3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 24 85 5 1

Opinie o EdWork Sp. z o.o.

Aktualność
Praca fizyczna na produkcji !!

Praca przy trybowaniu mięsa.

Bardzo dużo godzin !!

Stawka: 10,15 Euro/brutto

Chętnych zapraszam do kontaktu telefonicznego: 668 760 606
Beata

Zamowilysmy busa do wyjazdu i zyczelysmy sprawdzac opinie i sie zalamalysmy... ale postanowilysmy sprobowac. Dojechalysmy na miejsce w weekend, bylismy w kontakcie z koordynatorem w Niemczech i ktos po nas przyjechal pod biuro i zabral na kwatere. W poniedzialek podpisalysmy umowe i firma pomogla nam w zameldowaniu. Warunki mieszkaniowe: - nowa kuchnia, z wielka dwudrzwiowa lodowka - wyremontowane lazienki - pokoje skromnie wyposazone ale jest ok Nie wiem kto pisze te komentarze. Prace zaczelysma wczoraj przy pakowaniu kosmetykow - robota swietna!

Tak8Nie8
Dariusz

Pracuję pod agencją EdWork kilka tygodni. Ogólnie nie ma do czego się doczepić. Jeżeli miałem jakieś wątpliwości odnośnie pracy, otrzymywałem zawsze rzeczowe wyjaśnienia. Kontakt z biurem w Katowicach jest bardzo przyjemny i sympatyczny.

Tak4Nie5
zadowolony

Szczerze polecam! Pracownicy agencji bardzo dokładnie poinformowali mnie o warunkach pracy i wszystko było tak jak mówili. POLECAM!

Tak5Nie11
Karolina

Ja tam nie wiem co wy chcecie od tej firmy. Znalazłam ofertę wysłałam CV, szybko się odezwali przedstawili dokładniej warunki i pojechałam. Nie wiem o co tyle szumu. Kwatera jak kwatera. We Francji spałam pod namiotem tyrając w polu i jakoś żyję. Negatywne opinie grubo przesadzone, a większość informacji wyssana z palca. Pracuję od końca września i jestem zadowolona.

Tak8Nie6
Nowy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.
Kandydat

Cześć, mieszkał ktoś z was w Am Anger? Wybieram się tam i poszukuje opini

Nowy wpis

Aktualność
Praca fizyczna na produkcji !!

Praca przy trybowaniu mięsa.

Bardzo dużo godzin !!

Stawka: 10,15 Euro/brutto

Chętnych zapraszam do kontaktu telefonicznego: 668 760 606
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Jaka jest stawka początkowa w EdWork Sp. z o.o.? 28 czerwca na http://GoWork.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Elektryk i zastanawiam się czy aplikować.

TakNie1
Nowy wpis

Aktualność
Praca od zaraz na produkcji!

Stawka: 10.15 EUR

praca również dla par!

Zapraszam do kontaktu telefonicznego, odpowiem na wszystkie pytania: 668 760 604
Anonim321

Witam. Czy mogłabym prosić opinie osób które pracują przy produkcji bulek ? Oraz jakie są warunki mieszkalne? :)

Jack
@Anonim321

Mój koleżanka pracuje jest ok tylko traspor s Polski samemu

Beata

Tak8Nie8
Loren
@Beata

I takich komentarzy się szuka wszędzie :) Też planujemy jechać i dam znać na pewno jak to wygląda :)

Tak2Nie1
Loren
@Loren

Bylismy w tym samym mieszkaniu nawet chyba... Opinie dałem wyzej.

Tak2Nie1
Ilona
@Beata

Witam Czy dalej pracujecie w tej pracy ? Jakie są stawki ? Macie może kontakt do firmy ?

nowa28

witam pracuje ktos na produkcji bulek w rietberg i moze cos wiecej powiedziec na temat pracy zarobkow oraz mieszkania..

Natalia
@nowa28

Ja pracuje na tej fabryce, są trzy zmiany. Przy piecach jest goronco, ale tam stoją faceci!! Kobiety pakują te bułki. Wypłatę dostałam na czas. W pokoju mieszkam ze swoim mężem, jest kuchnia, łazienki. Jest typ który pilnuje porzondku w domkach. Do pracy wożą nas busy! Na razie wszystko jest ok

Tak6Nie3
Anonim321
@Natalia

A jakie warunki mieszkaniowe? Warto jechać spróbować? Ilu osobowe są domki?

