Opinie o Happy Gifts Europe Sp. z o.o. w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Happy Gifts Europe Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Happy Gifts Europe Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów i akcesoriów biurowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Happy Gifts Europe Sp. z o.o. w Bytom

Mateusz Nowy wpis

Happy Gifts, jak każda firma, charakteryzuje się swoimi unikalnymi cechami. Mimo że poziom wynagrodzeń nie jest najwyższy, atmosfera panująca w firmie jest niezwykle przyjemna. Pracownicy są bardzo sympatyczni, tworząc wspólnie zgraną społeczność, obecny dyrektor jest równie życzliwy i dostępny dla pracowników.

Czy rotacja pracowników w Happy Gifts Europe Sp. z o.o. na Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 27 marca na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Rysiek Nowy wpis

Na jakie widełki wynagrodzeń można liczyć w biurze? Podzieli się ktoś informacją? :)

Jakiego rzędu sa zarobki brutto? Ktoś może podać widełki ?

Happy Nowy wpis
@Zainteresowany

Wysokość wynagrodzenia zależy od kilku czynników. Przede wszystkim stanowiska i zakresu obowiązków, posiadanych umiejętności i doświadczenia. Nie ukrywamy wysokości wynagrodzenia przed kandydatami do pracy, wystarczy się z nami skontaktować. Pozostaje jeszcze atrakcyjny system premiowy dla stałych pracowników. :)

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Happy Gifts Europe Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Manager działu sprzedaży?
Leszno
grafik

robią z ludzi (usunięte przez administratora)mówią że płaca minimalna to 2000 zł i to jest na rękę a płaca minimalna to 3000 zł pewnie ktoś weźmie różnicę lepiej z nimi nie mieć do czynienia

Happy
@grafik

Opinii nie umieścił żaden z pracujących ani byłych grafików firmy. W tym czasie nie odbywała się też żadna rekrutacja na tego typu stanowisko. Oczywiście wynagrodzenie brutto na umowie i wypłacane netto się różnią, ale ma to związek z opłacanymi składkami oraz opodatkowaniem. Zatrudnienie odbywa się na podstawie umowy o pracę, której warunki są przejrzyste i jasne.

Dawid

Znalazłem jedynie archiwalne ogłoszenie z pracą dla asystenta ds. magazynowych, a i tak bez stawki. Kto wie, czy przyjmują i ile obecnie mogę zarobić?

2022
@Dawid

Całkiem niedawno widziałem ogłoszenie na magazyniera i wydaje mi się że dalej kogoś szukają. Jak ogłoszenie jest bez stawki to spodziewaj się najniżej krajowej, ale zawsze coś tam dorzucają przy przedłużeniu umowy. O atmosferę się nie przejmuj akurat w tym dziele ludzie są super

Gabriela
@2022

Tak, jeszcze można tamto ogłoszenie wyświetlić. A na marketingowca jest już usunięte. Nie wiesz nic o jakimś nowym naborze? A ile specjalista ds. marketingu może u Was zarabiać?

Nikola

Witam chciałam się dowiedzieć jak tam się pracuje? Bo ide na rozmowę skuli pracy czy może mi ktoś o tej drukarni opowiedzieć

Tonik

Idealnych firm nie ma, a rotacja pracowników zawsze była.

Irek

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie? Sporo dobrego słyszałem

zorientowany
@Irek

sporo dobrego? weź nie żartuj, ludzie uciekają stamtąd ;-) ale jak chcesz to aplikuj;-)

Zenek

Zero opini?

caracal
@Zenek

tu jest więcej... https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,921650 happy gifts to taki trochę "spadkobierca" po lecce pen :)

Zostaw merytoryczną opinię o Happy Gifts Europe Sp. z o.o. - Bytom

• Jak się pracuje w Happy Gifts Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Happy Gifts Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Happy Gifts Europe Sp. z o.o.?

Happy Gifts Europe Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Pszczyńska 2
    41-902 Bytom

Happy Gifts Europe Sp. z o.o.