Opinie o Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o. w Warszawa

W dniu 27.11.2020r. w sklepie Strefa Wnętrza przy ul. Ostrobramskiej w Warszawie - p. Adam z Działu Dekoracji bardzo pomógł mi rozpracować instrukcje montażu rolet okiennych, które zakupiłem w tym sklepie. Dla klienta laika instrukcja producenta miejscami wcale nie była tak oczywista. Pan Adam pokazał jak to zrobić i zmontował prawie w całości wybawiając mnie z kłopotu. Nie tylko był profesjonalny, ale chętny do pomocy i sympatyczny w kontakcie bezpośrednim. Wyrazy uznania dla p. Adama ( Dział Dekoracji ) i dla Kierownictwa sklepu, że ma takich pracowników.

Seb

Poszedlem kupic szafke, pani mi zaproponowala ze zamiast szafki 40 cm z zestawu sprzeda mi z tego zestawu szafke 60 cm i mi zmniejsza te szafke docinajac na wymiar 40 cm. Na moje pytanie po co skoro maja 40 cm rozmiar powiedziala,nie na sprzedaz. Warszawa Targówek Park Handlowy Targówek ul. Malborska 35 03-286 Warszawa ma takich mega sprzedawcow. Pitole kupie na Allegro.

Mal

Jak wygląda sytuacja w LM w Jabłonnej? Jak atmosfera w pracy i zarobki jako doradca klienta?

Daniel198610
@Mal

Słabo (usunięte przez administratora)burza o wszystko. Jedyne co dobre to narazie premie bo sklep się jeszcze rozwija jeżeli chodzi o obrót. No i zależy jaki dział. Kierownicy z kilkoma wyjątkami tylko Ci chcą udowodnić jak mało jestes wart a jak ma dyżur to jedyna pomoc na jaka można liczyć to radźcie sobie ????. Praca niby fajna nowoczesne narzędzia pracy a codziennie jakiś program nie działa a to zasięgu nie ma a to awaria jakiegoś programu klient nie zawsze rozumie on chce kupić i każą ci sprzedać i potem ogarniesz jak ruszy a potem jak coś nie tak to wiadomo kto jest winny....

Mal
@Daniel198610

A zarobki?

Daniel198610
@Mal

Ciężko powiedzieć bo dawali ok 3400 brutto potem zmienili na 3200 bo covid no a teraz nie wiem.

Bartek2400

Mam wrażenia że pracują tam osoby, które za nic mają postanowienia, które przekazały mi na rozmowie kwalifikacyjnej. Mieli zadzwonić bez względu na decyzję dotyczącą mojego zatrudnienia. Decyzja miała mi zostać przekazana telefonicznie lub na poczcie ( pan się parę razy pytał czy posiadam swój adres e-mail). Rozumiem że ci panowie mają problem z respektowaniem własnych postanowień.

Doradca Klienta

Bardzo miła rozmowa z Panem Kierownikiem (Mielec) Na poziomie, konkretna, padło dużo szczegółów. Cała rozmowa trwała ok 40 min. Choć nie na dawałamam się akurat do jego działu. Jedna z najlepszych rozmów na jakich byłam.

Było ich dużo, typowe i standardowe, niekiedy szczegółowe.

AAA

Jak wygląda praca na magazynie (przyjęcie dostaw)? W jakich godzinach chodzi się do pracy?

Korki

Witam. Jakie zarobki sa na stanowisku zastepcy managera sklepu? Mowa o Warszawie.

Staszek

Można różnie pisać o firmie czy pracownikach ale jedno jest pewne, że firma jest dobrym pracodawca choć pewnie do ideału im brakuje.