Aktualność

Praca dla elektryka od ZARAZ!!!

Szukamy elektryka utrzymania ruchu w miejscowości SOEST. Stawka 16-18 euro za godzinę. Jest wymagane doświadczenie jako elektryk oraz znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym. Oferujemy legalne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę. Osoby zainteresowane, proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny: 668 760 604

Jesteś piekarzem?

Znasz język niemiecki pozwalający na czytanie przepisów ze zrozumieniem?

Masz doświadczenie i lubisz to co robisz?

Mamy dla Ciebie idealną ofertę!
Tak4Nie2
Dariusz

Tak4Nie5
nervousx

Mam pytanie co do pracy w Telgte przy komisjonowaniu??

pytajnik
@nervousx

To je proszę zadać ;)

Aras

Witam ... W dniu dzisiejszym o godz 15 mam wyjazd Chorzowa do DE ( Westfallen ) planowany przyjazd godz z 4,5 rano ... Skorzystalem z oferty tej Agencji bo warunki pracy wydaja sie nawet wpozadku ... Jade jako operator wozka widlowego ( Wysoki Sklad ) stawka 13€B/h ( 10,4€N/h ) Przy 180 godz - 1872€N jezeli oplata kwaterunku wyniesie 11€N/dzien czyli 340€N/miesiecznie to powinienem bez nadgodzin na czysto wyciagnac 1440€ na reke ... Pracowalem 3lata w NL oraz 3lata w GB i wiem jak podejsc do spraw zwiazanych z kwaterunkiem bo nie ktorzy mysla ze jada na wakacja mieszkac w hotelu 5 * ... Na chwile obecna jestem osoba neutralna ktora szczerze wyrazi swoja opinie po tygodniu przepracowanym ... Mam nadzieje ze sympatyczna pani Aleksandra z ktora zalatwialem wszystkie sprawy zwiazane z wyjazdem i warunkami dotrzyma slowa ... EdWork jest firma ktora poleca pracownikow innej firmie .. I to wlasnie ta inna firma zapewnia kwaterunek ... Jakie bede warunki mieszkaniowe i spoleczne okaze sie za jakis czas ... Oczywiscie jesli nie bedzie warunjow godnych mieszkania mobbing czy wymuszanie niezwlocznie poinformuje o tym agencje w PL .. Nie dajmy sobie w kasze dmuchac ale zrozummy tez to ze to nie wakacje ... Licze ze dostane lozko hahah oraz nie bedzie mi kapac na glowe i czas na odpoczynek miedzy zmianami zostanie zachowany .. Licze ze bede mogl ze szczerym sercem pochwalic te agencje i zaklad pracy ... Nizej wysylam tresc oferty jaka zaakceptowalem i mam nadzieje sie nie sparzyc Praca dla Operatorow Wozkow Widlowych Wysokiego Skladowania (Reach Truck) Oferujemy: * legalne zatrudnienie na Niemieckich warunkach * niemiecka umowe o prace na pelen etat z niemieckim pracodawca * stawka na poczatek 13 EUR brutto/h * terminowe wyplaty i mozliwosc pobierania zaliczek * ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania skladek * zakwaterowanie zapewniane przez pracodawce (koszt 11 euro/dzien). Kwatery pracownicze sa dobrze wyposazone (duze lodowki, plyty grzewcze, wifi, etc.) Pokoje glownie 2/3 osobowe. *pomoc polskiego koordynatora przez caly okres zatrudnienia Wymagania: * uprawnienia na wozki widlowe (warunek konieczny)- glownie teraz szukamy osob na wozki wysokiego skladowania z widlami bocznymi * doswiadczenie w pracy na podobnym stanowisku * odstawowa znajomosc jezyka niemieckiego (warunek konieczny !) * mile widziane prawo jazdy kat. B oraz wlasny samochod na wyjazd *dojazd do Niemiec we wlasnym zakresie Miejsce pracy: Okolice Warendorf (Nadrenia Polnocna - Westfalia) Praca jest w zasadzie od zaraz Co nas nie zabije to nas wzmocni Aras Chorzow 2020

Ja
@Aras

Ciekawe czy pisałbyś takie opinie po przepracowaniu tygodnia u tych oszustów, niestety nie dowiemy się tego ponieważ Twoja opinia brzmi jak opinia pracownika agencji, który próbuje zatuszować niewygodne komentarze. Mam nadzieję że ktoś wreszcie dobierze się do tyłka tym (usunięte przez administratora)!!!

