ETC Group Sp. z o.o.

Sosnowiec

ETC Group Sp. z o.o.
3 5

Opinie o ETC Group Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Julita

@pracownik francuski, dlaczego namawiasz inne osoby do nie aplikowania na oferty firmy ETC? Czy uważasz, że ta stawka nie jest konkurencyjna w tej branży? Czy jesteś pewien, że firma oferuje akurat taką stawkę? Może doświadczenie pracownika odgrywa tutaj rolę? W jaki sposób dowiedziałeś się o tej firmie? Może chciałbyś coś napisać na ten temat.

pracownik francuski

Jezeli ta firma proponuje 2200E w Szwajcari, to nie brac takich ofert!!!

Julita

@krzysztof, nie jestem pracownikiem ETC tylko moderatorem forum GoWork.pl Zależy mi na wiarygodnych i uargumentowanych opiniach. Na przyszłość proszę Cię o nie podawanie danych osobowych pracowników firmy. Jest to niezgodne z regulaminem forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Zdaje sobie sprawę z Twojego niezadowolenia, ale z każdej sytuacji zawsze warto wyciągnąć jakąś lekcję w perspektywie rozmów w innych firmach. Czy ktoś z Was w ostatnim czasie zatrudnił się w firmie ETC? Jak się Wam do tej pory pracuje w tej firmie?

@Julita 02.06.2018 13:49

Dziwi mnie Twoja postawa,ten upór z jakim bronisz dobrego imienia firmy? jeżeli jezteś tylko moderatorem,to gdzie Twój obiektywizm? Bo ,trzeba szczerze przyznac,ż eobiektywna nie jesteś. gdybys była obiektywna,to nie kwestionowałabys moich postów i z takim uporem nie broniłabys dobrego imienia firmy. Ale dość już tego. Pisałaem o tym juz,ale jak widac MUSZE powtórzyc:dalsza Nasza dyskusja nie ma sensu. Ja swojej negatywnej opinii nie zmienie ,a Ty. Cóż,jak nie potrafisz zarobić w inny sposób,to zarabiasz pisząc obrończe peane w imieniu firmy. W końcu jakos na chleb musisz zarobic. I prosze :nie odpisuj mi juz. Skończmy z ta wymiana ,bo to nie ma sensu

Julita

@krzysztof, dotrzymywanie obietnic i ustaleń jest ważną częścią budowania pozytywnego wizerunku firmy, ale czy wziąłeś pod uwagę jakieś inne okoliczności? Tak jak napisałam wcześniej, może wystąpiła sytuacja awaryjna, na którą rekruter nie miał wpływu? Czy próbowałeś wyjaśnić tę sytuację z firmą ETC Group?

@Julita 27.05.2018 17:12

Julita,Ty jesteś pracownica ETC,ż ez takim uporem ich bronisz? jeżeli tak,to rozumiem. W inny sposób zarobić nie potrafisz,lub nie umiesz,to zarabiasz pisząc na forum na żadaną tezę:bronic ETC. A teraz wróćmy do meritum. Sytuacja awaryjna ,na która nie mamy wpływu,to nagły wypadek,udar,zawał etc,katastrofa budowlana. W tej konkretnej sytuacji Pani Gliszczyńska stwierdziła-bo wyjasniłem te sytuacje-że nie zadzwoniła ,bo uczestniczyła w spotkaniu. Dla mnie to nie jest usprawiedliwienie. Jeżeli mam zobowiązanie w stosunku do pracownika,klienta,petenta,to o nim PAMIĘTAM. Jezeli wypada mi spotkanie i nie moge o ustalonej godzinie zadzwonic,to dzwonię przed lub po spotkaniu. Pani Gliszczyńska zareagowała na mojego maila z moimi uwagami o niewywiazywaniu sie ze swoich zobowiązań po KILKU godzinach.. To JA pierwszy zapyatałem dlaczego mnie potraktowała per noga,a nie ONA pierwsza sie usprawiedliwiła. Dla mnie dalsza Nasza dyskusja nie ma sensu. Ja swojej negatywnej opinii o ETC nie zminiłem i nie zmienię,ale rozumiem Twoją Julito,walke o dobre imie ETC na forum. W końcu jakoś na życie musisz zarobic,a ,ż einaczej ni epotrafisz,nie umiesz...

Julita

@krzysztof, Na forum GoWork.pl nie ujawniamy danych osobowych pracowników danej firmy. Jest to niezgodne z regulaminem. Czy próbowałeś samemu zadzwonić o podanej godzinie? Może ktoś najzwyczajniej zapomniał, albo wynikła wyjątkowa sytuacja i ta osoba nie mogła się z Tobą skontaktować. Czy wziąłeś taką ewentualność pod uwagę?

@Julita 21.05.2018 11:11

Jeżeli ja sie z kimś umawiam,JA deklaruję,że JA zadzwonię,to pamietam o swoich zobowiązaniach i dzwonię. Twierdzisz,że ktos mógł zapomniec. Skoro zapomina o swoich zobowiązaniach,deklaracjach-drobnych,to mam podejrzenie graniczące z pewnoscia ,ż eo tych wiekszego kalibru równiez zaapomni. W mojej ocenie ,to kpina i lekceważenie potencjalnych pracowników i samej siebie. Co by było gdybym ja zapomniał o pójściu do pracy? Co do danych osobowych,których nie powinno sie podawać,zeby byc uczciwym równiez podpisze sie swoim imieniem i nazwiskiem: Krzysztof Kapała

Julita

@Budowlaniec, to jest nie dopuszczalne by pracownicy przychodzili pijani na miejsce pracy. Dobrze, że firma to kontroluje bo to zasady bezpieczeństwa. Obecnie poszukiwani są pracownicy do Francji, czy ktoś z obecnych osób aktualnie pracował tam? Napiszcie coś na temat warunków zakwaterowania, na jaki czas jest praca i coś o wynagrodzeniu.

Budowlaniec

pracowałem u nich dwa miesiące w Francji. Wypłatę wypłacili. mieszkanie mogło być choć trochę daleko do budowy. Może bym popracował dłużej ale 'kolega' z ekipy przyszedł pijany na budowę i nas francuz wywalił. Pech. Ale teraz szukam Norwegii tam podobno lepiej.

Andrzej

Pozdrawiam wszystkich i proszę o uwage na agencje ETC GROUP /Power jobs oni wysyłają ludzi na kiepskie warunki mieszkaniowe i jeszcze okradają z kasy na wypłate UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam ; A Łątka

Andrzej

Nie polecam,kiepskie mieszkanie (tak wyszło ,musimy to przetrzymać) i oszukują na wypłacie bez podania jakichkolwiek powodów. Koszmar I Nieudolność

elo2

Pewnie zalezy na jakim stanowisku, bo ofert pracy teraz maja bardzo duzo i pewnie na każde panują inne wymagania inne obowiazki oraz inne kwestie finansowe, wiec jezeli jestes zainteresowany praca u nich w firmie to mozesz poprzegladac oferty pracy i aplikować

Wiele osób jest zainteresowanych zatrudnieniem w firmie ETC Group Sp. z o.o.. Ich decyzja może zależeć od ciebie. Komentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o ETC Group Sp. z o.o. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ETC Group Sp. z o.o.