzory płytek itd.... Nie można tego w żaden sposób ograniczyć? "W Leroy Merlin wierzymy, że ludzie są największym bogactwem przedsiębiorstwa" - rozumiem że mieliście tu na myśli tylko klientów? Kierownicy regionalni mogą w mailach pisać bajki, ale kto z pracowników w nie wierzy...

@Oburzona

Nikt nie dba o swojego pracownika, jak kasa jest najważniejsza to wkrótce kierownictwo stanie samo za komputerkami i sami będą handlować, bo pracownicy będą na przymusowych koronowirusowych wakacjach...

też kobieta pracująca.

Ale jak biznesy upadną przez koronawirusa, to jak będziecie kasę zarabiać na swoje potrzeby? się tak zastanawiam....

Jarek
@Oburzona

Leroy Merlin nie dość że nie dba o pracowników, to jeszcze planuje zwolnienia.... Tak wygląda walka z koronawirusem po francusku!

LM
@Jarek

Co za głupota, pracuje w tej firmie nie ma takich zamiarów przestańcie siać zamęt.

SMART:)
@LM

Pracuję od kilku lat i nie zamieniłabym tej pracy na żadną inną..przynajmniej na razie...wszędzie dobrze gdzie nas nie ma..szajnujmy to co mamy...

x
@LM

właśnie wywalają ze sklepu w Mirkowie.

Były Pracownik
@Jarek

I nie wypłacają udziałów...

@Były Pracownik

Prawda. Niby nie mogą wyliczyć więc wstrzymują za 2019, ale za 2018 też nie chcą dać... tak jakby to miało jakiś związek. Przecież od dawna wiadomo jaki był zysk w latach poprzednich i ile wyniosła kwota wypracowanych udziałów... Jak domagać się należnych pieniędzy?

Nowy Pracownik

Czy u Was również premia za progresje za I kwartał była zerowa?

Daniel198610
@Nowy Pracownik

Nie ale nie do takich pytań chyba służy GoWork.

Daniel198610
@Nowy Pracownik

Wnioskując po nicku może za krótko pracujesz żeby dostać premie. ????

już zwalniają....

Arek

Za I kwartał 2020 r. premia kwartalna wyniosła 0,02%

@Były Pracownik

Nie wypłacają na podstawie nowego regulaminu który sobie wprowadzili 1 kwietnia 2020...... (usunięte przez administratora)

067 Rzeszów

Możesz być w pracy dobry, możesz się starać, możesz wyrabiać założenia, możesz być pomocny - kreatywny i z pomysłami, możesz obsługiwać klientów na wysokim poziomie i ci klienci mogą być z ciebie zadowoleni co by się mogło wydawać że jest to najważniejsze z punktu widzenia firmy ale niestety prawda jest inna. Jeśli 'górze' nie pasujesz to lecisz, od tak. Umowy nie przedłużają. Już nie mówiąc że ciężko o słowo przepraszam. Taka to rzeczywistość korporacji 'z trójkątem' na Witosa w Rzeszowie która nastawiona jest na rotację, słupki i która to funkcjonuje na dziwnych, nie do końca zrozumiałych zasadach. Jest dosc kiepsko z kadrą zarządzającą. Tego miejsca dobrym ludziom nie polecam. Szkoda nerwów.

@067 Rzeszów

No własnie. to nie jest praca dla Dobrych ludzi. A szkoda, bo tacy chcesz chca pracować.

Katrina

Z tymi co uważają, że ta firma to porażka absolutnie się zgadzam. Potrafią zachwalać, nagradzać by np po 2 latach dać wypowiedzenie jakim złym pracownikiem się było, że nie wyobrażają sobie dalszej współpracy. Zarobki to najniższa krajowa, nie ma co fatygować się z przyjściem tutaj. Nawet po 10 latach dostaniesz tyle co pracownik Biedronki na start. Wieczne proszenie o zostanie dłużej, przyjście wcześniej lub nawet w wolny dzień, byle tylko obrót się zgadzał. Godzin dodatkowych oczywiście nie wypłacają tylko oddają w godzinach i dniach wolnych. Oczywiście jest też faworyzacja, jeżeli masz znajomości z koordynatorami i kierownikiem, lubisz poplotkować z nimi a przy okazji donieść na innych to utrzymasz się tu. Panuje fałszywość tutaj, jedynie kilka osób na całą firmę jest naprawdę w porządku.