Tak8Nie3
majana
@Aras

Proszę Pana, argument że nie jedzie się na wakacje tylko zarobić i nie ma co grymasić jest nie przyjęcia ! Wręcz przeciwnie! HELLO...jest 21 wiek Jadę pracować i potrzebuję funkcjonować jak człowiek! i PŁACĘ 330E ZA MIESIĄC! Nie wiem skąd Pan się urwał...?

Otoon
@majana

A ilu geazkowy hotel by sobie panienka życzyła? Są kuchnie z garkami, pralki. U nas stojom trzy lodówki!!! W pokoju łóżka i szafa, a co ja więcej chxe?! Jest internet. kilka kroków do sklepu! Ci co tu wypisujom to nieroby i księzniczki!! Pozdrawiam moich z olde!!

Tak3Nie1

Tak20Nie
Bezrobotna

A jak jest ze szkoleniem w Niemczech? Aplikowałam na ogłoszenie i miałam rozmowę telefoniczną. Miałam mieć rozmowę przez Skype ale do niej nie doszło ( jeszcze). Dostałam wstępnie info, że firma jest mną zainteresowana. I nagle zarzucono mi wiadomością o tygodniowym szkoleniu w Niemczech. Przyznam że jestem zaskoczona. Chyba tak ważna informacja jak tygodniowe szkolenie w innym kraju powinna być podana wcześniej. Z resztą nie wydaje się mi to zbyt rozsądne w czasach gdy mamy koronawirusa -.- Nie wiem co o tym myśleć...

TakNie4

@Bezrobotna

Droga Pani Bezrobotna, proszę pamiętać, że rekrutacja składa się z kilku etapów, najwyraźniej nie przeszła Pani całego procesu. Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami, oraz nie udzielaniu informacji co do przebiegu rekrutacji. Rozumiemy Pani obawy związane z wyjazdem za granice w celu szkolenia pracowników, lecz jest ono bardzo ważnym elementem pod względem jakości przy dalszej współpracy. Wszelkie zasady bezpieczeństwa w związku z pandemią zostały zachowane i bardzo skrupulatnie przestrzegane. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół EdWork.

Tak4Nie1

@Bezrobotna

Tak3Nie2
Pinio

Jesdną wielką pomyłką jest ta agencja pracy znajomi pojechali na pakowanie mięsa z tego co rozmawiali z osobą która ich tam skierowała mieli mieć w ten sam dzień przyjazdu szkolenie za które mieli zapłacić po (usunięte przez administratora)euro, i podpisać umowę bo strasznie zależało tej osobie na tym by tylko podpisali ja,pewnie jak się każdy domyśla wie z jakiego powodu $$$. Gdy skierowano ich na park okazało się że przybywające tam osoby, to samo mieli wcześniej mówione co oni, lecz roznica jest w tym że niektórzy siedzą tam bez pracy od tygodnia, a nawet dwóch tygodni, i ciągle ta sama śpiewka pójdziecie do pracy. Waronki są takie że na paręnaście osób jest jedna lodówka,za zwiększenie siły grzania grzejnika na 5 także się płaci (usunięte przez administratora)euro miesięcznie. i tak jak wcześniej niektórzy pisali za wszystko obojętnie kto coś zepsuje płaci cały domek po (usunięte przez administratora)euro. Więc się pytam po co ta agencja, lub osoby zazadzajace zachęcacie ludzi do przyjazdu? Po to by mieć tylko korzyści dla siebie? Pewnie i tak zostanie szybko usunięty ten wpis ale zależy mi by jak najwięcej osób to przeczytało, i komentowało dalej by przestrzec innych.

@Pinio

Dzień dobry, dziękujemy za przesłaną opinie. Chcielibyśmy wyjaśnić, że firma nie zarabia na podpisanych umowach, ten zarzut jest absurdalny. Po podpisaniu umowy, pracownik niezwłocznie zaczyna pracę. Jeśli mowa jest o kwaterach, to sprawy związane z wyposażeniem należy zgłaszać bezpośrednio do koordynatora. Zakup dodatkowych lodówek nie stanowi problemu. Każda firma ma swoje warunki i pracownicy są dokładnie poinformowani o takowych. Należy również pamiętać, że korzystanie z kwater udostępnianych przez firmę nie jest obowiązkowe.

