Opinie o Farmacol Logistyka w Jaryszki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Farmacol Logistyka, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Farmacol Logistyka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farmacol Logistyka w Jaryszki

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Administrator Nowy wpis

W Farmacol Logistyka trwa proces rekrutacji na stanowisko Magazynier. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

Walkiria

Farmacol to ściema. Nie szanują pracownika. Nadgodziny niby nieobowiązkowe ale jak mówisz że nie zostaniesz to wielki focha że strony kierownictwa. Kierownicy też niekompetentni. Oszukują ludzi. Przyjmują na umowę zlecenie obiecując po trzech miesiącach umowę o pracę co jest totalna lipa:-/ pieniądze też nie są dobre mimo tych nadgodzin. Ludzie zastanówcie się dobrze nad pracą tam.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Farmacol Logistyka - Jaryszki

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Firma Farmacol Logistyka prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

  • PRACOWNIK MAGAZYNOWY, Żerniki - Marzec 2022
  • ROBOTNIK MAGAZYNOWY, Szczecin - Marzec 2022

Czy pracujesz w firmie Farmacol Logistyka lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Farmacol Logistyka