Lecce Pen Polska Sp. z o.o.

Bytom

Opinie o Lecce Pen Polska Sp. z o.o.

kolo

Tomek nie rób już wiochy z ta czapeczka .zacznij lepiej płacić

lokolo

2000 to max co tam dostaniesz, potem tylko obietnice

Weronika

@ony, a możesz chociaż podać widełki tego zatrudnienia? Wcześniej ktoś podawał konkretną kwotę ale może różni się ona na poszczególnych stanowiskach. Rozumiem, że większość z was jest rozgoryczona i nie odpowiada wam wysokość wynagrodzenia, ale jak wiadomo ludzie są różni i wielu innym osobom może to pasować, dlatego zawsze warto podać przedział.

eve lina

stara firma nie ma nic wspólnego z tym co jest teraz to wielka ściema ,powołują się na kontynuacje starej marki i na tym jadą nie wiem czy w ogóle maja jakieś do tego prawa ...wątpie , właścicielami są Rosjanie ogólnie bajzel , nie stać ich nawet na wystawienie się na targach włażenie w d...pe a zarobki fatalne na tle tego co płaca konkurenci to zapomoga ale też jest i plus ,nie musisz się wysilać jaka płaca taka praca :)

Jasiu

Nie wiem jak jest teraz ale za starego lecce warunki byly bardzo dobre. Do dziś z sentymentem wspominam pracę w tej firmie. Fakt pracowaliśmy wtedy na 3 zmiany a zaczynało się w niedzielę ale zarabiało się naprawdę niezle, potem przyszedl syndyk i trzeba bylo szukac innej pracy. Chyba ktos to przejal bo widze ze firma dalej dziala. Ostatnio jak przejezdzalem to widzialem ze nawet strozowke wymalowali) nie wiem czy to pokazowka i na reszte nie starczylo kasy czy jednak cos tam sie dzieje)) Ja moge wystawic ocene 4 z plusikiem za prace w starym lecce. Pozdro dla chlopakow z produkcji o ile ktos tam jeszcze robi ze starejj ekipy

lolek

tak śmieją się z Nas moi znajomi pytają czy dziś w pracy miałem jajecznice bo ten gość T nasz guru ciągle opowiada innym firmom jak to u Nas jest wspaniale rodzinnie i jak nam robi jajecznice na śniadanie ..... wstyd mi

zyga

dobrze to napisałaś towarzystwo wzajemnej adoracji !!! jeden drugiemu w du.. e włazi a za plecami obgadywanie ,strach się bać ogólnie miernie i ta kasa raczej namiastka kasy na nic nie ma pieniędzy wielki menagier T tylko pogarsza sytuacje ,ludzie powiedzcie mu coś bo inne firmy już się z nas śmieją

Weronika

@ony jak długo pracujesz w Lecce Pen Polska? Czy w tym czasie Twoje warunki zatrudnienia uległy poprawie? Wskazujesz, że pracownicy firmy zarabiają na poziomie 2 tys złotych, tak? A jakiej kwoty można spodziewać się na start?

ony
@Weronika 17.09.2017 13:50

Weronika czy ja się tam zwiesz tak to co płacicie to nędza i nie chodzi o start bo to normalna pensja mi to nie wystarcza i dlatego będę szukał innej pracy wyzysk ,wyzysk białego człowieka przez białego człowieka zgadzam się z zasadą miernie i biernie mało dostajesz wiec się nie przepracowujesz, jak większość w tym zespole wzajemnej adoracji ale mi to już nie pasuje ,potrzebuje normalnej pensji

ony

wielki powrót na targi firmy B1 czy jak tam zacznijcie lepiej płacić bo czasy się zmieniają i postawienie paru drinków na wyjeździe nie pomoże na dłużej ,dwójeczka to trochę mało ludzie się już kręcą i inna robotą Dowódco T. trochę się ośmieszasz tym Masterszefem i czapeczką i nie pij tyle

Weronika

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Lecce Pen Polska Sp. z o.o.? Jak oceniacie jej przebieg? Może macie jakieś rady dla przyszłych kandydatów? Jak się najlepiej do niej przygotować?