Tak4Nie3
Krzychu

Miałem podobną sytuację. Przyjechałem do biura tam kobiety mówiące po niemiecku wsadził mnie do auta i kazały jechać na zakwaterowanie. Zakwaterowanie okazało się katastrofą. Pokój i cały dom był też w opłakanym stanie. Prawie nie było mebli A te co były to z wystawek. Kazali mi jedną noc spać w schowku bez łóżka. Miałem pociąć prace bez języka na produkcji. Wyjechałem z stamtąd jak najszybciej

@Krzychu

Od tej pory, na szczęście, dużo się zmieniło. Domki są wyremontowane i w pełni wyposażone.

Tak4Nie2
Tragedia

Uważajcie na ta agencję! Same problemy za 2 tygodnie pracy 150 euro ? To żart? Poza tym nie melduja i czekasz 3 4 miesiące aż łaskawie zawioza Cię na meldunek i będziesz miał 1 kładę podatkowa A tak to 6...

Tak2Nie3

@Tragedia

Dzień dobry, jeżeli Pan przez 3-4 miesiące przepracował tylko 2 tygodnie, to wynagrodzenie jest adekwatne do przepracowanych godzin. Zameldowanie odbywa się w jak najszybszym dostępnym terminie, niejednokrotnie w pierwszym roboczym dniu po przybyciu na miejsce. Nikt pracownikom nie zabrania zameldować się na własną rękę, wręcz przeciwnie. Nie było powodu, żeby czekał Pan aż tak długo

Tak4Nie1
Bożena

Od miesiąca pracujemy tu na produkcji, przyjechaliśmy na magazyn, ale po tygodniu okazało się, że nie trzeba tyle ludzi i przenieśli nas na mięso. Praca jest lekka, nie nażekam, mogłaby być wiecej godzin!

Darek

Podpowiedzcie czy trzeba znać język kraju do którego chciałoby się wyjechać do pracy przez agencję?

@Darek

Dzień dobry, mamy różne oferty pracy. Niektóre oferty wymagają znajomości języka niemieckiego.

Konsument

Z całego serca nie polecam ludziom którzy się szanują i swój czas agencji CONSING rekomendowana przed Edwork. Przyjechaliśmy w parze sprawdzić co mogą nam zaoferować i na samym wejściu do mieszkania odechciało nam się współpracy, smród fajek pochodzący z kuchni to nic w tym jak miał wyglądać pokój (a raczej jeden z 6) mała szafka z jedna półką bez wieszaków ani innych mebli, kojo więzienne tyle że nie piętrowe i metraż tylko na mały telewizor na podłodze, to wszystko w cenie 330 e na głowę dla 13 osób w '' domu'' a zarobki jakie nam zaproponowali to 600-750 netto po odliczeniu dojazdu do pracy która znajdywała się 40 km od kwaterunku. NIE POLECAM!

Tak13Nie2

@Konsument

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za przesłaną opinię. Nasza firma bierze pod uwagę zdanie pracowników. Na początku marca firma przeprowadziła remonty na kwaterach. Staramy się na bieżąco naprawiać szkody oraz wszelkie usterki jakie pojawiają się w naszych kwaterach. Przypominamy, że zarobki NETTO są uzależnione od wielu czynników, między innym: przepracowanych godzin, ilość przepracowanych dni, urlopów oraz indywidualnej stawki podatkowej.

Ktoś

Wynagrodzenia nigdy nie są wypłacane na czas albo wcale jeśli się "obrazi" szef bo powie się swoje zdanie. Szef oczekuje szacunku a sam poniża ludzi i myśli że jest Bogiem. Nie ma doświadczenia w prowadzeniu firmy która dostał od ojca , a tym bardziej w odpowiednim zarządzaniu ludźmi. Szkoda czasu, nerwów na tą pracę. Odradzam

Tak10Nie1

@Ktoś

Dzień dobry, warunki wynagrodzenia są określone w umowie zgodnie z Kodeksem Pracy, zatem każde wynagrodzenie MUSI być wypłacone. Bardzo prosimy nie wypowiadać się w imieniu innych osób.

Tak3Nie2

Zostaw merytoryczną opinię o EdWork Sp. z o.o. - Katowice