@Katrina

Prawda

@Katrina

zgadzam się w 100% z tym co piszesz. Fałszywi ludzie.

Były Pracownik

Porażka.Suma sumarum liczy się wszystko tylko nie pracownik. Mimo kilku lat solidnej pracy i zaangażowania- wystarczy chwila słabości i tracisz pracę za to że masz problemy zdrowotne i chwilowo nie domagasz. Co więcej problemy te związane są z nieergonomicznym stanowiskiem pracy co było wielokrotnie zgłaszane. Udziały w zyskach na które pracownicy są kuszeni i uczestniczenie w akcjonariacie na dzień dzisiejszy kończy się niczym... bo można znaleźć sobie powód że mamy wirusa na świecie i wysłać list że nie ma pieniążków na wypłatę..... Tak więc nie warto się angażować i tam pracować.... Niszczą zdrowie i psychikę i zostawiają człowieka z niczym

Jenny
@Były Pracownik

To prawda,też znam kogoś komu podziękowali ponieważ miał depresję,a mógł się nie przyznawać, niestety nie warto być uczciwym tam.

Doradca Klienta

Bardzo miła rozmowa z Panem Kierownikiem (Mielec) Na poziomie, konkretna, padło dużo szczegółów. Cała rozmowa trwała ok 40 min. Choć nie na dawałamam się akurat do jego działu. Jedna z najlepszych rozmów na jakich byłam.

Było ich dużo, typowe i standardowe, niekiedy szczegółowe.

Lopez

Jestem na wypowiedzeniu,ale w międzyczasie zrobiło się miejsce na innym dziale,czy wiecie jaka jest szansa na przejście?Czy trzeba się zwolnić i zatrudnić od nowa?

LM
@Lopez

Jest szansa, pogadaj z personalna, dyrektorem i kierownikiem.

Osoba
@Lopez

Teraz to może być ciężko, zaczęły się zwolnienia z powodu koronawirusa.

x
@Osoba

właśnie zwalniają w Mirkowie, chociaż sklep pełen klientów. Gdzie sens i logika?

Zdziwiona
@x

Jak to z jakiego powodu?

Skocu

Centrala LM to przerośnięty wąż, który zjada własny ogon. Mniej ważne, czy to co robisz ma sens, najważniejsze żeby odhaczyć. Wysoko punktowane informowanie o niedoróbkach u innych. Generalnie najlepiej ma tam typ pracownika, którego interesuje wyłącznie własna kuweta, siedzi odcięty w słuchawkach, odbija kartę po 8h. Socjal bardzo dobry: Lux Med, bony, angielski, dobra kawa, owoce, croissanty, imprezy firmowe - taki korpo standard. Narzędzia pracy i zabawki bez zastrzeżeń, proporcjonalne do stanowiska.

Były doradca

Na rozmowie prosta robota pogadanka o możliwości rozwoju itp bla bla bla Gdy się zdecydujesz po zejściu na sklep okazuje się że co chwilę dochodzą co rusz nowe obowiązki o których nie było mowy wcześniej za to płaca nie rusza się ze swojego miejsca i stoi na poziomie żenady kwestia awansu = Kto z kim pije i kogo podpier.... Możecie się starać pracować jak wół roboczy po czym kierownictwo powie wam że są niedociągnięcia i jest źle, ogólnie moglibyście dać z siebie o wiele więcej :) Ogółem co byście nie zrobili zawsze jest za mało, i niewystarczająco

...
@Były doradca

Awans również wtedy gdy (usunięte przez administratora)z kimś z kierownictwa i wchodzisz w D..

Świeżak

Jutro bede podpisywała umowę i zastanawiam sie jak to bedzie wygladalo...Ciesze sie, ze udalo mi sie dostac prace! Ciekawe tylko czy w aktualnej sytuacji mam dojeżdzac na szkolenia... U nas leroy jeszcze nie ma, a wstepnie mieliśmy dojezdzac do innych miast na przeszkolenia. Jesli tak bedzie dalej to niezle...

nowy
@Świeżak

do jakiego sklepu?

