EdWork.pl

Chełm

EdWork.pl

Opinie o EdWork.pl

Tomasz

Część dalsza opinii Po podejściu do kobiety niemry która była za mnie odpowiedzialna kazali mi czekać na informację czekałem ponad 25 min w biurze w końcu nie wytrzymałem podszedłem z zapytaniem czy macie dla mnie pracę odp wciąż szukam no szok jakby mnie ktoś obuchem trzasnął w głowę okazało się że firma ściągnęła mnie do pracy nie mając oferty oprócz tej którą dostałem i tu się łączy mój opis iż działają na szkodę ludzi ściąganych dla nich nie ma znaczenia że człowiek jedzie 1000 km źle jeśli przyjeżdża własnym autem złe dla nich bo może od razu wrócić do PL jak ich rozszyfruje nie patrzą że człowiek ponosi koszty około 900 zł w dwie strony ŚWIADOME WPROWADZANIE W BŁĄD NARAŻANIE NA PONIESIENIE KOSZTÓW Art. 286.§ 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. § 2. Tej samej karze podlega, kto żąda korzyści majątkowej w zamian za zwrot bezprawnie zabranej rzeczy. § 3. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 4. Jeżeli czyn określony w § 1-3 popełniono na szkodę osoby najbliższej, ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego. . Zle że nie można dodać tutaj zdjęć do opisu który jest ale wierzę że po powiadomieniu prokuratury sprawa się ruszy korzyść oczywiście oni mają jak ściągną ludzi busem nie własnym transportem ilu ludzi tam teraz pracuje w nieludzkich warunkach i nie mają na powrót do PL póki czegoś nie uciułają z wypłaty.