Gosia

Bardzo serdecznie chciałam podziękować Pani Małgosi z Działu Oświetleniowego za jej fachową pomoc serdeczność i ciepło .Pozdrawiamy serdecznie p.Malgosiu z Leroy Merlin Tarnów

cześć

Mam kilka pytań odnośnie obowiązków na dwóch stanowiskach: logistyka oraz doradca klienta. Proszę kogoś o odpowiedz. 1. Jakie obowiązki ma doradca. Zmiana cena, wykładanie towaru, ale czy on też przyjmuje zwroty towaru od klientów albo robi zwroty wadliwego towaru? 2.Jakie obowiązki ma pracownik logistyki? Oni przyjmują towar, czy tez tym zajmuje się pracownik przyjęcia towaru. Co robi logistyka? Upycha towar na magazynie?

Tiaaa...
@cześć

Doradca jest geoenralnie od wszystkiego - dokładanie towaru, bo logistyka która powinna to robić zazwyczaj zostawi Ci pudła z towarem na podłodze, albo wyłoży Ci tam gdzie nie trzeba - odbieranie non-stop dzwoniącego telefonu - doradzanie klientom - robienie zamówień klientowskich i ich szykowanie - spradzanie cen, wymiana cenówek - robienie ogólnego porządku na dziale - zmiana ekspozycji - jak masz uprawnienia na wózek, w zależności od działu jest szansa że poza jeżdżeniem z paletami nic więcej nie zrobisz, bo tak jak u mnie na dziale bywa jest jeden wózkowy na zmianie, i jest co chwila, zdjemij to, wrzóć tamto, zawieź to, przywieź tamto, klient chce to a nie może być praktycznie tylko ma być ładnie więc lecisz po jedynego na sklepie EKSa na którego zdarza się czekać w kolejce - sprwadzanie stanów ilościowych bo coś się nie zgadza - spisywanie referenacji które się kończą na Twoim podrejonie bo nie wszystko kierownik zdązył zamówić - robienie strat (uszkodzone towary) - pomaganie dziewczynom na reklamacjach - latanie na kasy bo coś się nie zgadza

Kacper

Dziś 9/10/2020 w LM w Wołominie kupowałem podstawkę do zbiornika na deszczówkę. Cena wystawiona była inna od ceny ktora zaplacilem. Po zwróceniu uwagi na różnice nie było nikogo kto mógłby to skorygować. Byłem odsyłany od kasy do zwrotów. Po serii dziwnych uśmiechów ,pojawienia się Pana z security, Bo Pewnie Przykleił Cene. Bardzo niesympatyczna Pani zwróciła różnice w cenie bez słowa Przepraszamy zaszla pomylka. Co ciekawe obniżka obowiązuje od 9 września, ilu klientów naciagneli ? A co z innymi NIBY ofertami? Nie polecam nikomu i sam tam juz nie bede robił zakupów.

Mati
@Kacper

Wiesz, że ta opinia tutaj nikogo nie interesuje? To jest forum o PRACY w tej firmie.

Elżbieta

W dniu 30 września w godzinach popołudniowych robiłam zakupy w sklepie w Warszawie przy ulicy Ostrobramskiej. Spotkałam się z bardzo miłą i życzliwą obsługą. Na szczególne uznanie zasługuje pani o imieniu Klaudia. Dzięki zaangażowaniu tej pani zrobiliśmy bardzo udane zakupy. Tak profesjonalna i pomocna obsługa jest doskonałą wizytówką tego sklepu. Jeszcze raz dziękuję Pani KLAUDIO. Pozdrawiam.

Edyta

Kiedy pracowałem w Leroy M., było dobrze, ale ten dochód mi nie wystarczał i musiałem znaleźć inną pracę. Trudno jest się wyróżniać, nie ma możliwości rozwoju i myślę, że to generalnie problem dużych firm nie tylko w Leroy. W sumie, fajna firma na jakiś czas, nie na dłuższą metę.....

Wiki

Cześć, orientuje się ktoś jaka jest teraz mniej więcej stawka dla Doradcy klienta ?

