Opinie o Krajowe Centrum Pracy w Koło

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Krajowe Centrum Pracy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Krajowe Centrum Pracy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krajowe Centrum Pracy w Koło

kien

KCP czyli firma w pakiecie Work Service zajmująca się aktywizacją w całej Polsce. Pracowałem jako doradca zawodowy Typowe agresywne korpo traktujące ludzi jak mięso armatnie, w którym można b. szybko awansować. minusy -nie dotrzymują obietnic, zatajanie podstawowych informacji dotyczących zatrudnienia!!!! ( na koszmarnym szkoleniu, które trwało tydzień i służyło chyba tylko grillowaniu ludzi nie raczyli wspomnieć , że jest to praca na wskażnikach i po 2 miesiącach jak nie wyrobisz wskażnika wylatujesz, po miesiącu pracy okazało się , że nie będzie dopłat dla ludzi, którzy się relokowali, no i system premiowy podlega modyfikacjom) -brak elastyczności grafika, przy dyspozycyjności od 6-19, harmonogram generowany przez komputer o tym też nie wspomnieli) -zwalniane oczywiście w trakcie jednego dnia -atmosfera -,,nie ma ludzi niezatrudnionych"sprzedażowy bełkot -kierownictwo wyższe zalatuje chujkami i służy do straszenia pracowników -chcą mieć pracownika od wszystkiego a płacą średnio (3000) -wklepywanie danych do kompa 30% procent czasu pracy, koszmarny program, który się wiesza plus/minus Praca na wskaznikach, dominuje filozofia sprzedażowa, gdzie bezrobotny jest towarem, merytorycznie doradztwo leży zwłaszcza szkolenia, które są po to żeby wywierać presje na bezrobotnych (idzcie do roboty zamiast tu przychodzić), praca doradcy to w dużej mierze wywieranie wpływu, żeby bezrobotny wziął pracę. niemniej pokazuje to że wąski gardłem aktywizacji jest pośrednictwo pracy. Zniechęcania ludzi do udziału w projekcie-nastawienie na ludzi rokujących na aktywizacje, gotowych do pracy. Inna sprawa, że WUP wysyła wszystkich jak leci ,, kobiety w ciąży i mężczyżni z rakiem krtani". Okazjonalne lizanie po pi!@#$ lub ja!@#$% mimo nieustannej presji Plusy -można się dużo nauczyć -szybko awansować ( głownie z pośrednika pracy) -dobre warunki pracy lokalowo-techniczne z racji z tego , że poszedłem tam jako najemnik, z ciekawości, i szybko zorientowałem się jak to hula 5/ 10 , ale ponieważ lecą w ch@#$ 3/10

Piter Nowy wpis
@kien

Bzdury człowieku piszesz...nie dałeś rady więc wypadł eś z obiegu... Taki z Ciebie doradca zawodowy

Zostaw merytoryczną opinię o Krajowe Centrum Pracy - Koło

Firma Krajowe Centrum Pracy prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• CZYNNOŚCI PRODUKCYJNE W PRZETWÓRSTWIE WARZYW I OWOCÓW, Koneck - Luty 2023

Czy pracujesz w firmie Krajowe Centrum Pracy lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Krajowe Centrum Pracy