Tomasz
Zweryfikowany użytkownik

Firma Edwork banda oszustów poniżej przedstawiam email z ustaleniami później opiszę co z tego wyszło Po pierwsze Pani Paulina Sidor oszukuje w emaiilach pisząc to co jest poniżej później twierdzi że nie dodała pewnego ważnego aspektu ponieważ płatność jest 12.50 brutto do 15 boruto mi tego nie napisano dziwnym trafem uciekło pani Paulinie 2,50 na godzinę x 170 godzin 425 euro Edwork wt., 27 lis, 08:28 (11 dni temu) do ja Witam Panie Tomaszu, Dostałam informację z Niemiec że może Pan Jechać. Proszę zamówić busa i podać mi termin Pana wyjazdu. Informacje o ofercie pracy Stawka 15 Euro / godz. brutto +25% za nadgodziny i pracę w nocy +50% za pracę w niedzielę Wypłaty na konto do 15 dnia każdego miesiąca. Zeitkonto – na które odkładana jest część wypłaty. Wyjazd na własną rękę Adres biura w Niemczech Consign Zeitarbeit GmbH Barentiner Str.16 48231 Warendorf Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17. Należy tak zaplanować podróż aby dojechać na miejsce w godzinach w których biuro jest otwarte. Zakwaterowanie w domach firmowych, pokoje 2-3 osobowe, wspólna łazienka oraz kuchnia. Zakwaterowanie płatne 300 Euro za osobę miesięcznie – dla Pana GRATIS (bez opłat) Należy wziąć ze sobą: - sztućce, - ręczniki, - pościel. Pozdrawiam / with kind regards Paulina Sidor Specjalista ds. rekrutacji/ recruiting specialis NASTĘPNY EMEIL Edwork wt., 27 lis, 19:50 (11 dni temu) do ja Witam, Umowa jest z firmą niemiecką. Elektrycy dostają najlepszą kwaterę bez obaw. Pracodawca zapewnia narzędzia do pracy Umowa jest na czas nieokreślony. Napiszę do biura w Niemczech informację że 22.12 ostatni dzień Pana pracy i że wraca Pan 3.01 Zakwaterowanie dla Pana mamy darmowe ponieważ jedzie Pan na stanowisko Elektryka. Pozostałe stanowiska płacą 300 Euro. Potrzebujemy w tej chwili wielu elektryków więc jest dużo pracy mało ludzi. Nadgodziny są jak najbardziej realne. Na zeitkonto odkładamy do 100 godzin. Pozdrawiam / with kind regards Paulina Sidor W poniedziałek 10 składam wniosek do prokuratury o ściganie w/w Pani za świadome wprowadzanie klienta w błąd o kłamstwa na temat kwater zdjęcia zostaną także dostarczone do prokuratury darmowa kwatera kto jest zainteresowany służę wysłaniem zdjęć na priv brak komunikacji internetu brak kuchni etc Jeśli w emeilu jest napisane iż elektrycy dostają najlepszą kwaterę to reszta śpi pewnie w stajniach Opis przyjechałem do Warendorf w dniu 04.12.2018 przywitano mnie udzielono informacji iż dziś już za późno jest na szkolenie które powinienem przejść więc dnia następnego pojadę do zakładu gdzie ma być okazane mi miejsce pracy. Zakład jak zakład moloch mięsny Rumuni Kazachowie najtańsze nacje no i Polacy przyjeżdżając tutaj firma Edwork ustaliła zasady iż na Święta Bożego Narodzenia zjadę do domu jest to potwierdzone Emilami wiec 1 zdziwienie szefa działu zabezpieczenia ruchu gdzie miałem należeć jako elektryk iż na święta do domu nie ma szans zjechać w firmie nic nie wiedzieli Pani Paulina twierdzi że wiedzą to był 1 zgrzyt. Po obejrzeniu zakładu wróciłem do firmy gdzie oczywiście znowu kawa etc no super miało to swój cel powiedziałem o tym że szef nie puści mnie na Święta wiec zaczęli głupich udawać że mają wiele zakładów że gwarantują pracę .Próbowali wcisnąć umowę która miała być także gwarantowana w języku Polskim jakież zdziwienie ich ogarnęło że człowiek czyta umowę i zaczęły się schody bo człowiek w tej firmie jeśli myśli to jest zagrożeniem bo nie pracuje jak oni chcą czyli podpisz nie pytaj o warunki mieszkalne nie pytaj o nic masz pracować na UMOWIE OKAZAŁO SIĘ 12.50 BRUTTO gdzie czytaliście ile było zagwarantowane w PL. 15 brutto na godzinę. Firma to (usunięte przez administratora) naciągający ludzi. W tym samym dniu obiecali mi założenie mi internetu oczywiście ściema. Następnego dnia udałem się na szkolenie po szkoleniu udałem się do firmy z ponownymi pytaniami kiedy będzie internet kiedy będzie choć prowizorycznie zrobiona kuchnia garnki trzeba było myć w ubikacji patologia. W danym dniu wprowadzili małżeństwo któremu obiecali iż za niedługo przywiozą im meble do pokoju który dostali a była to podłoga plus rozwalone łózka z oszczanymi materacami i nie działającymi lodówkami płatność za tą przyjemność 600 euro. To już przelało szalę mojej cierpliwości jak i oczekiwania znajomi którzy mnie odwiedzili powiedzieli że znają to mieszkanie gdzie przebywałam przede mną było tam też 2 elektryków 2 tygodnie czekali na propozycję pracy nie dostali. Następnego dnia oczekiwałem na informację do godziny 12 że był piątek a wiem jak pracują niemcy pojechałem do firmy zastałem tam wychodzącego Pana Pawła ściemniacz lej woda 1 klasa zapytałem co z moją komunikacją która miała być odp zlewając mnie tak tak będzie teraz weekend nie będzie jej na pewno od wtorku nie mogli załatwić neta odpowiedziałem jak tak to ma wyglądać to chyba będę zmuszony zjechać do PL odp spoko niech Pan jedzie szok. Resztę sobie dopiszcie

Marek

Nietety wszystkie zamieszone opinie są nieprawdziwe ponieważ żadna z tych osób nigdy nie pracowała w firmie Edwork sp. z o.o.

@Marek 16.11.2018 09:32

Informacje o ofercie pracy na produkcji Praca przy pakowaniu wyrobów wędliniarskich Praca na 2 zmiany Stawka 9,49 Euro / godz. brutto +25% za nadgodziny i pracę w nocy +50% za pracę w niedzielę Wypłaty na konto do 15 dnia każdego miesiąca. Zeitkonto – na które odkładana jest część wypłaty. Wyjazd na własną rękę Adres biura w Niemczech Consign Zeitarbeit GmbH Barentiner Str.16 48231 Warendorf Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17. Należy tak zaplanować podróż aby dojechać na miejsce w godzinach w których biuro jest otwarte. Zakwaterowanie w domach firmowych, pokoje 2-3 osobowe, wspólna łazienka oraz kuchnia. Zakwaterowanie płatne 300 Euro za osobę miesięcznie Należy wziąć ze sobą: - sztućce, - ręczniki, - pościel. Pozdrawiam Paulina Sidor Specjalista ds. Rekrutacji Edwork sp. z o.o. ul. Lubelska 52 22-100 Chełm tel. +48 82 5640110 Tego emaila dostałam . I oczywiście nie byłam zatrudniona bo nie chciałam z taką firmą podpisywać umowy .