@Wiki

3200-3400 brutto

i Ty

a jest jakaś możliwość premii do tego? :D

Ultrafiolet
@i Ty

Co kwartał masz też premię za wyniki, zazwyczaj można wyłapać spokojnie od 10 do nawet 30% kumulowanej kwartalnej stawki zależnie od wyników sektora w którym pracujesz

Wiesław

Zastanawia mnie jedna rzecz, od ponad roku praktycznie cały czas odświeżana jest oferta na doradcę klienta w mieście Tarnów, co jakiś czas pojawia się też KO czy kasjer. Wiem od kilku osób, że aplikowały na stanowisko i nie doczekały się żadnego odzewu. Ile trwa proces rekrutacyjny? Czy w Tarnowie cały czas brakuje pracowników, czy też poszukiwany jest jakiś książę z bajki?

FrankDux
@Wiesław

Kolego, po prostu jest zapotrzebowanie na pracowników. Niestety na rynku pracy jest coraz ciężej znaleźć odpowiedniego DK. Młodzi ludzie nabierają w LM doświadczenia, uprawnień np. na wózki widłowe i odchodzą. Takie czasy.

Laseroraptor

Jeżeli ktoś jest ciekawy pracy w Gigamarkecie w Warszawie na stanowisku logistyk: Można pracować w punkcie przyjęcia towaru(recepcja), w grupie towarującej lub na magazynie zamkniętym (punkt odbioru towaru; transport do klienta). W ostatnim miejscu można najwiecej zarobić ale trzeba też liczyć się z pracą na dwie zmiany no i trzeba trochę podźwigać (glazura!). Ja dostałem 3600 brutto. Ja przyszedłem ze świeżo wyrobionymi papierami na wózki widłowe, chociaż firma rekompensuje ich wyrobienie. Na początku jest trzymiesięczna umowa na okres próbny, potem dostajesz na czas nieokreślony jeżeli nie opuściłeś za wiele dni i nie spóźniałeś się za często i, co najważniejsze, umiesz pracować wśród patologii ;> Tak, załoga Leroya to w 70% patologia: rynsztok mentalny, ćpuni i alkoholicy. Jest niezłe wdrożenie i e-learning; dostaje się telefon służbowy, z którego można korzystać prywatnie(do zwrotu po zakończeniu stosunku pracy). Jest opieka medyczna LuxMed co jest in plus :) Można wybrać wielkość składki na ubezpieczenie na życie a po podpisaniu umowy "na stałe", można ubiegać się o dofinansowanie karty Multisport (ja płaciłem coś koło 40 zł i naprawdę z tego korzystałem:). Co 3 miesiące dostaję sie premię za za wyniki sprzedaży sklepu- z tą różnie bywa, raz dostałem ponad 1600 zł brutto. Udział w akcjach, który jest dzielony przez liczbę pracowników i niełatwo to wypłacić. Logistyka dostaje darmowe posiłki w okresie zimowym :) Są poczęstunki z różnych okazji, co jest szczegółem ale jest miłe :) Firma gwarantuje uposażenie i mały dodatek za pranie odzieży roboczej (chyba 20-,/mc xD). Na przerwy można chodzić kiedy się chce :) Sama praca na MZ w zależności jaką w danym dniu rolę spełniasz nie jest wymagająca ale niekiedy goni czas i potrafi pojawić się napięcie, zwłaszcza kiedy plan jest źle rozpisany i na dana zmiane jest nieproporcjonalnie mniej ludzi niż na drugą. Praca potrafi być monotonna ale nie ma tam przysłowiowego kościoła i można sobie pogadać ;> Kierownik logistyki nie robi problemów, jest w porządku. Przez rok czasu ani razu z nim nawet nie rozmawiałem- nie ma takiej potrzeby- jak ktoś nie jest lizusem albo podpier...laczem to może się zachowywać jakby go tam nie było XD Z koordynatorami różnie ale tragedii nie było. Jeżeli ktoś liczy na karierę to szczeble wyglądają tak: logistyk, koordynator, kierownik, dyrektor. Koordynator -dużo obowiązków i środkowych palców za plecami Xd za paręset złotych więcej..... Można pokazać , że się coś umie ale wtedy możesz usłyszeć "nie wychylaj się" XD Więc ja pracowałem tam przez rok czasu, z góry wiedząc ile tam przepracuję więc nie angażowałem się w pracę prawie wcale ( to a nawet jeszcze mniej wystarczy żeby się w pracy utrzymać). Przyjść, zrobić swoje, wyjść i zapomnieć- powtórz. Niestety firma potraktowała pandemię do wstrzymania podwyżek a premie kwartalne to grosze dosło

