ETC Group Sp. z o.o.

Sosnowiec

Opinie o ETC Group Sp. z o.o.

Julita
użytkownik zarejestrowany

@Budowlaniec, to jest nie dopuszczalne by pracownicy przychodzili pijani na miejsce pracy. Dobrze, że firma to kontroluje bo to zasady bezpieczeństwa. Obecnie poszukiwani są pracownicy do Francji, czy ktoś z obecnych osób aktualnie pracował tam? Napiszcie coś na temat warunków zakwaterowania, na jaki czas jest praca i coś o wynagrodzeniu.

Budowlaniec

pracowałem u nich dwa miesiące w Francji. Wypłatę wypłacili. mieszkanie mogło być choć trochę daleko do budowy. Może bym popracował dłużej ale 'kolega' z ekipy przyszedł pijany na budowę i nas francuz wywalił. Pech. Ale teraz szukam Norwegii tam podobno lepiej.

Andrzej

Pozdrawiam wszystkich i proszę o uwage na agencje ETC GROUP /Power jobs oni wysyłają ludzi na kiepskie warunki mieszkaniowe i jeszcze okradają z kasy na wypłate UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam ; A Łątka

Andrzej

Nie polecam,kiepskie mieszkanie (tak wyszło ,musimy to przetrzymać) i oszukują na wypłacie bez podania jakichkolwiek powodów. Koszmar I Nieudolność

elo2
użytkownik zarejestrowany

Pewnie zalezy na jakim stanowisku, bo ofert pracy teraz maja bardzo duzo i pewnie na każde panują inne wymagania inne obowiazki oraz inne kwestie finansowe, wiec jezeli jestes zainteresowany praca u nich w firmie to mozesz poprzegladac oferty pracy i aplikować

Wiele osób jest zainteresowanych zatrudnieniem w firmie ETC Group Sp. z o.o.. Ich decyzja może zależeć od ciebie. Komentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o ETC Group Sp. z o.o. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ETC Group Sp. z o.o.