Marek
@Kasia 22.11.2018 20:11

No właśnie pracowała Pani w Consign Zeitarbeit GmbH a nie w Edwork sp. z o.o.

@Marek 16.11.2018 09:32

Gdy pisze prawdę A nie jest ona dobra dla firmy to pisze Pan że ja kłamię. Firma Edwork załatwiła mi tą pracę i to ona jest winna tej sytuacji. I jestem pewna że nie jestem pierwszą osobą. I tej firmy nie polecam .

Kasia

Zakwaterowanie katastrofa. Normalnie żart. Miałam pracować na produkcji wędlin gdy przyjechałam na zakwaterowanie zrezygnowałam. W pokoju nie było łóżka. Stan oplakany pomieszczenia i wszędzie śmieci. Nie było żadnych mebli

Iza
@Kasia 05.11.2018 19:32

Czy rozmawiałaś o tym problemie z pracodawcą? Jakie były Wasze początkowe ustalenia jeśli chodzi o zakwaterowanie? Interesuje mnie to, jak dalej potoczyły się Twoje losy. Wyjechałaś, czy udało się dojść do porozumienia z pracodawcą i dostałaś inne zakwaterowanie?

@Iza 09.11.2018 14:22

Tak rozmawiałam. Powiedzieli mi że taka sytuacja miała miejsce pierwszy raz Ale od ludzi z zakwaterowania wiem że nie był to pierwszy raz .

@Iza 09.11.2018 14:22

Przeprosili mnie i na drugi dzień miał przyjechać po mnie kierowca . Żeby podpisać umowę w biurze A potem zawieść mnie na najlepsze zakwaterowanie . Kierowca miał być o 9;30 , więc stałam pod blokiem i czekałam na niego . Po 10 dostałam smsa że się spóźni kierowca , A przecież spóźniony był już 30 min . Stwierdziłam ze nie chcę mieć już nic wspólnego z tą firmą. To są (usunięte przez administratora)

@Kasia 13.11.2018 13:47

Gdy rozmawiałam z Panią z biura o zakwaterowaniu mówiła że jest w pełni wyposażone . Miałam za pokój płacić 300 €

Kasia

Nie polecam jechać . Od osób które tam pracowały, większość to Rosjanie i Ukraińcy ( mało Polaków) dowiedziałam się że każdy tak zaczyna. Ludzie mieszkający tam byli zdziwieni że my nie chcemy tam zostać. Mówili że za jakiś czas zostaniemy łóżko i że nie będzie tak źle. A na temat pracy nie chcieli się nawet wypowiadać.

????><

Witam w poniedzialek mam jechac do Niemiec do pracy przy pakowaniu wedlin z tego co tu przeczytalem to chyba nie mieszkac w ruinie bez mebli

Mxx
@????>< 07.11.2018 15:51

Witam chcę jechać tam z kolegą do pracy na produkcji przy pakowaniu mięsa,czy był już ktoś tam z tu obecnych?. Jak jest z zakwaterowaniem wypłatami i wogóle opłaca się tam jechać czy tylko pojechać i stracić pieniążki? Pozdrawiam.

Krzychu

Miałem podobną sytuację. Przyjechałem do biura tam kobiety mówiące po niemiecku wsadził mnie do auta i kazały jechać na zakwaterowanie. Zakwaterowanie okazało się katastrofą. Pokój i cały dom był też w opłakanym stanie. Prawie nie było mebli A te co były to z wystawek. Kazali mi jedną noc spać w schowku bez łóżka. Miałem pociąć prace bez języka na produkcji. Wyjechałem z stamtąd jak najszybciej

zadowolony

Szczerze polecam! Pracownicy agencji bardzo dokładnie poinformowali mnie o warunkach pracy i wszystko było tak jak mówili. POLECAM!

Iza
@zadowolony 09.10.2018 11:11

Czy mógłbyś opisać dokładniej jak wyglądała Twoja współpraca z EdWork.pl? Na jakim stanowisku pracowałeś? Jakie były Twoje obowiązki? Myślę, że taki dokładniejszy opis może być pomocny dla innych osób, które planują współpracę z EdWork.pl.

Hej! Coś nowego dzieje się u pracodawcy jakim jest EdWork.pl w mieście Chełm, bo nie widzę nowych informacji. Może ktoś z osób pracujących powie nam co nowego u nich?

Zostaw opinię o EdWork.pl - Chełm

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EdWork.pl