counter
2 49 51 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Gi Group?

ela

Teraz każdy chce nie wiadomo czego @zadowolony a na poduchę trzeba sobie zapracować. Na początku trzeba się wykazać i cieszyć z tego, ze jest umowa i kasa na czas

TakNie1
Proste
@ela

Nie wiadomo czego? Ja wiem - szacunku, czyli godziwej płacy i warunków w zamian za dobrą pracę. Jak ktoś się zgadza na byle co, to trudno, żeby go później traktowano poważnie, niewchodząc mu na głowę.

codo..... Nowy wpis
@ela

Slyszycie polskie swinie? Cieszcie sie, ze jest umowa zlecenie i wyplata na czas! Bo mogli wziac na czarno, pobic i nie zaplacic przeciez. Powinniscie Pana po rekach calowac, wieprze.

Tak1Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 248 dni.

Czy w firmie Gi Group są regularne szkolenia pracownicze?

Dominika

Nikt nie chce pracować harytatywnie i to, że zarabiają jest oczywiste!!

premiera Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja
@Dominika

POLECAM RANDSTAD Z UL. SWOBODNEJ WE WROCLAWIU A NIE GI GROUP ZE SWOIM DANFOSEM I SKUTERAMI NA GRANICZNEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Nazwa działu: Handlowy

Ten pośrednik pracy to dno wieczne prima aprillis, zawsze biorą dla siebie 300-500 z pensji na zleceniach i unikają umow o pracę, szukają najtańszych roboli oraz Ukrainców przede wszystkim :)

Adam
@pracownik

Czy doświadczenia, o których piszesz dotyczą Ciebie? Praca bez umowy jest niezgodna z kodeksem pracy i można dostać za to sporą karę pieniężną. Niewiele osób w tym roku wypowiedziało się o pracodawcy. Piszecie, czy korzystaliście z zatrudnienia poprzez tę agencję pracy i jakie kontrakty podpisywaliście z Gi Group? Wasze doświadczenie pomoże w podjęciu decyzji o zatrudnieniu innym potencjalnym pracownikom.

Hanna

@Adam, na oficjalnej stronie firmy możesz poszukać interesujących Cię ofert pracy. Próbowałeś tej metody? Na jakim stanowisku chciałbyś podjąć zatrudnienie? @Boskiroman, rozumiem przekaz jednak postaraj się proszę używać kulturalnych sformułowań. Nie neguje wartości jakimi się kierujesz jednakże dla pracowników atmosfera w pracy jest bardzo istotna. Niekiedy potrafi być ona decydującym czynnikiem w kwestii podjęcia zatrudnienia i warto o tym pamiętać. Co dla Ciebie, oprócz warunków finansowych jest istotnym aspektem pracy w danym miejscu?

aaaa
@Hanna

Co jest istotne? Zgrany zespół to, z kim się pracuje, w pracy spędzamy większość swojego dnia, to, że firma na przykład ma wspaniałe bonusy dla pracowników nie oznacza że pracodawa ma prawo wszystko wobec pracowników.

Tak1Nie

Adam

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Może dowiem się jaką umowę daje firma?

Boskiroman

Każda firma w (usunięte przez administratora) gra polska zagranica załóżcie wszyscy firmy i może wam będzie dobrze trzeba pracować nic nie gadać z nikim się nie przyjaźnic zarabiasz idziesz do domu spędzając miło czas a praca nie jest by ją lubiec trzeba robić swoje i na resztę (usunięte przez administratora) Kasa jak się zgadza resztę wyrabane

Tak2Nie2

Hanna

Czy ktoś może podpowiedzieć coś więcej użytkownikowi @Stella? @Stella, a może znalazłaś już odpowiedź na swoje pytani i możesz się nią z nami podzielić? @ania, możesz doprecyzować swoją opinię? Powiedz nam coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu.

Stella

Ale jeśli są nadgodziny to można więcej zarobić?

Miro

Podpowiedzcie czy warto aplikować? Troszkę zaniepokoił mnie wpis

ania
@Miro

ni wartu. Pracowałam tam prawie pół roku dla nich.Ciagłe nadgodziny, stres , presja...odradzam każdemu

Hanna

@Nowyx ale dzień przed wyjazdem zadzwonił do Ciebie ktoś z agencji Gi Group informując, że wyjazd został odwołany? Czy został podany powód? Czy firma zaproponowała jakiś inny termin wyjazdu?

Nowyx

Przez dwa tygodnie dogadywanie pracy. Czlowiek spakowany. Przygotowany do wyjazdu i dzien przed wyjazdem okazuje sie ze nici z wyjazdu. Dziekuje , nie polecam

Hanna

Chce się z Wami podzielić informacją, no nie wiem czy wszyscy wiecie, że w dniach 4-5 października 2017 na Ogólnopolskim Forum Służby BHP podpisane zostało porozumienie, dzięki któremu Gi Group stało się partnerem rekrutacyjnym tego stowarzyszenia. Teraz firma będzie pomagała członkom nietowarzyszenia w zatrudnianiu nowych pracowników http://www.gigroup.com.pl/gi-group-partnerem-osps-bhp/

Hanna

Jakiś czas temu zostały opublikowane nowe oferty pracy Gi Group :) Znajdziecie je na portalach ogłoszeniowych. Myślicie o aplikowaniu?

Zadowolony

Dla mnie firma jest w porządku. Ktoś wcześniej napisał, że płacenie w terminie to nie atut. Niestety w obecnych czasach jest to atut. Od pracy w Gi Group mam wypłatę zgodnie z umową, na kwotę jaką zarabiam (nic pod stołem). Z poprzednim pracodawca się rozstałem bo nie chciał mi dać na umowie faktycznej kwoty jaką zarobiłem. Niestety wiele rzeczy które powinny być standardem przez pracodawców jest uważane jak "rarytas za który należy ciągle dziękować i cieszyć się, że ma się pracę". Ja mam teraz standardy za które nie muszę dziękować.

nigdy wiecej Gi Group

pewnie dłużej sie nie dało tam wytrzymac...ja pracowałam 3 mce...mm identyczne odczucie... juz po miesącu chciłam uciec...wyzysk człowieka przez człowieka...ludzie szanujcie sie!!!!!!!!!!1

Tak5Nie

tomii

byłem na rozmowie, pracowałem tydzien...tyle tam trwaja umowy.ktoś pisał ze (usunięte przez administratora) i do prawda;/podobno w volvo jest znośnie ale whirlpol to dno i poł metra mułu

ROB
@tomii

PRAWDA , WHIRPOOL TO DNO.... A TE CO TAM PRACUJA TO DWA METRY MÓŁU... TEZ ROBILEM TAM TYDZIEN....

goska

Zgadzam sie !!!!!!!!!!!!!!strata czasu, lepiej buraki w polu zbierac.

kacha

pracowałam, odradzam...strata czasu, warunki straszne, kasa marna.

Tak6Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Gi Group - Wrocław

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Gi Group
2/5 Na podstawie 49 ocen.