EdWork Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EdWork Sp. z o.o.

Irek

Bardzo uczciwa firma, odpowiadają na wszystkie pytania, dokładnie wyjaśniają zasady współpracy.Wszystko jasne i czytelne. Polecam!

Dawid

Ogólnie jeżeli jedziesz z nastawieniem że chcesz zarobić i to jest twój główny cel wyjazdu to myślę że będziesz zadowolony. Warunki są w porządku, kasa zawsze na czas

Kamyk

Mnie warunki odpowiadają, płaca zgodnie z umową, dobre zakwaterowanie, ogólnie pracuje się całkiem dobrze

Karol

Dzięki agencji dostałem dobrą pracę, w Polsce nawet nie miałbym co myśleć o takich zarobkach, Marzenie. A tutaj? super

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EdWork Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Mirosław

naprawdę gorąco polecam bardzo dobra agencja pośrednictwa pracy. Jeśli twoim planem jest praca w Niemczech to polecam.

Aneta

No już coraz więcej informacji się pojawia. Tyle, że do czego to tak właściwie prowadzi?

Nikoś

Mam pytanie czy ktoś pracował przy pakowaniu kosmetyków w miejscowości Barentiner Str. 16, 48231 Warendorf, Niemcy może coś powiedzieć na szybkooo

Jakub

Pracowalem dla tej Agencji okolo 3 miesiecy. Powiem tak, wszystko jest normalne dla normalnych ludzi. Rowniez mialem obawy. Pracodawca jednak rozwiazal umowe ze mna zgodnie z obietnica. Rozliczony zostalem uczciwie. Zachowalem okres wypowiedzenia i roztalem sie z podaniem reki. Nie moge powieziec nic zlego na temat tej firmy, wlasciciela czy tez warunkow mieszkaniowych. Jezeli jednak chodzi o samych pracownikow to trafiaja sie rozni. Wiekszosc to pijacy, ktorzy niczego nie posiadaja i nie wiedza czego chca od zycia. Bylbym ostrozny opierajac sie na opiniach takich osob.

Witam kto pracował lub pracuje przy produkcji sera i przekąsek w Rietberg bądź się tam wybiera jak wygląda tam praca, po ile godzin się pracuje

Cześć. Czy może ktoś się wypowiedzieć na temat pracy na magazynie modowym(zalando ) lub na składaniu gazet ? Jak z wypłatami i mieszkaniem? Z góry dzięki za odpowiedź ;)

Manix

Pracuje ktoś na salatkach? Jak z mieszkaniem czy na kasę nie (usunięte przez administratora)

nowa28

witam pracuje ktos na produkcji bulek w rietberg i moze cos wiecej powiedziec na temat pracy zarobkow oraz mieszkania..

Natalia
@nowa28

Ja pracuje na tej fabryce, są trzy zmiany. Przy piecach jest goronco, ale tam stoją faceci!! Kobiety pakują te bułki. Wypłatę dostałam na czas. W pokoju mieszkam ze swoim mężem, jest kuchnia, łazienki. Jest typ który pilnuje porzondku w domkach. Do pracy wożą nas busy! Na razie wszystko jest ok

Anonim321
@Natalia

A jakie warunki mieszkaniowe? Warto jechać spróbować? Ilu osobowe są domki?

fan
@Natalia

Czy zaplacili tobie dodatek za nocne zmiany?

SC

????????

***

Mieszka ktoś pod adresem Barentiner str 16 48231 Warendorf Niemcy jaki warunki

Km

Norma, agencja jak każda. 4 miesiące b pracuje i teraz i mieszkam w fajnej karze, ale będę będę zmieniał na swoją ale też lux był. Pozdrawiam

Izydor

To znaczy, że są organizowane wyjazdy do pracy za granicą?

@Izydor

Firma Edwork posiada wielu klientów z regionu Północnej Westfalii w Niemczech. Dla naszych klientów poszukujemy zarówno specjalistów jak ich pracowników fizycznych do prac w fabrykach i magazynach.

Ka

Nierozumiem o co z tymi niekturymi opiniami chodzi ja tu pracuje cztery miesiące. i wszystko ok. a kwatery też fajne, mieszkaliśmy kiedyś w (usunięte przez administratora) i z pijakami ale to nie tutaj i ale wiadomo trzeba sobie sprzatac

Aktualność
Opis
Dla naszych klientów w Nadrenii Północnej-Westfalii poszukujemy pracowników do pracy w przemyśle mięsnym.

Oferujemy:

• stawki od 11,70 do 16 eur brutto;

• niemiecką umowę o pracę;

• legalne zatrudnienie;

• odpłatne zakwaterowanie oraz dojazdy z/do pracy;

• opiekę polskiego koordynatora;

• możliwość wyrobienia nawet 220 godzin!

[color][font]

Oczekujemy:
[/font][/color]

• zaangażowania w pracę;

• rzetelności przy wykonywaniu obowiązków;

• doświadczenie w pracy w przemyśle mięsnym będzie dodatkowym atutem.

[color][font]

Możliwość podjęcia pracy jest od zaraz. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego:
519 157 877 lub 668 760 604[/font][/color]

Aktualność
Praca w fabryce pieczywa! Dostępna od ZARAZ

stawka (od 1 kwietnia) 10,45 euro brutto

(lokalizacja Niemcy: 59557 Lippstadt/ 33397 Rietberg)
: praca od pn do piątku po 8 godzin.
Praca polega na albo pracy przy linii na pakowaniu produktu do wysyłki, albo zmianowa praca przy piecu, która polega na wkładaniu pieczywa do pieca a następnie wyciąganiu już upieczonego. Przy piecach jest b. wysoka temperatura.

Zainteresowany? Zadzwoń: 668 760 604 lub 519 157 877
pracownik piekarni

Super współpraca dobrze się umawiało na wyjazd. Wszystko jasne i porzadnie załatwione. Pani rekruterka wytłumaczyła wszystko, na miejscu z biura odbierała mnie kierowca.

Zostaw merytoryczną opinię o EdWork Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w EdWork Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EdWork Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EdWork Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 100, z czego 98 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EdWork Sp. z o.o.