ACANDO PERSONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ACANDO PERSONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

To w końcu dla kogo Pan pracował? Dla Acando Personal, czy dla jakiegoś Consig? Bo to od Acando widziałem przed chwilą ogłoszenie, że piekarza lub cukiernika przyjmą do Salzkotten. Z doświadczeniem na podobnym stanowisku i za 16 euro / godz brutto. Są jakieś gwarancje (usunięte przez administratora) w tej niemieckiej umowie o pracę, którą oferują?

Witam był ktoś w Salskotten w piekarni lub cukierni jakie są zarobki kwatera czy się oplaca

@Piotr

Cześć, ja tam nie pracowałam i nie wiem nic, tylko też jestem zainteresowana. Mam pytanie, czy do tej pracy transport zapewnia firma, czy pracownik sam organizuje i to opłaca? I co do kwater, to jest tam darmowe wifi??

Krzys Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Od ponad dwóch tygodni próbuję się z nimi skontaktować-zgłasza się sekretarka-zero kontaktu i to jest wiarygodna firma? Żenada- śmiać mi się chcę za te wasze wpisy jacy są oni wspaniali-pracujecie za marne stawki,a ile oni na tym zarabiają -podam przykład-elektryk 14e brutto a oni biorą ok30 euro i to na tym polega nie robiąc nic zarabiają

Macie info o pracy kierowcy C+E?? Wiecie coś o rekrutacji? Jest teraz nabór i chciałbym zaaplikować, ale tam jest napisane, że rekrutacja jest stacjonarna. Czy trzeba jechać do biura firmy tam do Niemiec, czy gdzieś w PL?? I potem umowę podpisuje sie w tym biurze w PL, czy dopiero jak dojdzie się na miejscu w Niemczech?

Maciej Skory

(usunięte przez administratora) kretacze brak lokacji poczekalnią w domu melina pi mojej awanturze posprzątali ale to nic nie zmienia brak kluczy do pokoju brak Kucza do dzwi wejściowych niskie stawki godzinowe z całego serca nie polecam tej pseudo agencji

@Maciej Skory

Mówisz tutaj o zakwaterowaniu, które rozumiem, że otrzymałeś za darmo w ramach pracy? Mam rację? Piszesz o niskich stawkach. Jesteś w stanie podać wprost, ile się zarabia? Albo podać widełki? Myślę nad złożeniem aplikacji w to miejsce...

Nowa

Czy ktoś pracuję w Dissen w zakładkach mięsnych i może się wypowiedzieć czy warto tam wyjechać do pracy?

@Nowa

Hej, chodzi może o te ofertę w której pokazuje, że płacą 13 euro? Mam na myśli pracę jako pomocnik. Kobiety w ogóle są brane teraz pod uwagę? Widzę same męskie zawody. Może jeszcze cos się pojawi. Kobiety na jakie jeszcze inne prace miały szanse?

Marcin P

Przyjazd do Niemiec zorganizowany przez Acando był bezproblemowy i komfortowy.

@Marcin P

Cześć, a do jakiej pracy jechałeś z nimi ? Ja tak właśnie patrze na to ogłoszenie na malarza i by mi w sumie chyba pasowało tak myśle. A co z kwaterą wiadomo cos, jakie warunki i w ile osób się jest w ogóle w mieszkaniu czy tam pokoju ?

Miśka

Witam. Pracuję ktoś lub pracował na pakowaniu kabanosów w Verl? Chciałabym się dowiedzieć jak warunki i atmosfera w pracy?

Mania
@Miśka

Też jestem tu, bo szukam info o tej pracy. Czy na tej posadzie pracuje sie zmianowo? Jest jedna czy więcej zmian? I dajcie znać, jakie godziny premii sa, ok?

Krystian
@Miśka

Dzień dobry mogę prosić o jakieś namiary na pracę przy kapanoswch w verl?

Fred

Acando zapewniło mi wsparcie od momentu pierwszego kontaktu aż do mojego przyjazdu do Niemiec.

monka

Poleciłbym Acando każdemu, kto szuka pracy w Niemczech i chce mieć pewność, że wszystko jest legalne i bezpieczne.

Aaron

Personel Acando jest profesjonalny i zawsze dostępny, aby odpowiedzieć na moje pytania.

Czy jak napisali, że trzeba być gotowym do pracy w niskich temperaturach, to jest jakas wielka chłodnia spożywcza? Mnie tu interesuje praca jako Operator Wózka Widłowego. Te niskie temperatury to ile, na minusie czy okolica zera? I wiecie jaką odzież ciepłą firma zapewnia do takiego miejsca?

Czy rotacja pracowników w ACANDO PERSONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na Malarz jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 13 września na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Paler

To agencja, na którą można bez wahania polegać.

Zygmunt

Moje doświadczenia z tą agencją są niezwykle pozytywne. Dzięki nim, praca w Niemczech jest znacznie łatwiejsza.

jana

Ta agencja to pewność dobrych warunków pracy i płacy.

Dexter

Witam czy pracuje ktoś na sałatkach przez tą agencję chciał bym poznać opinię o kogoś kto tam jest przed wyjazdem

kasia

najlepsza firma w jakiej do tej pory pracowałam. polecam :) super ludzie tutaj są

Fabian

Ta agencja to prawdziwy skarb dla każdego, kto szuka pracy w Niemczech. Znalezienie pracy, załatwienie formalności – to wszystko jest znacznie łatwiejsze dzięki ich profesjonalizmowi

Janota

Dzięki ich starannemu doborowi ofert pracy, pracuję w Niemczech zgodnie z moimi umiejętnościami i preferencjami.

Zostaw merytoryczną opinię o ACANDO PERSONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Katowice

• Jak się pracuje w ACANDO PERSONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy ACANDO PERSONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ACANDO PERSONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 68 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ACANDO PERSONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w ACANDO PERSONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ACANDO PERSONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