Achim

Romus to ten miglanc co to go zwolnili a potem faktycznie jaja lizał żeby go przyjęli za fizola... to taki kurdupel bez jaj, wieczny niedorobiony kawaler

e

@Ryszard no cóż mi to się zawsze wydawało że jednak w każdej firmie to jest mimo wszystko szansa na to żeby dostać podwyżkę przynajmniej wiadomo że nie na samym początku jak tylko się zacznie pracę ale już na przykład jak się ma jakieś doświadczenie ..

Ryszard

Jeżeli ktokolwiek łudzi się ze w tej firmie dostanie jakąkolwiek podwyżkę niech zejdzie na ziemię! Osoby pracują tam po kilka lat bez premii i podwyżek, możecie też zapomnieć o stawce 2000netto gdy przyjmujecie się do tej firmy, a już w ogóle na stanowiskach drukarz i operator wtryskarek mimo że macie doświadczenie w zawodzie. Ps. wiem bo pracuje tam.

duo

A co zPanią Elą kierowniczką magazynu Ja pamiętam wyjazdy i spotkania integracyjne, praca na trzy zmiany, a zarobki 3000-4000zł na miesiąc

R41nm4n

Oj tam oj tam kerownik romus fajny chop wie komu jaja lizać tak jak i w poprzedniej pracy

poinformowany

hee hehe dobre ..firma ledwo zipie a wy piszecie takie głupoty ! napiszcie może lepiej po 4000 ,będzie lepiej wyglądało i ktoś może się nabierze "iloa " nie pisz głupot, ja tu pracuje i wiem jakie "wielkie " są te pensje gdyby nie sentyment klientów do starej marki jusz dawno by tej firmy nie było żenada ,szukam nowej pracy

poinformowany

upadek już blisko....

realista

firma koszmar !jeśli nic nie umiesz ,jesteś leniem i lubisz bawić się facebokiem to firma dla Ciebie ,jeśli jesteś choć trochę ambitny uciekaj jak najdalej......

ambitny

zgadzam się poziom ludzi tu to "dno " jedynym ich zadaniem jest utrzymać się i nic nie robić byle czas zleciał...i jest chwila żeby pooglądać facebooka.. nie polecam

lila

syf to najdelikatniejsze co można powiedzieć ,z żaden nowy produkt nic nie zmieni dopóki pracują tu tacy ludzie ...

miki

upadek juz jest bliski......

lola

zgadzam sie .kiepsko i żałośnie(usunięte przez administratora) ewakuacja.....

worker

myśle że przyszłość tej firmy nie jawi sie różowo! te 3 prezeski to nie koniec "sukcesu" tą też takie kwiatki jak Roman szef magazynu ...wielki "fachowiec"!!!! człowiek dusza, znam co najmnie 2 ludzi którzy odeszli z jego powodu . zarobki jak by tu powiedzieć delikatnie minimalne .zaczynam szukać

yyyyy

Super opinie :-))))))));to prawda totalna porażka 3 dyrektorki nic nie robiące cały dzień.dobra ekipa pracowników rozbita przez zarząd.szkoda tego wszystkiego!

ccccccccc

"Kiedyś to była dobra firma; ale cały świetnie pracujący zespół rozbiła niekompetentna dyrekcja(usunięte przez administratora)

artysta

kiepskie zarobki , mam wrażenie że pracują tu tylko ludzie wywaleni z innych firm bo byli kiepscy .czas sie rozejżeć za inna pracą ,nie polecam i nie podoba mi się żeby (usunięte przez administratora) mną pomiatał.

exx

beznadzieja , zarobki fatalne ,ludzie najdelikatniej powiedzieć średniacy . radze uciekać z tej firmy szybko i daleko

Zostaw opinię o Lecce Pen Polska Sp. z o.o. - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lecce Pen Polska Sp. z o.o.