Świeżak
@nowy

W Radomiu, wiec wyjazdy najprawdopodobniej Warszawa/ Piaseczno

nowy
@Świeżak

Życzę powodzenia i zdrowia.

Witam czy rekrutacja do LM jest wstrzymana? Wysyłam, wysyłam CV i nic

Figo
@Moni

Tak

Ko

Nawet o klientów nie dbaja , wciskają uszkodzone narzędzia a potem mówią że to twoja wina i okazuje się że gwarancją można się podetrzec

Moni

Witam mam pytanie odnośnie pracy doradcy na dzialach a mianowicie jakie są zarobki i czy faktycznie jest tak ciężko?

doradca klienta
@Moni

Zarobki - nowi pracownicy dostają równe bądź lepsze stawki niż pracownicy z kilkuletnim stażem. Ja po kilku latach mam 3200 brutto, tyle samo dostali doradcy przyjęci miesiąc temu. Czy faktycznie tak ciężko? Zależy od działu - lekko nie jest na działach gdzie trzeba dźwigać - logistyka, glazura, budowlanka, drzewny. Jeśli chodzi o obciążenie psychiczne - są gorsze zawody. W obecnej sytuacji atmosfera jest nie najlepsza. Ale w czasach normalności współpracownicy w większości przypadków są fantastyczni i możemy na siebie liczyć. Podjęcia pracy w LM nie odradzam - w każdej chwili można zrezygnować.

@doradca klienta

Dziękuję bardzo za odpowiedź ????

Rekruter

Czy ktoś może wypowiedzieć się o pracy na stanowisku REGIONALNEGO REKRUTERA - W DZIALE ZASOBÓW LUDZKICH??

Xxx

To super zarobki w Warszawie na Targówku doradca po 8 latach pracy ma np:3800.00 lub 4000.00 brutto mając jedną sobotę w miesiacu wolną a za pozostałe zero dodatku

Koronawirus

Dlaczego sklepy pozostają otwarte w dobie "kwarantanny",a pracownicy nie są w żaden sposób zabezpieczani???

było na szczęście minęło

Mają się za korpo i są korpo trucie dużo szkoleń i chyba tylko takich przy kompie. Najważniejsze szkolenia z kompa żuć wszytko rób szkolenia. ^^ Sucha wiedza. Powiem tak tragedia. Dużo działów bez zaplecza magazynowego wyobraźcie sobie że macie towar i nie ma powierzchni magazynowej a trzeba gdzieś to upchnąć. Najlepiej zabierać do domu i przynosić jak zabraknie. Są działy i miejsca na nich gdzie jak coś przesuniesz to na Ciebie spadnie. Niebezpieczny ten sklep pod tym względem jest. Nieprzemyślany sklep tak ogólnie pod względem magazynów toalet dla pracowników, szatni, Palarni obok stołówki gdzie wszytko czuć. Na pierwszy rzut ładny i nowy ale po 1 dniu to się zauważa. I jak zawsze problem w Kierownictwem !! Myślę że to kwestia czasu aż będą pierwsze sprawy o Mobing :D gdybym nie odeszła to pewnie bym zapoczątkowała. Nie można się zwracać do pracowników " mój cyrk ,moje małpy", "w tym sklepie nie pracują inteligentne osoby" , "do puki nie skończycie tego co wam kazałam nie wyjdziecie do domu postaram się o to " . Nie wolno krzyczeć na pracowników. W okresie mojej pracy nie było ani razu aby przyszedł kierownik i pochwalił zespół. Tylko znów to nie zrobione i to .. To dołuje !! Non stop z pretensjami !! Mamy obsługiwać a nie robić remonty tego nie ma w umowie. Gdzie jest sprzęt do robienia bezpiecznej przebudowy której i tak w umowie nie mam . Wychylać się z najwyższej drabiny by coś przewiercić i przechylać się z ta drabiną ryzykując życie. Krzyczeć na kobietę 60 lat czemu nie weszła na drabinę i tego nie zrobiła. Sklep wychodzi z założenia że są ludzie i podludzie (logistyka) . Chcą aby ludzie donosili na siebie i zdjęcia robili jak pracują. Kochane żółte karteczki przybliżę ten temat jeśli jesteś pracownikiem TEGO sklepu i chcesz coś kopić taniej czyli z przyklejoną żółtą karteczką powinieneś spytać się Przełożonego Czy możesz dodatkowo Kierownika dyżurnego aby potwierdził to że możesz lub nie a najlepiej jeszcze dyrektora. Tak to nie żart bo jak tego Nie zrobisz to Nie powinieneś tego kupować bo jak cie ktoś(usunięte przez administratora) to możesz naganę dostać tak były przypadki. Oczywiście możesz ryzykować jak ja i się nie pytać Robiłam to nagminnie :D . Dodatkowo Jeśli jesteś pracownikiem i chcesz coś kupić z ową karteczką to Ty nie powinieneś, i twoja rodzina mężowie , wujkowie, babcie i tak do 4 lini drzewa genealogicznego Tak to zostało nam to wykrzyczane pewnego dnia :D Chory sklep od środka , chore zasady. Ci którzy pracowali w innych LM i się przeniesieni bo mieli bliżej szybko uciekli z powrotem. To już daje do myślenia. I oczywiście no po co ta 22 w pt i sob po KIJ !! Wszystkie duże budowlane do 21 są otwarte a ta godzina to zmarnowana jest !! To taki opis w skrócie o tym sklepie pracownik na hali 3400 brutto + premie kwartalne mogą być rożne . Pierwsza podwyżka po roku pracy o ile wypracujesz założenia. Praca od 6,15-21,15 zmianowa lub do 22,15 w pt i sob. Nocki są . Benefitów mało. Na święta nic no wigilia na konferencyjnej szału nie było barszcz był zimny. Są + i - Dla mnie było za dużo - i .