Laseroraptor
@Laseroraptor

..ucieło XD ... premie kwartalne w czasie covidu to grosze co w dobie wysokiej infalcji sprawiło, że zarabiałem nawet 10% mniej niż rok wcześniej. Pracę ogarniałem, obowiązków coraz więcej to dlaczego mam zarabiać mniej? Kto nie ma rodziny, kredytu hipotecznego i się szanuje, ten zrozumie moją decyzję o odejściu.

Mnóstwo zadań i obowiązków za marną pensje (usunięte przez administratora) na stanowisku doradcy klienta. Przyrost formy nad treścią. Jesteś odpowiedzialny za tyle rzeczy, że zastanawiam się po co jest kierownik w tej firmie. Praca na przetrwanie kiedy szukasz innego zajęcia lub dla młodzieży , którzy chcą dopiero wejść na rynek pracy, studentów itp.(usunięte przez administratora)

Piotrek

Hej' jakie sa zarobki na stankwisku logistyk magazynier we wroclawiu? Jak wyglada praca?

Aaaa

Chciałam zapytać jak wygląda praca osób z niepełnosprawnością? Czy przeszczegane są prawa tych osób, czyli 7 godz pracy, dodatkowa przerwa itp.?

tiaaa
@Aaaa

tak

O

Czy ktoś coś wie na temat wypłaty pieniędzy z udziału w wynikach. W kwietniu rozwiązałem umowę i do tej pory nie ma kasy za udział w wynikach.

P
@O

Podłączam się do pytania, również czekam na pieniądza za udział w akcjach a nie uśmiecha mi się wracać do kierownika i pytać..

@P

Ostatnio takiego maila dostałem: "Dzień dobry, Uprzejmie informujemy, że w związku z ogłoszeniem wartości akcji uruchomiona zostanie sprzedaż środków. Oznacza to, że będziemy mogli dokonać wypłaty Udziału w Wynikach za 2019. Planowana sprzedaż nastąpi na przełomie lipca i sierpnia. Nie później niż do 10 sierpnia 2020. W przypadku UWW rozliczenie nastąpi w złotówkach na konto, na które wypłacane było wynagrodzenie."

Pol
@P

Z LM rozstałem się w marcu i również nie otrzymałem jeszcze kasy, ale dostałem list w którym informują mnie ze będą wypłacać na przełomie lipca i sierpnia najpóźniej do 10 sierpnia.

@P

Mają wypłacać maksymalnie do 10 sierpnia. Wstrzymali wypłaty niby zgodnie z regulaminem który wprowadzili w kwietniu... gdzie np. ja rozwiązałam umowę już w lutym. Trzeba dzwonić i pisać żeby się czegoś dowiedzieć. kasę otrzymałam dopiero teraz... ale żadnego dokumentu i info za jaki okres i jaki procent... kasy uważam przysłali stanowczo za mało.... jeden wielki szwindel...

Sisi

Hej,powiedzcie proszę ile się zarabia na stanowisku kasjer ? Czy praca jest siedząca i jęk wyglada sprawa przerw?

Aga
@Sisi

Pierwsza umowa na okres próbny 3 miesięcy, 2900 brutto. Dużo obowiązków jak na kasie, dużo papierków czyli drugi etat księgowej. Oprócz tego masz wyznaczane cele np.gwiazdki Google prosić klienta żeby wystawił opinie w Googlach,koszyki testowe itd. Jak na kasjera bardzo dużo obowiązków jest.

Zainteresowana
@Aga

W jakim mieście?

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 240.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 16 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o. napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o.

Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o.