@było na szczęście minęło

O jakiej lokalizacji Leroy-Merlin mowa? I tak pi razy oko, ile mniej więcej udaje Wam się zgarnąć tej premii kwartalnej? Tak średnio, ile?

Kandydatka

Orientuje się ktoś jak wygląda praca w centrali w Piątku, chodzi o doradcę klienta na odległość? Jakie warunki, godziny pracy i wysokość pensji?

Seska

Pytania Hej, mam dość ważne pytanie - czy już na 3 etapie otrzymywaliscie informacje o zatrudnieniu odrazu bezpośrednio od przełożonego czy jednak czekaliscie na telefon? Czy jeśli telefon, to czy ktoś miał pozytywną odpowiedź

Nowa
@Seska

Za informacją czekam od listopada. Cisza...

potencjalny
@Seska

Przeszedłem dwa etapy rekrutacji.Niestety nie raczyli poinformować o wynikach rozmów.

ESI
@potencjalny

Też przeszedłem dwa etapy rekrutacji .Menager mówił, że na pewno zadzwoni albo w sobotę lub w poniedziałek (9.03) jak dotąd bez odzewu. To najlepiej pokazuje renomę tej firmy skoro główny menager wykazuje się brakiem słowności czyli de fakto brakiem kultury to pracownicy muszą być zbliżeni do tego pseudo ideału. Dodam, że w sobotę ponowili ogłoszenie na to stanowisko czyli wniosek jest taki że mnie nie przyjęto .

szukałem pracy

to w jakim sklepie można takie obijanie stosować

już po
@szukałem pracy

w Bielsko-Biała...

Kient

Sprawdzajcie ceny w innych marketach niby super promocje w leroy merlin , a u konkurencji ten sam produkt bez promocji w tej samej cenie.

vallhala

Nie wiem czy wiesz kolego ,że za takie oskarżenia to nie jeden przed sądem przepraszał i brał kredyt na spłatę kary . Miłego dnia .

1982

Może ktoś powiedzieć ile można zarobić jako magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe

No
@1982

Nie warto 2100 netto za tyranie na mrozie.

Aa
@No

Nie dość że tyrasz w zimnie to jeszcze cię za nic mają.

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 240.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 138, z czego 16 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o. napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o.

Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o.